Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.231
Κριτικές
81
Like
7.970
Πόντοι
7.865
Μην λέτε κακίες ρε και μην κοροϊδεύτε κόσμο.Όλοες πηδιούνται αβέρτα,αν θέλουν και στην τελική καλά κάνουν.Εμένα δεν με χαλάει με πόσους πηδήχτηκε κάποια και δεν θέλω να ξέρω.Αυτό που με χαλάει είναι να το παίζουν μυξοπαρθένες και δήθεν αγνές και αμόλυντες για να ρίζνουν στάχτη στα μάτια.Στην τελική μην έλεγαν τόποτε αν είχαν οι ίδιες θέμα με το πόσους πήγαν και πηδήχτηκαν.Απο την άλλη οι πραγματικά ακομπλεξάριστες συνήθως είχαν και καλύτερο χαρακτήρα και δεν το έπαιζαν ιστορία.Γενικά μια τρύπα δεν είναι σημάδι ηθικής και μακάρι να ήταν τόσο απλό το θέμα.Κοιτάχτε να περάσετε καλά και να κόψετε κίνηση σε άλλους τομείς,να μην τσουβαλιάζετε ανθρώπους και να έχετε τα μάτια σας ανοιχτά,αδιφορώντας για το ποιά έχει ανοιχτά τα πόδια της.Επι παραδείγματι τι να την κάνεις την ελλεϊνίδα που έχει γαμηθεί με έναν ή και κανέναν,αλλά να έχει όλα τα κακά στοιχεία που μπορεί να έχει μια σύντροφος και να σου γαμάει την ψυχή;Πιστεύετε ότι δεν κινδυνεύετε να φάτε κέρατο απο μια σαν και δαύτη;Πιστεύετε ότι επειδή δεν πηδιέται είναι ηθική και καλό άτομο σώνει και ντε;Όχι...Είναι θέμα ανθρώπου και εκεί κοιτάς κινήσεις,τρόπο σκέψης και εν πάσει περιπτώσει πράγματα πέρα και ξεχωριστά απο το σεξ.Γενικά ωριμάστε λίγο,γιατί μπαίνουν εδώ οι διάφοροι που είναι με το πουλί στο χέρι και κλαίνε που αλλοι γαμάνε και εκείνοι όχι.Αν δεν χωθείς δεν θα γαμήσεις....Επίσης οι πιο πολλοί εδώ μέσα δεν είστε και κελεπούρια να σας παρακαλάνε,καθώς μπορεί να είστε φτωχομπινέδες,βλαμμένοι,beta,ασθενικοί,βρωμιάρηδες,δεν προσέχετε τον εαυτό σας ή αν και δεν είστε όλα αυτά να βγάζετε μια μιρλα και κακομοιριά.Συγγνώμη κιόλας,αλλά και εγώ δεν θα γαμούσα κάποια με όλα τα παραπάνω.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Μην λέτε κακίες ρε και μην κοροϊδεύτε κόσμο.Όλοες πηδιούνται αβέρτα,αν θέλουν και στην τελική καλά κάνουν.Εμένα δεν με χαλάει με πόσους πηδήχτηκε κάποια και δεν θέλω να ξέρω.Αυτό που με χαλάει είναι να το παίζουν μυξοπαρθένες και δήθεν αγνές και αμόλυντες για να ρίζνουν στάχτη στα μάτια.Στην τελική μην έλεγαν τόποτε αν είχαν οι ίδιες θέμα με το πόσους πήγαν και πηδήχτηκαν.Απο την άλλη οι πραγματικά ακομπλεξάριστες συνήθως είχαν και καλύτερο χαρακτήρα και δεν το έπαιζαν ιστορία.Γενικά μια τρύπα δεν είναι σημάδι ηθικής και μακάρι να ήταν τόσο απλό το θέμα.Κοιτάχτε να περάσετε καλά και να κόψετε κίνηση σε άλλους τομείς,να μην τσουβαλιάζετε ανθρώπους και να έχετε τα μάτια σας ανοιχτά,αδιφορώντας για το ποιά έχει ανοιχτά τα πόδια της.Επι παραδείγματι τι να την κάνεις την ελλεϊνίδα που έχει γαμηθεί με έναν ή και κανέναν,αλλά να έχει όλα τα κακά στοιχεία που μπορεί να έχει μια σύντροφος και να σου γαμάει την ψυχή;Πιστεύετε ότι δεν κινδυνεύετε να φάτε κέρατο απο μια σαν και δαύτη;Πιστεύετε ότι επειδή δεν πηδιέται είναι ηθική και καλό άτομο σώνει και ντε;Όχι...Είναι θέμα ανθρώπου και εκεί κοιτάς κινήσεις,τρόπο σκέψης και εν πάσει περιπτώσει πράγματα πέρα και ξεχωριστά απο το σεξ.Γενικά ωριμάστε λίγο,γιατί μπαίνουν εδώ οι διάφοροι που είναι με το πουλί στο χέρι και κλαίνε που αλλοι γαμάνε και εκείνοι όχι.Αν δεν χωθείς δεν θα γαμήσεις....Επίσης οι πιο πολλοί εδώ μέσα δεν είστε και κελεπούρια να σας παρακαλάνε,καθώς μπορεί να είστε φτωχομπινέδες,βλαμμένοι,beta,ασθενικοί,βρωμιάρηδες,δεν προσέχετε τον εαυτό σας ή αν και δεν είστε όλα αυτά να βγάζετε μια μιρλα και κακομοιριά.Συγγνώμη κιόλας,αλλά και εγώ δεν θα γαμούσα κάποια με όλα τα παραπάνω.
Δικασες :sad2:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Οποία έχει πάει με πάρα πολλούς κινδυνεύει από καρκίνο του τραχήλου, κι ίσως να χε στο παρελθόν κι αφροδίσια.. Θέλει κτεο δηλ πριν τον γάμο
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
εντωμεταξυ αν εχει παει μια γυναικα με μια ντουζινα ειναι και λιγοι να ξερετε
12 είναι ένα λογικό νούμερο για μια 25αρα 30αρα
Δύσκολο όμως αν πηγαίνει διακοπές σε νησιά κάθε καλοκαίρι και είναι και κλαμποβια το χειμώνα.... Μόνο μπάρμαν πορτιέρηδες και ανώνυμοι τουρίστες πιάνει εύκολα τους 5,6 το ξαμηνο. Οπότε το 80+ τοχει τσέπη στην 7ετια.. 100+ σε δεκαετία δωδεκαετια... .. Βάλε και καμμια 2,3 σχέσεις το χρόνο άλλοι 50...
Συμπέρασμα μαθηματικο
.. μαλλον για λόχο Χ 2 στην μέση ωραία 30αρα .. μιλάμε σε μια με καλή και πλας εμφάνιση... Δύσκολο άρα το 12 ή και το 24 την σήμερον ημέρα ναουμ...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
12 είναι ένα λογικό νούμερο για μια 25αρα 30αρα
Δύσκολο όμως αν πηγαίνει διακοπές σε νησιά κάθε καλοκαίρι και είναι και κλαμποβια το χειμώνα.... Μόνο μπάρμαν πορτιέρηδες και ανώνυμοι τουρίστες πιάνει εύκολα τους δέκα το χρόνο.. Οπότε το 50+ τοχει τσέπη.. Βάλε και καμμια 2,3 σχέσεις το χρόνο άλλοι 50...μαλλον για λόχο μιλάμε σε μια εμφάνιση μη την σήμερον ημέρα ναουμ...
σαφως για αυτο εγραψα 12-13 ειναι εξαιρετικο νουμερο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
σαφως για αυτο εγραψα 12-13 ειναι εξαιρετικο νουμερο
Απίθανο... Μονο κ σε μικρές πόλεις που παρακολουθεί τε η πορεία της κάθε μιας μπορεί να συμβεί. Με προϋπόθεση όταν ΠΉΓΕ ΓΙΑΒΣΠΟΥΔΕΣ ναχε κάναν καψουρη γκομενοφυλακα, που να κράτησε το κοντέρ χαμηλά.
Αν πήγε κι ήρθε ελυςθρης βόσκης... Το κοντέρ των 6 πχ σχέσεων στην επαρχιακή πόλη μπορεί να έχει κι ένα μηδενικό ακόμα αν αθροισουμε τα φρη φοιτητικά χρόνια
Γενικά μόνο αυτές πουναι μαντρωμςνες σε μικρή πόλη χωρίς σπουδές έχουν σκορ στο 10,12...μιλαω πάντα για εμφάνισσθμες γκιμενες όχι τίποτα ακαυλες απωθητικες....
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Απίθανο... Μονο κ σε μικρές πόλεις που παρακολουθεί τε η πορεία της κάθε μιας μπορεί να συμβεί. Με προϋπόθεση όταν ΠΉΓΕ ΓΙΑΒΣΠΟΥΔΕΣ ναχε κάναν καψουρη γκομενοφυλακα, που να κράτησε το κοντέρ χαμηλά.
Αν πήγε κι ήρθε ελυςθρης βόσκης... Το κοντέρ των 6 πχ σχέσεων στην επαρχιακή πόλη μπορεί να έχει κι ένα μηδενικό ακόμα αν αθροισουμε τα φρη φοιτητικά χρόνια
Γενικά μόνο αυτές πουναι μαντρωμςνες σε μικρή πόλη χωρίς σπουδές έχουν σκορ στο 10,12...μιλαω πάντα για εμφάνιση ες όχι τίποτα ακαυλες....
εχω γνωρισει γκομενες που ξεσκιστηκαν απο 5 γαμιαδες μεχρι 35..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
εχω γνωρισει γκομενες που ξεσκιστηκαν απο 5 γαμιαδες μεχρι 35..
Εμφανισιμη γκόμενα στα 35 έχει μινιμ με ένα γκιμενο την διετία, άλλους 8 σταθερούς εραστές
Δεν θαχει και κάποιες περιπέτειες διακοπές κλπ
Καντους..15...αυτο είναι το μινμ κατ εμέ.. 20 σαν μέσο όρο στις μετριοπάθεις...τωραωτοαρχουν κ κάτι φάσεις από μουναρες που κάνουν σχέσεις 4 και 5 χρόνια από τα 18...ειναι όμως λίγες πλέον σήμερα νομίζω...
Άσε που όταν χωρίζουν επειδή αισθανόταν κατά πιεσμένος το ρίχνουν έξω κάνα διάστημα κ παν κι αυτές σε πιο μεγάλα χιλιόμετρα
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Εμφανισιμη γκόμενα στα 35 έχει μινιμ με ένα γκιμενο την διετία, άλλους 8 σταθερούς εραστές
Δεν θαχει και κάποιες περιπέτειες διακοπές κλπ
Καντους..15...αυτο είναι το μινμ κατ εμέ.. 20 σαν μέσο όρο στις μετριοπάθεις...τωραωτοαρχουν κ κάτι φάσεις από μουναρες που κάνουν σχέσεις 4 και 5 χρόνια από τα 18...ειναι όμως λίγες πλέον σήμερα νομίζω...
οσες ειχαν απο 5 μεχρι 10-12 ειχαν μακροχρονιες σχεσεις,παντρεμενες..οι ελευθερες δωσε και μενα πουτσα...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.002
Πόντοι
17.885
τσου!
οκ προφανώς να μην είναι το όλο θέμα στα όριο του ψυχολογικού κανιβαλισμού κιόλας, αλλά όχι γιατί αυτό συνήθως θα σημαίνει
α) είναι όμορφη
β) καλή στο κρεβάτι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
οσες ειχαν απο 5 μεχρι 10-12 ειχαν μακροχρονιες σχεσεις,παντρεμενες..οι ελευθερες δωσε και μενα πουτσα...
Ναι μικροπαντρεμενες στα 22 23 ίσως. Δεν νομίζω όμως ότι παντρεύονται πολλές πριν τα 28,30 πλέον
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Ναι μικροπαντρεμενες στα 22 23 ίσως. Δεν νομίζω όμως ότι παντρεύονται πολλές πριν τα 28,30 πλέον
isxyei..αυτες που γνωρισα ειχαν παντρευτει μαξ 25 και ειχαν χωρισει μετα απο 10-12 χρονια γαμου οποτε δεν ειχαν προλαβει να αρμεξουν πολλες ψωλες...
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.240
Κριτικές
46
Like
3.763
Πόντοι
4.365
Τι σας πειραζει περισσοτερο....???
Μια που κανει ενα one night stand καθε μηνα... με διαφορετικο ανδρα...=12 γαμησια τον χρονο=12ανδρες τον χρονο....
ή
Μια που εχει μονιμη σχεση... κ την γαμαει ο τυπος καθε μερα.... = 360 γαμησια τον χρονο....= 1 ανδρας τον χρονο???!!!!!
:glasses::coffee::think:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Klima

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Τι σας πειραζει περισσοτερο....???
Μια που κανει ενα one night stand καθε μηνα... με διαφορετικο ανδρα...=12 γαμησια τον χρονο=12ανδρες τον χρονο....
ή
Μια που εχει μονιμη σχεση... κ την γαμαει ο τυπος καθε μερα.... = 360 γαμησια τον χρονο....= 1 ανδρας τον χρονο???!!!!!
:glasses::coffee::think:
η εναλλαγη διαφορετικων ψωλων φυσικα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom