Νέα

Σας πειράζει να έχει πάει η γυναίκα σας με μια ντουζίνα άντρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laplace
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 135K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
ακομη και αν αμεσως προηγουμενος της ειχε aids ηπατιτιδα και συφιλη τυπε?
ακομη και αν επαιρνε κωλο ενω ο νυν οχι?
ακομη και αν του τα καταπινε και εμας οχι?
Εδώ συζητάμε για φυσιολογικούς ανθρώπους όχι για ιδιάζουσες περιπτώσεις . Τώρα εάν εσυ έχεις σκοπό να τα φτιάξεις με κάνα πρεζακι είναι δικό σου θέμα .
Και δεν νομίζω κάποιος που θέλει να κάνει οικογένεια με μια Γυναίκα δεν νομίζω να εξαιταζει που έδειξε το κωλο της
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.617
Κριτικές
1
Like
5.551
Πόντοι
2.356
Εδώ συζητάμε για φυσιολογικούς ανθρώπους όχι για ιδιάζουσες περιπτώσεις . Τώρα εάν εσυ έχεις σκοπό να τα φτιάξεις με κάνα πρεζακι είναι δικό σου θέμα .
Και δεν νομίζω κάποιος που θέλει να κάνει οικογένεια με μια Γυναίκα δεν νομίζω να εξαιταζει που έδειξε το κωλο της
ναι τυπε μονο πρεζακια κολλανε ολοι οι αλλοι ειναι αφθαρτοι και απο aids και απο κορωνα!!!!

και ποια γυναικα εξεταζεις τοτε τυπε αν οχι αυτη που θες για γυναικα? γουρουνι στο σακι παιρνεις?

η θες να περνας απο καμια γειτονια και να σε δειχνουν με το δαχτυλο κουνοντας συγκαταβατικα το κεφαλι τους? (εργο που πολλες φορες εχουμε δει...)

η παροιμια λεει παπουτσι απο τον τοπο σου και ας ειναι μπαλωμενο!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506
Τσάμπα τόσες σελίδες...γνωρίστε μια κοπέλα ερωτευτείτε , περάστε όμορφα και μην σας απασχολεί τίποτα ζήστε για το ''τώρα'' και ότι βρέξει ας κατεβάσει, η ζωή είναι μικρή και τα χρόνια φεύγουν γρήγορα :confused: :smiling-face-with-heart-eyes: :priest:
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Τσάμπα τόσες σελίδες...γνωρίστε μια κοπέλα ερωτευτείτε , περάστε όμορφα και μην σας απασχολεί τίποτα ζήστε για το ''τώρα'' και ότι βρέξει ας κατεβάσει, η ζωή είναι μικρή και τα χρόνια φεύγουν γρήγορα :confused: :smiling-face-with-heart-eyes: :priest:
Τα είπες όλα εύγε
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.087
Πόντοι
3.936
Για να δούμε πόσο συντηρητικοί είμαστε σε αυτό το θέμα...
Θελετε ΠΑΡΘΕΝΑ,να έχει πάει με λίγους πχ 2-3 ή δεν σας νοιάζει ακόμα και με 100 να έχει πάει?
Με αφορμη την 1η Δεκεμβρη και τους 《100 να εχει παει》 θυμηθηκα αυτη την διαφημιση

 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.463
Πόντοι
2.306
ναι,πηγε η συζητηση εκει και μου ειπε 10,το οποιο σημαινει τουλαχιστον 10 (μπορει να ειναι παραπανω και να ειπε λιγοτερους για να μην την περασω για αλανιαρα).Κι εμενα πολλοι μου φανηκαν
Υπολογισε x2 τουλαχιστον.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
δε με πειραζει αρκει να μου φερνει την εισπραξη,με πειραζει μονο αμα το κανει τζαμπα..
 

Alanio

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Like
319
Πόντοι
21

Alanio

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2021
Μηνύματα
432
Like
319
Πόντοι
21
Γειά σου Ζαν!

ΥΓ : Έφυγε κι ο κατσικοπηδουλας κι ηρεμισε λίγο το μπου ρε φιλε... Δεν νομίζεις;
Θα ξαναγυρισει ομως και γουσταρω οταν πρωτομπαινει μετα απο το μπαν και ειναι σαν βρεγμενη γατα....
Μετα ξεκλειδωνεται
 

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Να ρωτήσω κάτι από περιέργεια....οι ποιο πολύ βλέπετε τις φωτογραφίες που ανεβάζω στην άλλη σελίδα από την γυναίκα μου ...εγώ ξέρω φυσικά...
Είναι 47χ τώρα....με πόσους θα έχει πάει από αυτά που βλέπετε ....η ....δεν έπρεπε να έχει πάει με πολλούς να δώσει χαρά και σε άλλους άντρες ....
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Πάντως βγάζω το καπέλο σε όσους έχουν την ψυχική δύναμη να ελπίζουν ότι μετά από 12 άντρες αυτοί θα είναι οι τελευταίοι.
:hi:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506

Klima

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2021
Μηνύματα
658
Like
4.516
Πόντοι
446
Πάντως βγάζω το καπέλο σε όσους έχουν την ψυχική δύναμη να ελπίζουν ότι μετά από 12 άντρες αυτοί θα είναι οι τελευταίοι.
:hi:
Και γιατί να είμαι ο τελευταίος...δηλαδή εάν πάει με άλλων δεν θα ξαναπάει μαζί μου ....εάν θες ης αρέσει αστην να πάει όπως πας και εσύ με αλληην
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Να ρωτήσω κάτι από περιέργεια....οι ποιο πολύ βλέπετε τις φωτογραφίες που ανεβάζω στην άλλη σελίδα από την γυναίκα μου ...εγώ ξέρω φυσικά...
Είναι 47χ τώρα....με πόσους θα έχει πάει από αυτά που βλέπετε ....η ....δεν έπρεπε να έχει πάει με πολλούς να δώσει χαρά και σε άλλους άντρες ....
Όταν όμως πρωτοπαντρευτήκατε δεν ήταν έτσι. Αν την γνώριζες τώρα θα παντρευόσουν με γάμο; Κάνεις τις σουϊνκγεριές σου, τα ταξίδια σου, περνάς καλά. Καθόλου κατακριτέο. Όμως νομίζω το τίμησε το στεφάνι για πολλά χρόνια μέχρι να φτάσετε εδώ.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Και γιατί να είμαι ο τελευταίος...δηλαδή εάν πάει με άλλων δεν θα ξαναπάει μαζί μου ....εάν θες ης αρέσει αστην να πάει όπως πας και εσύ με αλληην
Σωστό. Συμβόλαιο να μην υπογράφουμε όμως, εκεί είναι το θέμα.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.855
Like
2.251
Πόντοι
456
Αυτά εκμεταλλεύονται οι καριόλες. Τη ζέση για ζωή, τον ενθουσιασμό, την αθωότητα του άντρα. Ψυχρές υπολογίστριες εναντίον συναισθηματικών τζογαδόρων. Άνιση μάχη :undecided-old:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom