Νέα

Πως να γαμησω την κουμπαρα μου-προτάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 724
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Κατανοητό. Παρόμοια φάση δε λέω και ναι ενδέχεται να σε θυματοποιήσει. Αλλά δω μέσα είναι πιο χαβαλέ φάση. Να τώρα βγήκε ο ματάκιας και τον ξεσκέπασε και τι έγινε; Χάσαμε τα υπόλοιπα επεισόδια -επιστροφή κουμπάρου, παρτούζες, δολοφονίες... Δε λέει  :grin:

χαχαχαχαχα καλα ναι εννοειται . Αλλα εγω ειπα να μοιραστω 2 εμπειριες μου
με κάποιους. Ειναι καλο να προσεξει καποιος αυτα που έγραψα γιατι αν ψαχνεται
απο το ιντερνετ σιγουρα θα πέσει σε τέτοια τυπισσα καποια στιγμη της καριερας του.
Στο ιντερνετ ειναι ευκολοτερο να αναπτυχθουν γιατι ειναι απροσωπο.

Οποτε θα ειναι διαβασμενος απο πριν και θα την κλεισει πριν τον κλεισει αυτη.


Αν θυμαται κανεις την ιστορια του Τ-1000 παλια με την μυτιλινια... του TERMINATOR1983

και αυτος τα ιδια τραβουσε. Μυθομανειες. Απατεωνισσες ειναι ολες αυτες. Μακρυα
μονο ενα γαμησι αν γινεται και δρομο κ ουτε κ αυτο. Δεν ειναι στοχοι που ειναι αξιοπιστοι
πως να το κανουμε τωρα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
χαχαχαχαχα καλα ναι εννοειται . Αλλα εγω ειπα να μοιραστω 2 εμπειριες μου
με κάποιους. Ειναι καλο να προσεξει καποιος αυτα που έγραψα γιατι αν ψαχνεται
απο το ιντερνετ σιγουρα θα πέσει σε τέτοια τυπισσα καποια στιγμη της καριερας του.
Στο ιντερνετ ειναι ευκολοτερο να αναπτυχθουν γιατι ειναι απροσωπο.

Οποτε θα ειναι διαβασμενος απο πριν και θα την κλεισει πριν τον κλεισει αυτη.


Αν θυμαται κανεις την ιστορια του Τ-1000 παλια με την μυτιλινια... του TERMINATOR1983

και αυτος τα ιδια τραβουσε. Μυθομανειες. Απατεωνισσες ειναι ολες αυτες. Μακρυα
μονο ενα γαμησι αν γινεται και δρομο κ ουτε κ αυτο. Δεν ειναι στοχοι που ειναι αξιοπιστοι
πως να το κανουμε τωρα

Σε ρώτησε κανείς;
 

Mexikanos_

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.929
Like
7
Πόντοι
16
Α ρε Boldemort τσάκαλε! Πόσο θα κρατήσει το παραμύθι; Ένα; Δύο; Εφτά; Δέκα μήνες; Στο τέλος πάντα καταφέρνεις και τις ξεσκεπάζεις...
Μπορεί να μη γαμάς τελικά, αλλά τουλάχιστο δε σε πιάνουν κορόιδο.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Γενικα αμα πεσετε σε καμια τετοια.. επειδη κυκλοφορουν αρκετες και απο αυτες

απατεωνισσες λεγονται. Καταρχην ειναι μυθομανεις... και κατα δευτερον καποια στιγμη θα ξεφουρνισουν
οτι και καλα πεθανε η μανα τους για να μην βγουν. Μια κατηγορια ειναι η γκομενα απατεωνας που την αναγνωριζεις στο ετσι... λεει πολλες φαντασιομανιες... και η αλλη του Ιντερνετ επισης ειναι η Νάρκισσος... 100 κομμεντ σε καθε φωτογραφια τρεφεται απο αυτα και την καταλαβαινεις απο το γεγονος οτι εχει καμια 20αρια γυρω της να της την πεφτουν κ τους κραταει ολους στο περιμενε  :P και οι 2 κατηγοριες ειναι αδικος και χαμενος χρονος και κοπος.

Ευτυχως σε μενα με τις απατεωνισσες δεν τραβηξε πολυ γιατι καταλαβαιναν οτι ειναι δυσκολο να με εξαπατησουν οποτε αρχισαν να ψαχνουν πιο βολικα θιυματα!... 1 βδομαδα η μια.... (μιλαγαμε καθε μερα) και 4 μήνες η άλλη (αλλα μιλαγαμε 2-3 φορες το μηνα τηλεφωνο) και μσν οοοοταν εμπαινα.


μου εχει τυχει κ εμενα γκομενα απο νετ κ ειχε πει δικιολογια οτι πεθανε η γιαγια της η ο παππους της δεν θυμαμαι εχουν περασει χρονια
απο τσατ ηταν
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σε ρώτησε κανείς;

Eγω λεω την αποψη μου η οποοια θα βοηθησει
αν τη ακουσει καποιος. Οπως ειδες ηδη αρκετα ατομα
έχουν αναγνωρισει τον χαρακτηρα που περιγράφω σε δικες τους
συναναστροφες.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Α ρε Boldemort τσάκαλε! Πόσο θα κρατήσει το παραμύθι; Ένα; Δύο; Εφτά; Δέκα μήνες; Στο τέλος πάντα καταφέρνεις και τις ξεσκεπάζεις...
Μπορεί να μη γαμάς τελικά, αλλά τουλάχιστο δε σε πιάνουν κορόιδο.


Ποιος ειπε οτι δεν γαμαω??? εσυ? για να παρηγορηθεις
που δεν πηδας εσυ ?  :P

Αυτοι που δεν το βγαζουν ντελαλι πηδανε περισσοτερο απο ολους.
Μαθε και αυτο αν και εχεις πολλα να μαθεις ακομη...
 

young4mtr

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
147
Like
2
Πόντοι
1
Ο apouranos εξαφανίστηκε ως δια μαγείας από το thread. Είμαι περίεργος να δω τι θα πει ΑΝ επιστρέψει.  :think:
 

Nio16

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.394
Like
3
Πόντοι
66
μου εχει τυχει κ εμενα γκομενα απο νετ κ ειχε πει δικιολογια οτι πεθανε η γιαγια της η ο παππους της δεν θυμαμαι εχουν περασει χρονια
απο τσατ ηταν
εμενα παλι μου εχει τυχει να πεθανει η ιδια.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
εντελει ακομη να γαμησει την κουμπαρα του ????????????

:think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.127
Πόντοι
6.835
Απουρανε γυρνα στο thread εχεις να δωσεις εξηγησεις. Τι τι ηθελες τις φωτογραφιες ρε ανθρωπε αφου δεν το χεις. Αφου πουλησες φιδια σημαινει οτι εχεις μεινει εκει που λεγαμε οτι απο την μαλακια εχεις θολωσει. Μην απελπιζεσαι υπαρχει λυση. :dancing: :dancing: :dancing: Αρκει να ζητησεις συγχωρεση απο τα φιλαρακια σου ,να παραδεχθεις την ηττα,  να κλαψεις στον ωμο μας θα σου κανει καλο.
Πρεπει να φανεις δυνατος!
 
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Και για του λόγου το αληθές ... η φωτό είναι από το Raspoutin LIVE SHOW kifisia στο facebook!!! Ρε μπαγάσα apou είσαι ψευτράκος και γελάς μαζί μας!!
Αποκλείεται να μας έπαιξε τέτοια raspustia ο απού! Το στριπτιζάδικο έκλεψε τη φωτό της κουμπάρας! :cum:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom