Νέα

Πώς να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 390
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Χαχαχαχ δεν το γυμνάζω το πρόσωπο μαλακια έγραψα τώρα το είδα λολ. Έξω άμα με δεις δεν το παίζω κάποιος πάντως και γενικά πάντα είμαι ανοιχτός σε γνωριμίες
Τζιμακο εμείς εδώ οι περισσότεροι πάμε στα μπουρδέλα,εδώ είναι σάιτ για ιεροδουλες και όχι πως να φλερτάρεις τις ζαβες τις Ελληνίδες,τραβά και συ σε κάνα μπουρδέλο να γαμησεις αλλιώς δε έχεις δουλειά σε αυτό το σάιτ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Μα εγώ δεν είπα πουθενά για τα λεφτά οι άλλοι λέγανε ότι οι γυναίκες προτιμάνε να πηγαίνουν με τους λεφταδες, εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα με την οικονομική μου κατάσταση, ούτε είπα πουθενά ότι φταίνε σοσιαλ μίντια, τώρα μιλάω με μια κοπέλα στο ινστα από νέο κόσμο, μπορεί να γίνει κάτι για να δούμε....
Δυστυχώς είμαστε λάθος εποχή νέοι είμαι και εγώ κοντά στη ηλικία σου 23 δε υπάρχει λόγος να καταπιέζεις τις ορμες σου περιμένοντας Ελληνίδες,η πλειοψηφία των Ελληνίδων πλέον είναι απλησίαστες και καμμένες ψωνάρες και ειρωνικές πολυ,δε είναι όπως παλιά που έβρισκες νορμάλ κοπέλες και έκανες εύκολα σχέση,οπότε τραβά σε μπουρδέλα να δεις χαρά και πίστεψέ με θα δεις μεγάλη από ορισμένες ιερόδουλες που είναι σούπερ στο κρεβάτι,εγώ πάω στα μπουρδέλα με μεγάλη χαρά,πήγαινε και εσύ και χέσε τις σαβουρες τις Ελληνίδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Γιατι να βρεις γκομενα ρε τύπε , τον μπελά σου ψάχνεις ; :cheesy:

Γαμα σταθερά στα μπουρδελα κ τα μασάζ κ αυτες γυναικες ειναι :cheesy:
Δε είναι μόνο ο μπελάς που λες είναι ότι οι γκόμενες στη ηλικία μας έξω(είμαι και εγώ κοντά στη ηλικία του είμαι 23)είναι καμμένες πραγματικά,δε ξέρουν να φερθούν,οι περισσότερες ψωνάρες και φεμινίστριες,οι ιερόδουλες που πάω είναι πολύ πιο συμπαθητικές στο στιλ από ότι οι έξω,εγώ τις συμπαθώ τις ιερόδουλες ενώ τις έξω καθολου,μακάρι να ήταν μόνο το ότι πρίζουν οι γκόμενες εξω,το θέμα είναι ότι βγάζουν αυτό το φεμινισμό,το μοντερνισμό,και το ότι είναι ψωνάρες,τις παλιές εποχές έβρισκες κλασσικές κοπέλες όχι μαλακομοντερνες και καθόλου ψωνάρες και φεμινιστριες πλέον όχι οπότε πλέον δε έχει νόημα να ασχολησαι με το φλερτ,εμένα οι έξω έτσι όπως έχουν καταντήσει μου τον ρίχνουν και μόνο που τις βλεπω,οι ιερόδουλες είναι πολύ πιο συμπαθητικές στο στιλ από ότι οι έξω όπως ξαναειπα εγώ συμπαθώ τις ιερόδουλες και όχι τις έξω.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Μην ανησυχείς, θα αποκτήσει την πείρα ο @Jimmy Gang να ξεσκαρτάρει τα άτομα που του δίνουν συμβουλές και να βάζει στην άκρη κομπλεξικούς σαν εσένα. Άπειρος είναι, βλάκας δεν είναι κι ούτε προβληματικός που θες να τον παρουσιάσεις. Είναι μάλιστα και πολύ υπομονετικός μαζί σου.
Προβληματικός δε είναι ο τζιμις γιατί δε μπορεί να βρει Ελληνίδα,γιατί όπως ξέρουμε πλέον οι Ελληνίδες είναι προβληματικές μέχρι αηδειας ψωνάρες,φεμινίστριες,μαλακομοντερνες και ειρωνικές,δε είναι όπως παλιά που υπήρχαν κλασσικά και λογικά κορίτσια που έκανες υγιεις σχέσεις ή έστω σεξ μιας βραδιάς,πλέον οι Ελληνίδες είναι για τα πανηγυρια,προβληματικός είναι γιατί καταπιέζει τις ορμές του και δε πάει στα μπουρδέλα και περίμενει ότι θα βρει λογικά κορίτσια στη χειρότερη εποχή που όλες είναι για τα πανηγυρια,εγώ το λέω είμαστε νέοι στη πιο λάθος εποχή και εγώ 23 είμαι αλλά εγώ δε είμαι βλάκας να ελπίζω στις Ελληνίδες τις ζαβες και τις καμμένες αλλά πάω στα μπουρδέλα και μια χαρά είναι,όσο γι'αυτό που είπες ότι το λογικό είναι το σεξ το έξω είναι μια μεγάλη πατάτα,και με τις ιερόδουλες σεξ κανεις και μάλιστα πολύ καλό με μερικές,έτσι και αλλιώς οι έξω έχουν γίνει τόσο προβληματικές που έχουν κάνει οι ίδιες ότι το σεξ είναι κάτι το φοβερο και δε κάθονται ή κάθονται στους λίγους φλώρους και μαλακές που το έχουν με το φλερτ οι άλλοι δρόμο,οπότε το λογικό είναι ένας νέος να πηγαίνει στα μπουρδέλα και όχι να περιμένει τις τρισαθλιες Ελληνίδες που πλέον είναι καμμένες,επίσης και ο Τζίμης αλλά και εσύ άμα δε θέλετε τις ιερόδουλες και δε θεωρείτε λογικό το σεξ με αυτές δε έχετε δουλειά σε αυτό το σάιτ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Δυστυχώς είμαστε λάθος εποχή νέοι είμαι και εγώ κοντά στη ηλικία σου 23 δε υπάρχει λόγος να καταπιέζεις τις ορμες σου περιμένοντας Ελληνίδες,η πλειοψηφία των Ελληνίδων πλέον είναι απλησίαστες και καμμένες ψωνάρες και ειρωνικές πολυ,δε είναι όπως παλιά που έβρισκες νορμάλ κοπέλες και έκανες εύκολα σχέση,οπότε τραβά σε μπουρδέλα να δεις χαρά και πίστεψέ με θα δεις μεγάλη από ορισμένες ιερόδουλες που είναι σούπερ στο κρεβάτι,εγώ πάω στα μπουρδέλα με μεγάλη χαρά,πήγαινε και εσύ και χέσε τις σαβουρες τις Ελληνίδες.
Ρε συνονοματε διαφωνώ σ'αυτο, πρώτον το σάιτ δεν είναι μόνο για αγοραίο. Δεύτερον δεν ισχύει αυτό κοίτα γύρω σου, εγώ οπότε βγαίνω οι περισσότερες παρέες είναι με κορίτσια και σχεδόν όλα έχουν κάποια, δεν είναι απλησίαστες, δε καμια περίπτωση. Στραβοί κουτσοί κοντοί ψηλοί, όλοι έχουν κάνει κάτι με κάποια, ίσα ίσα που τα στάνταρ τους έχουν πέσει τόσο που οι περισσοτερες βγαίνουν με καγκουρες, φαντάσου να έχεις και ένα καλό επίπεδο, δεν λέω να είσαι φλωρακος κατάλαβες. Και μόνο αν βγεις μια βόλτα έξω θα δεις ότι το να κάνεις κάτι σύντομο είναι πολύ εύκολο και πολύ πιο ωραίο γιατί θα νιώσεις ότι έχεις κατακτήσει την άλλη, έστω και για μερικές βδομάδες δεν έχει σημασία, θα νιώσεις πολύ όμορφα, εγώ θα το παλέψω και θα τα καταφέρω.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Ρε συνονοματε διαφωνώ σ'αυτο, πρώτον το σάιτ δεν είναι μόνο για αγοραίο. Δεύτερον δεν ισχύει αυτό κοίτα γύρω σου, εγώ οπότε βγαίνω οι περισσότερες παρέες είναι με κορίτσια και σχεδόν όλα έχουν κάποια, δεν είναι απλησίαστες, δε καμια περίπτωση. Στραβοί κουτσοί κοντοί ψηλοί, όλοι έχουν κάνει κάτι με κάποια, ίσα ίσα που τα στάνταρ τους έχουν πέσει τόσο που οι περισσοτερες βγαίνουν με καγκουρες, φαντάσου να έχεις και ένα καλό επίπεδο, δεν λέω να είσαι φλωρακος κατάλαβες. Και μόνο αν βγεις μια βόλτα έξω θα δεις ότι το να κάνεις κάτι σύντομο είναι πολύ εύκολο και πολύ πιο ωραίο γιατί θα νιώσεις ότι έχεις κατακτήσει την άλλη, έστω και για μερικές βδομάδες δεν έχει σημασία, θα νιώσεις πολύ όμορφα, εγώ θα το παλέψω και θα τα καταφέρω.
Πρώτον το σάιτ είναι καθαρά για αγοραιο έρωτα,είναι γελοίο να ρωτάς πώς να βρεις γκόμενα από τύπους εδώ που μόνο σε ιερόδουλες πάνε και καλά κάνουν αφού οι Ελληνίδες είναι τραγικές,δείχνεις απελπισμένος να ρωτάς σε μπουρδέλο σάιτ πώς να βρεις γκόμενα έξω αλλά και γενικά δείχνεις απελπισμένος να ρωτάς άλλους πως να βρεις γκομενα όχι μόνο σε μπουρδελοσαιτ,και ρε φίλε πως στο καλό διαπιστώνεις οτι όλοι έχουν?ξέρεις πόσοι δε εχουν κάνει τίποτα ποτέ?οι περισσότεροι που βλέπεις είναι απλά παρέα όχι γκόμενοι και δε είναι τόσοι όσοι λες,πιο πολλους βλέπεις καγκουρες μόνους τους ή αγόρια μόνα τους οπότε μη λες μπουρδες και αν ήταν τόσο εύκολο όσο λες θα είχες κάνει έστω ένα φάσωμα,εσύ δε έχεις κάνει τίποτα ακόμα και εγώ που κράζω τις γκόμενες εξω ένα φάσωμα το έχω κάνει αλλά μέχρι εκεί όχι κάτι αλλο και είμαι κοντά στη ηλικία σου αλλά δε έχει σημασία αυτό,σημασία έχει ότι μη λες βλακείες χιλιαδες είναι σα και σένα να μη έχουν κάνει κάτι ποτέ,αυτό που λες ότι όλοι έχουν κάνει από κάτι είναι μαλακια,στη Ελλάδα πολλοι δε έχουν κάνει τίποτα άμα πας εξωτερικό δε θα βρεις παρθένο εδώ έχει χιλιάδες,πολλοί άντρες γκρινιάζουν ότι δε βρίσκουν είτε σε μένα είτε σε άλλους τα έχω ακουσει οπότε μη λες χαζομάρες,είσαι εντελώς άπειρος δε έχεις κάνει ούτε ένα φάσωμα άρα δε μπορείς να ξέρεις τίποτα περί του θέματος,εγώ μέχρι και σε έρευνα είδα ότι οι περισσότεροι δε έχουν γαμησει εκτός ιερόδουλης ηλικία 18 έως 35 λίγοι έχουν γαμησει εκτός ιεροδουλης δε τα βγάζω από τα μυαλό μου αντε
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.551
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Nα το κάνω το ψυχικό στο καυλάκι απ' το 1ο? Μιλήσαμε σήμερα 1η φορά μετά από άπειρο καιρό

Είναι 2 λέβελ κάτω από τα στανταρντς μου, αλλά δε γαμιέται
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Nα το κάνω το ψυχικό στο καυλάκι απ' το 1ο? Μιλήσαμε σήμερα 1η φορά μετά από άπειρο καιρό

Είναι 2 λέβελ κάτω από τα στανταρντς μου, αλλά δε γαμιέται
Ρε φίλε μη χαλάτε το σάιτ,μη μιλάτε για γκόμενες και ψεύτικες γιατί όσοι είναι εδώ μόνο σε ιερόδουλες πάνε όχι άλλου και καλά κάνουν αφού οι Ελληνίδες είναι για τα πανηγυρια,σταματήστε να μιλάτε για τις πατσαβουρες τις Ελληνίδες να μιλάτε μόνο για τις ιερόδουλες διότι το σάιτ είναι για μπουρδέλα και όχι για τις πατσαβουρες τις Ελληνίδες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Πρώτον το σάιτ είναι καθαρά για αγοραιο έρωτα,είναι γελοίο να ρωτάς πώς να βρεις γκόμενα από τύπους εδώ που μόνο σε ιερόδουλες πάνε και καλά κάνουν αφού οι Ελληνίδες είναι τραγικές,δείχνεις απελπισμένος να ρωτάς σε μπουρδέλο σάιτ πώς να βρεις γκόμενα έξω αλλά και γενικά δείχνεις απελπισμένος να ρωτάς άλλους πως να βρεις γκομενα όχι μόνο σε μπουρδελοσαιτ,και ρε φίλε πως στο καλό διαπιστώνεις οτι όλοι έχουν?ξέρεις πόσοι δε εχουν κάνει τίποτα ποτέ?οι περισσότεροι που βλέπεις είναι απλά παρέα όχι γκόμενοι και δε είναι τόσοι όσοι λες,πιο πολλους βλέπεις καγκουρες μόνους τους ή αγόρια μόνα τους οπότε μη λες μπουρδες και αν ήταν τόσο εύκολο όσο λες θα είχες κάνει έστω ένα φάσωμα,εσύ δε έχεις κάνει τίποτα ακόμα και εγώ που κράζω τις γκόμενες εξω ένα φάσωμα το έχω κάνει αλλά μέχρι εκεί όχι κάτι αλλο και είμαι κοντά στη ηλικία σου αλλά δε έχει σημασία αυτό,σημασία έχει ότι μη λες βλακείες χιλιαδες είναι σα και σένα να μη έχουν κάνει κάτι ποτέ,αυτό που λες ότι όλοι έχουν κάνει από κάτι είναι μαλακια,στη Ελλάδα πολλοι δε έχουν κάνει τίποτα άμα πας εξωτερικό δε θα βρεις παρθένο εδώ έχει χιλιάδες,πολλοί άντρες γκρινιάζουν ότι δε βρίσκουν είτε σε μένα είτε σε άλλους τα έχω ακουσει οπότε μη λες χαζομάρες,είσαι εντελώς άπειρος δε έχεις κάνει ούτε ένα φάσωμα άρα δε μπορείς να ξέρεις τίποτα περί του θέματος,εγώ μέχρι και σε έρευνα είδα ότι οι περισσότεροι δε έχουν γαμησει εκτός ιερόδουλης ηλικία 18 έως 35 λίγοι έχουν γαμησει εκτός ιεροδουλης δε τα βγάζω από τα μυαλό μου αντε
Ρε φίλε ειλικρινά αυτά που λες δεν ισχύουν, το ότι δεν έχω κάνει κάτι είναι από επιλογή, δεν ήθελα εγώ. Από εκεί και πέρα το ξέρω ότι οι Ελληνίδες δεν είναι και οι καλύτερες γυναίκες σα χαρακτήρες αλλά δε ζήτησα να παντρευτώ κιόλας κάτι σύντομο ζήτησα για την εμπειρία, μια σύντομη σχέση και άμα δω ότι κάτι δε πάει καλά το σταματάω. Σχεδόν όλοι έχουν κάνει , εγώ ξέρω όλοι όσοι το κυνηγάνε κάτι βρίσκουν. Δε γίνεται να μη το παλέψεις και να μη βρεις κάτι, βλέπεις ότι τα στάνταρ έχουν πέσει πολύ, όλοι κάνουν κάτι πλέον
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
419
Like
1.376
Πόντοι
201
Τζιμάκο θα έχει γίνει το μυαλό σου σμούθι με όλα αυτά που ακούς. Άραξε φιλαράκι, όλα θα έρθουν. Θα πας πανεπιστήμιο σε ένα μήνα και αν είσαι ανοιχτός, θα κάνεις παρέες από την πρώτη μέρα. Όλο και κάποια θα σου γυαλίσει, σε όλο και κάποια θα γυαλίσεις. Θα δεις πως θα αλλάξει ο κύκλος σου αμέσως
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
419
Like
1.376
Πόντοι
201
Ρε φίλε μη χαλάτε το σάιτ,μη μιλάτε για γκόμενες και ψεύτικες γιατί όσοι είναι εδώ μόνο σε ιερόδουλες πάνε όχι άλλου και καλά κάνουν αφού οι Ελληνίδες είναι για τα πανηγυρια,σταματήστε να μιλάτε για τις πατσαβουρες τις Ελληνίδες να μιλάτε μόνο για τις ιερόδουλες διότι το σάιτ είναι για μπουρδέλα και όχι για τις πατσαβουρες τις Ελληνίδες.
Ρε φιλαράκι ειλικρινά, "Ρε φίλε μη χαλάτε το σάιτ", "διότι το σάιτ είναι για μπουρδέλα και όχι για τις πατσαβουρες τις Ελληνίδες." Είσαι μέλος μία ολόκληρη μέρα και κάνεις και υποδείξεις? Και σε περίπτωση που ήσουν απλώς ένας επισκέπτης, θα ήξερες ότι δεν είναι μόνο για τους οίκους ανοχής το μπου. Υπάρχουν συζητήσεις από Πολιτική, μπάλα, κοινωνικά θέματα κοκ. Είσαι λάθος και στα δύο που είπες, και σου τα τονίζω με όλη την φιλική μου διάθεση.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Πρώτον το σάιτ είναι καθαρά για αγοραιο έρωτα,είναι γελοίο να ρωτάς πώς να βρεις γκόμενα από τύπους εδώ που μόνο σε ιερόδουλες πάνε και καλά κάνουν αφού οι Ελληνίδες είναι τραγικές,δείχνεις απελπισμένος να ρωτάς σε μπουρδέλο σάιτ πώς να βρεις γκόμενα έξω αλλά και γενικά δείχνεις απελπισμένος να ρωτάς άλλους πως να βρεις γκομενα όχι μόνο σε μπουρδελοσαιτ,και ρε φίλε πως στο καλό διαπιστώνεις οτι όλοι έχουν?ξέρεις πόσοι δε εχουν κάνει τίποτα ποτέ?οι περισσότεροι που βλέπεις είναι απλά παρέα όχι γκόμενοι και δε είναι τόσοι όσοι λες,πιο πολλους βλέπεις καγκουρες μόνους τους ή αγόρια μόνα τους οπότε μη λες μπουρδες και αν ήταν τόσο εύκολο όσο λες θα είχες κάνει έστω ένα φάσωμα,εσύ δε έχεις κάνει τίποτα ακόμα και εγώ που κράζω τις γκόμενες εξω ένα φάσωμα το έχω κάνει αλλά μέχρι εκεί όχι κάτι αλλο και είμαι κοντά στη ηλικία σου αλλά δε έχει σημασία αυτό,σημασία έχει ότι μη λες βλακείες χιλιαδες είναι σα και σένα να μη έχουν κάνει κάτι ποτέ,αυτό που λες ότι όλοι έχουν κάνει από κάτι είναι μαλακια,στη Ελλάδα πολλοι δε έχουν κάνει τίποτα άμα πας εξωτερικό δε θα βρεις παρθένο εδώ έχει χιλιάδες,πολλοί άντρες γκρινιάζουν ότι δε βρίσκουν είτε σε μένα είτε σε άλλους τα έχω ακουσει οπότε μη λες χαζομάρες,είσαι εντελώς άπειρος δε έχεις κάνει ούτε ένα φάσωμα άρα δε μπορείς να ξέρεις τίποτα περί του θέματος,εγώ μέχρι και σε έρευνα είδα ότι οι περισσότεροι δε έχουν γαμησει εκτός ιερόδουλης ηλικία 18 έως 35 λίγοι έχουν γαμησει εκτός ιεροδουλης δε τα βγάζω από τα μυαλό μου αντε
Καλημέρα, αντιπρόεδρε :wink:
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Τζιμάκο θα έχει γίνει το μυαλό σου σμούθι με όλα αυτά που ακούς. Άραξε φιλαράκι, όλα θα έρθουν. Θα πας πανεπιστήμιο σε ένα μήνα και αν είσαι ανοιχτός, θα κάνεις παρέες από την πρώτη μέρα. Όλο και κάποια θα σου γυαλίσει, σε όλο και κάποια θα γυαλίσεις. Θα δεις πως θα αλλάξει ο κύκλος σου αμέσως
Ε ναι με αυτά που ακούω έχω μπερδευτεί αρκετά, ο καθένας λέει άλλα, νομίζω ότι το καλύτερο είναι να αλλάξω παρέες, που δε θα έχω πρόβλημα είμαι κοινωνικός.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Ρε φίλε ειλικρινά αυτά που λες δεν ισχύουν, το ότι δεν έχω κάνει κάτι είναι από επιλογή, δεν ήθελα εγώ. Από εκεί και πέρα το ξέρω ότι οι Ελληνίδες δεν είναι και οι καλύτερες γυναίκες σα χαρακτήρες αλλά δε ζήτησα να παντρευτώ κιόλας κάτι σύντομο ζήτησα για την εμπειρία, μια σύντομη σχέση και άμα δω ότι κάτι δε πάει καλά το σταματάω. Σχεδόν όλοι έχουν κάνει , εγώ ξέρω όλοι όσοι το κυνηγάνε κάτι βρίσκουν. Δε γίνεται να μη το παλέψεις και να μη βρεις κάτι, βλέπεις ότι τα στάνταρ έχουν πέσει πολύ, όλοι κάνουν κάτι πλέον
ισχιουν στο 100 τοις εκατο και ποια επιλογη ρε εδω ρωτας σα απελπισμενος πως να βρεις γκομενα,απλα δε μπορεις να σταυρωσεις καμια τι δε το εκανες επειδη δε ηθελες ασε τωρα τις μαλακιες.Επισης οι πιο πολλοι δε εχουν κανει κατι και οι λιγοι εχουν κανει,οι καγκουρες που λες που τους ειδες με γκομενες?ολο μονοι τους γυριζουν ειλικρινα επειδη ειμαι ολο εξω και τα βλεπω,μη το ξαναπεις αυτο ειναι αστειο στη ελλαδα οι πιο πολλοι δε εχουν κανει και οι λιγοι εχουν κανει το εχω δει και σε ερευνα δε το λεω ετσι,επισης ακομα και να το κινηγας ετσι οπως εχουν γινει οι ελληνιδες δε καθονται,αυτες θελουν αλλο στιλ και αυτο δε ειναι το δικο σου ή οσων ειναι στη θεση σου,παρτο χαμπαρι δε θα βρεις ποτε ελληνιδα και καλυτερα καριολες ειναι,πηγαινε στις γλυκες τις ιεροδουλες που και σε κανουν να περνας καλα και συμπαθητικες ειναι οι περισσοτερες οχι σα τις εξω.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Ρε φιλαράκι ειλικρινά, "Ρε φίλε μη χαλάτε το σάιτ", "διότι το σάιτ είναι για μπουρδέλα και όχι για τις πατσαβουρες τις Ελληνίδες." Είσαι μέλος μία ολόκληρη μέρα και κάνεις και υποδείξεις? Και σε περίπτωση που ήσουν απλώς ένας επισκέπτης, θα ήξερες ότι δεν είναι μόνο για τους οίκους ανοχής το μπου. Υπάρχουν συζητήσεις από Πολιτική, μπάλα, κοινωνικά θέματα κοκ. Είσαι λάθος και στα δύο που είπες, και σου τα τονίζω με όλη την φιλική μου διάθεση.
το σαιτ ειναι καθαρα για τα μπουρδελα και γιαυτα πρεπει να μιλαμε μονο οσοι μιλανε για γκομενες απλα χαλανε το σαιτ,και δε ειμαι τωρα μελος ειχα και αλλο ακαουντ πριν καποια χρονια,μια χαρα σωστος σε ολα ειμαι εσεις χαλατε το σαιτ,αμα θελετε να μιλησετε για τις πατσαβουρες τις ελληνιδες πηγαινετε στους ξενερωτους που δε εχουν τι να κανουν και σε μαθαινουν φλερτ στο γιουτιουμπ και φυγετε απο εδω.
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
419
Like
1.376
Πόντοι
201
το θεμα ειναι που δε βαζω κομματα ή που ο τζιμις ειναι βλακας και δε παει στις ιεροδουλες και περιμενει τις εξω τις σαβουρες?
Βλάκας καταλάβαμε όλοι ποιος είναι στο νήμα. Να τους κρατήσεις για την μούρη σου τους χαρακτηρισμούς.
το σαιτ ειναι καθαρα για τα μπουρδελα και γιαυτα πρεπει να μιλαμε μονο οσοι μιλανε για γκομενες απλα χαλανε το σαιτ,και δε ειμαι τωρα μελος ειχα και αλλο ακαουντ πριν καποια χρονια,μια χαρα σωστος σε ολα ειμαι εσεις χαλατε το σαιτ,αμα θελετε να μιλησετε για τις πατσαβουρες τις ελληνιδες πηγαινετε στους ξενερωτους που δε εχουν τι να κανουν και σε μαθαινουν φλερτ στο γιουτιουμπ και φυγετε απο εδω.
Σιγά μην μας πεις και για το τι θα μιλάμε. Σε πτύω γελοίε τύπε. Μόνο και μόνο από τον τρόπο που μιλάς, φαίνεται ότι πηδάς μόνο την παλάμη σου
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Σιγά μην μας πεις και για το τι θα μιλάμε. Σε πτύω γελοίε τύπε. Μόνο και μόνο από τον τρόπο που μιλάς, φαίνεται ότι πηδάς μόνο την παλάμη σου
Άσε μας ρε φίλε που γαμαω τη παλάμη μου εσείς που κάθεστε και περιμένετε τις Ελληνίδες αντί να πάτε σε μπουρδέλα είστε οι έξυπνοι δλδ?αυτοί που δε σταυρώνουν γκόμενα όπως ο τζιμις πάνε σε μπουρδέλα και δε περιμένουν τις πατσαβουρες τις Ελληνίδες.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Βλάκας καταλάβαμε όλοι ποιος είναι στο νήμα. Να τους κρατήσεις για την μούρη σου τους χαρακτηρισμούς.
Χέστηκα αν κατάλαβες ποιος είμαι,και ναι κάποιος που περιμένει τις Ελληνίδες τις μαλακισμένες αντί να πάει στις ιερόδουλες είναι βλάκας,ο έξυπνος είναι αυτός που γαμαει στα μπουρδέλα και δε περιμένει τις Ελληνίδες πότε θα του κάτσουν.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Τζιμάκο θα έχει γίνει το μυαλό σου σμούθι με όλα αυτά που ακούς. Άραξε φιλαράκι, όλα θα έρθουν. Θα πας πανεπιστήμιο σε ένα μήνα και αν είσαι ανοιχτός, θα κάνεις παρέες από την πρώτη μέρα. Όλο και κάποια θα σου γυαλίσει, σε όλο και κάποια θα γυαλίσεις. Θα δεις πως θα αλλάξει ο κύκλος σου αμέσως
Δίνε του ελπίδες χωρίς να υπάρχουν αντί να του πεις να πηγαίνει όσο συχνά μπορεί σε μπουρδέλα του λες ότι θα βρει φοιτήτριες,καταλάβετε το ρε στοκοι οι Ελληνίδες είναι καμμένες άντε γαμαγε στα μπουρδέλα και αφήστε τις ξενερωτες τις Ελληνίδες άμα όλοι πηγαίνατε στα μπουρδέλα και δε τις είχε ανάγκη κάνεις να δεις πόσο θα άλλαζαν και εκείνες ούτε ψωνάρες θα ήταν μετά ούτε τίποτα κάτι μουνοδουλοι σαν εσάς τις χάλασαν που τις παρακαλάνε,άμα γαμαγατε στα μπουρδέλα δε θα τις είχατε ανάγκη και θα ήταν αλλιώς εκείνες οι σαβουρες οι Ελληνίδες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom