Νέα

Σας αρεσει να τελειωνετε στο στομα της γυναικας?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 181
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας αρεσει να τελειωνετε στο στομα της γυναικας?

  • ναι

    Ψήφοι: 292 91,3%
  • οχι

    Ψήφοι: 28 8,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    320

Επισκέπτης
παιδια συγνωμη αλλα δεν μπορω να ανεχτω την ειρωνια του neos123.Μα καλα τοσα κομπλεξ πια?Δεν μπορουν να γραφτουν γυναικες εδω μεσα??
 

Επισκέπτης
Δεν υπαρχει ειδικος λογος για αυτην την στατιστκή..Απλως το πρωην αγορι μου με ειχε τρελανει να τελειωνει συνεχεια στο στομα μου και ειπα να το θεσω ως ερωτημα εδω μεσα για να δω ποσο περαση εχει...!!!!!!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
99,9 % θα βγάλεις!!!

Τέτοια ποσοστά ούτε για να γαμήσουμε την τρόικα δεν θα μαζεύαμε  :grin: :grin:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
παιδια συγνωμη αλλα δεν μπορω να ανεχτω την ειρωνια του neos123.Μα καλα τοσα κομπλεξ πια?Δεν μπορουν να γραφτουν γυναικες εδω μεσα??


καλοδεχούμενη είσαι κοπελλιά, όπως και ο καθένας που δεν είναι εριστικ΄ςο και υβριστικός ... όσο για τον neos123 συχώρεσε τον νέος είναι ακόμη.. θα πήξει το μυαλό του ...

και τώρα αντιστρέφω την ερώτηση και την απευθυνω σε σένα

Σου αρέσει να σε χύνουν στο στόμα ???

ΥΓ εγώ απάντησα στο ερώτημα σου δια της ψήφου μου  ;)
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Δεν υπαρχει ειδικος λογος για αυτην την στατιστκή..Απλως το πρωην αγορι μου με ειχε τρελανει να τελειωνει συνεχεια στο στομα μου και ειπα να το θεσω ως ερωτημα εδω μεσα για να δω ποσο περαση εχει...!!!!!!

δημοσιο υπαληλικι κ εσυ?η συντακτρια του μαξιμ κ αλλιευεις θεματακι? :grin:
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.208
Κριτικές
3
Like
1.676
Πόντοι
496
παιδια συγνωμη αλλα δεν μπορω να ανεχτω την ειρωνια του neos123.Μα καλα τοσα κομπλεξ πια?Δεν μπορουν να γραφτουν γυναικες εδω μεσα??

Ρε neos123...αμαν πια και εσυ με τις ειρωνειες σου...πιπερι... :2funny: :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
παιδια συγνωμη αλλα δεν μπορω να ανεχτω την ειρωνια του neos123.Μα καλα τοσα κομπλεξ πια?Δεν μπορουν να γραφτουν γυναικες εδω μεσα??
βαλε καμια φωτο να πιρφορισουμε κουκλα :cum: :cum: :cum: :cum:
 

Επισκέπτης
Δεν εχω προβλημα να τελειωνουν στο στομα μου,με την μονη προυποθεση ο παρτενερ να μην λαμβανει φαρμακευτικη αγωγη διοτι το σπερμα εχει μια πολυ πικρη και αηδιαστικη γευση απο τα φαρμακα...!!!!!!
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
καλοδεχούμενη είσαι κοπελλιά, όπως και ο καθένας που δεν είναι εριστικ΄ςο και υβριστικός ... όσο για τον neos123 συχώρεσε τον νέος είναι ακόμη.. θα πήξει το μυαλό του ...

και τώρα αντιστρέφω την ερώτηση και την απευθυνω σε σένα

Σου αρέσει να σε χύνουν στο στόμα ???

ΥΓ εγώ απάντησα στο ερώτημα σου δια της ψήφου μου  ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Προσκυνώ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Είσαι τεράστιος  :grin: :cheesy: ;)
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Δεν εχω προβλημα να τελειωνουν στο στομα μου,με την μονη προυποθεση ο παρτενερ να μην λαμβανει φαρμακευτικη αγωγη διοτι το σπερμα εχει μια πολυ πικρη και αηδιαστικη γευση απο τα φαρμακα...!!!!!!

Άξια.  ;)

Υ.Γ. Δηλαδή καταλαβαίνεις και τι φαγητό είχε φάει πρίν απο την γεύση του σπέρματος?  :grin:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
43
Πόντοι
1.246
Δεν εχω προβλημα να τελειωνουν στο στομα μου,με την μονη προυποθεση ο παρτενερ να μην λαμβανει φαρμακευτικη αγωγη διοτι το σπερμα εχει μια πολυ πικρη και αηδιαστικη γευση απο τα φαρμακα...!!!!!!
εδω μεσα ολοι πικροζουμηδες ειμαστε απ τα φαρμακα γτ ειμαστε αρρωστακια ετκος απο πυρφοροι :cum: :cum: :cum: :cum:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Δεν εχω προβλημα να τελειωνουν στο στομα μου,με την μονη προυποθεση ο παρτενερ να μην λαμβανει φαρμακευτικη αγωγη διοτι το σπερμα εχει μια πολυ πικρη και αηδιαστικη γευση απο τα φαρμακα...!!!!!!

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

σε λατρεύω...


στην διάθεση σου λοιπόν... δεν λαμβάνω κανενός είδους φαρμακευτική αγωγή (φτού φτου φτού) πλην αγνού και αμόλυντο οίνου αριστης ποιότητος... προτιμώ το ξυνόμαυρο που έχει φρουτώδη αρώματα και γεύση...  ;)
 

donhostieros

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
293
Like
9
Πόντοι
1
Δεν εχω προβλημα να τελειωνουν στο στομα μου,με την μονη προυποθεση ο παρτενερ να μην λαμβανει φαρμακευτικη αγωγη διοτι το σπερμα εχει μια πολυ πικρη και αηδιαστικη γευση απο τα φαρμακα...!!!!!!

μόνο τα ληγμένα ή όλα ?

ο δικός σου τι έπαιρνε ?
 

Επισκέπτης
Αν εχει φαει αβγα ναι..το καταλαβαινω χαχαχαχα
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Δεν εχω προβλημα να τελειωνουν στο στομα μου,με την μονη προυποθεση ο παρτενερ να μην λαμβανει φαρμακευτικη αγωγη διοτι το σπερμα εχει μια πολυ πικρη και αηδιαστικη γευση απο τα φαρμακα...!!!!!!

Οι ασθένειες δεν μας απασχολουν δηλαδη.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
Δεν υπαρχει ειδικος λογος για αυτην την στατιστκή..Απλως το πρωην αγορι μου με ειχε τρελανει να τελειωνει συνεχεια στο στομα μου και ειπα να το θεσω ως ερωτημα εδω μεσα για να δω ποσο περαση εχει...!!!!!!
Αυτό με το αγόρι σου προφανώς δεν αφορά τρίτους, μας αφορά όμως ότι κάποια βάζει ένα πολύ επίκαιρο θέμα εδώ μέσα. Εξ άλλου θέτεις ένα θέμα που όλοι ξέρουμε εδώ μέσα πόσο πέραση έχει. Αν διαβάσεις στο post "Ημερήσια ενημέρωση, οίκοι ανοχής" θα καταλάβεις περί τίνος πρόκειται εδώ.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Δεν εχω προβλημα να τελειωνουν στο στομα μου,με την μονη προυποθεση ο παρτενερ να μην λαμβανει φαρμακευτικη αγωγη διοτι το σπερμα εχει μια πολυ πικρη και αηδιαστικη γευση απο τα φαρμακα...!!!!!!
γυαλιά θα φορέσεις???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom