Νέα

Ποιό είναι το μέσο IQ της κοινότητας του μπου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paparotriftoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιο ειναι το μεσο IQ των μελων του μπου;

  • 1-41, αμοιβαδες που περπατανε με μεγαλη πουτσα

  • 41-60, πανχαζα πιθηκια με μεγαλη πουτσα

  • 61-80, καθυστερημενοι με μεγαλη πουτσα

  • 81-100, φυσιολογικοι πλεμπαιοι με μεγαλη πουτσα

  • 101-120, ανω του μετριου πλεμπαιοι με μεγαλη πουτσα

  • 121-140, εξυπνοι με μεγαλη πουτσα

  • 141-170, πανεξυπνοι επιστημονες με μεγαλη πουτσα

  • 171+, διαννοιες-τερατα ευφυιας με μεγαλη πουτσα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
aiolos anemos ο επονομαζόμενος και έρωτας :grin: Θα ράγιζες πολλές καρδιές, φαντάζομαι. Θα μίλαγες και κανονικά τότε. Μιλάμε όμως για παλιά, αφού πρέπει να βρω κάποιον παλιό.
Για παλιά κάποιος που δούλευε και το 2013-2014 εκεί και όπως τα λες είναι
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Μπορεί να κάνω ορθογραφικά λαθοι μπορεί να λέω βλακείες για σένα φυσικά και δεν σου αρέσουν αλλά ότι δεν μιλάω κανονικά ως το κατάλαβες . Μόνο μυνήματα γράφουμε εδώ δεν έχω στείλει ποτέ φωνητικό μύνημα να ξέρεις απορία το έχω .και μην σου πω ότι όσες με ακούνε από το τηλέφωνο αμέσως χύνουμε και όταν με δουν από κοντά πάνε τρέχοντας στο σπίτι και πλακώνουν τον άντρα τους στα χαστούκια .Και του λένε πως είσαι έτσι ρε.
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
616
Κριτικές
14
Like
1.698
Πόντοι
496
"Όσο μεγαλύτερο το πουλί ενός άνδρα, τόσο μεγαλύτερες πιθανότητες να βγάλει γκόμενα." - θείος μου Ζήσης
Εχει λυθεί αυτό, υπολογίσαμε στο ΕΜΠ ότι η πιθανότητα να βγαλεις γκόμενα με το πουλι σου ισούται με το μεγεθος δια δύο συν επτά, αν είσαι κάτω των 50, ενω αν είσαι γηραιότερος ισούται με το μεγεθος δια δύο συν/πλην πέντε..
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.969
Πόντοι
6.236
Εχει λυθεί αυτό, υπολογίσαμε στο ΕΜΠ ότι η πιθανότητα να βγαλεις γκόμενα με το πουλι σου ισούται με το μεγεθος δια δύο συν επτά, αν είσαι κάτω των 50, ενω αν είσαι γηραιότερος ισούται με το μεγεθος δια δύο συν/πλην πέντε..
ΟΥΑΟΥ. Και ύστερα σου λένε ότι στα ελληνικά ακαδημαϊκά ιδρύματα, τον παίζουνε...Γίνεται δουλειά τελικά.
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.294
Πόντοι
10.336
Εχει λυθεί αυτό, υπολογίσαμε στο ΕΜΠ ότι η πιθανότητα να βγαλεις γκόμενα με το πουλι σου ισούται με το μεγεθος δια δύο συν επτά, αν είσαι κάτω των 50, ενω αν είσαι γηραιότερος ισούται με το μεγεθος δια δύο συν/πλην πέντε..
22% δεν ειναι κακες οι πιθανοτητες μου....
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
ΟΥΑΟΥ. Και ύστερα σου λένε ότι στα ελληνικά ακαδημαϊκά ιδρύματα, τον παίζουνε...Γίνεται δουλειά τελικά.
ντουβαρια μπαινουν, πανεπιστημονες ζωης με εμπειριες χρονων βγαινουν.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Πούστης @xenitemenos έχει αντιστρόφως ανάλογο iq με την περίμετρο της κωλοτρυπίδας του, 1-41, αμοιβάδες που περπατάνε δηλαδή με περίμετρο πάτου 171cm +......:confused::confused::confused:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.673
Πόντοι
1.756
Υπαρχουν πολλες διαφορετικες μορφες ευφυιας....Εγω π.χ λυνω πολλα προβληματα στην δουλεια,που δεν μπορουν να λυσουν αλλοι....Οταν ζοριστουν φωναζουν εμενα να λυσω το προβλημα...επισκευαζω μοναδες αεριου....και ειμαι καπως σαν τον γιατρο τον House απο την ιατρικη σειρα...Αλλα το θεμα ειναι οτι τα βλεπω ολα "ασπρο-μαυρο" και αυτο με μπερδευε πολυ με τις γυναικες...μου ηταν αδυνατον να καταλαβω ποτε μια γυναικα με γουσταρε ή εκανε κατι φιλικο...τεσπα,την επεφτα σε ολες ανεξαιρετως για να ειμαι σιγουρος....
Εχω ομως ενα φιλαρακι ντιπ ντουγανι.....Απο τεχνικα θεματα,δεν εχει ιδεα....δεν μπορει να καρφωσει ουτε ενα καρφι...ουτε μια βιδα να βγαλει.....και τελειως ντουγανι στην οδηγηση...να τραβας τα μαλλια σου....μια φορα ξεχασε και τον κωδικο του στο ΦΒ και ηρθε σπιτι μου να του βγαλω νεο, μεσω του εμαιλ του,που δεν μπορουσε να χειριστει...ντιπ στουρνος σε λεω!!!
Ε λοιπον αυτος ο τυπος διαβαζε τις γυναικες σαν ανοιχτο βιβλιο!!!....Τρομερη αντιληψη!!!!...καλα που τον ειχα κολητο και μου εδινε κατευθυνσεις..."αυτη σε γουσταρει,αυτη σε θελει"....και απο "μπλα-μπλα" πρωτος!!! Ειχε γνωρισει και την Δοβλιατιδου και μετα αυτη ειχε τρελαθει μαζι του και τον επαιρνε τηλεφωνα να βρεθουνε,αλλα αυτος δεν το προχωρησε....ε πως γινεται αυτο ρε μαγκες???
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Υπαρχουν πολλες διαφορετικες μορφες ευφυιας....Εγω π.χ λυνω πολλα προβληματα στην δουλεια,που δεν μπορουν να λυσουν αλλοι....Οταν ζοριστουν φωναζουν εμενα να λυσω το προβλημα...επισκευαζω μοναδες αεριου....και ειμαι καπως σαν τον γιατρο τον House απο την ιατρικη σειρα...Αλλα το θεμα ειναι οτι τα βλεπω ολα "ασπρο-μαυρο" και αυτο με μπερδευε πολυ με τις γυναικες...μου ηταν αδυνατον να καταλαβω ποτε μια γυναικα με γουσταρε ή εκανε κατι φιλικο...τεσπα,την επεφτα σε ολες ανεξαιρετως για να ειμαι σιγουρος....
Εχω ομως ενα φιλαρακι ντιπ ντουγανι.....Απο τεχνικα θεματα,δεν εχει ιδεα....δεν μπορει να καρφωσει ουτε ενα καρφι...ουτε μια βιδα να βγαλει.....και τελειως ντουγανι στην οδηγηση...να τραβας τα μαλλια σου....μια φορα ξεχασε και τον κωδικο του στο ΦΒ και ηρθε σπιτι μου να του βγαλω νεο, μεσω του εμαιλ του,που δεν μπορουσε να χειριστει...ντιπ στουρνος σε λεω!!!
Ε λοιπον αυτος ο τυπος διαβαζε τις γυναικες σαν ανοιχτο βιβλιο!!!....Τρομερη αντιληψη!!!!...καλα που τον ειχα κολητο και μου εδινε κατευθυνσεις..."αυτη σε γουσταρει,αυτη σε θελει"....και απο "μπλα-μπλα" πρωτος!!! Ειχε γνωρισει και την Δοβλιατιδου και μετα αυτη ειχε τρελαθει μαζι του και τον επαιρνε τηλεφωνα να βρεθουνε,αλλα αυτος δεν το προχωρησε....ε πως γινεται αυτο ρε μαγκες???
απλα, δες τις γκομενες σαν μοναδες αεριου και θα γιανεις :eyebrows:
50 ευρω :hi:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Πανέξυπνοι με iq που ακόμα δεν έχει εφευρεθεί κλίμακα μέτρησης του και εννοείται πουτσαραδες με μεγεθος ου κανένας χάρακας δεν αρκεί για να μετρηθεί
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.714
Like
14.214
Πόντοι
3.506
Επανέρχομαι με τρίτο τέστ, για απροσδιόριστο λόγο πήρε φωτιά το χαρτί και έσπασε το μολύβι :confused::confused::confused:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.969
Πόντοι
6.236

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.050
Κριτικές
9
Like
12.996
Πόντοι
3.836
Υπαρχουν πολλες διαφορετικες μορφες ευφυιας....Εγω π.χ λυνω πολλα προβληματα στην δουλεια,που δεν μπορουν να λυσουν αλλοι....Οταν ζοριστουν φωναζουν εμενα να λυσω το προβλημα...επισκευαζω μοναδες αεριου....και ειμαι καπως σαν τον γιατρο τον House απο την ιατρικη σειρα...Αλλα το θεμα ειναι οτι τα βλεπω ολα "ασπρο-μαυρο" και αυτο με μπερδευε πολυ με τις γυναικες...μου ηταν αδυνατον να καταλαβω ποτε μια γυναικα με γουσταρε ή εκανε κατι φιλικο...τεσπα,την επεφτα σε ολες ανεξαιρετως για να ειμαι σιγουρος....
Εχω ομως ενα φιλαρακι ντιπ ντουγανι.....Απο τεχνικα θεματα,δεν εχει ιδεα....δεν μπορει να καρφωσει ουτε ενα καρφι...ουτε μια βιδα να βγαλει.....και τελειως ντουγανι στην οδηγηση...να τραβας τα μαλλια σου....μια φορα ξεχασε και τον κωδικο του στο ΦΒ και ηρθε σπιτι μου να του βγαλω νεο, μεσω του εμαιλ του,που δεν μπορουσε να χειριστει...ντιπ στουρνος σε λεω!!!
Ε λοιπον αυτος ο τυπος διαβαζε τις γυναικες σαν ανοιχτο βιβλιο!!!....Τρομερη αντιληψη!!!!...καλα που τον ειχα κολητο και μου εδινε κατευθυνσεις..."αυτη σε γουσταρει,αυτη σε θελει"....και απο "μπλα-μπλα" πρωτος!!! Ειχε γνωρισει και την Δοβλιατιδου και μετα αυτη ειχε τρελαθει μαζι του και τον επαιρνε τηλεφωνα να βρεθουνε,αλλα αυτος δεν το προχωρησε....ε πως γινεται αυτο ρε μαγκες???
όταν οι άλλοι σπούδαζαν και δούλευαν ,αυτός γαμούσε
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956

Satir0s

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
114
Like
342
Πόντοι
21
Καθυστερημένοι καυλωμενοι πίθηκοι είμαστε ξεκαθαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom