Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.030
Κριτικές
23
Like
7.636
Πόντοι
3.346
εγω ποτέ δε κάνω τέτοιες κουβέντες γιατι ξέρω οτι δεν εχει νόημα απλα (φαίνεσαι και ανασφαλής)
Παντα γινονται κουβεντες..και ειδικα στα ερωτικα, η γυναικα για να γινει καλυτερη απο την προηγουμενη και ο αντρας γιατι βιαζεται να πηδηξει :grin:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
η μαγκια ειναι να κρατησεις, αυτην που εχει παει με μια ντουζινα αντρες + πριν απο σενα (αν σου κανει) :eyebrows:
Εχώ σταματήσει να πιστευω πως αυτές οι γυναίκες εκτιμούν την προσωπικότητα ενός άντρα.Δεν νομιζω να μη σε βλέπουν σαν νουμερο, παρόλα αυτα αν θέλουν να πετυχουν καποιο σκοπό ίσως να σε κάνουν να νιώθεις ξεχωριστός για αυτες
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Θα εκπλαγείς αν μάθεις πόσες δύλεψαν στην πορνεία και κάποια στιγμή συμμαζεύτηκαν και έκαναν οικογένειες,αλλά και πόσες "παρθένες" ρίχνουν κέρατα με το τσουβάλι και τις παρτουζώνουν οι διάφοροι.Επίσης δεν ξέρεις με πόσους έχει πάει η κάθε μία και δεν θα το μάθεις ποτέ,οπότε αυτά τα εμότικον με τις μαλακίες να τα βάλεις τόσο στον πάτο σου,όσο και στον πάτο της κάθε μυξοπαρθένας σιγανοπαπαδιάς...Πολλοί που ανακατεύετε σκατούλες μέσα στο κεφάλι σας είστε ανασφαλείς και δεν έχετε ιδέα τι παίζει εκεί έξω...Υπάρχουμε και εμείς που έχουν δεί τα μάτια μας σημεία και τέρατα ως προς τα οικογενειακά και άλλα κόλπα,καθώς με διαζύγια και περιουσιακά ασχολούμασταν για πολλά χρόνια.Όχι,δεν υπάρχει ελπίδα,αλλά το να κάθεται κάποιος να μυξοκλαίει δεν είναι η λύση.
Δεν έχεις ιδέα τι έχω κάνει στη ζωή μου.. Και επειδή μου λες για πάτους και εξυπνάδες απάντηση από μένα δε ξανά περνεις
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.945
Πόντοι
27.261
Εχώ σταματήσει να πιστευω πως αυτές οι γυναίκες εκτιμούν την προσωπικότητα ενός άντρα.Δεν νομιζω να μη σε βλέπουν σαν νουμερο, παρόλα αυτα αν θέλουν να πετυχουν καποιο σκοπό ίσως να σε κάνουν να νιώθεις ξεχωριστός για αυτες
οτι εκπεμπεις, αυτο λαμβανεις.
ΝΟΜΟΣ !!!
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Όχι δεν θα με πειραζε
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.233
Κριτικές
81
Like
7.976
Πόντοι
7.865
Δεν έχεις ιδέα τι έχω κάνει στη ζωή μου.. Και επειδή μου λες για πάτους και εξυπνάδες απάντηση από μένα δε ξανά περνεις
Δεν την ζήτησα ούτε την γνώμη σου ούτε την απάντησή σου,ρε τύπε.Και δεν με νοιάζει τι έχεις περάσει και ούτε θέλω να μάθω επίσης.Στα παπάρια μας κιόλας.Μιλάμε για ένα θέμα,λες βλακείες και προκαλείς με χειρονομίες και δήθεν μαγκιά.Και στην τελική δικαίωμά σου να είσαι μαλάκας,αλλά δεν σημαίνει ότι θα σε διαβάζουμε και θα συμφωνουμε.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.278
Πόντοι
3.506
Ρε σεις μύστες μην το κουράζετε άδικα, οτι κάνουμε εμείς κάνουν κι αυτές, δηλαδή αν πω σε κάποια ότι έχω γυρίσει σε πολλά στουντιο, στριπ κλπ και έχω πάει μέ όλες τις φυλές του ισραήλ τι πρέπει να κάνει αυτή? Να φύγει ή να με κρίνει σαν άνθρωπο για το πως είμαι τώρα ? Στο τέλος καλύτερα να είναι κάποιος ''χορταμένος-η'' και να μην του-ης βγουν απωθημένα μέσα στον γάμο! Και να μην ξεχνάμε πως πρώτοι εμείς πρέπει να γίνουμε αυτό που θέλουμε να δούμε σε μια γυναίκα :hi:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.233
Κριτικές
81
Like
7.976
Πόντοι
7.865
Ρε σεις μύστες μην το κουράζετε άδικα, οτι κάνουμε εμείς κάνουν κι αυτές, δηλαδή αν πω σε κάποια ότι έχω γυρίσει σε πολλά στουντιο, στριπ κλπ και έχω πάει μέ όλες τις φυλές του ισραήλ τι πρέπει να κάνει αυτή? Να φύγει ή να με κρίνει σαν άνθρωπο για το πως είμαι τώρα ? Στο τέλος καλύτερα να είναι κάποιος ''χορταμένος-η'' και να μην του-ης βγουν απωθημένα μέσα στον γάμο! Και να μην ξεχνάμε πως πρώτοι εμείς πρέπει να γίνουμε αυτό που θέλουμε να δούμε σε μια γυναίκα :hi:
Όχι ρε...Δεν γίνονται αυτά...Και μάλιστα στην εποχή μας που και η Ελένη Λουκά να βγεί και να πεί "πηδήχτε με"θα πάνε πάνω απο 1000,οπότε πόσο μάλλον σε κανένα γκομενάκι σωστό....Οι γυναίκες έχουν ιο υψηλό σκόρ πλέον απο εμάς,αν θέλουν,καθώς βρίσκους γαμιά εύκολα,σε σχέση με τον μέσο άνδρα.Και αφου έχουν πέραση,καλά κάνουν.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.278
Πόντοι
3.506
Όχι ρε...Δεν γίνονται αυτά...Και μάλιστα στην εποχή μας που και η Ελένη Λουκά να βγεί και να πεί "πηδήχτε με"θα πάνε πάνω απο 1000,οπότε πόσο μάλλον σε κανένα γκομενάκι σωστό....Οι γυναίκες έχουν ιο υψηλό σκόρ πλέον απο εμάς,αν θέλουν,καθώς βρίσκους γαμιά εύκολα,σε σχέση με τον μέσο άνδρα.Και αφου έχουν πέραση,καλά κάνουν.
Με μπέρδεψες λίγο :think:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.278
Πόντοι
3.506
Λέω ότι σαφως και θα κάνουν ότι θέλουν και να πηδηχτούν με πολύ κόσμο την στιγμή που μπορούν να το κάνουν,γιατί έχουν πέραση.
Ναι συμφωνώ και πολύ καλά κάνουν ! Ε κι εμείς αν είχαμε τόση πέραση το ίδιο θα κάναμε !
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
πρώτα απολα εγω μίλησα για πιθανότητες και οχι με απόλυτα νούμερα...με ποια γυναίκα ειναι πιθανό να γινει μαλακία αν την παντρευτεις με αυτη που εχει παρει καμια 200ρια η με αυτη που εχει πάει οντως με 5-6 στη ζωή της?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.030
Κριτικές
23
Like
7.636
Πόντοι
3.346
πρώτα απολα εγω μίλησα για πιθανότητες και οχι με απόλυτα νούμερα...με ποια γυναίκα ειναι πιθανό να γινει μαλακία αν την παντρευτεις με αυτη που εχει παρει καμια 200ρια η με αυτη που εχει πάει οντως με 5-6 στη ζωή της?
Πιθανοτητες δεν υπαρχουν σε αυτα...αν σε αγαπαει δεν θα παει με αλλον!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.278
Πόντοι
3.506
πρώτα απολα εγω μίλησα για πιθανότητες και οχι με απόλυτα νούμερα...με ποια γυναίκα ειναι πιθανό να γινει μαλακία αν την παντρευτεις με αυτη που εχει παρει καμια 200ρια η με αυτη που εχει πάει οντως με 5-6 στη ζωή της?
Ειναι θέμα χαρακτήρα και όχι αριθμών μύστη μου !
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Like
194
Πόντοι
0
πρώτα απολα εγω μίλησα για πιθανότητες και οχι με απόλυτα νούμερα...με ποια γυναίκα ειναι πιθανό να γινει μαλακία αν την παντρευτεις με αυτη που εχει παρει καμια 200ρια η με αυτη που εχει πάει οντως με 5-6 στη ζωή της?
Αυτή που έχει πάει με 200 (λέμε τώρα) είναι πολύ πιο ασφαλής επιλογή γιατί ξέρει τι κάνει, σκυλογαμήθηκε το ευχαριστήθηκε και αποφάσισε ότι της κάνεις για μόνιμα.
Αυτή που έχει πάει με λίγους είναι η επικίνδυνη γιατί είναι πολύ πιθανό κάποια στιγμή να σκεφτεί το κλασικό "και τι θα γίνει τώρα εγώ δεν τα ζήσω αυτά, θα είμαι για πάντα με αυτόν"
άσε που βλέπει τις άλλες να καβλαντίζουν και να γαμιούνται από δω και από εκεί και ζηλεύει (στάνταρ όμως, και ας μην φαίνεται)

τα παραδείγματα για το παραπάνω άπειρα και ειδικά από αυτές που παντρεύτικαν τον παιδικό τους έρωτα και δεν έχουν πάει με άλλον.

αλλά για να μην τρέφουμε αυταπάτες, πάντα υπάρχει κίνδυνος να σε παρατήσει με παιδιά, ότι και να κάνεις οπότε είτε δεν κάνεις οικογένεια είτε το ρισκάρεις.
για αυτό και τις έτσουξε η συνεπιμέλεια του Κυριάκου γιατί πριν σε κεράτωνε, σε παράταγε, σου έπαιρνε τα παιδιά και την πλήρωνες και από πάνω!!!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
τα παραδείγματα για το παραπάνω άπειρα και ειδικά από αυτές που παντρεύτικαν τον παιδικό τους έρωτα και δεν έχουν πάει με άλλον.
οχι δε λέω για αυτα τα ακραία φαινόμενα,εκει ναι
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αυτή που έχει πάει με 200 (λέμε τώρα) είναι πολύ πιο ασφαλής επιλογή γιατί ξέρει τι κάνει, σκυλογαμήθηκε το ευχαριστήθηκε και αποφάσισε ότι της κάνεις για μόνιμα.
δεν υπάρχει αυτο που λες...η ξαδέρφη μου πχ εχει πάρει τοσους,εχει ρίξει τοσο κέρατο στη ζωη της που κάποια φάση σιχαινόμουν να την ακουω να μου λεει ιστορίες...λοιπόν βρηκε εκει εναν ψηλέα στα 35 της και στο 5μηνο παιδι...εσυ τι λες αυτος να ειναι ο έρώτας της ζωης της?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom