Νέα

Πώς να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 390
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.860
Κριτικές
6
Like
3.594
Πόντοι
736
Ο «συναγωνιστής» σου Tony1 κατέθεσε μαρτυρία στο άλλο νήμα: οι γκόμενες το δίνουν, αλλά όχι σε μπουρδελιάρηδες. Έτσι για να έχεις συναίσθηση σε τι κοινωνική κλίμακα είναι οι μπουρδελιάρηδες. Είναι τα άκυρα από τις γκόμενες, οι πεταμένοι τους. Και θέλεις να κάνεις και το Jimmy σαν τα μούτρα σου, κακομοίρη.
Βασικά μπορεί κάποιος αν θέλει να κρύψει το οτι πάει σε μπουρδέλα , για να τον αποδεχτούν οι γκόμενες. Η μπορεί να τις γράψει στα @@ του σαν τον jim90 , ελεύθερος είναι ο καθένας να κάνει ότι θέλει.

Αν πάλι δεν το έκρυβε κανείς , μάλλον θα είχαν θέμα οι γκόμενες γιατί θα είχαν πολύ περιορισμένες επιλογές αριθμητικά. Ίσως να δέχοντουσαν το οτι κάποιος πχ πήγαινε παλιά και τώρα το έκοψε ; Όπως και να έχει εγω το βλέπω ως εξής , απο την μία αυτές "σε στέλνουν" στα μπουρδέλα με το να μην σου κάθονται και απο την άλλη έχουν και πρόβλημα αν κάποιος πηγαίνει στα μπουρδέλα ; Δεν γαμιούνται λέω εγω ; :P

Δηλαδή είναι αναλογικά περίπου σαν να μην τους καθόμασταν εμείς , και έτσι να πήγαιναν πχ με πακιστανούς η μεταξύ τους , αλλά μετά να έπρεπε να το κρατήσουν κρυφό απο εμάς γιατί αν το μαθαίναμε θα τις απαξιώναμε :confused:

Αυτά τα ολίγα , βέβαια μπορεί να το βλέπω λάθος το όλο θέμα δεν διεκδικώ κάποιο αλάθητο.

Πάντως αυτό το οτι έχουν θέμα με τους μπουρδελιάρηδες το επιβεβαιώνω και εγώ , μου το είχε πεί μια φίλη πρίν χρόνια.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Τα έχω καταθέσει ναι γιατί κοπέλες καλές δε υπάρχουν πλέον με συμπαθητική αύρα,παλιά στις εποχές σας υπήρχαν πλέον όχι,τις ιερόδουλες μπορεί να μη τις συμπαθείς αλλά εγώ τις συμπαθώ γιατί είναι πολύ πιο απλές και συμπαθητικές από τις πατσαβουρες τις έξω.
Έχεις προσπαθήσει να ζητήσεις συμβουλές από σαντμαν?
Κορυφαίος σε θέματα προσέγγισης :confused:
Επίσης μπόκολος για να ξαναβρεις την πίστη σου στις ελληνίδες :grin: :grin:
Ψάξτο λίγο καλύτερα...
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Έχεις προσπαθήσει να ζητήσεις συμβουλές από σαντμαν?
Κορυφαίος σε θέματα προσέγγισης :confused:
Επίσης μπόκολος για να ξαναβρεις την πίστη σου στις ελληνίδες :grin: :grin:
Ψάξτο λίγο καλύτερα...
Χαχα ο Σαντμαν είναι χειρότερος από μένα δε έχει αγγίξει γυναίκα εγώ έχω φασωθει τουλάχιστον με γκόμενα σε ραντεβού όταν φλερταρα τώρα για τον μπόκολο δε τον ξέρω καν.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Χαχα ο Σαντμαν είναι χειρότερος από μένα δε έχει αγγίξει γυναίκα εγώ έχω φασωθει τουλάχιστον με γκόμενα σε ραντεβού τώρα για τον μπόκολο δε τον ξέρω καν.
Μπόκολος, ο γνωστός στο μπου και ως "λάτρης ελληνίδων".
Θα σε κάνει να ξεχάσεις βίζιτες και αλλοδαπές...
Μήνυμα εδώ
@ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Βασικά μπορεί κάποιος αν θέλει να κρύψει το οτι πάει σε μπουρδέλα , για να τον αποδεχτούν οι γκόμενες. Η μπορεί να τις γράψει στα @@ του σαν τον jim90 , ελεύθερος είναι ο καθένας να κάνει ότι θέλει.

Αν πάλι δεν το έκρυβε κανείς , μάλλον θα είχαν θέμα οι γκόμενες γιατί θα είχαν πολύ περιορισμένες επιλογές αριθμητικά. Ίσως να δέχοντουσαν το οτι κάποιος πχ πήγαινε παλιά και τώρα το έκοψε ; Όπως και να έχει εγω το βλέπω ως εξής , απο την μία αυτές "σε στέλνουν" στα μπουρδέλα με το να μην σου κάθονται και απο την άλλη έχουν και πρόβλημα αν κάποιος πηγαίνει στα μπουρδέλα ; Δεν γαμιούνται λέω εγω ; :P

Δηλαδή είναι αναλογικά περίπου σαν να μην τους καθόμασταν εμείς , και έτσι να πήγαιναν πχ με πακιστανούς η μεταξύ τους , αλλά μετά να έπρεπε να το κρατήσουν κρυφό απο εμάς γιατί αν το μαθαίναμε θα τις απαξιώναμε :confused:

Αυτά τα ολίγα , βέβαια μπορεί να το βλέπω λάθος το όλο θέμα δεν διεκδικώ κάποιο αλάθητο.

Πάντως αυτό το οτι έχουν θέμα με τους μπουρδελιάρηδες το επιβεβαιώνω και εγώ , μου το είχε πεί μια φίλη πρίν χρόνια.
Δε το βλέπεις καθόλου λάθος το θέμα το βλέπεις άριστα,άμα αυτές δε θέλουν τους μπουρδελιαρηδες και εγώ δε θέλω τη κατάντια τους τη μαλακομονερνια που έχουν το φεμινισμό,το να είναι ψωνάρες όλα τα κουσουρια έχουν,λες και εγώ τις αποδέχομαι,και όντως άμα οι γκόμενες ήταν σωστές καθοντουσαν δλδ δε ήταν ψωνάρες φεμινίστριες και μαλακομοντερνες με τη κακή έννοια δε θα πήγαιναν πολλοί στα μπουρδέλα,μας απαξιώνουν έξω φταίνε αυτές που πάμε όλο εκεί,και εγώ τις απαξιώνω που είναι φεμινίστριες μοντέρνες ξυνομουνες και ψωνάρες,άμα όλοι οι άντρες πήγαιναν σε μπουρδέλα και δε είχε ανάγκη κάνεις τις Ελληνίδες και δε κάθονταν κάνεις σε καμία γιατί πάνε εκεί και δε τις έχουν αναγκη αυτές θα πήγαιναν μεταξύ τους και να δούμε μετα πόσο θα τους άρεσε αυτό που βιώνουμε εμείς να πάμε σε μπουρδέλα εξαιτιας τους,μετά δε θα απαξιωναν τους μπουρδελιαρηδες γιατί θα ξέρανε πως εξαιτίας τους πμς γιατί δε κάθονται επειδή θα το βίωναν και αυτές δε θα τους καθόταν κανένας και θα πήγαιναν μεταξύ τους.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Βασικά μπορεί κάποιος αν θέλει να κρύψει το οτι πάει σε μπουρδέλα , για να τον αποδεχτούν οι γκόμενες.
Το θέμα είναι αν έχει τις δεξιότητες να χτυπήσει γκόμενες. Ο ευκαιριακός μπουρδελιάρης ίσως τα καταφέρει, ο συστηματικός δεν μπορεί να σταθεί στο αγωνιστικό επίπεδο.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Μπόκολος, ο γνωστός στο μπου και ως "λάτρης ελληνίδων".
Θα σε κάνει να ξεχάσεις βίζιτες και αλλοδαπές...
Μήνυμα εδώ
@ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ
Για ποιό λόγο θα κάνω οποιοδήποτε μέλος να ξεχάσει βίζιτες και αλλοδαπές; Μίλα Καθαρά Βίρνα
e1d7aebfe25ce3be3653f028991fe81c.jpg
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Για ποιό λόγο θα κάνω οποιοδήποτε μέλος να ξεχάσει βίζιτες και αλλοδαπές; Μίλα Καθαρά Βίρνα
e1d7aebfe25ce3be3653f028991fe81c.jpg
ιωάννη ο νέος πρέπει να ασπαστεί τον έρωτα και τις κοπέλες έξω από το μπου.
πολύ μικρός για ε΄δω μέσα.
πες του 2 κουβέντες :confused::grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
ιωάννη ο νέος πρέπει να ασπαστεί τον έρωτα και τις κοπέλες έξω από το μπου.
πολύ μικρός για ε΄δω μέσα.
πες του 2 κουβέντες :confused::grin:
Είμαι Ακατάλληλος. 1ον. Ανδρώθηκα στον Ροκ Κύκλο. Ροκ Χάουζ, Όμπρε, Κρέιζυ Χορς, Κεφαλάρι Ροκ Κλαμπ. Οι Ροκούδες αν σε γούσταραν, στο έδειχναν. Πάντα βέβαια υπήρχε η περίπτωση να θέλουν να την σπάσουν σε γκόμενο που τις παράτησε, αλλά αυτό ήταν η εξαίρεση, δεν σου έδιναν ψευδαισθήσεις μόνο για να τονώσουν το εγώ τους. Κι εκεί βέβαια υπήρχε διαστρωμάτωση στη Sexual Market Value. Όποιος είχε πακέτο μακριά μαλλιά, Μοτοσυκλέτα και σχετικά καλό σώμα είχε το πλεονέκτημα. Άλλα χαρακτηριστικά είχαν οι Καρεκλάδες, άλλα οι Λαικοί. ,
2ον. Σήμερα υπάρχει ο εξής ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ τον οποίο κανένας δεν αντιμετώπισε τότε. Να σε καταγγείλει η οποιαδήποτε ψυχοπαθής για βιασμό, επειδή είχε πιει δύο ποτά. Ακόμα δεν έχουμε τέτοιες περιπτώσεις στη χώρα, στην υπόλοιπη Δύση καταστρέφονται Καριέρες απλά επειδή κάποια για τους δικούς της λόγους έκανε καταγγελία. Έχουν καταφέρει σχεδόν να μην υπάρχει το τεκμήριο της αθωότητας. Το γράφουν στα Κοινωνικά Δίκτυα, και το αναπαράγει ο συρφετός των ατόμων με μπλε/πράσινα/ροζ μαλλιά, και τύποι σαν τον Μικρό Πριγκιπάκο, η υπόθεση με τους Λεβέντες είναι η πρώτη που είδαμε. Θα ακολουθήσουν κι άλλες
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Είμαι Ακατάλληλος. 1ον. Ανδρώθηκα στον Ροκ Κύκλο. Ροκ Χάουζ, Όμπρε, Κρέιζυ Χορς, Κεφαλάρι Ροκ Κλαμπ. Οι Ροκούδες αν σε γούσταραν, στο έδειχναν. Πάντα βέβαια υπήρχε η περίπτωση να θέλουν να την σπάσουν σε γκόμενο που τις παράτησε, αλλά αυτό ήταν η εξαίρεση, δεν σου έδιναν ψευδαισθήσεις μόνο για να τονώσουν το εγώ τους. Κι εκεί βέβαια υπήρχε διαστρωμάτωση στη Sexual Market Value. Όποιος είχε πακέτο μακριά μαλλιά, Μοτοσυκλέτα και σχετικά καλό σώμα είχε το πλεονέκτημα. Άλλα χαρακτηριστικά είχαν οι Καρεκλάδες, άλλα οι Λαικοί. ,
2ον. Σήμερα υπάρχει ο εξής ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΙΝΔΥΝΟΣ τον οποίο κανένας δεν αντιμετώπισε τότε. Να σε καταγγείλει η οποιαδήποτε ψυχοπαθής για βιασμό, επειδή είχε πιει δύο ποτά. Ακόμα δεν έχουμε τέτοιες περιπτώσεις στη χώρα, στην υπόλοιπη Δύση καταστρέφονται Καριέρες απλά επειδή κάποια για τους δικούς της λόγους έκανε καταγγελία. Έχουν καταφέρει σχεδόν να μην υπάρχει το τεκμήριο της αθωότητας. Το γράφουν στα Κοινωνικά Δίκτυα, και το αναπαράγει ο συρφετός των ατόμων με μπλε/πράσινα/ροζ μαλλιά, και τύποι σαν τον Μικρό Πριγκιπάκο, η υπόθεση με τους Λεβέντες είναι η πρώτη που είδαμε. Θα ακολουθήσουν κι άλλες
οκ σε θεωρώ κάπως υπερβολικό με τις γυναίκες, όντως έχει γαμηθεί το θέμα της "ορθότητας" αλλά κι εσύ το παρατραβάς, παρόλ'αυτά άκου τι έγινε το πρωί σήμερα και σε σκέφτηκα.
το γεγονός πραγματικό.
νοικιάζω κάτι, τι δεν έχει σημασία, και με παίρνει τηλέφωνο ένας τυπάς. τον έκοψα από την ομιλία για άραβα...(καλούτσικα ελληνικά)
μπλα μπλα μπλα, μπλα μπλα μπλα και στο τέλος μου λεει "ωραία, άσε να ρωτήσω τη γυναίκα μου".
του λέω γελώντας σχεδόν, "άμα ρωτάτε κι εσείς τη γυναίκα χαθήκαμε" και μου απαντάει ο τύπος
"από τότε που κάνει παρεα με τις δικές σας άστο", κάπως έτσι τέλος πάντων.

ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΠΟΚΟΛΟΣ με τη μία !!!
αληθινό
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
οκ σε θεωρώ κάπως υπερβολικό με τις γυναίκες, όντως έχει γαμηθεί το θέμα της "ορθότητας" αλλά κι εσύ το παρατραβάς, παρόλ'αυτά άκου τι έγινε το πρωί σήμερα και σε σκέφτηκα.
το γεγονός πραγματικό.
νοικιάζω κάτι, τι δεν έχει σημασία, και με παίρνει τηλέφωνο ένας τυπάς. τον έκοψα από την ομιλία για άραβα...(καλούτσικα ελληνικά)
μπλα μπλα μπλα, μπλα μπλα μπλα και στο τέλος μου λεει "ωραία, άσε να ρωτήσω τη γυναίκα μου".
του λέω γελώντας σχεδόν, "άμα ρωτάτε κι εσείς τη γυναίκα χαθήκαμε" και μου απαντάει ο τύπος
"από τότε που κάνει παρεα με τις δικές σας άστο", κάπως έτσι τέλος πάντων.

ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΜΠΟΚΟΛΟΣ με τη μία !!!
αληθινό
είδες λοιπόν, που ΤΕΛΙΚΑ δεν θέλεις να παραδεχτείς την πραγματικότητα που εξυφαίνεται, σιγά σιγά, παρόλο που ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ θα δεις κάτι καινούργιο; Εδώ έκαναν Πορεία Κατά των Βιασμών στο Σύνταγμα, κι έδειχναν τυχαίους άντρες περαστικούς, φωνάζοντας ....Ο Βιαστής είσαι εσύ.....

Περίμενε, και θα δεις τι έχει να επακολουθήσει
 
Εγγρ.
1 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.225
Κριτικές
2
Like
8.436
Συγγνώμη αλλά επειδή διαβάζω τι λέτε.

Ναι οι περισσότερες κοπέλες αν ακούσουν για αγόρια που πάνε σε μπουρδέλα και με πουτάνες ξενερώνουν.
Αλλά πολλές κάνουν όργια και πράγματα που εμείς δεν μπορούμε.

Το καλύτερο είναι να τα κρατάτε για εσάς και τους φίλους σας αυτά.
Οι γυναίκες θέλουν να είσαι ευγενικός και μαλάκας ταυτόχρονα.
Επίσης να τα λέτε χύμα στην άλλη. Όχι απέξω απέξω

❤️❤️❤️
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.489
Like
11.458
Πόντοι
2.256

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Φυλής πάω και μόνος μου , και εγώ Φυλής πάω αλλά επειδή πιέζομαι λίγο στα οικονομικά έχει αρχίσει να μου καλαρέσει η ιδέα του μεταξουργείου .
Χαχα όχι Μεταξουργείο ρε φίλε καλύτερα οικονομία και πιο αραιά και πού δλδ κάθε 2 με 3 βδομάδες από κάθε βδομάδα και aids,η φυλής είναι γαμάτη ρε φίλε έχω κάνει τσάρκες εκεί γαμησια λατρεύω φυλής,Μεταξουργείο έχω πάει 2 φορές και πραγματικά χάλια λες και γαμάς σε σπηλια,φυλής είναι κομπλέ.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Συγγνώμη αλλά επειδή διαβάζω τι λέτε.

Ναι οι περισσότερες κοπέλες αν ακούσουν για αγόρια που πάνε σε μπουρδέλα και με πουτάνες ξενερώνουν.
Αλλά πολλές κάνουν όργια και πράγματα που εμείς δεν μπορούμε.

Το καλύτερο είναι να τα κρατάτε για εσάς και τους φίλους σας αυτά.
Οι γυναίκες θέλουν να είσαι ευγενικός και μαλάκας ταυτόχρονα.
Επίσης να τα λέτε χύμα στην άλλη. Όχι απέξω απέξω

❤️❤️❤️
Χέστηκαμε αν ξενερώνουν και εμείς ξενερωνουμε έτσι όπως έχουν καταντήσει οι έξω ειρωνικές αντιπαθητικες και σιχαμενες,εσείς οι ιερόδουλες είστε πολύ πιο απλές στη αύρα και συμπαθητικές από τις έξω,αν αυτές ντρέπονται που υπάρχουμε εμείς οι μπουρδελιαρηδες εμείς ντρεπόμαστε που υπάρχουν όλες αυτές έξω που είναι αντιπαθητικες ψωνάρες και σιχαμερες,εγώ συμπαθώ εσάς τις ιερόδουλες και τις έξω όχι,και προτιμώ να πηγαίνω σε μπουρδέλα παρά να ασχολούμαι με τις έξω τις σαβουρες στη ψυχή αντιπαθητικες μέχρι αηδειας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom