Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Like
194
Πόντοι
0
οχι δε λέω για αυτα τα ακραία φαινόμενα,εκει ναι
φίλε είμαι στα mid 30's και όσα ζευγάρια ήταν από παιδιά και τα ζήλευα χώρισαν.
και το χειρότερο χωρίς καν να έχει βρει άλλον.

Γυναίκα κολλητού με 2 παιδιά και σχέση από τα 17!! χώρισε στα 34 για να "ζήσει εμπειρίες" και από εκεί που ήταν μια χαρά κοπέλα κυκλοφορεί σαν πουτάνα και παρακαλάει να την γαμήσουν και δεν της βγαίνει!!!
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Like
194
Πόντοι
0
δεν υπάρχει αυτο που λες...η ξαδέρφη μου πχ εχει πάρει τοσους,εχει ρίξει τοσο κέρατο στη ζωη της που κάποια φάση σιχαινόμουν να την ακουω να μου λεει ιστορίες...λοιπόν βρηκε εκει εναν ψηλέα στα 35 της και στο 5μηνο παιδι...εσυ τι λες αυτος να ειναι ο έρώτας της ζωης της?
δεν υπάρχει έρωτας της ζωής κανενός φίλε!!
τουλάχιστον αυτή δεν έχει περιέργεια πως είναι να είσαι πουτανάκι.

θέλω να σταθώ σε άλλο χιλιοπαιγμένο σενάριο, το πουτανάκι που μόλις αποφασίσει ότι πρέπει να κάνει παιδί βρίσκεται κάποιος μαλάκας και της το κάνει.
είμαστε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ, εμείς τις έχουμε κάνει έτσι.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
φίλε είμαι στα mid 30's και όσα ζευγάρια ήταν από παιδιά και τα ζήλευα χώρισαν.
και το χειρότερο χωρίς καν να έχει βρει άλλον.

Γυναίκα κολλητού με 2 παιδιά και σχέση από τα 17!! χώρισε στα 34 για να "ζήσει εμπειρίες" και από εκεί που ήταν μια χαρά κοπέλα κυκλοφορεί σαν πουτάνα και παρακαλάει να την γαμήσουν και δεν της βγαίνει!!!
ναι ρε παιδια δε λεω για αυτα τα φαινόμενα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
θέλω να σταθώ σε άλλο χιλιοπαιγμένο σενάριο, το πουτανάκι που μόλις αποφασίσει ότι πρέπει να κάνει παιδί βρίσκεται κάποιος μαλάκας και της το κάνει.
είμαστε ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ, εμείς τις έχουμε κάνει έτσι.
και αυτης της άποψης ειμαι και γω....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

για αυτο μερικοι μερικοι εδω μεσα,πάρτε κανα πουτανάκι για γαμο...σωστε καμια
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.945
Πόντοι
27.261

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Μετά από μια ηλικία είναι αναπόφευκτο ότι μια γυναίκα θα έχει αυξημένα νούμερα εμπειριών.. το ίδιο ισχύει και για μας... Καλό είναι να μην είμαστε ειλικρινείς και να μη λέμε τι έχουμε κάνει ( τρομάζουν καποιες- σκέφτονται : " που πάω να μπλέξω")
Το ίδιο ισχύει και για μας βέβαια, άρα ας μην περιμένουμε ότι θα μας πουν αλήθεια..
Αν γίνει κουβέντα ( κακώς) στο νουμερο που θα ακούσετε προσθέστε τουλάχιστον το μισό...
Παρατηρώντας πάντως τη νέα γενιά, βλέπω ότι πολλές νέες κοπέλες είναι συμαζεμενες.. δεν αναφέρομαι σε οσες δουλεύουν βράδυ, σε μπαρ, καφέ η σεζόν τα καλοκαίρια( που και αυτές δεν αποκλείεται να είναι προσεκτικές).. λέω για κοπέλες που προσέχουν τις σπουδές τους, έχουν σταθερό δεσμό κλπ.. κι αυτές προσανατολίζονται σε νεαρούς που επίσης είναι συγκρατημένοι και σε ανάλογο μήκος κύματος...
Μεγάλο ρόλο σε όλα αυτά νομίζω παίζει τo DNA και η διαπαιδαγώγηση , όπως και το οικογενειακό κλίμα.. τα πρότυπα και τα παραδείγματα που δίνουν οι γονείς...
Αν οι γονείς είναι YOLO, ανάλογη συμπεριφορά θα έχουν και τα παιδιά ..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μετά από μια ηλικία είναι αναπόφευκτο ότι μια γυναίκα θα έχει αυξημένα νούμερα εμπειριών.. το ίδιο ισχύει και για μας... Καλό είναι να μην είμαστε ειλικρινείς και να μη λέμε τι έχουμε κάνει ( τρομάζουν καποιες- σκέφτονται : " που πάω να μπλέξω")
Το ίδιο ισχύει και για μας βέβαια, άρα ας μην περιμένουμε ότι θα μας πουν αλήθεια..
Αν γίνει κουβέντα ( κακώς) στο νουμερο που θα ακούσετε προσθέστε τουλάχιστον το μισό...
Παρατηρώντας πάντως τη νέα γενιά, βλέπω ότι πολλές νέες κοπέλες είναι συμαζεμενες.. δεν αναφέρομαι σε οσες δουλεύουν βράδυ, σε μπαρ, καφέ η σεζόν τα καλοκαίρια( που και αυτές δεν αποκλείεται να είναι προσεκτικές).. λέω για κοπέλες που προσέχουν τις σπουδές τους, έχουν σταθερό δεσμό κλπ.. κι αυτές προσανατολίζονται σε νεαρούς που επίσης είναι συγκρατημένοι και σε ανάλογο μήκος κύματος...
Μεγάλο ρόλο σε όλα αυτά νομίζω παίζει τo DNA και η διαπαιδαγώγηση , όπως και το οικογενειακό κλίμα.. τα πρότυπα και τα παραδείγματα που δίνουν οι γονείς...
Αν οι γονείς είναι YOLO, ανάλογη συμπεριφορά θα έχουν και τα παιδιά ..
ΣΩΣΤΟΣ ....εγω δε βγάζω την ουρά μου απέξω...δεν ειμαι παντρεμένος και φυσικά ποτε δε πιστευα οτι θα εχω μια και τέλος,.Εγω ομως το παραδέχομαι και δεν το παίζω κατι αλλο για να πετύχω εναν αλλο στοχο
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Like
194
Πόντοι
0
Παρατηρώντας πάντως τη νέα γενιά, βλέπω ότι πολλές νέες κοπέλες είναι συμαζεμενες.. δεν αναφέρομαι σε οσες δουλεύουν βράδυ, σε μπαρ, καφέ η σεζόν τα καλοκαίρια( που και αυτές δεν αποκλείεται να είναι προσεκτικές).. λέω για κοπέλες που προσέχουν τις σπουδές τους, έχουν σταθερό δεσμό κλπ.. κι αυτές προσανατολίζονται σε νεαρούς που επίσης είναι συγκρατημένοι και σε ανάλογο μήκος κύματος...
Μεγάλο ρόλο σε όλα αυτά νομίζω παίζει τo DNA και η διαπαιδαγώγηση , όπως και το οικογενειακό κλίμα.. τα πρότυπα και τα παραδείγματα που δίνουν οι γονείς...
Αν οι γονείς είναι YOLO, ανάλογη συμπεριφορά θα έχουν και τα παιδιά ..
αυτό είναι το πρόβλημα, η καταπίεση.
δεν υπάρχει περίπτωση αυτές που λες να μην θέλουν να καβλαντίσουν και γνωρίσουν νέου άντρες (και τις πούτσες τους φυσικά).
κάποια στιγμή θα βγει αυτό και τότε λίγες θα μπορέσουν να το διαχειριστούν.
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Like
194
Πόντοι
0
για να μην λέμε πολλά.
με όσες γυναίκες με λίγες εμπειρίες γνωρίζεις και πιάσεις κουβέντες για σεξουαλικά και φτάσει η κουβέντα στις τσόντες ΟΛΕΣ μας ΟΛΕΣ γουστάρουν να βλέπουν gangbang με dp κτλ.
όποιος έχει γνωρίσει γυναίκα και έχει κάνει αυτή τη συζήτηση και κάποια του έχει πει κάτι άλλο να μας το πει.

άρα τι καταλαβαίνουμε ότι βαθιά μέσα στο μυαλό τους, εκεί που ίσως ούτε αυτές δεν φτάνουν θέλουν να τις γαμάνε διάφοροι!!!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
ΣΩΣΤΟΣ ....εγω δε βγάζω την ουρά μου απέξω...δεν ειμαι παντρεμένος και φυσικά ποτε δε πιστευα οτι θα εχω μια και τέλος,.Εγω ομως το παραδέχομαι και δεν το παίζω κατι αλλο για να πετύχω εναν αλλο στοχο
Ανάλογα τι θέλει ο καθένας, σε τι πλαίσια κινείται και ποιοι είναι οι στόχοι.. αυτά όλα καθορίζονται στην παιδική ηλικία και δυστυχώς δύσκολα αλλάζουν... γι'αυτό κάποιοι είναι φρόνιμοι, κάποιοι είναι απρόσεκτοι, κλπ κλπ.. βλέπω συμαζεμενες νεαρές κοπέλες (8αρια, 9 άρια +) και εκτιμώ ότι είναι πολύ προσεκτικές κάτι που οφείλεται σε σωστή διαπαιδαγώγηση.. ομοίως και οι άστατες συμπεριφορές τόσο των αγοριών όσο και των κοριτσιών, πάλι στην οικογένεια έχουν τις ρίζες..
Αν οι γονείς είναι ισορροπημένοι, τότε και τα παιδιά βγαίνουν λογικά.. αν οι γονείς χρειάζονται ψυχίατρο, τότε το σεξ γίνεται χόμπι...
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
για να μην λέμε πολλά.
με όσες γυναίκες με λίγες εμπειρίες γνωρίζεις και πιάσεις κουβέντες για σεξουαλικά και φτάσει η κουβέντα στις τσόντες ΟΛΕΣ μας ΟΛΕΣ γουστάρουν να βλέπουν gangbang με dp κτλ.
όποιος έχει γνωρίσει γυναίκα και έχει κάνει αυτή τη συζήτηση και κάποια του έχει πει κάτι άλλο να μας το πει.

άρα τι καταλαβαίνουμε ότι βαθιά μέσα στο μυαλό τους, εκεί που ίσως ούτε αυτές δεν φτάνουν θέλουν να τις γαμάνε διάφοροι!!!
Όλοι έχουμε τέτοιες τάσεις υπερσεξουαλισμιυ, αλλά εντάξει καλό είναι να τις χαλιναγωγουμε...αν ι άνθρωπος αφεθεί σε αυτό το ένστικτο, νομίζω δεν γίνεται να λειτουργήσει στα πλαίσια μιας σχέσης - γάμου που θα τον καλύπτει κλπκλπ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ανάλογα τι θέλει ο καθένας, σε τι πλαίσια κινείται και ποιοι είναι οι στόχοι.. αυτά όλα καθορίζονται στην παιδική ηλικία και δυστυχώς δύσκολα αλλάζουν... γι'αυτό κάποιοι είναι φρόνιμοι, κάποιοι είναι απρόσεκτοι, κλπ κλπ.. βλέπω συμαζεμενες νεαρές κοπέλες (8αρια, 9 άρια +) και εκτιμώ ότι είναι πολύ προσεκτικές κάτι που οφείλεται σε σωστή διαπαιδαγώγηση.. ομοίως και οι άστατες συμπεριφορές τόσο των αγοριών όσο και των κοριτσιών, πάλι στην οικογένεια έχουν τις ρίζες..
Αν οι γονείς είναι ισορροπημένοι, τότε και τα παιδιά βγαίνουν λογικά.. αν οι γονείς χρειάζονται ψυχίατρο, τότε το σεξ γίνεται χόμπι...
τωρα ανοίγεις μεγάλη κουβέντα..ολα απο το σπιτι ξεκινάνε,και ο ανθρωπος επαναλαμβάνει τη παιδικη του ηλικια.Το υποσυνείδητο χτίζεται περιπου μεχρι τα 7 και μέχρι να 10 οτι εχεις πάρει απο το σπιτι θα το επαναλάβεις και στην ενήλικη ζωη.Τους γονεις σου και την παιδικη σου ηλικια θα την βρίσκεις μπροστα σου σε οτι και αν κανεις
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
τωρα ανοίγεις μεγάλη κουβέντα..ολα απο το σπιτι ξεκινάνε,και ο ανθρωπος επαναλαμβάνει τη παιδικη του ηλικια.Το υποσυνείδητο χτίζεται περιπου μεχρι τα 7 και μέχρι να 10 οτι εχεις πάρει απο το σπιτι θα το επαναλάβεις και στην ενήλικη ζωη.Τους γονεις σου και την παιδικη σου ηλικια θα την βρίσκεις μπροστα σου σε οτι και αν κανεις
Έτσι είναι..οι ζημιές της παιδικής ηλικίας ακολουθούν το άτομο εφ όρου ζωής ..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
για να μην λέμε πολλά.
με όσες γυναίκες με λίγες εμπειρίες γνωρίζεις και πιάσεις κουβέντες για σεξουαλικά και φτάσει η κουβέντα στις τσόντες ΟΛΕΣ μας ΟΛΕΣ γουστάρουν να βλέπουν gangbang με dp κτλ.
όποιος έχει γνωρίσει γυναίκα και έχει κάνει αυτή τη συζήτηση και κάποια του έχει πει κάτι άλλο να μας το πει.

άρα τι καταλαβαίνουμε ότι βαθιά μέσα στο μυαλό τους, εκεί που ίσως ούτε αυτές δεν φτάνουν θέλουν να τις γαμάνε διάφοροι!!!
τύπε μου καμια και κανενας δεν αντέχει με εναν για χρονια...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ..απο κει και πέρα εχει να κάνει με το ποιος αντέχει περισσότερο αυτη τη κατάσταση
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.278
Πόντοι
3.506
για να μην λέμε πολλά.
με όσες γυναίκες με λίγες εμπειρίες γνωρίζεις και πιάσεις κουβέντες για σεξουαλικά και φτάσει η κουβέντα στις τσόντες ΟΛΕΣ μας ΟΛΕΣ γουστάρουν να βλέπουν gangbang με dp κτλ.
όποιος έχει γνωρίσει γυναίκα και έχει κάνει αυτή τη συζήτηση και κάποια του έχει πει κάτι άλλο να μας το πει.

άρα τι καταλαβαίνουμε ότι βαθιά μέσα στο μυαλό τους, εκεί που ίσως ούτε αυτές δεν φτάνουν θέλουν να τις γαμάνε διάφοροι!!!
Εγω γνωρίζω μια και είναι πολύ καλή μου φίλη (παντρεμένη ) και πραγματικά την θαυμάζω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τύπε μου καμια και κανενας δεν αντέχει με εναν για χρονια...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ..απο κει και πέρα εχει να κάνει με το ποιος αντέχει περισσότερο αυτη τη κατάσταση
Λάθος μύστη μου , όλα γίνονται αν υπάρχει θέληση !
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγω γνωρίζω μια και είναι πολύ καλή μου φίλη (παντρεμένη ) και πραγματικά την θαυμάζω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Λάθος μύστη μου , όλα γίνονται αν υπάρχει θέληση !
και η ιδια η θέληση θέλει αντοχή
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.278
Πόντοι
3.506
οσο περισσότερο γουστάρεις τοσο περισσότερο αντέχεις...ομως θέλει και απο τις δυο πλευρες
Χρειάζεται όμως και η ύπαρξη συναισθημάτων όμως...με το σεξ μόνο δεν γίνεται..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom