Νέα

Στοματικό: Τα συν και τα πλην - θέμα κυρίως για τις φίλες του φόρουμ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sorococo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 45
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Στοματικο

  • Μονο Στοματικο

    Ψήφοι: 12 26,1%
  • Μονο σεχ

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ολα μαζι Χαμος

    Ψήφοι: 34 73,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    46

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
2.339
Πόντοι
456
Εγώ τα θέλω όλα… στοματικο κυριως επειδη μαρεσει να με βλεπει δακρυσμένη κλπ όπως και μήσιΓα
και πολυ καλα κανεις ,δεν εχω καταλαβει γιατι στην Ελλαδ αοι τυναικες ντρεπονται να το πω να πουν αυτο που αισθανοται ,και εμενα μου αρεσει πολυ το γλυφομουνι , αν δεν κανω γυναικα να κτυπιεται απο οργσμο, να χυνει , δεν μπορω ,αισθανομαι πως απετυχα , ε εχω αυτο το βιτσιο ας το πουμε ,αλλα δεν ντρεπομαι να το πω lol
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
2.339
Πόντοι
456
...μην περιορίζεσαι σε γυναίκες . Δοκίμασε και κάτι άλλο.
τωρα στα γεραματα 58 ηδη δεν γινεται να αλαξω , δοκιμασε εσυ αν εισαι πιο νεος να προλαβεις να κανεις καριερα και αλλου
 

I_can_be_slut

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
46
Πόντοι
0
Μονο Στοματικο ευκολα και εξω απ την πορτα... Μην ποναμε και γινει και κανα Ατυχημα με το προφυλακτικο Η Μονο Sex βαλτον μεσα τελειωνε και Αντε Γεια. Η SEX τα παντα Ολα Γιατι ετσι μας Αρεσει !!
Το Στοματικο με η Χωρις προφυλαξη . Υ.Γ Η υγιεινη θεωρειται Δεδομενη


Τι Προτιματε Κοριτσια Μας ! ( Και για τους Αντρες της παρεας) Τι πιστευετε θα της Βολευε Περισσοτερο απ'οτι εχετε καταλαβει ?.

Σεξ τα πάντα, όλα, στοματικό χωρίς προφυλακτικό. Είναι ωραία να κένεις σεξ όπως σου έρχεται, μερικές φορές και γρήγορο σεξ χωρίς στοματικό είναι τέλειο.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
8
Like
8.999
Πόντοι
1.336
Εγώ τα θέλω όλα… στοματικο κυριως επειδη μαρεσει να με βλεπει δακρυσμένη κλπ όπως και μήσιΓα
Πολύ ενδιαφέρον αυτά που λες Ευτυχία. Αν θες έλα πμ να το αναλύσουμε το ζήτημα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom