Νέα

Σας αρεσει να τελειωνετε στο στομα της γυναικας?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 181
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσει να τελειωνετε στο στομα της γυναικας?

  • ναι

    Ψήφοι: 292 91,3%
  • οχι

    Ψήφοι: 28 8,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    320

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ναι μωρέ, σιγά να μην τρελλαίνομαι όπως την πηδάω και μου έρχεται να χύσω (συνήθως βλέποντας πλάτη μου έρχεται), να σταματάω, να βγάζω την καπότα, να πλησιάζω αγχωτικά στο πρόσωπο και να της τα δίνω στο στόμα, αντί να τελειώνω μέσα στο μουνί ή τον κώλο, όπου στο καλό βρίσκομαι τέλος πάντων, με την ησυχία μου.

Κι όποτε τα έδωσα στο στόμα το έκανα σε όσες το ήθελαν οι ίδιες και μου το ζητήσαν, σαν χάρη για αυτές.
Πάντως έχω πετύχει κάμποσες τέτοιες, είναι αλήθεια.

Αλλά να πληρώνει κανείς έξτρα το CIM, το θεωρώ τα πιο πεταμένα λεφτά...
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Να τελειώνουμε τι εννοείς???

Εμένα μ αρέσει να χύνω πάντως, αυτές τις ανωμαλίες με τα τελειώματα δεν τις γουστάρω κ πολύ...
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Θυμήθηκα ένα χακάρισμα που είχε γίνει στην ιστοσελίδα του cnn παλιότερα. Ένας τύπος είχε βάλει ολόκληρο άρθρο που εξηγούσε τα οφέλη της κατάποσης του αντρικού σπέρματος από τις γυναίκες όσον αφορά τον καρκίνο του μαστού. Το είχαν αναδημοσιεύσει και τα ελληνικά κανάλια στις ειδήσεις. Μετά από δύο μέρες που το πήραν χαμπάρι έγινε χαμός. Το τι σπέρμα είχε καταπωθεί το συγκεκριμένο διήμερο δε λέγεται. Σου άρεσε δε σου άρεσε τότε εκεί θα τελείωνες…
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Μου αρέσει σε εκείνες δεν ξέρω ΑΝ
 

faflatas2011

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2011
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
0
Δεν εχω προβλημα να τελειωνουν στο στομα μου,με την μονη προυποθεση ο παρτενερ να μην λαμβανει φαρμακευτικη αγωγη διοτι το σπερμα εχει μια πολυ πικρη και αηδιαστικη γευση απο τα φαρμακα...!!!!!!
Μήπως εργάζεσαι νοσοκόμα στον "Ευαγγελισμό";
 

megalos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
24
Like
312
Πόντοι
290
Ναι μωρέ, σιγά να μην τρελλαίνομαι όπως την πηδάω και μου έρχεται να χύσω (συνήθως βλέποντας πλάτη μου έρχεται), να σταματάω, να βγάζω την καπότα, να πλησιάζω αγχωτικά στο πρόσωπο και να της τα δίνω στο στόμα, αντί να τελειώνω μέσα στο μουνί ή τον κώλο, όπου στο καλό βρίσκομαι τέλος πάντων, με την ησυχία μου.

Κι όποτε τα έδωσα στο στόμα το έκανα σε όσες το ήθελαν οι ίδιες και μου το ζητήσαν, σαν χάρη για αυτές.
Πάντως έχω πετύχει κάμποσες τέτοιες, είναι αλήθεια.

Αλλά να πληρώνει κανείς έξτρα το CIM, το θεωρώ τα πιο πεταμένα λεφτά...


κάτι που καβλώνω να κάνω είναι να χύνω στο μουνί με προφυλακτικό και να αδιάζω την καπότα στο στόμα.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Θυμήθηκα ένα χακάρισμα που είχε γίνει στην ιστοσελίδα του cnn παλιότερα. Ένας τύπος είχε βάλει ολόκληρο άρθρο που εξηγούσε τα οφέλη της κατάποσης του αντρικού σπέρματος από τις γυναίκες όσον αφορά τον καρκίνο του μαστού. Το είχαν αναδημοσιεύσει και τα ελληνικά κανάλια στις ειδήσεις. Μετά από δύο μέρες που το πήραν χαμπάρι έγινε χαμός. Το τι σπέρμα είχε καταπωθεί το συγκεκριμένο διήμερο δε λέγεται. Σου άρεσε δε σου άρεσε τότε εκεί θα τελείωνες…
χαχα το ειχε ειδηση ο ευαγγελατος.το ειχε πει στις ειδησεις αν θυμαμαι καλα! :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Ναι μωρέ, σιγά να μην τρελλαίνομαι όπως την πηδάω και μου έρχεται να χύσω (συνήθως βλέποντας πλάτη μου έρχεται), να σταματάω, να βγάζω την καπότα, να πλησιάζω αγχωτικά στο πρόσωπο και να της τα δίνω στο στόμα, αντί να τελειώνω μέσα στο μουνί ή τον κώλο, όπου στο καλό βρίσκομαι τέλος πάντων, με την ησυχία μου.

Κι όποτε τα έδωσα στο στόμα το έκανα σε όσες το ήθελαν οι ίδιες και μου το ζητήσαν, σαν χάρη για αυτές.
Πάντως έχω πετύχει κάμποσες τέτοιες, είναι αλήθεια.

Αλλά να πληρώνει κανείς έξτρα το CIM, το θεωρώ τα πιο πεταμένα λεφτά...


:new_shocked: :new_shocked:
 

frappes

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
44
Like
11
Πόντοι
10
ναι μου αρέσει να χύνω στο στόμα της και μετά να τα καταπίνει . Δεν μου αρέσει να τα φτύνει. Το χύσι περιέχει και θερμίδες ίσον με δώδεκα κεράσια. Αρα είναι και θρεπτικό για την γκόμενα. :) :) :) :) :)
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
ναι μου αρέσει να χύνω στο στόμα της και μετά να τα καταπίνει . Δεν μου αρέσει να τα φτύνει. Το χύσι περιέχει και θερμίδες ίσον με δώδεκα κεράσια. Αρα είναι και θρεπτικό για την γκόμενα. :) :) :) :) :)


γιαυτο τα φτυνουν τυπε.Νομιζουν οτι εχουν κουκουτσια απο τα κερασια
 

wtfgtp

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
217
Κριτικές
11
Like
237
Πόντοι
291
ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!  :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.520
Πόντοι
46.232
ναι κ μενα μου αρεσει αυτο το σπορ.......πρεπει να βρουμε κ μια που να τα καταπινει
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
πολύ με αρέσει αλλα ποια κάθεται;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom