Νέα

Πώς να βρω γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 390
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
123
Like
50.763
Πόντοι
21.661
Τα έχω καταθέσει ναι γιατί κοπέλες καλές δε υπάρχουν πλέον με συμπαθητική αύρα,παλιά στις εποχές σας υπήρχαν πλέον όχι,τις ιερόδουλες μπορεί να μη τις συμπαθείς αλλά εγώ τις συμπαθώ γιατί είναι πολύ πιο απλές και συμπαθητικές από τις πατσαβουρες τις έξω.
φιλαρακι ασε τις κοπελες που δεν υπαρχουν και πεσμας τιποτα για την υπαρκτη θεια σου.
αξιζει-λεει-θα μου τη γνωρισεις ?
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Δηλαδή δεν ήταν η κοπέλα που λέω, αλλά ήταν κάποια άλλη, λες κι έχει καμμιά ιδιαίτερη σημασία. Έκανες μία γκάφα, έχασες την ευκαιρεία, πιθανώς να είχες και άλλα άκυρα πιθανώς και όχι, αλλά τελικά σημασία έχει ότι επέλεξες τον αγοραίο. Και γιατί είναι βλάκας όποιος δεν του αρέσει ο αγοραίος, αλλά οι γκόμενες; Πού ξέρεις, μπορεί να έχει περισσότερες αντοχές από σένα για να το παλέψει.

Κι έρχεσαι να συγκρίνεις τα αισθήματα που σου δημιουργούσε η κοπέλα με τα αισθήματα που σου δημιουργούν οι ιερόδουλες που σε βλέπουν για το δεκάρικο.

Το έχεις κάψει τελείως μου φαίνεται και θυμίζεις την αλεπού που της κόψαν την ουρά κι έλεγε και στις άλλες αλεπούδες να κάνουν το ίδιο για να το περάσει σαν μόδα.
Επέλεξα τον αγοραίο γιατί εκεί οι κοπέλες μπορεί να με βλέπουν σα 10αρικο αλλά το όλο στιλ τους βγάζει μια απλότητα και κάτι συμπαθητικο,ενώ οι συνομιλικες μου έξω βγάζουν κάτι άθλιο,μια αηδεια,οι έξω είναι απογοητευτικές,ήθελα να πω βρε έξυπνε ότι η κοπέλα αυτή ήταν παρόμοια στη απλότητα και στη συμπάθεια με εκείνες απλά εκείνη ήταν χωρίς εμπειρίες όπως είπε,ο αγοραιος γιατί να μη σου αρέσει?μια χαρά είναι και αυτές γυναίκες είναι και μια χαρά σεξ κάνετε,οι έξω θεωρούν ότι το σεξ είναι κάτι το τρελό και δε κάθονται ή κάθονται σε αυτούς που έχουν τις κατάλληλες παρέες μόνο,αυτοπεποιθηση και να δουλεύουν ή σπουδάζουν,πόσοι έχουν όλα αυτά?λιγοι τα έχουν οπότε μόνο με αυτούς πάνε όλες άρα γιατί να ασχοληθείς δε αξίζει,γιατί να καταπίεσει κάποιος νέος τις ορμές του επειδή οι νέες είναι ηλίθιες και πάνε μόνο με τους ελάχιστους?
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
φιλαρακι ασε τις κοπελες που δεν υπαρχουν και πεσμας τιποτα για την υπαρκτη θεια σου.
αξιζει-λεει-θα μου τη γνωρισεις ?
Η θεία μου έχει χοντρινει πολύ γιατί δε έχει βρει κάποιον έχει φτάσει 85 κιλά.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
123
Like
50.763
Πόντοι
21.661
Τι να κάνουμε δε έβρισκε κανέναν και το έριξε στο φαγητό η μόνη χαρά της
αμα χασει κανα 35αρι, εδω ειμαι να ξερεις παντως :mati: (για κανα χρονο το πολυ ακομα)
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Επέλεξα τον αγοραίο γιατί εκεί οι κοπέλες μπορεί να με βλέπουν σα 10αρικο αλλά το όλο στιλ τους βγάζει μια απλότητα και κάτι συμπαθητικο,ενώ οι συνομιλικες μου έξω βγάζουν κάτι άθλιο,μια αηδεια,οι έξω είναι απογοητευτικές,ήθελα να πω βρε έξυπνε ότι η κοπέλα αυτή ήταν παρόμοια στη απλότητα και στη συμπάθεια με εκείνες απλά εκείνη ήταν χωρίς εμπειρίες όπως είπε,ο αγοραιος γιατί να μη σου αρέσει?μια χαρά είναι και αυτές γυναίκες είναι και μια χαρά σεξ κάνετε,οι έξω θεωρούν ότι το σεξ είναι κάτι το τρελό και δε κάθονται ή κάθονται σε αυτούς που έχουν τις κατάλληλες παρέες μόνο,αυτοπεποιθηση και να δουλεύουν ή σπουδάζουν,πόσοι έχουν όλα αυτά?λιγοι τα έχουν οπότε μόνο με αυτούς πάνε όλες άρα γιατί να ασχοληθείς δε αξίζει,γιατί να καταπίεσει κάποιος νέος τις ορμές του επειδή οι νέες είναι ηλίθιες και πάνε μόνο με τους ελάχιστους?
Πριν λίγο καιρό είχες μόνο τη φλυαρία, τώρα προστέθηκε και το μίσος για όποιον δεν κάνει την δική σου επιλογή. Δεν γουστάρει, ρε τύπε, ο άλλος να πάει στα μπουρδέλα, τι δεν καταλαβαίνεις; Θα τον στείλεις με τον ζόρι και θα τον αποκαλείς και βλάκα επειδή δεν θέλει να πάει;

Και πού τον ξέρεις τον άλλον και έχεις προδικάσει την αποτυχία του; Επειδή δεν τα κατάφερες εσύ, νομίζεις ότι δεν θα τα καταφέρει κι αυτός; 18 χρονών είναι ο Jimmy. Έχει κάθε δικαίωμα να προσπαθήσει όσο θέλει. Όπως και συ άλλωστε, δεν σε πήρανε και τα χρόνια.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
και εγω γουσταρω φαγακι, αλλα οχι ευτυχως.
Παλι καλά που δε είσαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τύπε για τον δικηγόρο ειναι κατηγορία μις μπικίνι :undecided::undecided::undecided: υπαρχει ελπίδα
Χααχαχα σωστός αυτός θέλει χοντρες
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.305
Like
16.737
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • 20858324-DFE5-443A-9709-799BCBF74F57.jpeg
    20858324-DFE5-443A-9709-799BCBF74F57.jpeg
    83,7 KB · Εμφανίσεις: 54

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Πριν λίγο καιρό είχες μόνο τη φλυαρία, τώρα προστέθηκε και το μίσος για όποιον δεν κάνει την δική σου επιλογή. Δεν γουστάρει, ρε τύπε, ο άλλος να πάει στα μπουρδέλα, τι δεν καταλαβαίνεις; Θα τον στείλεις με τον ζόρι και θα τον αποκαλείς και βλάκα επειδή δεν θέλει να πάει;

Και πού τον ξέρεις τον άλλον και έχεις προδικάσει την αποτυχία του; Επειδή δεν τα κατάφερες εσύ, νομίζεις ότι δεν θα τα καταφέρει κι αυτός; 18 χρονών είναι ο Jimmy. Έχει κάθε δικαίωμα να προσπαθήσει όσο θέλει. Όπως και συ άλλωστε, δεν σε πήρανε και τα χρόνια.
Καταρχήν δε έχω μίσος απλά πλέον δε αξίζει καν προσπάθεια έτσι όπως έχουν γίνει οι συνομιλικες μας,δε είναι όπως παλιά τώρα χάλασαν όλες,δε είπα να πάει με το ζόρι συμβουλές του δινω επίσης και αυτές γυναίκες είναι και με αυτές σεξ κάνεις που είναι το περίεργο?δε μπορώ αυτά τα κλειστα μυαλά,ναι βλάκας είναι άμα ο άλλος στη χειρότερη εποχή περιμένει τις Ελληνίδες που χάλασαν όλες και καταπιέζει τις ορμές του,και επίσης εγώ είμαι 23 κοντά στη ηλικία του και τα έχω καταφέρει καλύτερα από αυτόν αυτός δε έχει αγγίξει γυναίκα ενώ εγώ τουλάχιστον έχω φασωθει με γκόμενα σε ραντεβού και επειδή είμαι κοντά στη ηλικία του τον συμβουλεύω να πάει εκεί όπως πάω εγώ αλλά και άλλοι γιατί οι Ελληνίδες είναι αντιπαθητικες πολύ ενώ οι ιερόδουλες δε είναι στη πλειοψηφία τους και επίσης άμα δε του αρέσουν οι ιερόδουλες δε έχει δουλειά στο σάιτ ούτε αυτός ούτε εσύ που και σένα δε σαρεσουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

σ αρεσει τζιμακο ; :wanker::wanker::wanker::undecided::undecided::undecided:
Όχι ότι κατάλαβα τι λες αλλά οκ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.204
Like
3.468
Πόντοι
1.706
Καταρχήν δε έχω μίσος απλά πλέον δε αξίζει καν προσπάθεια έτσι όπως έχουν γίνει οι συνομιλικες μας,δε είναι όπως παλιά τώρα χάλασαν όλες,δε είπα να πάει με το ζόρι συμβουλές του δινω επίσης και αυτές γυναίκες είναι και με αυτές σεξ κάνεις που είναι το περίεργο?δε μπορώ αυτά τα κλειστα μυαλά,ναι βλάκας είναι άμα ο άλλος στη χειρότερη εποχή περιμένει τις Ελληνίδες που χάλασαν όλες και καταπιέζει τις ορμές του,και επίσης εγώ είμαι 23 κοντά στη ηλικία του και τα έχω καταφέρει καλύτερα από αυτόν αυτός δε έχει αγγίξει γυναίκα ενώ εγώ τουλάχιστον έχω φασωθει με γκόμενα σε ραντεβού και επειδή είμαι κοντά στη ηλικία του τον συμβουλεύω να πάει εκεί όπως πάω εγώ αλλά και άλλοι γιατί οι Ελληνίδες είναι αντιπαθητικες πολύ ενώ οι ιερόδουλες δε είναι στη πλειοψηφία τους και επίσης άμα δε του αρέσουν οι ιερόδουλες δε έχει δουλειά στο σάιτ ούτε αυτός ούτε εσύ που και σένα δε σαρεσουν
Συνεχίζεις να το αποκαλείς βλάκα το παιδί, επειδή τον ζηλεύεις. Σόρυ, αλλά ο βλάκας είσαι ξεκάθαρα εσύ για τους εξής λόγους:

-Μόνο ένας βλάκας θα συμβούλευε κάποιον που σε ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ θα είναι σε σχολή με γκόμενες, να μην ασχοληθεί, αλλά να τρέχει στις πουτάνες να ξαπλώνει στα ίδια σεντόνια με τους πακιστανούς.

-Μόνο ένας βλάκας θα έλεγε ότι «οι ελληνίδες είναι αντιπαθητικές πολύ, ενώ οι ιερόδουλες δεν είναι στην πλειοψηφία τους», αδυνατώντας να ξεχωρίσει ελεύθερες γυναίκες που συμπεριφέρονται ανάλογα με αυτόν που έχουν απέναντί τους από επαγγελματίες που πληρώνονται για να γαμιούνται και να υπομένουν συμπεριφορές ακόμα και ηλιθίων.

-Μόνο ένας βλάκας θα τσουβάλιαζε όλες τις γκόμενες της ηλικίας του με βάση τις σχεδόν μηδενικές προσωπικές εμπειρίες του και με λόγια από δω κι απο κει ατόμων που κλαίγονται, αλλά δεν μας έχουν πει τα περιστατικά που αντιμετώπισαν να δούμε τι μαλακίες έκαναν κι αυτοί. Τη δικιά σου τη μαλακία την είδαμε που σε ρώτησε η άλλη τι είδους σχέση θες και είπες ό,τι νάναι, δηλ. σαν να έλεγες «εγώ μόνο να γαμήσω θέλω». Λόγω βλακείας έχασες γαμάτη περίπτωση και τρέχεις για θαλπωρή στις συμπαθητικές ιερόδουλες. Ζήτα τους να σε βυζάξουν κιόλας για να μεγαλώσεις.
Ο «συναγωνιστής» σου Tony1 κατέθεσε μαρτυρία στο άλλο νήμα: οι γκόμενες το δίνουν, αλλά όχι σε μπουρδελιάρηδες. Έτσι για να έχεις συναίσθηση σε τι κοινωνική κλίμακα είναι οι μπουρδελιάρηδες. Είναι τα άκυρα από τις γκόμενες, οι πεταμένοι τους. Και θέλεις να κάνεις και το Jimmy σαν τα μούτρα σου, κακομοίρη.

-Είσαι 23 χρονών και δεν μπορείς να χειριστείς τη μητρική σου γλώσσα. Ούτε προτάσεις, ούτε στίξη. Παραλήρημα σκέτο. Αυτό είναι δείγμα είτε νοητικής καθυστέρησης, είτε κάποιας άλλης διαταραχής.

-Μόνο ένας βλάκας μπαίνει σε ανόητες συγκρίσεις όπως: «εγώ είμαι 23 κοντά στη ηλικία του και τα έχω καταφέρει καλύτερα από αυτόν αυτός δε έχει αγγίξει γυναίκα ενώ εγώ τουλάχιστον έχω φασωθει με γκόμενα σε ραντεβού». Αυτό ακριβώς είναι και το πρόβλημά σου. Η παρουσία κάποιου συνομηλίκου σου που θέλει να πετύχει στον τομέα που απέτυχες σε διαολίζει και δεν το αντέχεις. Να είσαι σίγουρος ότι θα πετύχει περισσότερα από σένα, γιατί μπορεί να είναι άπειρος, αλλά φαίνεται συγκροτημένο παλικάρι.

Μην έρθεις και αρχίσεις το παλιό τροπάρι «εγώ δεν σε πρόσβαλα για να κάνεις το ίδιο » διότι και συ προσβάλεις τον Jimmy που δεν σε έχει πειράξει. Όλα αυτά στα έγραψα, γιατί είσαι και λίγο βρωμιάρης. Σου κάναν μπούλιγκ ο Vladimiros με τον Σεβασμιώτατο και σε υπερασπίστηκα ακόμα κι όταν έλειπες, ενώ τώρα έρχεσαι να κάνεις μπούλιγκ σε έναν μικρότερο σου αποκαλώντας τον συνέχεια βλάκα.
Αν είναι βλάκας είναι που δεν σε έχει διαολοστείλει ακόμα.
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Καταρχήν δε έχω μίσος απλά πλέον δε αξίζει καν προσπάθεια έτσι όπως έχουν γίνει οι συνομιλικες μας,δε είναι όπως παλιά τώρα χάλασαν όλες,δε είπα να πάει με το ζόρι συμβουλές του δινω επίσης και αυτές γυναίκες είναι και με αυτές σεξ κάνεις που είναι το περίεργο?δε μπορώ αυτά τα κλειστα μυαλά,ναι βλάκας είναι άμα ο άλλος στη χειρότερη εποχή περιμένει τις Ελληνίδες που χάλασαν όλες και καταπιέζει τις ορμές του,και επίσης εγώ είμαι 23 κοντά στη ηλικία του και τα έχω καταφέρει καλύτερα από αυτόν αυτός δε έχει αγγίξει γυναίκα ενώ εγώ τουλάχιστον έχω φασωθει με γκόμενα σε ραντεβού και επειδή είμαι κοντά στη ηλικία του τον συμβουλεύω να πάει εκεί όπως πάω εγώ αλλά και άλλοι γιατί οι Ελληνίδες είναι αντιπαθητικες πολύ ενώ οι ιερόδουλες δε είναι στη πλειοψηφία τους και επίσης άμα δε του αρέσουν οι ιερόδουλες δε έχει δουλειά στο σάιτ ούτε αυτός ούτε εσύ που και σένα δε σαρεσουν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Όχι ότι κατάλαβα τι λες αλλά οκ
Συναγωνιστή που δραστηριοποιήσε ? θέλω μια δόση να πάω μεταξουργείο αλλά θέλω παρέα για να μην μου την πέσουν οι πέρσες , αν είναι να σου πώ ?.
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.281
Like
9.279
Πόντοι
2.306

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Συνεχίζεις να το αποκαλείς βλάκα το παιδί, επειδή τον ζηλεύεις. Σόρυ, αλλά ο βλάκας είσαι ξεκάθαρα εσύ για τους εξής λόγους:

-Μόνο ένας βλάκας θα συμβούλευε κάποιον που σε ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ θα είναι σε σχολή με γκόμενες, να μην ασχοληθεί, αλλά να τρέχει στις πουτάνες να ξαπλώνει στα ίδια σεντόνια με τους πακιστανούς.

-Μόνο ένας βλάκας θα έλεγε ότι «οι ελληνίδες είναι αντιπαθητικές πολύ, ενώ οι ιερόδουλες δεν είναι στην πλειοψηφία τους», αδυνατώντας να ξεχωρίσει ελεύθερες γυναίκες που συμπεριφέρονται ανάλογα με αυτόν που έχουν απέναντί τους από επαγγελματίες που πληρώνονται για να γαμιούνται και να υπομένουν συμπεριφορές ακόμα και ηλιθίων.

-Μόνο ένας βλάκας θα τσουβάλιαζε όλες τις γκόμενες της ηλικίας του με βάση τις σχεδόν μηδενικές προσωπικές εμπειρίες του και με λόγια από δω κι απο κει ατόμων που κλαίγονται, αλλά δεν μας έχουν πει τα περιστατικά που αντιμετώπισαν να δούμε τι μαλακίες έκαναν κι αυτοί. Τη δικιά σου τη μαλακία την είδαμε που σε ρώτησε η άλλη τι είδους σχέση θες και είπες ό,τι νάναι, δηλ. σαν να έλεγες «εγώ μόνο να γαμήσω θέλω». Λόγω βλακείας έχασες γαμάτη περίπτωση και τρέχεις για θαλπωρή στις συμπαθητικές ιερόδουλες. Ζήτα τους να σε βυζάξουν κιόλας για να μεγαλώσεις.
Ο «συναγωνιστής» σου Tony1 κατέθεσε μαρτυρία στο άλλο νήμα: οι γκόμενες το δίνουν, αλλά όχι σε μπουρδελιάρηδες. Έτσι για να έχεις συναίσθηση σε τι κοινωνική κλίμακα είναι οι μπουρδελιάρηδες. Είναι τα άκυρα από τις γκόμενες, οι πεταμένοι τους. Και θέλεις να κάνεις και το Jimmy σαν τα μούτρα σου, κακομοίρη.

-Είσαι 23 χρονών και δεν μπορείς να χειριστείς τη μητρική σου γλώσσα. Ούτε προτάσεις, ούτε στίξη. Παραλήρημα σκέτο. Αυτό είναι δείγμα είτε νοητικής καθυστέρησης, είτε κάποιας άλλης διαταραχής.

-Μόνο ένας βλάκας μπαίνει σε ανόητες συγκρίσεις όπως: «εγώ είμαι 23 κοντά στη ηλικία του και τα έχω καταφέρει καλύτερα από αυτόν αυτός δε έχει αγγίξει γυναίκα ενώ εγώ τουλάχιστον έχω φασωθει με γκόμενα σε ραντεβού». Αυτό ακριβώς είναι και το πρόβλημά σου. Η παρουσία κάποιου συνομηλίκου σου που θέλει να πετύχει στον τομέα που απέτυχες σε διαολίζει και δεν το αντέχεις. Να είσαι σίγουρος ότι θα πετύχει περισσότερα από σένα, γιατί μπορεί να είναι άπειρος, αλλά φαίνεται συγκροτημένο παλικάρι.

Μην έρθεις και αρχίσεις το παλιό τροπάρι «εγώ δεν σε πρόσβαλα για να κάνεις το ίδιο » διότι και συ προσβάλεις τον Jimmy που δεν σε έχει πειράξει. Όλα αυτά στα έγραψα, γιατί είσαι και λίγο βρωμιάρης. Σου κάναν μπούλιγκ ο Vladimiros με τον Σεβασμιώτατο και σε υπερασπίστηκα ακόμα κι όταν έλειπες, ενώ τώρα έρχεσαι να κάνεις μπούλιγκ σε έναν μικρότερο σου αποκαλώντας τον συνέχεια βλάκα.
Αν είναι βλάκας είναι που δεν σε έχει διαολοστείλει ακόμα.
Τι να ζηλεψω ρε φίλε το ότι δε έχει κάνει τίποτα απολύτως?το ότι προσπαθεί να γίνει άλλος άνθρωπος για να γαμησει?το ότι περιμένει τις συνομιλικες μας τις πιο σκατα σε συμπεριφορά πλέον?επειδή και εγώ έγινα φοιτητής όλο κάτι ζαβες είχαμε που δε καθοτουσαν οταν τους έκανες καμάκι ακόμα και οι πατσαβουρες,όλοι οι συμφοιτητες μου έλεγαν είναι πειραγμενες οι φοιτήτριες ούτε ένα καμάκι δε μπορείς να κάνεις όλο χιλοπιτα έτσι λέγαν, οπότε είναι λάθος να του λέω να πάει σε μπουρδελο?χάσιμο χρόνου είναι οι Ελληνίδες.Οι έξω είναι απαράδεκτες στη συμπεριφορά χωρίς λόγο και έχουν μια αντιπαθητική αυραζοι ιερόδουλες μπορεί να πληρώνονται αλλά έχουν κάτι το συμπαθητικο στη αύρα,το μη ψωνισμενο,όπως και να έχει ακόμα και αυτά τα στοιχεία που έχουν οι ιερόδουλες τις κάνει πιο συμπαθητικές από τις έξω που έχουν όλο έναν φεμινισμό έναν μοντερνισμό,κάτι αντιαισθητικο,δε είπα ότι υπομένουν συμπεριφορά ηλίθιων αυτό το ξέρω,εγώ είπα ότι βγάζουν κάτι πιο συμπαθητικο είτε στη αύρα είτε στο στιλ.Επισης οι γκόμενες της ηλικίας μου είναι τραγικές,δε έχει να κάνει με τις εμπειρίες αυτό αλλά το τι ακούω που όλοι οι συνομιλικοι μου λένε τα χειρότερα για τις Ελληνίδες πόσο σκάρτες είναι,όσο για τη περίπτωση που έκανα λάθος όντως αυτή η κοπέλα ήταν καλός άνθρωπος και καμιά σχέση με τις εξω και ναι εκεί φταίω εγώ,αλλά ξέρεις κάτι?πόσες τέτοιες υπάρχουν απειροελάχιστες,οι περισσότερες Ελληνίδες είναι σιχαμενες,όσο για το άλλο που είπε ο Τόνυ οι γκόμενες δε φτύνουν μόνο τους μπουρδελιαρηδες αλλά τους πάντες γιατί έχουν πρόβλημα οι περισσότερες,και ποιος σου είπε ότι εγώ τις θέλω αυτές τις καριολες τις μοντέρνες τις φεμινίστριες?να έβρισκα ξανά μια τόσο καλή σα αυτή που έκανα τη γκάφα εκεί ναι θα ήθελα να προχωρήσω γιατί αυτή η κοπέλα άξιζε,και δε θέλω να τον κάνω μόνο σα τα μούτρα μου το τζίμι θέλω απλά να καταλάβει σε τι εποχή ζει τίγκα στις ξεκωλιαρες στη ψυχή ελληνιδες,και αν δε καταντήσει σα εμένα ή σα τον Τόνυ ή σα όποιον πάει στα μπουρδέλα γιατί δε γουστάρει πως κατάντησαν οι Ελληνίδες θα γίνει ένας αγαμητος που δε θα πήγαινε στα μπουρδέλα γιατί θέλει να βρει γκόμενα μονο με μηδενικές επαφές γιατί ούτε στα μπουρδέλα παει και γκόμενα σιγά μη κάτσει όπως γίναν οπότε αυτό πίστεψέ με είναι χειρότερη κατάντια να περιμένεις τις καριολες τις Ελληνίδες και να καταπιέζεις τις ορμές σου.Οσο γι'αυτό που λες για τη μητρική γλώσσα ότι δε ξέρω να τη διαχειριστώ δείχνεις ότι χάνεις το νόημα εδώ είμαστε να δώσουμε συμβουλές ο ένας στον άλλον και όχι να κοιτάμε σημεια στίξης,επίσης αυτή τη σύγκριση ότι εγώ έχω φασωθει ενώ εκείνος δε έχει αγγίζει γυναίκα του τα λέω για να μη ελπίζει διότι είναι 18 και δε έχει αγγίξει γυναίκα πως ξαθνικα θα θελήσει η άλλη να γαμηθει μαζί τους εδώ δε έκανε τα απλά πιο πολύ μπορώ να ελπίζω εγω παρόλο που τις κράζω τις Ελληνίδες,και όχι δε ζηλεύω απλα θέλω να έχει εγωισμό και να πει κάτσε ρε φίλε οι Ελληνίδες θέλουν τα χίλια 2 αυτοπεποίθηση δουλειά παρέες κατάλληλες που εγώ αυτά δε τα έχω οπότε θα κάτσω να καταπιεζω τις ορμές μου?όχι θα πάω στα μπουρδέλα ρε φίλε άμα δε με θέλουν οι έξω λίγο έτσι να σκεφτεί μια χαρά αλλά σιγά μη σκέφτεται έτσι.Εγω ξέρεις; Ότι σε συμπαθω και ξέρεις γιατί?γιατί όντως με υποστηρίξες και σε ευχαριστώ και εγώ δε κάνω μπουλινγκ στο παιδί απλά του τα λέω λίγο χοντρά για να βάλει μυαλό οι έξω είναι τρισαθλιες στη αύρα κρίμα είναι να περιμένει τέτοιες τουλάχιστον να εκτονώνει τις ορμές του στα μπουρδέλα εγώ αυτό είπα δε έκανα μπουλινγκ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom