Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
η φαση ειναι να μαζευτουμε να πατε...αν δεν εχει γυναικες σαν ενεργητικος γιατι να πας; να δωσει τσιμπο σε αντρα; οκ no prob το θεμα ειναι πως θα φυγεις μετα :p
Μετά θα φύγεις γυναίκα το σινεμά είναι φούρνος μικροκυμάτων παίδες και εγώ μπήκα μέσα νορμάλ και έγινα ηδονοβλεψίας bi
 

kendavros

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2009
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
127
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά. Επειδή είμαι πρωτάρης μπορεί κάποιος να μου πει τι παίζει στον συγκεκριμένο χώρο. Κοστος εισιτηρίων και τι διαφορά έχουν, πότε έχει καλό κόσμο ( κρος η ζευγάρια ) τι ώρες να πάω γενικά και αλλά πχ πως γίνεται η συνεννόηση εκεί; Μπορει να σας ακούγονται χαζά αυτά απλά επειδή δεν έχω ξαναπάει θα εκτιμούσα κάθε συμβουλή . Είμαι 23 χρόνων και καθαρά ενεργητικός.
Το κοστος ειναι 7μιση νομιζω. ειναι πολυ καλυτερο απο αλλα τσονταδικα που εχουν 5,ακαθαρτα και μαζευουν αφγανοοπακιστανους. Εχει πριβε καμπινες. Εχει αργοσχολους νοικοκυρηδες,παντρεμενους που ψαχνουν καμια τρυπα να ξεχαρμανιασουν, πουστρακια καθε ηλικιας, ενεργητικους νεους αλλα και μπαρμπαδες. Γινεται ευκολα ψωνηστηρι μιας και σχεδον ολοι πανε γι αυτο. Ειτε πιανοντας ελαφρα,συντομη συζητηση (τι ψαχνεις), ειτε χουφτωνοντας κανενα κωλο διακριτικα, αν υπαρχει εντονο κοιταγμα ας πουμε. Υπαρχουν και αυτοι που απλα γουσταρουν να παιρνουν ματι. Συνηθως οι ενεργητικοι σαν εσενα ειναι οι κυνηγοι. Οι παθητικοι,σαν εμενα, περιμενουμε το αρσενικο που θα περιποιηθουμε... Λογω covid τα πραγματα ειναι λογο ζοφερα (οπως παντου). Εγω εχω να παω 2 χρονια λογω καταστασης. Μου λειπει γιατι παντα μου αρεσε το φλερτ,ψωνηστηρι με αγνωστους... Και ΠΑΝΤΑ να χρησιμοποιεις καποτα! . Εγω οποτε παω παιρνω ενα κουτακι των 4.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ψάχνω τον άντρα που μου έδωσε να φάω τη καπότα του. Σε λατρεύω!
περιοχη??
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF
Εγγρ.
22 Ιαν 2022
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Το κοστος ειναι 7μιση νομιζω. ειναι πολυ καλυτερο απο αλλα τσονταδικα που εχουν 5,ακαθαρτα και μαζευουν αφγανοοπακιστανους. Εχει πριβε καμπινες. Εχει αργοσχολους νοικοκυρηδες,παντρεμενους που ψαχνουν καμια τρυπα να ξεχαρμανιασουν, πουστρακια καθε ηλικιας, ενεργητικους νεους αλλα και μπαρμπαδες. Γινεται ευκολα ψωνηστηρι μιας και σχεδον ολοι πανε γι αυτο. Ειτε πιανοντας ελαφρα,συντομη συζητηση (τι ψαχνεις), ειτε χουφτωνοντας κανενα κωλο διακριτικα, αν υπαρχει εντονο κοιταγμα ας πουμε. Υπαρχουν και αυτοι που απλα γουσταρουν να παιρνουν ματι. Συνηθως οι ενεργητικοι σαν εσενα ειναι οι κυνηγοι. Οι παθητικοι,σαν εμενα, περιμενουμε το αρσενικο που θα περιποιηθουμε... Λογω covid τα πραγματα ειναι λογο ζοφερα (οπως παντου). Εγω εχω να παω 2 χρονια λογω καταστασης. Μου λειπει γιατι παντα μου αρεσε το φλερτ,ψωνηστηρι με αγνωστους... Και ΠΑΝΤΑ να χρησιμοποιεις καποτα! . Εγω οποτε παω παιρνω ενα κουτακι των 4.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


περιοχη??
Αρχικά σε ευχαριστώ για την απάντηση. Τι ώρα και μέρα προτείνεις να πάω; Ποτέ μαζεύει περισσότερο κόσμο;
 

Giwrg01

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
88
Like
77
Πόντοι
0
Όχι μη σε πάρω και στο λαιμό μ.... αλλά συνήθως το αναφέρουν εδώ πριν πάνε.
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21
Όχι μη σε πάρω και στο λαιμό μ.... αλλά συνήθως το αναφέρουν εδώ πριν πάνε.
Σιγα μην το λενε. Απο οσα διαφορετικα ζευγαρια εχω συναντησει μονο η redhead το ανακοινωνει.
 

Giwrg01

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
88
Like
77
Πόντοι
0
Κι εγώ που νόμιζα ότι πάει μόνο αυτή....
 

Kareklas_

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2018
Μηνύματα
65
Like
74
Πόντοι
0
Ψηνομαι να παω και εγω σημερα κατα τις 8 αλλα με τετοιο κρυο το σκέφτομαι
 

Penniecrossdresser

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
116
Like
383
Πόντοι
21
Screenshot_20220119-171450_Gallery.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom