Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οποία έχει πάει με πάρα πολλούς κινδυνεύει από καρκίνο του τραχήλου, κι ίσως να χε στο παρελθόν κι αφροδίσια.. Θέλει κτεο δηλ πριν τον γάμο
κτεο και ιμαντες σιγουρα...μπορει και δίσκο πλατώ γιατι θα πατινάρει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ε σιγα μωρε... 12 γαμησακια τον χρονο... σιγα τα πολλα....:buck2:
ενω αμα ενας την εχει ξεμουνιασει-ξεκωλιασει.... της εχει κανει το μουνι μαυρο.. κ το κωλο πηγαδι απο τα γαμησια......δεν σε πειραζει????!!!
τυπάρα μου αυτη που πάει και κάθε μηνα με διαφορετικό για one night να σαι σιγουρος οτι αν παντρευτει δε θα σταματήσει αυτο το σπορ σε αντίθεση με την αλλη που ανέφερες :grin:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
και αν δεν το σταματήσει θα ειναι τουλάχιστον περισσότερο επιρρεπεις στο να ενδώσει
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εγω πάντα μιλάω με πιθανότητες με τους ανθρωπους τιποτα δεν ειναι σίγουρο
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Μην λέτε κακίες ρε και μην κοροϊδεύτε κόσμο.Όλοες πηδιούνται αβέρτα,αν θέλουν και στην τελική καλά κάνουν.Εμένα δεν με χαλάει με πόσους πηδήχτηκε κάποια και δεν θέλω να ξέρω.Αυτό που με χαλάει είναι να το παίζουν μυξοπαρθένες και δήθεν αγνές και αμόλυντες για να ρίζνουν στάχτη στα μάτια.Στην τελική μην έλεγαν τόποτε αν είχαν οι ίδιες θέμα με το πόσους πήγαν και πηδήχτηκαν.Απο την άλλη οι πραγματικά ακομπλεξάριστες συνήθως είχαν και καλύτερο χαρακτήρα και δεν το έπαιζαν ιστορία.Γενικά μια τρύπα δεν είναι σημάδι ηθικής και μακάρι να ήταν τόσο απλό το θέμα.Κοιτάχτε να περάσετε καλά και να κόψετε κίνηση σε άλλους τομείς,να μην τσουβαλιάζετε ανθρώπους και να έχετε τα μάτια σας ανοιχτά,αδιφορώντας για το ποιά έχει ανοιχτά τα πόδια της.Επι παραδείγματι τι να την κάνεις την ελλεϊνίδα που έχει γαμηθεί με έναν ή και κανέναν,αλλά να έχει όλα τα κακά στοιχεία που μπορεί να έχει μια σύντροφος και να σου γαμάει την ψυχή;Πιστεύετε ότι δεν κινδυνεύετε να φάτε κέρατο απο μια σαν και δαύτη;Πιστεύετε ότι επειδή δεν πηδιέται είναι ηθική και καλό άτομο σώνει και ντε;Όχι...Είναι θέμα ανθρώπου και εκεί κοιτάς κινήσεις,τρόπο σκέψης και εν πάσει περιπτώσει πράγματα πέρα και ξεχωριστά απο το σεξ.Γενικά ωριμάστε λίγο,γιατί μπαίνουν εδώ οι διάφοροι που είναι με το πουλί στο χέρι και κλαίνε που αλλοι γαμάνε και εκείνοι όχι.Αν δεν χωθείς δεν θα γαμήσεις....Επίσης οι πιο πολλοί εδώ μέσα δεν είστε και κελεπούρια να σας παρακαλάνε,καθώς μπορεί να είστε φτωχομπινέδες,βλαμμένοι,beta,ασθενικοί,βρωμιάρηδες,δεν προσέχετε τον εαυτό σας ή αν και δεν είστε όλα αυτά να βγάζετε μια μιρλα και κακομοιριά.Συγγνώμη κιόλας,αλλά και εγώ δεν θα γαμούσα κάποια με όλα τα παραπάνω.
Είμαστε και έξυπνοι και γυμνασμένοι αλλά δεν έχουμε παρέες. Και κοινούς γνωστούς με γκόμενάκια.. Στο Ελλαντα χωρίς κύκλο δε γαμας.. Μη λες δικαιολογίες κια πας να τους βγάλεις όλους άσχημος, η χώρα έχει πρόβλημα με την ποιότητα των γυναικών της?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
ε σιγα μωρε... 12 γαμησακια τον χρονο... σιγα τα πολλα....:buck2:
ενω αμα ενας την εχει ξεμουνιασει-ξεκωλιασει.... της εχει κανει το μουνι μαυρο.. κ το κωλο πηγαδι απο τα γαμησια......δεν σε πειραζει????!!!
Αμα το δίνει τόσο εύκολα η ελλεινιδα ρε τύπε λες να. Γαμιεται. Μόνο 12 φορές το χρόνο??? ..δε κόβεται αυτό άπαξ και η γυναίκα είναι ψωλοαρπαχτρα δεν της τη κόβει τη συνήθεια να αρπάζει ψωλες από όπου βρει.. Τι σε. Κάνει. Να πιστεύεις ότι εσύ είσαι ο πιο όμορφος ψωλαρας γυμνασμένος, θα σε δει, θα σε ερωτευθεί τρελά κια θα κόψει τους πουτσους?? Αυτά δε γίνονται τύπε.. Είναι σαν τα πρεζάκια. Που λενε από αύριο κομμένη η πρέζα, η σαν τις χοντρές που λεεν από Δευτέρα διαιτα??
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.765
Πόντοι
4.365
Το θεμα μαγγες ειναι.. να μην σας νοιαζει με ποσους εχει παει...
ετσι κ αλλιως.. και να ρωτησετε- που ειναι μαλακια κ αυτο- ψεματα θα σας πει...
ΟΠΟΤΕ...
Δεν ρωτας.. δεν σε νοιαζει..κ ΤΕΛΟΣ!!!:sunglasses:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Το θεμα μαγγες ειναι.. να μην σας νοιαζει με ποσους εχει παει...
ετσι κ αλλιως.. και να ρωτησετε- που ειναι μαλακια κ αυτο- ψεματα θα σας πει...
ΟΠΟΤΕ...
Δεν ρωτας.. δεν σε νοιαζει..κ ΤΕΛΟΣ!!!:sunglasses:
εννοειται,σαφως,αυτα και επι τα αυτα...δηλαδη θα εχω ενα ωραιο μουνι στην πουτσα μου και θα την ρωταω με ποσους εχει ξεκωλιαστει;καλυτερα να μην ξερω :tooth:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
εννοειται,σαφως,αυτα και επι τα αυτα...δηλαδη θα εχω ενα ωραιο μουνι στην πουτσα μου και θα την ρωταω με ποσους εχει ξεκωλιαστει;καλυτερα να μην ξερω :tooth:
Παρτουζα είναι καλό πόσες γυναίκες σας έχετε πάρει παρτουζα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
οχι με σχεσεις με γνωστη δικη μου και γνωστη φιλου μου
Η καλύτερη παρτουζα φίλε μου ήταν καλοκαίρι του 2012 στην Λάρισα σε ένα σπίτι με 2 γκόμενες τρογανε παγωτό Πάνο στην πουτσα και την μια γαμαγα την άλλη εγλυφα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Η καλύτερη εποχή για εμένα γιατί είχα και με της δυο σχεση
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.231
Κριτικές
81
Like
7.970
Πόντοι
7.865
Είμαστε και έξυπνοι και γυμνασμένοι αλλά δεν έχουμε παρέες. Και κοινούς γνωστούς με γκόμενάκια.. Στο Ελλαντα χωρίς κύκλο δε γαμας.. Μη λες δικαιολογίες κια πας να τους βγάλεις όλους άσχημος, η χώρα έχει πρόβλημα με την ποιότητα των γυναικών της?
Αγαπητέ μου εξ αλβανίας συμπουρδελιάρη,η γυμναστική και η εξυπνάδα δεν αρκούν....Αν δεν ξέρεις να μιλήσεις,να ντυθείς,να φερθείς,να έχεις ενδιαφέροντα και να μπορείς να πιάσεις κουβένταδεν θα έχεις και κύκλο γνωριμιών και άρα δεν γαμάς.Και δεν είπα ποτέ ότι η ποιότητα των γυναικών είναι καλή στην Ελλάδα.Δεν το ανέφερα ποτέ αυτό.Είπε ότι έχουμε σεξουαλική ελευθερία και μπορεί να κάνει ο καθένας ότι γουστάρει και ενώ έγινε η θάλασσα γιαούρτι δεν κάνει καμάκι κανείς και περιμένει να του πέσουν τα μουνιά ουρανοκατέβατα.Και σε τελική ανάλυση κάτι μαλάκες γλίτσες beta κερατάδες έκαναν την ελλεϊνίδα αυτή που είναι και πλέον και όλες τις άλλες που έχουν έρθει εδώ,καθώς πάνε και προσκυνάνε το μουνί της καθεμιάς πατσαβουρας.Και για κάθε απαξίωση που τρώει κάποια,θα πάνε όλοι οι καθυστερημένοι αγάμητοι και θα της ξεκινήσουν τα γηά σου κούκλλα\ιασο κόκλα\γκεια σο μουρό μο και άλλα τέτοια και θα τονώσουν τον εγωισμό και την φιλαυτία τους.Στην τελική εμείς ευθυνόμαστε για την ποιότητα των γυναικών,αλλά το σεξ δεν έχει να κάνει με αυτό,καθώς αν είσαι κακός άνθρωπος και έχεις κακά ένστικτα,όσο σεξ και να κάνεις ή και να μην κάνεις καθόλου,ο ίδιος άνθρωπος θα είσαι και ισχύει για όλους αυτό.Απο εκεί και πέρα το χάος και τουλάχιστον πριν πετάξει ο καθένας την μαλακία του να μάθει να διαβάζει και να σκέφτεται.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.231
Κριτικές
81
Like
7.970
Πόντοι
7.865
Αν κάποια αποφασίσει να "νοικοκυρευτει :jerking: " ενω εχει πάει με ενα τάγμα στη ζωη της,εσυ πως λες να στο παίξει?
Θα εκπλαγείς αν μάθεις πόσες δύλεψαν στην πορνεία και κάποια στιγμή συμμαζεύτηκαν και έκαναν οικογένειες,αλλά και πόσες "παρθένες" ρίχνουν κέρατα με το τσουβάλι και τις παρτουζώνουν οι διάφοροι.Επίσης δεν ξέρεις με πόσους έχει πάει η κάθε μία και δεν θα το μάθεις ποτέ,οπότε αυτά τα εμότικον με τις μαλακίες να τα βάλεις τόσο στον πάτο σου,όσο και στον πάτο της κάθε μυξοπαρθένας σιγανοπαπαδιάς...Πολλοί που ανακατεύετε σκατούλες μέσα στο κεφάλι σας είστε ανασφαλείς και δεν έχετε ιδέα τι παίζει εκεί έξω...Υπάρχουμε και εμείς που έχουν δεί τα μάτια μας σημεία και τέρατα ως προς τα οικογενειακά και άλλα κόλπα,καθώς με διαζύγια και περιουσιακά ασχολούμασταν για πολλά χρόνια.Όχι,δεν υπάρχει ελπίδα,αλλά το να κάθεται κάποιος να μυξοκλαίει δεν είναι η λύση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom