Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Χρειάζεται όμως και η ύπαρξη συναισθημάτων όμως...με το σεξ μόνο δεν γίνεται..
εχεις δίκιο ...πρεπει να ειναι στο φουλ και τα δυο...αν ομως μου ελεγες με τι θα αντεχε περισσότερο ενα ζευγάρι στο χρονο,θα σου ελεγα το σεξ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εννοω οτι αν ειχες μια επιλογη να διαλξεις αναμεσα σε αυτα τα 2....αλλα και τα 2 στο φουλ πολυ σπάνιο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
εχεις δίκιο ...πρεπει να ειναι στο φουλ και τα δυο...αν ομως μου ελεγες με τι θα αντεχε περισσότερο ενα ζευγάρι στο χρονο,θα σου ελεγα το σεξ
Να σου πω κάτι που βλέπω στον εαυτό μου και φυσικά δεν είναι ο κανόνας, ίσως να ακουστεί παράξενο, πχ έχω βρεθέι με γυναίκες που μου λέγαν σκίσε με κάνε με κλπ, πριν τα 30 γούσταρα φουλ τώρα πλέον αν το συναντήσω δεν θα μου σηκωθεί με τίποτα...γενικά είμαι της φιλοσοφίας κάνω έρωτα και όχι σεξ, φτιάχνω ατμόσφαιρα με κεριά ,χαλαρή μουσική κλπ και όταν είμαι με μια γυναίκα και την κοιτώ στα μάτια προσπαθώ να δω μέσα της, στο μυαλό της, στην καρδιά της και η εξωτερική εμφάνιση έχει ελάχιστη σημασία ούτε και το τι θα κάνουμε αρκεί αυτό να το αισθανόμαστε και οι δυο, αυτό με ταξιδεύει σε μια άλλη διάσταση και με γεμίζει πολύ περισσότερο από μια ωμή και έντονη εκτόνωση..
Μήπως δεν είμαι καλα??? :confused: :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Να σου πω κάτι που βλέπω στον εαυτό μου και φυσικά δεν είναι ο κανόνας, ίσως να ακουστεί παράξενο, πχ έχω βρεθέι με γυναίκες που μου λέγαν σκίσε με κάνε με κλπ, πριν τα 30 γούσταρα φουλ τώρα πλέον αν το συναντήσω δεν θα μου σηκωθεί με τίποτα...γενικά είμαι της φιλοσοφίας κάνω έρωτα και όχι σεξ, φτιάχνω ατμόσφαιρα με κεριά ,χαλαρή μουσική κλπ και όταν είμαι με μια γυναίκα και την κοιτώ στα μάτια προσπαθώ να δω μέσα της, στο μυαλό της, στην καρδιά της και η εξωτερική εμφάνιση έχει ελάχιστη σημασία ούτε και το τι θα κάνουμε αρκεί αυτό να το αισθανόμαστε και οι δυο, αυτό με ταξιδεύει σε μια άλλη διάσταση και με γεμίζει πολύ περισσότερο από μια ωμή και έντονη εκτόνωση..
Μήπως δεν είμαι καλα??? :confused: :confused:
εσυ καλα εισαι..και γω το νιώθω και θέλω να το νιώσω και μαρέσουν αυτες οι εμπειρίες οπως αρέσει αυτο στους περισσότερους αντρες.Οταν ομως καταλάβεις οτι και η γυναίκα που σε κοιτάζει ετσι δε νιώθει το ιδιο (γιατι εσυ νομίζεις οτι και αυτη νιώθει ετσι) τοτε σου αλλάζει ολη τη κοσμοθεωρια γυρω απο τις σχέσεις.Παρολα αυτα εχω σταματήσει προ πολλου να σκέφτομαι αγνα και αθώα γυρω απο τις σχέσεις με τις γυναίκες.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
εσυ καλα εισαι..και γω το νιώθω και θέλω να το νιώσω και μαρέσουν αυτες οι εμπειρίες οπως αρέσει αυτο στους περισσότερους αντρες.Οταν ομως καταλάβεις οτι και η γυναίκα που σε κοιτάζει ετσι δε νιώθει το ιδιο (γιατι εσυ νομίζεις οτι και αυτη νιώθει ετσι) τοτε σου αλλάζει ολη τη κοσμοθεωρια γυρω απο τις σχέσεις.Παρολα αυτα εχω σταματήσει προ πολλου να σκέφτομαι αγνα και αθώα γυρω απο τις σχέσεις με τις γυναίκες.
Κοίταξε στην ηλικία που είμαστε νομίζω πως στο 1ο ραντεβού εύκολα καταλαβαίνουμε τη καπνό φουμάρει κάποια :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ειχα βγει κάποτε με μια στην αγια παρασκευη αυτη ηταν φιλόλογος με διαφορα μεταπτυχιακά ξερω γω και σπουδες,και μου ήρθε με ενα στυλακι σα τη κωσιώνη του σκαι,ετσι πολυ σοβαρα ντυμένη με αυστηρο υφος και σταυροπόδι..κρατουσε και τις αποστάσεις της ετσι για να τονίσει ακομα περισσότερο τη σοβαρότητα της παρουσίας της...λοιπον μετα απο 1,5 ωρα τη γαμουσα μέσα στο αμάξι εκει διπλα στην αγιου ιωάννου που ειναι και πολυσυχναστος δρόμος,και οσο να τη γαμάω,να με μπινελικωνει σα νταλικέρης λεγοντας μου "γαμαμε ρε πουστη αφου αν δε με γαμούσες θα έσκαγες"
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν ηταν ενας αλλος,αυτη θα την ειχε παντρευτει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
ειχα βγει κάποτε με μια στην αγια παρασκευη αυτη ηταν φιλόλογος με διαφορα μεταπτυχιακά ξερω γω και σπουδες,και μου ήρθε με ενα στυλακι σα τη κωσιώνη του σκαι,ετσι πολυ σοβαρα ντυμένη με αυστηρο υφος και σταυροπόδι..κρατουσε και τις αποστάσεις της ετσι για να τονίσει ακομα περισσότερο τη σοβαρότητα της παρουσίας της...λοιπον μετα απο 1,5 ωρα τη γαμουσα μέσα στο αμάξι εκει διπλα στην αγιου ιωάννου που ειναι και πολυσυχναστος δρόμος,και οσο να τη γαμάω,να με μπινελικωνει σα νταλικέρης λεγοντας μου "γαμαμε ρε πουστη αφου αν δε με γαμούσες θα έσκαγες"
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν ηταν ενας αλλος,αυτη θα την ειχε παντρευτει
:confused: :confused: :confused: Εισαι ήρωας, εγω θα την παράταγα στο αμαξι και θα γύριζα σπίτι με ταξι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.843
Κριτικές
21
Like
10.973
Πόντοι
4.546
Να σου πω κάτι που βλέπω στον εαυτό μου και φυσικά δεν είναι ο κανόνας, ίσως να ακουστεί παράξενο, πχ έχω βρεθέι με γυναίκες που μου λέγαν σκίσε με κάνε με κλπ, πριν τα 30 γούσταρα φουλ τώρα πλέον αν το συναντήσω δεν θα μου σηκωθεί με τίποτα...γενικά είμαι της φιλοσοφίας κάνω έρωτα και όχι σεξ, φτιάχνω ατμόσφαιρα με κεριά ,χαλαρή μουσική κλπ και όταν είμαι με μια γυναίκα και την κοιτώ στα μάτια προσπαθώ να δω μέσα της, στο μυαλό της, στην καρδιά της και η εξωτερική εμφάνιση έχει ελάχιστη σημασία ούτε και το τι θα κάνουμε αρκεί αυτό να το αισθανόμαστε και οι δυο, αυτό με ταξιδεύει σε μια άλλη διάσταση και με γεμίζει πολύ περισσότερο από μια ωμή και έντονη εκτόνωση..
Μήπως δεν είμαι καλα??? :confused: :confused:
Αγαπήτε αυτή ακριβώς είναι και εμένα η φιλοσοφία μου. Αν θέλω απλά να πηδήξω, να χύσω και να φύγω, πάω Φυλής και με ένα 20ρικάκι ξεκαυλώνω. Αντίθετα, αν βρεθώ με μια κοπέλα ψάχνω να βρω αυτό που δεν μπορούμε να το βρούμε στα μπουρδέλα, ερωτισμό θα το έλεγα, αλλά είναι αυτό ακριβώς που περιέγραψες. Όσες φορές μου έχει τύχει αυτό το σκηνικό, η καύλα ήταν σε άλλα επίπεδα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
Αγαπήτε αυτή ακριβώς είναι και εμένα η φιλοσοφία μου. Αν θέλω απλά να πηδήξω, να χύσω και να φύγω, πάω Φυλής και με ένα 20ρικάκι ξεκαυλώνω. Αντίθετα, αν βρεθώ με μια κοπέλα ψάχνω να βρω αυτό που δεν μπορούμε να το βρούμε στα μπουρδέλα, ερωτισμό θα το έλεγα, αλλά είναι αυτό ακριβώς που περιέγραψες. Όσες φορές μου έχει τύχει αυτό το σκηνικό, η καύλα ήταν σε άλλα επίπεδα.
Πραγματικά είναι μοναδική εμπειρία και αξίζει πάρα πολύ :hi:Δυστυχώς για εμένα δεν μπορώ να ''λειτουργήσω'' πλέον διαφορετικά :confused:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.921
Κριτικές
2
Like
21.106
Πόντοι
6.236
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αγαπήτε αυτή ακριβώς είναι και εμένα η φιλοσοφία μου. Αν θέλω απλά να πηδήξω, να χύσω και να φύγω, πάω Φυλής και με ένα 20ρικάκι ξεκαυλώνω. Αντίθετα, αν βρεθώ με μια κοπέλα ψάχνω να βρω αυτό που δεν μπορούμε να το βρούμε στα μπουρδέλα, ερωτισμό θα το έλεγα, αλλά είναι αυτό ακριβώς που περιέγραψες. Όσες φορές μου έχει τύχει αυτό το σκηνικό, η καύλα ήταν σε άλλα επίπεδα.
το εχω σκεφτει και εγω αυτο πολλες φορές οσες βγήκα απλα για να γαμήσω και παντα σκεφτόμουν "ωραια και τι κατάλαβες?" απλως κάποτε το εκανα για 2 λογους...1ον για εμπειρία-περιεργεια να δω πως αντιδράνε οι γυναικες και 2ον για να αποδείξω στον εαυτο μου οτι μετράω.Πλεον στα 40 δε χρειάζομαι τιποτα απο τα δυο...χτες το βράδυ πχ δουλευα και με πηρε ενας φιλος μ λεει "ελα ειμαι χαλκίδα με 2 γκόμενες θα ερθεις? θα παμε μπουζούκια" τους γειωσα κανονικα ειτε γιατι εχω βαρεθει τη νύχτα-κλαμπ και ολα αυτα,ειτε γιατι τωρα να τρέχω χαλκιδα για να γαμησω? ασε με ρε μλκ του ειπα...και συνεχισα τη δουλεια :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
το εχω σκεφτει και εγω αυτο πολλες φορές οσες βγήκα απλα για να γαμήσω και παντα σκεφτόμουν "ωραια και τι κατάλαβες?" απλως κάποτε το εκανα για 2 λογους...1ον για εμπειρία-περιεργεια να δω πως αντιδράνε οι γυναικες και 2ον για να αποδείξω στον εαυτο μου οτι μετράω.Πλεον στα 40 δε χρειάζομαι τιποτα απο τα δυο...χτες το βράδυ πχ δουλευα και με πηρε ενας φιλος μ λεει "ελα ειμαι χαλκίδα με 2 γκόμενες θα ερθεις? θα παμε μπουζούκια" τους γειωσα κανονικα ειτε γιατι εχω βαρεθει τη νύχτα-κλαμπ και ολα αυτα,ειτε γιατι τωρα να τρέχω χαλκιδα για να γαμησω? ασε με ρε μλκ του ειπα...και συνεχισα τη δουλεια :confused:
Πάρε πλευ στεισο πεντε να βλέπεις και φορ κευ :confused:
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Πλέον οι γυναίκες έχουν πολύ παραπάνω σεξουλαικη εμπειρία από τους άντρες.. Μια γυναίκα στα 25 της για τη ν πλάκα θα έχει πάει με καμία 20αρια,αν έχει αρχίσει το άθλημα από τα 15 της,ενω άντρας στα 25 του, άμα δεν έχει παρέες κια γνωστούς με γκόμενά κια, παίζει να είναι ακόμα παρθένος.. Εκεί να καταλάβουμε πλέον τι δύναμη έχουνε οι γυναίκες σημερα?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αγαπητέ μου εξ αλβανίας συμπουρδελιάρη,η γυμναστική και η εξυπνάδα δεν αρκούν....Αν δεν ξέρεις να μιλήσεις,να ντυθείς,να φερθείς,να έχεις ενδιαφέροντα και να μπορείς να πιάσεις κουβένταδεν θα έχεις και κύκλο γνωριμιών και άρα δεν γαμάς.Και δεν είπα ποτέ ότι η ποιότητα των γυναικών είναι καλή στην Ελλάδα.Δεν το ανέφερα ποτέ αυτό.Είπε ότι έχουμε σεξουαλική ελευθερία και μπορεί να κάνει ο καθένας ότι γουστάρει και ενώ έγινε η θάλασσα γιαούρτι δεν κάνει καμάκι κανείς και περιμένει να του πέσουν τα μουνιά ουρανοκατέβατα.Και σε τελική ανάλυση κάτι μαλάκες γλίτσες beta κερατάδες έκαναν την ελλεϊνίδα αυτή που είναι και πλέον και όλες τις άλλες που έχουν έρθει εδώ,καθώς πάνε και προσκυνάνε το μουνί της καθεμιάς πατσαβουρας.Και για κάθε απαξίωση που τρώει κάποια,θα πάνε όλοι οι καθυστερημένοι αγάμητοι και θα της ξεκινήσουν τα γηά σου κούκλλα\ιασο κόκλα\γκεια σο μουρό μο και άλλα τέτοια και θα τονώσουν τον εγωισμό και την φιλαυτία τους.Στην τελική εμείς ευθυνόμαστε για την ποιότητα των γυναικών,αλλά το σεξ δεν έχει να κάνει με αυτό,καθώς αν είσαι κακός άνθρωπος και έχεις κακά ένστικτα,όσο σεξ και να κάνεις ή και να μην κάνεις καθόλου,ο ίδιος άνθρωπος θα είσαι και ισχύει για όλους αυτό.Απο εκεί και πέρα το χάος και τουλάχιστον πριν πετάξει ο καθένας την μαλακία του να μάθει να διαβάζει και να σκέφτεται.
Η θάλασσα έχει γίνει γιαούρτιονο για τις γυναίκες στο Ελλαντα.. Αυτές έχουνε τη ζήτηση, αυτές επιλέγουν.. Ο άντρας το μόνο που μπορεί να κάνει ειναι να ελπίζει ότι μια γυναίκα θα τον διαλέξει ανάμεσα σε άλλους 100..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
φίλε είμαι στα mid 30's και όσα ζευγάρια ήταν από παιδιά και τα ζήλευα χώρισαν.
και το χειρότερο χωρίς καν να έχει βρει άλλον.

Γυναίκα κολλητού με 2 παιδιά και σχέση από τα 17!! χώρισε στα 34 για να "ζήσει εμπειρίες" και από εκεί που ήταν μια χαρά κοπέλα κυκλοφορεί σαν πουτάνα και παρακαλάει να την γαμήσουν και δεν της βγαίνει!!!
Για να παρακαλάει κιόλας και να μην τη γαμανε, φαντάζουν τι μπαζο θα είναι και αυτή.. Άμα ήταν απλά μέτρια θα είχε στρατό γαμιαδων στο αγαμισταν να την παρακαλάνε κάθε μέρα!! ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom