Νέα

Πώς να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 390
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
ισχιουν στο 100 τοις εκατο και ποια επιλογη ρε εδω ρωτας σα απελπισμενος πως να βρεις γκομενα,απλα δε μπορεις να σταυρωσεις καμια τι δε το εκανες επειδη δε ηθελες ασε τωρα τις μαλακιες.Επισης οι πιο πολλοι δε εχουν κανει κατι και οι λιγοι εχουν κανει,οι καγκουρες που λες που τους ειδες με γκομενες?ολο μονοι τους γυριζουν ειλικρινα επειδη ειμαι ολο εξω και τα βλεπω,μη το ξαναπεις αυτο ειναι αστειο στη ελλαδα οι πιο πολλοι δε εχουν κανει και οι λιγοι εχουν κανει το εχω δει και σε ερευνα δε το λεω ετσι,επισης ακομα και να το κινηγας ετσι οπως εχουν γινει οι ελληνιδες δε καθονται,αυτες θελουν αλλο στιλ και αυτο δε ειναι το δικο σου ή οσων ειναι στη θεση σου,παρτο χαμπαρι δε θα βρεις ποτε ελληνιδα και καλυτερα καριολες ειναι,πηγαινε στις γλυκες τις ιεροδουλες που και σε κανουν να περνας καλα και συμπαθητικες ειναι οι περισσοτερες οχι σα τις εξω.
Τι λες ρε φίλε εγώ όλο ζευγάρια βλέπω στην ηλικία μου , δεν ισχύει αυτό που λες, και δεν είναι δικαιολογία δεν είχα χρόνο γι'αυτα έδινα πανελλήνιες και είχα αυτή τη προτεραιότητα. Είμαι 18 χρονών και τώρα ξεκινάω τη πορεία σ'αυτο το κομμάτι. Σχεδόν οι περισσότεροι γνωστοί μου έχουν κάνει κάτι με κοπέλα. Κάποιοι κάνανε λίγο πιο νωρίς εγώ έδινα πανελλήνιες δεν είχα χρόνο, τώρα έχω όμως. Και μια χαρά είναι το στυλ μου και ο τρόπος συμπεριφοράς μου και όλα μου, μόνο οι κατάλληλες παρέες μου λείπουν και λίγο παραπάνω αυτοπεποίθηση αν τα αλλάξω αυτά θα είμαι μια χαρά.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Άσε μας ρε φίλε που γαμαω τη παλάμη μου εσείς που κάθεστε και περιμένετε τις Ελληνίδες αντί να πάτε σε μπουρδέλα είστε οι έξυπνοι δλδ?αυτοί που δε σταυρώνουν γκόμενα όπως ο τζιμις πάνε σε μπουρδέλα και δε περιμένουν τις πατσαβουρες τις Ελληνίδες.
Άλλο (ιδιο) παλιό φρούτο πάλι...
Χθες γράφτηκε, σήμερα βγάζει κόμπλεξ για τις ελληνίδες...
Ποια σου έκανε και τι τύπε?
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Τι λες ρε φίλε εγώ όλο ζευγάρια βλέπω στην ηλικία μου , δεν ισχύει αυτό που λες, και δεν είναι δικαιολογία δεν είχα χρόνο γι'αυτα έδινα πανελλήνιες και είχα αυτή τη προτεραιότητα. Είμαι 18 χρονών και τώρα ξεκινάω τη πορεία σ'αυτο το κομμάτι. Σχεδόν οι περισσότεροι γνωστοί μου έχουν κάνει κάτι με κοπέλα. Κάποιοι κάνανε λίγο πιο νωρίς εγώ έδινα πανελλήνιες δεν είχα χρόνο, τώρα έχω όμως. Και μια χαρά είναι το στυλ μου και ο τρόπος συμπεριφοράς μου και όλα μου, μόνο οι κατάλληλες παρέες μου λείπουν και λίγο παραπάνω αυτοπεποίθηση αν τα αλλάξω αυτά θα είμαι μια χαρά.
Άκουσε με φίλε μη το ξαναπείς αυτό πάρα πολλοί άντρες δε έχουν κάνει κάτι το έχω δει σε έρευνα και γενικά οπότε βγαίνω έξω οι λίγοι είναι με γκόμενα και οι πολλοί μόνοι τους,οι καγκουρες είναι ελάχιστοι με γκόμενα όλο παρέες αγόρια τους βλέπεις,επίσης και αυτοί που δε είναι καγκουρες πάλι μόνοι τους είναι,ελάχιστοι έχουν γαμησει εκτός ιερόδουλης,άμα τώρα δε είσαι κοινωνικός να έχεις τις κατάλληλες παρέες και αυτοπεποίθηση παίρνεις το μπούλο γι'αυτό σου λέω ότι οι Ελληνίδες είναι τραγικές και μη ασχολησαι πήγαινε μόνο σε μπουρδέλα να μάθεις και δε θα χάσεις,και σε παρακαλώ μη ξαναπείς ότι όλοι βρίσκουν γιατί γελάνε και οι πέτρες δείχνεις όταν το λες αυτό ότι δε ξέρεις τίποτα,εγώ οπότε βγαίνω με το πατέρα μου μου λέει ότι πάντα οι λίγοι είναι με γκόμενες και οι πολλοί μόνοι τους,επίσης έχω ακούσει αρκετούς άντρες να μη έχουν κάνει τίποτα,όσο για τις γκόμενες εκεί αλλάζει το πράγμα δλδ οι περισσότερες έχουν κάνει κάτι αλλά για όλες αυτές ισχιει ότι οι λίγοι γαμανε τις πολλές,δυστυχώς οι Ελληνίδες για να κάτσουν πρέπει να δουν να έχεις αυτοπεποίθηση,να έχεις τις κατάλληλες παρέες και να σπουδάζεις ή δουλευεις,όλα αυτά τα έχουν οι λίγοι όχι οι πολλοί άρα σε αυτούς τους λίγους κάθονται, βρωμογαμιολες τι να πεις γιαυτο μη ασχολησαι με τις Ελληνίδες,πήγαινε στα μπουρδέλα και δε θα χάσεις άντε βλακακο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
419
Like
1.376
Πόντοι
201
Άσε μας ρε φίλε που γαμαω τη παλάμη μου εσείς που κάθεστε και περιμένετε τις Ελληνίδες αντί να πάτε σε μπουρδέλα είστε οι έξυπνοι δλδ?αυτοί που δε σταυρώνουν γκόμενα όπως ο τζιμις πάνε σε μπουρδέλα και δε περιμένουν τις πατσαβουρες τις Ελληνίδες.
Χέστηκα αν κατάλαβες ποιος είμαι,και ναι κάποιος που περιμένει τις Ελληνίδες τις μαλακισμένες αντί να πάει στις ιερόδουλες είναι βλάκας,ο έξυπνος είναι αυτός που γαμαει στα μπουρδέλα και δε περιμένει τις Ελληνίδες πότε θα του κάτσουν.
Δίνε του ελπίδες χωρίς να υπάρχουν αντί να του πεις να πηγαίνει όσο συχνά μπορεί σε μπουρδέλα του λες ότι θα βρει φοιτήτριες,καταλάβετε το ρε στοκοι οι Ελληνίδες είναι καμμένες άντε γαμαγε στα μπουρδέλα και αφήστε τις ξενερωτες τις Ελληνίδες άμα όλοι πηγαίνατε στα μπουρδέλα και δε τις είχε ανάγκη κάνεις να δεις πόσο θα άλλαζαν και εκείνες ούτε ψωνάρες θα ήταν μετά ούτε τίποτα κάτι μουνοδουλοι σαν εσάς τις χάλασαν που τις παρακαλάνε,άμα γαμαγατε στα μπουρδέλα δε θα τις είχατε ανάγκη και θα ήταν αλλιώς εκείνες οι σαβουρες οι Ελληνίδες.
Ψυχάκι Αλέρτ
Movie Theater Insult GIF by TV4
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Άλλο (ιδιο) παλιό φρούτο πάλι...
Χθες γράφτηκε, σήμερα βγάζει κόμπλεξ για τις ελληνίδες...
Ποια σου έκανε και τι τύπε?
Άσε μας ρε φίλε πρέπει να μου κάνει κάτι κάποια δλδ?δε τα βλέπω έξω τα χάλια τους βρωμοσαβουρες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσύ βλάκας αλερτ
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Άσε μας ρε φίλε πρέπει να μου κάνει κάτι κάποια δλδ?δε τα βλέπω έξω τα χάλια τους βρωμοσαβουρες.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εσύ βλάκας αλερτ
Μισό κάθε βράδυ για 15 μέρες και μετά από ένα...
Χαμογέλα βρε :grin:
 

Συνημμένα

  • 720433-enlift-enlift-20-mg-28-tabletok-1-362x362.jpg
    720433-enlift-enlift-20-mg-28-tabletok-1-362x362.jpg
    14,1 KB · Εμφανίσεις: 50

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Ποια σου έκανε και τι τύπε?
Είχε πάει να φασώσει μία και αυτή του είπε: τι σχέση θες να κάνουμε, σοβαρή ή ξεπέτα;
Κι αυτός της απάντησε: ό, τι νάναι με βολεύει, δεν έχω πρόβλημα.

Προφανώς δεν πέρασε το «τεστ σοβαρότητας» κι αυτή τον σουτάρησε. Αυτός όμως τη θεωρούσε σοβαρή και το πήρε κατάκαρδα που έχασε την ευκαιρία. Από τότε το ριξε στα μπουρδέλα για να βρει παρηγοριά.

Σύμφωνα με τα στατιστικά του προηγούμενου προφίλ του έχει γαμήσει στα μπουρδέλα 27 φορές. Επειδή πέρασε λίγος καιρός, σίγουρα χρειάζεται ένα update.

:2funny:
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Είχε πάει να φασώσει μία και αυτή του είπε: τι σχέση θες να κάνουμε, σοβαρή ή ξεπέτα;
Κι αυτός της απάντησε: ό, τι νάναι με βολεύει, δεν έχω πρόβλημα.

Προφανώς δεν πέρασε το «τεστ σοβαρότητας» κι αυτή τον σουτάρησε. Αυτός όμως τη θεωρούσε σοβαρή και το πήρε κατάκαρδα που έχασε την ευκαιρία. Από τότε το ριξε στα μπουρδέλα για να βρει παρηγοριά.

Σύμφωνα με τα στατιστικά του προηγούμενου προφίλ του έχει γαμήσει στα μπουρδέλα 27 φορές. Επειδή πέρασε λίγος καιρός, σίγουρα χρειάζεται ένα update.

:2funny:
Τα έχεις μπερδέψει λίγο φίλε με άλλη φασωθηκα που βγήκα ραντεβού αλλά δε προχώρησε κάτι παραπέρα,η άλλη που λες που έκανα τη γκάφα και είπα ότι να ναι από τα 2 ήταν άλλη και φταίω εγώ που τη έχασα και δε κάναμε τίποτα απολύτως και δε βγήκαμε ραντεβού με εκείνη απλά μου τη γνώρισε κάποιος τυχαία τελειως,όντως από αυτο στεναχωρήθηκα γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα μου δημιουργούσε ωραία συναισθήματα όπως μου δημιουργούν οι περισσότερες ιερόδουλες που πάω,τέτοιες Ελληνίδες σα αυτή δε υπαρχουν εύκολα καθόλου,ήταν απλή κοπέλα σα και τις ιερόδουλες με τη μόνη διαφορά ότι εκείνη δε είχε εμπειρίες καθόλου όπως είπε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Ναι, ψοφάω να μαι σαν εσας αγάμητος :confused:
Εγώ δε είμαι αγαμητος γαμαω στα μπουρδέλα και δε ασχολουμαι με τις Ελληνίδες που είναι χαζές οι ιερόδουλες τουλάχιστον είναι πιο συμπαθητικές και απλές στο στιλ, οι έξω είναι για κλάματα.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Εγώ δε είμαι αγαμητος γαμαω στα μπουρδέλα και δε ασχολουμαι με τις Ελληνίδες που είναι χαζές οι ιερόδουλες τουλάχιστον είναι πιο συμπαθητικές και απλές στο στιλ, οι έξω είναι για κλάματα.
Βιτάμα????
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Τα έχεις μπερδέψει λίγο φίλε με άλλη φασωθηκα που βγήκα ραντεβού αλλά δε προχώρησε κάτι παραπέρα,η άλλη που λες που έκανα τη γκάφα και είπα ότι να ναι από τα 2 ήταν άλλη και φταίω εγώ που τη έχασα και δε κάναμε τίποτα απολύτως και δε βγήκαμε ραντεβού με εκείνη απλά μου τη γνώρισε κάποιος τυχαία τελειως,όντως από αυτο στεναχωρήθηκα γιατί η συγκεκριμένη κοπέλα μου δημιουργούσε ωραία συναισθήματα όπως μου δημιουργούν οι περισσότερες ιερόδουλες που πάω,τέτοιες Ελληνίδες σα αυτή δε υπαρχουν εύκολα καθόλου,ήταν απλή κοπέλα σα και τις ιερόδουλες με τη μόνη διαφορά ότι εκείνη δε είχε εμπειρίες καθόλου όπως είπε.
Δηλαδή δεν ήταν η κοπέλα που λέω, αλλά ήταν κάποια άλλη, λες κι έχει καμμιά ιδιαίτερη σημασία. Έκανες μία γκάφα, έχασες την ευκαιρεία, πιθανώς να είχες και άλλα άκυρα πιθανώς και όχι, αλλά τελικά σημασία έχει ότι επέλεξες τον αγοραίο. Και γιατί είναι βλάκας όποιος δεν του αρέσει ο αγοραίος, αλλά οι γκόμενες; Πού ξέρεις, μπορεί να έχει περισσότερες αντοχές από σένα για να το παλέψει.

Κι έρχεσαι να συγκρίνεις τα αισθήματα που σου δημιουργούσε η κοπέλα με τα αισθήματα που σου δημιουργούν οι ιερόδουλες που σε βλέπουν για το δεκάρικο.

Το έχεις κάψει τελείως μου φαίνεται και θυμίζεις την αλεπού που της κόψαν την ουρά κι έλεγε και στις άλλες αλεπούδες να κάνουν το ίδιο για να το περάσει σαν μόδα.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Δεν είναι ο βιτάμας. Είναι ο παλιός jimakos900 που του έδινε ο VladimirosA παιχνιδάκια να παίζει.
Έχει και μια 45άρα θεία που ψάχνει να βρει κι αυτήν κάποιον, αλλά δεν βρίσκει γιατί είναι συντηρητική. Το θέμα είναι ότι η θεία ψάχνει, αλλά αυτός με τα μισά της χρόνια έχει καταθέσει τα όπλα. :2funny: :headbang:
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Δεν είναι ο βιτάμας. Είναι ο παλιός jimakos900 που του έδινε ο VladimirosA παιχνιδάκια να παίζει.
Έχει και μια 45άρα θεία που ψάχνει να βρει κι αυτήν κάποιον, αλλά δεν βρίσκει γιατί είναι συντηρητική. Το θέμα είναι ότι η θεία ψάχνει, αλλά αυτός με τα μισά της χρόνια έχει καταθέσει τα όπλα. :2funny: :headbang:
Τα έχω καταθέσει ναι γιατί κοπέλες καλές δε υπάρχουν πλέον με συμπαθητική αύρα,παλιά στις εποχές σας υπήρχαν πλέον όχι,τις ιερόδουλες μπορεί να μη τις συμπαθείς αλλά εγώ τις συμπαθώ γιατί είναι πολύ πιο απλές και συμπαθητικές από τις πατσαβουρες τις έξω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom