Νέα

Σας αρεσει να τελειωνετε στο στομα της γυναικας?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 181
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσει να τελειωνετε στο στομα της γυναικας?

  • ναι

    Ψήφοι: 292 91,3%
  • οχι

    Ψήφοι: 28 8,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    320

Επισκέπτης
Larson Τωρα τι θελεις να σου πω?Οτι θλιβομαι που λογω του φυλλου μου δεν μπορω να μπω εκει μεσα να δω πως στο διαολο ειναι?
 

donhostieros

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
293
Like
9
Πόντοι
1
Αν εχει φαει αβγα ναι..το καταλαβαινω χαχαχαχα

εγώ από φαγητά μια φορά μόνο κατάλαβα ότι μια γκόμενα είχε φάει φακές, γιατί ενώ την έπαιρνα από πίσω μου είχε γεμίσει το πουτσοκέφαλο φλύδες... από τότε κάθε φορά της έκανα βιολογικό καθαρισμό.
 

Επισκέπτης
giorgosgiorgos23 μην βγαζεις συμπερασματα.....
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
Larson Τωρα τι θελεις να σου πω?Οτι θλιβομαι που λογω του φυλλου μου δεν μπορω να μπω εκει μεσα να δω πως στο διαολο ειναι?
Εδώ μέσα όλοι είναι καλοδεχούμενοι και δεν πρέπει να ντρέπονται για τα posts που υπάρχουν ή ανοίγουν. Εξ άλλου εμείς εδώ τη πλάκα μας κάνουμε και περνάμε καλά χωρίς να παρεξηγεί ο ένας τον άλλον (αν και υπάρχουν και αυτά).
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.386
Κριτικές
61
Like
42.453
Πόντοι
22.785
έγώ πότε θά γίνω μάνα ?????????
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
..... με την χρεωκοπία ίσως μπορείς να ελπίζεις :2funny:


...για μια τυρόπιττα ...που λένε  :2funny:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
[size=14pt]nausika  Νέος  Συνδεδεμένος  Μηνύματα: 7
Σας αρεσει να τελειωνετε στο στομα της γυναικας?

σήμερα  στις: 10:32:09[/size]

Ναι ρε μαλάκα.
Στο δικό σου.

Μας έχετε φλομώσει στη μαλακία εδώ μέσα, κάθε αρχίδης σκέφτεται την παπαριά του και την ανεβάζει στο site!

Ο κόσμος καίγεται και ο αρχίδης ξύνεται!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Πιο σωστο θα ηταν να ρωταγες ΓΙΑΤΙ μας αρεσει να τελειωνουμε στο στομα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Το θέμα είναι όχι απλώς να τελειώνεις στο στόμα της αλλά να τα καταπίνει.Αμα τα φτύνει δεν κάνεις τίποτα.Το απόλυτο φετίχ είναι να χύνεις στα μάτια είχα πετύχει γκόμενες που το έκαναν αυτό βέβαια μετά είχαν κοκκινισμένα μάτια όλη μέρα.
Ενα άλλο σκληρό είναι να σνιφάρει τα χύσια ή να κυκλοφορεί με τα χύσια στη μάπα της έξω.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Η πλειοψηφία των γυναικών (των συμβατικών γυναικών) δε θέλει να τελειώνει κάποιος στο στόμα τους.. και αν το κάνουν, το δέχονται για δική μας ευχαρίστηση και μόνο...

Ακόμα πιο μεγάλη πλειοψηφία..δεν τα καταπίνει...

Τα υπόλοιπα είναι δικές μας φαντασιώσεις, επηρεαζόμενοι από τις πολλές τσόντες που δείχνουν κάτι κώλους σαν πηγάδια και το χαμογελο της crest σε εντυπωσιακά facials.

Εγώ θα πρότεινα να κάνετε στοματικό έρωτα σε κοπέλα που παίρνει αντισυλληπτικά..ως αντίστροφο μάθημα...  
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.997
Πόντοι
2.606
Από την εμπειρία μου στο στόμα τα παίρνει ένα 50%.Το ίδιο ποσοστό αφήνει χύσιμο στη μάπα.Γενικά υπάρχουν γυναίκες που γουστάρουν το σπέρμα και άλλες που το απεχθάνονται.Αυτές που το γουστάρουν αφήνουν συνήθως τα πιο extreme χυσίματα.Οι άλλες αφήνουν να χύσεις το πολύ στα βυζιά ή στην κοιλιά ή θέλουν να χύνεις πάνω σου.Αυτές που καταπίνουν(20%) συνήθως δε θέλουν στη μάπα θέλουν μόνο να καταπίνουν.Αλλες βάζουν σπέρμα στο πρόσωπο σαν καλλυντικό.Υπάρχουν γκόμενες που το κρατάνε όλη μέρα πάνω τους.Μια φορά τσάκωσα μία να το βάζει από το πόδι της στο μουνί της.Για αυτό θέλει προσοχή όταν πάνε στο μπάνιο.Επίσης να μην αφήνεις καπότες γεμάτες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom