Νέα

Πως να γαμησω την κουμπαρα μου-προτάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 724
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
σαν τα πουτανακια κανεις, μετα την μαλακια που ξεσκεπαζεται καθοντε με τα χερια σταυρωμενα και παρακαλαν να τα συγχωρεσεις κλαψουριζοντας με υφος μαλακισμενης τσουλας...

μαλακα μαθε, η εμπιστοσυνη χτιζεται πολυ δυσκολα και σε ενα λεπτο γκρεμιζεται .

στο εξης θα εισε κ εσυ ακομη ενας  μαλακουλης του φορουμ.... γιδι
σαλτα γαμησου λοιπον  :birdman:




μάγκα μου, βαριές κουβέντες του λες και δεν ξέρω αν ψυχολογικά αντέξει.
επίσης διαφωνώ με τη παρομοίωση του ως γίδι, τι κακό έχει το γίδι;


όχι ρε απου, τί συγγνωμες και τετοια.

αφού στο σαιτ οι περισσότεροι στο χαβαλέ είναι

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ο χαβαλές προκύπτει εκ της ελαφρότητας λόγω της θεματολογίας. δηλαδής τι σοβαρό θα λέγαμε για τις σεξουαλικές ανάγκες του ουρανού, της κουμπάρας και του όσιου; ;)
 

young4mtr

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
147
Like
2
Πόντοι
1
θα τα πω επιγραμματικα:
1 .Η φωτο μαλακια μου γιατι με πρυξατε...
2. Η ιστορια δεν ειναι μουφα...
3. Την εβαλα γιατι δεν μπορουσα να τραβηξω καποια αλλη και με ειχατε παρι στο ψηλο

ζητω συχωρεση ... :priest: και δικαιωμα να επανρθωσω... :)

Άσε μας ρε φίλε, έγινες ρόμπα. Άστο γιατί θα το κάνεις χειρότερα.

Σωστος απου εσφαλες και το μετανιωσες, εχεις αφεση αμαρτιων τεκνο μου.
Πες τωρα σε τι φαση βρισκεσαι...

Καλά πλάκα κάνεις; Ειδικά και μετά το κάζο με τη φωτογραφία συνεχίζεις να πιστεύεις τίποτα από όλα αυτά; Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου...
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Αυτη ποια κουμπαρα ειναι??
.

Καποιανού κουμπάρα είναι κι αυτή ρε κουμπάρε  ;) . Στο ξενοδοχειάκι πάντως έπεσε τόση πούτσα που έγινε επείγουσα αλλαγή κατω-σέντονων - εννοήσατε. Οι φωτό διατίθενται στον όποιο καυλιάρη μπουρδελοθαμώνα προς χρήση σε επόμενο τόπικ -έτσι κι αλλιώς μετά από καμιά κατοστή θέματα θα έχουν χαθεί τα ίχνη. Πάμε λέμε!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
θα τα πω επιγραμματικα:
1 .Η φωτο μαλακια μου γιατι με πρυξατε...
2. Η ιστορια δεν ειναι μουφα...
3. Την εβαλα γιατι δεν μπορουσα να τραβηξω καποια αλλη και με ειχατε παρι στο ψηλο

ζητω συχωρεση ... :priest: και δικαιωμα να επανρθωσω... :)

ρε ξεφτιλα. χωρανε συγγνωμες?  :jerking:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Αν κατάλαβα καλά, η πρώτη fωτό είναι από την κουμπάρα ΠΡΙΝ το γάμο και η δεύτερη από την κουμπάρα ΜΕΤΑ το γαμήσι.....! :rolleyes:

Εύγε παίκτη.
bravo-009.gif
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
''Eμπρος στον δρομο που χαραξε ο Tramountana.....'' (με τις μουφα φοτο..)

Ηθελα να 'ξερα...τι σας λεει το μυαλο...??? :jerking:
Γιατι να βαλεις μια μουφα φωτο..??? :think:
Και καλα να το παιξεις γαμιας...???
Σε ποιους? Στους αγνωστους...??? :headbang:

Αμα εισαι μια φορα μαλακας..κ λες τεοιες ψευτικες ιστοριες στους φιλους σου..για να το παιξεις  'δηθεν'...
ε...εδω εισαι 10 φορες! που το παιζεις μουρη σε ενα φορουμ που οι περισσοτεροι ειναι αγνωστοι μεταξυ τους...!!!

 

ntelikanis

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
948
Like
199
Πόντοι
6
Οταν στην ζωη εισαι ενα τιποτα...τοτε στο ιντερνετ προσπαθεις να δειξης οτι κατι εισαι....  :s&m_3: :s&m_3: Παλιοπαιδο!!!
 

matakiasm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
551
Πόντοι
301
Οταν στην ζωη εισαι ενα τιποτα...τοτε στο ιντερνετ προσπαθεις να δειξης οτι κατι εισαι....  :s&m_3: :s&m_3: Παλιοπαιδο!!!

Αφού δεν μας κάθεται η δικιά μας η κουμπάρα ... βουρ να γαμήσουμε όλοι τον apou .... αφήστε τον ρε με την μαλακία του που έκανε ... εξάλλου το διασκεδάσαμε όλοι μας ...
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Αφού δεν μας κάθεται η δικιά μας η κουμπάρα ... βουρ να γαμήσουμε όλοι τον apou .... αφήστε τον ρε με την μαλακία του που έκανε ... εξάλλου το διασκεδάσαμε όλοι μας ...
Λεβέντη μου (συμ)ματάκια βιάστηκες. Το χάλασες πάνω στο καλύτερο, χάσαμε επεισόδια επιστροφής κουμπάρου, παρτουζώματος κλπ κλπ. για σκέψου τι γέλιο είχε να πέσει. Θα μου πεις κάποιος άλλος θα το'βρισκε αργά ή γρήγορα αλλά έπρεπε να κρατηθείς λίγο για αργότερα. Υπ'όψιν για τον επόμενο... ;)
 

ΝΙΚΟΣ ΠΑΠ

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2012
Μηνύματα
391
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
1
θα τα πω επιγραμματικα:
1 .Η φωτο μαλακια μου γιατι με πρυξατε...
2. Η ιστορια δεν ειναι μουφα...
3. Την εβαλα γιατι δεν μπορουσα να τραβηξω καποια αλλη και με ειχατε παρι στο ψηλο

ζητω συχωρεση ... :priest: και δικαιωμα να επανρθωσω... :)
Πλανηταρχη ολοι κανουν λαθη...νομιζω οτι για να ξεχαστει οτι εγινε,μια δημοσιευση φωτογραφιας του γαμου με την κουμπαρα να σας περναει τα στεφανα σιγουρα θα ηταν μια σοβαρη πραξη μετανοιας...ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΓΑΜΟΥ ΕΤΣΙ???? :2funny:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Ναι..........τώρα έγινε της μόδας το άλλο νήμα......με τη γειτόνισσα τη μουνάρα..........α ρε πού βαδίζουμε!Καλά και ο απού .....έχει χαθεί απο εδώ!!!χαχαχαχα
                           


                                                         :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

matakiasm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
551
Πόντοι
301
Λεβέντη μου (συμ)ματάκια βιάστηκες. Το χάλασες πάνω στο καλύτερο, χάσαμε επεισόδια επιστροφής κουμπάρου, παρτουζώματος κλπ κλπ. για σκέψου τι γέλιο είχε να πέσει. Θα μου πεις κάποιος άλλος θα το'βρισκε αργά ή γρήγορα αλλά έπρεπε να κρατηθείς λίγο για αργότερα. Υπ'όψιν για τον επόμενο... ;)

έχεις δίκιο bakoulisko ... βιάστηκα να πάρει ... έδρασα εν θερμώ ... μα δεν μπορεί κάπου έχω δει αυτά τα βυζάκια είπα! Αλλά ξαφανίστηκε ο νέωψ ... Δεν φαντάζομαι να έκανε καμιά ανοησία που τον αποπήραμε το παλλικάρι ...
 
OP
OP
akanos

akanos

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
2
Like
315
Πόντοι
36
έχεις δίκιο bakoulisko ... βιάστηκα να πάρει ... έδρασα εν θερμώ ... μα δεν μπορεί κάπου έχω δει αυτά τα βυζάκια είπα! Αλλά ξαφανίστηκε ο νέωψ ... Δεν φαντάζομαι να έκανε καμιά ανοησία που τον αποπήραμε το παλλικάρι ...

:birdman: :birdman:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom