Νέα

Ποιό είναι το μέσο IQ της κοινότητας του μπου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paparotriftoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιο ειναι το μεσο IQ των μελων του μπου;

  • 1-41, αμοιβαδες που περπατανε με μεγαλη πουτσα

  • 41-60, πανχαζα πιθηκια με μεγαλη πουτσα

  • 61-80, καθυστερημενοι με μεγαλη πουτσα

  • 81-100, φυσιολογικοι πλεμπαιοι με μεγαλη πουτσα

  • 101-120, ανω του μετριου πλεμπαιοι με μεγαλη πουτσα

  • 121-140, εξυπνοι με μεγαλη πουτσα

  • 141-170, πανεξυπνοι επιστημονες με μεγαλη πουτσα

  • 171+, διαννοιες-τερατα ευφυιας με μεγαλη πουτσα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
αυτή που φοράει τη βέρα, αλλά μπράβο σου που έχεις τόσο αναλυτική σκέψη
Ωραιος γριφος μαν
Σε βαζει να σκεφτεις τις παραμετρους του,να συσχετισεις ενδεχομενως καποια χαρακτηριστικα των γυναικων οπως χρωμα φουστανιου επιλογη παγωτου κτλ ενω η λυση ειναι μπροστα σου
Ετσι λειτουργει ενα "γυμνασμενο" μυαλο.Μαθαινει να μην ξεγελιεται και να βρισκει την προφανη αλλα συγκαλυμμενη λυση.
Παραδεχομαι:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Όλοι οι πανέξυπνοι εδώ είναι μαζεμένοι, το insomnia δε φτουραει μία μπροστά μας:sunglasses:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
Όλοι οι πανέξυπνοι εδώ είναι μαζεμένοι, το insomnia δε φτουραει μία μπροστά μας:sunglasses:
Μην αισθάνεσαι μειονεκτικά, έχετε και σεις τη χρησιμότητά σας, οι "χρήσιμοι ηλίθιοι" αν έχεις ακούσει την έκφραση.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Όλο μαλακίες είσαι, πήγαινε για ύπνο. Και μην παίρνεις πάσες για να κάνεις χιούμορ, είσαι κρυόμπλαστρος:headbang:
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
669
Κριτικές
1
Like
1.298
Πόντοι
206
Οριακοί είναι οι περισσότεροι στο Bou, δηλαδή γύρω στο 84 αν κρίνω από αυτά που γράφουνε και με τα οποία φανατίζονται κιόλας. Αλλά ο John Cleese μελος των Monty Python που υποδυόταν σε ένα σκετς του έναν εβδομηντάχρονο ηθοποιό του Hollywood παντρεμένο με μια εικοσάχρονη που την έλεγε όμορφη αλλά χαζή, όταν ο δημοσιογράφος του ψιλοείπε ότι θεωρείται ατάλαντος απάντησε ''ναι αλλά έχω μεγάλο πουλί''.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.898
Πόντοι
9.297
Α καλα.
Συναισθηματικη νοημοσυνη θα παιρνα μηδεν.
Καποτε ειχα μια γκομενα που μου αφιερωσε ενα τραγουδι με τον εξης στιχο
"Αχ να ξερες τι δυναμη μου δινει η δυναμη σου σα λες ολα θα γινουνε κι ακουω τη φωνη σου"
Της ειπα ευχαριστω πολυ ωραιο
Αλλα καπως αδιαφορα και διεκπεραιωτικα...
Οποτε εκανε το λαθος να με ρωτησει πως ερμηνευω το στιχο
Ε και της ειπα οτι παιρνω δυναμη οταν μου λες οτι ολα θα γινουν στο γαμησι και οταν ακουω τη φωνη σου σα μου δινεις κωλαρακι
:zfuck:
Το αγαπημένο της μάθημα όπως και το δικό μου ήταν "Κείμενα Νεοελληνικής Λογοτεχνίας"...κρίμα που δεν την γνώρισα εγώ αλλά έπεσε σε εσένα...θα σε ξέχασε γρήγορα.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Επισης κατι αλλο που μετρα ειναι η ψυχοκινητικη αναπτυξη του ανδρα
Εχω γνωστο που θηλαζε μεχρι την Α γυμνασιου ενω εβγαλε τα παμπερς στο Λυκειο
Φωναζε "μαμααα εκαναααα" στο γιο γιο του μεχρι τα 27
Στα 33 αρχισε να μαθαινει την αλφα βητα και ως τα 45 του που τον εχανες που τον εβρισκες μπουσουλαγε σε παιδικες χαρες
Τωρα ειναι παντρεμενος και ο πεθερος του τον εκανε διευθυντη σε πολυεθνικη.
Καθε Κυριακη βλεπουν μαζι νικελοντεον και παιζουν με τις μπουγελοφατσες τους
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.164
Κριτικές
16
Like
3.514
Πόντοι
1.446
Κάπου 61-80 και πολύ επιεικής είμαι. Καταφέρνουν να χειρίζονται το software του forum, έχουν στεροτυπική σκέψη, την κλασική εκρηκτική αντίδραση σε κάτι που δεν καταλαβαίνουν, καθώς και ενδιαφέροντα που σχετίζονται με σωματικές εκδηλώσεις (σεξ, φαί, χέσιμο, κλάσιμο, πάρλα και χάχανα).

Έχουν ξαναφτιάξει τον κόσμο στα μέτρα τους με θεωρητικό μανιφέστο (επιχειρηματολογία γιατί γαμάμε πουτάνες) κι επινοήσει τίτλους των 10 ευρώ (ή 20 στη Φυλής) όπως μύστης, συναγωνιστής κλπ δηλ. καταστάσεις Δελαπατρίδη όπου πληρώνοντας 2 δραχμές σε έκανε υπουργό στο κόμμα των Κυανολεύκων που είχε ιδρύσει. :headbang:

Κατηγορία 1-40 που έβαλαν μερικοί δεν νομίζω να παίζει, γιατί τότε δεν θα μπορούσαν να χειριστούν το software. Είδα έναν που ρωτούσε πώς να ανοίξει νέο θέμα κι ίσως τίποτα άλλοι να μην καταφέρνουν να ανεβάσουν φωτό, αλλά πιστεύω είναι εξαιρέσεις.
Ξέχασες να πεις και απόφοιτοι των ΙΕΚ: Πάνια, Μικρούτσικου, Λιαροπούλου-Ράγιου (αυτοί οι τελευταίοι είχαν εκπομπές πριν 2μιση δεκαετίες και βάλε) κτλ... :rockon::2funny:
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Τι αερολογιες λες πάλι ....εσύ είσαι μέσα σε αυτό το ποσοστό?κάνε διαγραφή να σωθείς να σωθούμε
Τύπε Αίολα, κατά πάσα πιθανότητα εσύ είσαι σε αυτό το ποσοστό (61-80), με βάση αυτά που γράφεις γενικώς στο φόρουμ. Τώρα βέβαια μας είπες ότι είχες και καλό πόστο σε 5στερο. Ποιος στην ευχή μπορεί να εμπιστεύτηκε ένα άτομο με παραληρηματική γραφή σαν και σένα; Είμαι περίεργος να μάθω τι πόστο μπορεί να ήταν αυτό, αν υποθέσουμε ότι λες αλήθεια.

Εκτός αν, πράγμα που είναι πιθανό, ήσουνα ΟΚ πρώτα και μετά πέρασες μία δύσκολη φάση και αποσταθεροποιήθηκες. Είχα έναν γνωστό έτσι. Μια χαρά παιδί, είχε και μια καφετέρια και παντρεύτηκε μία καθηγήτρια, που ήταν τόσο παράξενη που δεν την έπαιρνε κανένας. Τον πήρε για να κάνει παιδί επειδή τα χρόνια περνούσαν και για να τον έχει για μπέιμπι-σίτερ όσο το μωρό είναι μικρό, γιατί αυτή πήγαινε σε κάτι επαγγελματικά συνέδρια. Μόλις μεγάλωσε λίγο το παιδί, τον έδιωξε και λάλησε το ανθρωπάκι. Έπαθε νταράκουλο κι άρχισε να κεκεδίζει. Ωρες ώρες παθαίνει μερική παράλυση το στόμα του και δεν μπορεί να μιλήσει κανονικά.

Δεν δείχνουν κάποιο μεγάλο πρόβλημα τα γραπτά σου, αλλά σίγουρα στα καλά σου δεν φαίνεται να είσαι. Για πες μας επίσης, ποια είναι για σένα η σωστή κλίμακα IQ του μπου, να δούμε αν έχεις συναίσθηση σε τι περιβάλλον βρίσκεσαι, γιατί αυτό που έβαλες στο poll είναι για το χαβαλέ, εννοείται.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Ναυάγιο-ραμολί καλογερο με iq ραδικιού ψάχνει αγάπη και έναν άνθρωπο να συζητά.
Βρήκε μια μαύρη κακομοίρα να του τα προσφέρει αυτά επί χρήμασι.
Πραγματικά λυπηρό αλλά αν είσαι μαγκούφης αυτά παθαίνεις...:(

Τεστάρω ένα νέο είδος σπόνσοριγκ: την εργαζόμενη σπονσορέτα. Την προσλαμβάνεις σαν οικιακή βοηθό. Σου κάνει τις δουλειές του σπιτιού και τη γαμάς κιόλας. Ήξερα ότι είχε ένα κύκλωμα με αφρικάνες εδώ που το κάνουν, αλλά δεν είχα δώσει ιδιαίτερη σημασία, γιατί δεν τις πολυπάω. Αλλά γνώρισα νεαρά-σενεγαλίς-ετών-27 κι άλλαξα γνώμη. Σπουδάζει κιόλας κι έχει ένα επίπεδο, οπότε συζητάς ενδιαφέροντα πράγματα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Τύπε Αίολα, κατά πάσα πιθανότητα εσύ είσαι σε αυτό το ποσοστό (61-80), με βάση αυτά που γράφεις γενικώς στο φόρουμ. Τώρα βέβαια μας είπες ότι είχες και καλό πόστο σε 5στερο. Ποιος στην ευχή μπορεί να εμπιστεύτηκε ένα άτομο με παραληρηματική γραφή σαν και σένα; Είμαι περίεργος να μάθω τι πόστο μπορεί να ήταν αυτό, αν υποθέσουμε ότι λες αλήθεια.

Εκτός αν, πράγμα που είναι πιθανό, ήσουνα ΟΚ πρώτα και μετά πέρασες μία δύσκολη φάση και αποσταθεροποιήθηκες. Είχα έναν γνωστό έτσι. Μια χαρά παιδί, είχε και μια καφετέρια και παντρεύτηκε μία καθηγήτρια, που ήταν τόσο παράξενη που δεν την έπαιρνε κανένας. Τον πήρε για να κάνει παιδί επειδή τα χρόνια περνούσαν και για να τον έχει για μπέιμπι-σίτερ όσο το μωρό είναι μικρό, γιατί αυτή πήγαινε σε κάτι επαγγελματικά συνέδρια. Μόλις μεγάλωσε λίγο το παιδί, τον έδιωξε και λάλησε το ανθρωπάκι. Έπαθε νταράκουλο κι άρχισε να κεκεδίζει. Ωρες ώρες παθαίνει μερική παράλυση το στόμα του και δεν μπορεί να μιλήσει κανονικά.

Δεν δείχνουν κάποιο μεγάλο πρόβλημα τα γραπτά σου, αλλά σίγουρα στα καλά σου δεν φαίνεται να είσαι. Για πες μας επίσης, ποια είναι για σένα η σωστή κλίμακα IQ του μπου, να δούμε αν έχεις συναίσθηση σε τι περιβάλλον βρίσκεσαι, γιατί αυτό που έβαλες στο poll είναι για το χαβαλέ, εννοείται.
Έχεις πλάκα κάνε διαγραφή να σωθείς από εμάς να σωθούμε και εμείς δεν έχω να πω κάτι άλλο .....χαχαχαχα
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
Τύπε Αίολα, κατά πάσα πιθανότητα εσύ είσαι σε αυτό το ποσοστό (61-80), με βάση αυτά που γράφεις γενικώς στο φόρουμ. Τώρα βέβαια μας είπες ότι είχες και καλό πόστο σε 5στερο. Ποιος στην ευχή μπορεί να εμπιστεύτηκε ένα άτομο με παραληρηματική γραφή σαν και σένα; Είμαι περίεργος να μάθω τι πόστο μπορεί να ήταν αυτό, αν υποθέσουμε ότι λες αλήθεια.

Εκτός αν, πράγμα που είναι πιθανό, ήσουνα ΟΚ πρώτα και μετά πέρασες μία δύσκολη φάση και αποσταθεροποιήθηκες. Είχα έναν γνωστό έτσι. Μια χαρά παιδί, είχε και μια καφετέρια και παντρεύτηκε μία καθηγήτρια, που ήταν τόσο παράξενη που δεν την έπαιρνε κανένας. Τον πήρε για να κάνει παιδί επειδή τα χρόνια περνούσαν και για να τον έχει για μπέιμπι-σίτερ όσο το μωρό είναι μικρό, γιατί αυτή πήγαινε σε κάτι επαγγελματικά συνέδρια. Μόλις μεγάλωσε λίγο το παιδί, τον έδιωξε και λάλησε το ανθρωπάκι. Έπαθε νταράκουλο κι άρχισε να κεκεδίζει. Ωρες ώρες παθαίνει μερική παράλυση το στόμα του και δεν μπορεί να μιλήσει κανονικά.

Δεν δείχνουν κάποιο μεγάλο πρόβλημα τα γραπτά σου, αλλά σίγουρα στα καλά σου δεν φαίνεται να είσαι. Για πες μας επίσης, ποια είναι για σένα η σωστή κλίμακα IQ του μπου, να δούμε αν έχεις συναίσθηση σε τι περιβάλλον βρίσκεσαι, γιατί αυτό που έβαλες στο poll είναι για το χαβαλέ, εννοείται.
Εάν ειμουν στα καλά μου δεν θα σου απαντούσα έχεις πέσει σε όλα μέσα είσαι άρχοντας.... χαχαχα πήγαινε στο 5αστερο...στο Λυκαβηττό και ρώτα ποιος είναι ο έρωτας η ποτέ δούλευε εδώ ο έρωτας ....θα σου απαντήσουν αλλά να βρεις κανά παλιό χαχαχα
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
πήγαινε στο 5αστερο...στο Λυκαβηττό και ρώτα ποιος είναι ο έρωτας η ποτέ δούλευε εδώ ο έρωτας ....θα σου απαντήσουν αλλά να βρεις κανά παλιό χαχαχα
aiolos anemos ο επονομαζόμενος και έρωτας :grin: Θα ράγιζες πολλές καρδιές, φαντάζομαι. Θα μίλαγες και κανονικά τότε. Μιλάμε όμως για παλιά, αφού πρέπει να βρω κάποιον παλιό.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.023
Πόντοι
11.956
aiolos anemos ο επονομαζόμενος και έρωτας :grin: Θα ράγιζες πολλές καρδιές, φαντάζομαι. Θα μίλαγες και κανονικά τότε. Μιλάμε όμως για παλιά, αφού πρέπει να βρω κάποιον παλιό.
Γιατί φίλε δεν μιλάω κανονικά τώρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom