Νέα

Προσέγγιση χωρισμένης γειτόνισσας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kavlas123
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.961
Κριτικές
1
Like
2.651
Πόντοι
606
Μαυρη από φτωχή χώρα , που είναι μέσα στο γαμησι, 45αρα , χωρισμένη και ψάχνει και πρόφαση ο τυπος. Εύκολη περίπτωση
Ασε τυπε να τον συμβουλεψουν οι μυστες εδώ για να είναι πιο σίγουρη η χυλόπιτα :confused:
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.631
Like
5.891
Πόντοι
1.406
Κέρασε την ένα...
 

Συνημμένα

  • images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    9,5 KB · Εμφανίσεις: 13

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
95
Like
212
Πόντοι
20
Καλημερα μαγκες.. Είναι μια γειτονισσα απο Τζαμάικα που μένει χρόνια εδώ, χωρισμένη 45αρα και θέλω να την προσεγγισω. Την γουσταρα και στο παρελθόν, όμως εδώ και εναμησι χρόνο έχει χωρίσει. Δυστυχώς δεν ξέρω ποτε κυκλοφορεί και αν την δω την βλέπω τυχαία ,όταν οδηγω και της παιζω την κορνα και λεμε μια καλημερα.. Αυτο μόνο 'δεν έχουμε συστηθει ποτέ. Αλλά φαίνεται δεκτικη γυναίκα, χαμογελαστη..και γουσταρω να την προσεγγισω.. .Το σπίτι της είναι 400 μέτρα πιο πέρα. Τι δικαιολογία να βρω για να την επισκεφτω;;Είναι 45 χρονών. Είμαι και σε μικρή περιοχή.. .Σας ρωταω απλά επειδή δυστυχως δεν την βλέπω συχνά και αν τυχει και περπαταει,τυχαινει παλι εγώ είμαι με το αμάξι και να μην μπορούμε να πούμε πολλά.. .Δεν είναι κυριακατικο,σοβαρά μιλαω.
Πες της να έρθει σπίτι σου να ακουσετε Bob Marley και να πιειτε μπάφους....
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.363
Like
20.163
Πόντοι
6.056
Tυπε επειδη εδω ειναι μπαχαλακηδες και δεν θα παρεις σοβαρη απαντηση,περιμενε να ρθει ο Σεπτεμβρης και χτυπα ενα τηλεφωνο στην Κατεβινα να στο λυσει το θεμα:coffee::confused::confused::confused:
proseggisi.jpg
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.631
Like
5.891
Πόντοι
1.406
Tυπε επειδη εδω ειναι μπαχαλακηδες και δεν θα παρεις σοβαρη απαντηση,περιμενε να ρθει ο Σεπτεμβρης και χτυπα ενα τηλεφωνο στην Κατεβινα να στο λυσει το θεμα:coffee::confused::confused::confused:
proseggisi.jpg
Ευτυχώς βρήκε γκόμενο αυτή ,γιατί αν μάθαινε ότι έχουν ζήτηση ακόμα κ οι 45ρες μαύρες ψιλομπαζολες( γέρους κοιτάει μην περιμένετε να είναι κ κάνα καλό μουνετο) μετανάστριες θα έκανε χαρακίρι λάιβ :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.818
Πόντοι
9.297
45 χρονών
μετανάστρια από φτωχή χώρα
χωρισμένη
προσέχει γέρους

Ο τύπος μπαίνει δυναμικά για την υποψηφιότητα του mr. ναυάγιου 2024
Aσε που αν παρασυρθεί από το πάθος και κάνει ακα μαζί της θα γνωριστεί με όλους τους αρμόδιους του ιατρικου επαγγέλματος.
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.961
Κριτικές
1
Like
2.651
Πόντοι
606
Πάντως ο μυστης ακόμα άφαντος. Μήπως τον έκανε ραγου με πατατες ρε μαλακες?
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.631
Like
5.891
Πόντοι
1.406

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.363
Like
20.163
Πόντοι
6.056
Ευτυχώς βρήκε γκόμενο αυτή ,γιατί αν μάθαινε ότι έχουν ζήτηση ακόμα κ οι 45ρες μαύρες ψιλομπαζολες( γέρους κοιτάει μην περιμένετε να είναι κ κάνα καλό μουνετο) μετανάστριες θα έκανε χαρακίρι λάιβ :confused:
Καλα βρηκε γκομενο αλλα για ποσο?Σε κανενα τριμηνο θα αρχισει παλι την γκρινια,τοτε θα αναλαβει δραση η επιστημονικη ομαδα και θα ενημερωσει για τις κατακτσηεις της 45αρας το πανελ της εκπομπης:woldman::confused::confused::confused:
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
398
Πόντοι
21
Ελλάδα τύπε..

Στο εξωτερικό μια τέτοια θα παρακαλούσε κανάν συνταξιούχο και ο Έλληνας μασάει να κάνει καμάκι σε μαύρη χωρισμένη από τριτοκοσμική χώρα με δουλειά του κώλου.. :confused:
Τι ζόρι τραβάς στο τι αισθάνεται ο άλλος;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Και δε μου λες εσύ σαν Τζαμαϊκανή πρέπει να είσαι φαν του στίβου. και πιο συγκεκριμένα του σπριντ. Πολύ ένταση και μικρή διάρκεια ifyou know what I mean.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.444
Πόντοι
2.406
Καλημερα μαγκες.. Είναι μια γειτονισσα απο Τζαμάικα που μένει χρόνια εδώ, χωρισμένη 45αρα και θέλω να την προσεγγισω. Την γουσταρα και στο παρελθόν, όμως εδώ και εναμησι χρόνο έχει χωρίσει. Δυστυχώς δεν ξέρω ποτε κυκλοφορεί και αν την δω την βλέπω τυχαία ,όταν οδηγω και της παιζω την κορνα και λεμε μια καλημερα.. Αυτο μόνο 'δεν έχουμε συστηθει ποτέ. Αλλά φαίνεται δεκτικη γυναίκα, χαμογελαστη..και γουσταρω να την προσεγγισω.. .Το σπίτι της είναι 400 μέτρα πιο πέρα. Τι δικαιολογία να βρω για να την επισκεφτω;;Είναι 45 χρονών. Είμαι και σε μικρή περιοχή.. .Σας ρωταω απλά επειδή δυστυχως δεν την βλέπω συχνά και αν τυχει και περπαταει,τυχαινει παλι εγώ είμαι με το αμάξι και να μην μπορούμε να πούμε πολλά.. .Δεν είναι κυριακατικο,σοβαρά μιλαω.
Ζητά της γρυλλο για το αμάξι
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306
Γαμιάς του keyboard ε; :grin:
:grin:
Αν δε μπορούμε πλέον να πηδήξουμε μια γερασμένη και φτωχή μαύρη μετανάστρια , ας το κλείσουμε το μαγαζί. Δεν μπορεί να ελλεηνιδιασαν και αυτές.
 
OP
OP
K

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Μαγκες σήμερα βρεθηκαμε τελικά, πριν λίγο.. Μιλουσαμε για κανα μισαωρο.Αρκετά ευχαριστη. Δυστυχώς δεν μπορούσα να επεκταθω περαιτέρω γιατί φιλοξενεί μια ξαδερφη της αυτές τις μερες,και ήταν μπροστά. Η γυναίκα ειναι απιστευτη. Αδυνατη, γύρω στο 1.70 με μεγάλο στήθος και 4.000 ακόλουθους στο τικ τοκ..Μην ακουω μαλακιες.. Κρατησαμε επικοινωνία οσον αφορά την φροντίδα και βοήθεια στο σπίτι 'και θα είμαστε σε επαφή. Σας κραταω ενημερους.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
ήταν μια καλή αρχή. Οι μέντορες του μπου σου έδειξαν το δρόμο, εσύ τώρα πρέπει να τρέξεις τη διαδρομή.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
60
Like
24.119
Πόντοι
20.486
Μαγκες σήμερα βρεθηκαμε τελικά, πριν λίγο.. Μιλουσαμε για κανα μισαωρο.Αρκετά ευχαριστη. Δυστυχώς δεν μπορούσα να επεκταθω περαιτέρω γιατί φιλοξενεί μια ξαδερφη της αυτές τις μερες,και ήταν μπροστά. Η γυναίκα ειναι απιστευτη. Αδυνατη, γύρω στο 1.70 με μεγάλο στήθος και 4.000 ακόλουθους στο τικ τοκ..Μην ακουω μαλακιες.. Κρατησαμε επικοινωνία οσον αφορά την φροντίδα και βοήθεια στο σπίτι 'και θα είμαστε σε επαφή. Σας κραταω ενημερους.
Φίλε , κάνε της πρόταση , εφόσον το έχει όπως τα λες με social , tik tok κτλ , να ανοίξει και ένα προφίλ εδώ στο bou ... :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom