Νέα

Πως να γαμησω την κουμπαρα μου-προτάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 724
  • Εμφανίσεις 95K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Apou έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο ό,τι κάνεις εσύ με την κουμπάρα να κάνει το ίδιο και ο κουμπάρος σου με την κουμπάρα του? χαχαχαχα
 

ΝΙΚΟΣ ΠΑΠ

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2012
Μηνύματα
391
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
1
το υλικό που έταξα χτες...
Για να ειμαστε ησυχοι με την συνειδηση μας παντως,αναμενουμε και φωτο απο την συζυγο προκειμενου να κρινουμε :grouphug: δικαια και τα τρια μελη της παρεας...το θεωρω περιττο για φωτο του καπετανιου :smitten:,ετσι?
 

matakiasm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
551
Πόντοι
301
Νομίζω ότι τη μια φωτό με το μπούστο της κουμπάρας την είδα σε άλλο site ... Ρε apou μας δουλεύεις;;;
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
τι εγινε ρε σεις, την καρφωσε την κουμπαρα ο απουρανος?
 

matakiasm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
136
Κριτικές
8
Like
551
Πόντοι
301
Και για του λόγου το αληθές ... η φωτό είναι από το Raspoutin LIVE SHOW kifisia στο facebook!!! Ρε μπαγάσα apou είσαι ψευτράκος και γελάς μαζί μας!!
 

Συνημμένα

  • 564635_471339442906623_904207691_n.jpg
    564635_471339442906623_904207691_n.jpg
    9,2 KB · Εμφανίσεις: 24

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Και για του λόγου το αληθές ... η φωτό είναι από το Raspoutin LIVE SHOW kifisia στο facebook!!! Ρε μπαγάσα apou είσαι ψευτράκος και γελάς μαζί μας!!




χαράς στο κόπο σου (πάντως μπράβο σου) και στην υπομονή σου για να ανακαλύψεις την Αμερική. :cheesy: ;)
άστον τον άνθρωπο έστω στη φαντασία του να γαμεί.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Μπορεί να δουλεύει στο ρασπούτιν η κουμπάρα, μην είστε καχύποπτοι
 

nikos trelos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2011
Μηνύματα
197
Like
0
Πόντοι
1
Κριμα ρε απου,καυλωναμε πρωι,μεσημερι και βραδυ για την κουμπαρα και ηταν μουφα.Ολη η φαντασια μας ηταν αρκουδα?Τοσα υγρα απο :rockon: :rockon: :rockon:?κριμα...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και για του λόγου το αληθές ... η φωτό είναι από το Raspoutin LIVE SHOW kifisia στο facebook!!! Ρε μπαγάσα apou είσαι ψευτράκος και γελάς μαζί μας!!

Ρε βλακες εγω δεν σας ειπα οτι σας λέει ψέματα?
εξαρχης σας το ειπα..  :grin:
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Μόρτη είναι αυτό που λέμε "ζωτικόν ψεύδος" - ζωτικόν τόσο για τον πομπό όσο και για τους δέκτες. Πας πάσο live and let live ή του στήνεις ξώβεργες- θέμα ιδιοσυγκρασίας.
Όπως είπε κι ο προηγούμενος τύπος "όσο πάει"... Καλημέρες από τα βόρεια
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μόρτη είναι αυτό που λέμε "ζωτικόν ψεύδος" - ζωτικόν τόσο για τον πομπό όσο και για τους δέκτες. Πας πάσο live and let live ή του στήνεις ξώβεργες- θέμα ιδιοσυγκρασίας.
Όπως είπε κι ο προηγούμενος τύπος "όσο πάει"... Καλημέρες από τα βόρεια

Ειναι αυτο που ελεγα και με τις γκομενες μαν  :P
καθενας - καθεμια απο το ιντερνετ μπορει να σου παρουσιαστει οπως θελει.

Βεβαια μπορεις να βγεις να το εξακριβωσεις αλλα προτιμαμε τις γνωριμιες πραγματικου χρονου.
Κερδιζεις περισσοτερο χρονο επειδη την αλλη την εχεις απεναντι σου και αν εχει μαθει
να κραταει το στομα της κλειστο μπορει να την προδωσει καμια εκφραση της σε ανυποψιαστη στιγμη.  :P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πριν 2-3 χρονια θυμαμαι μιλουσα με μια καμια βδομαδα....

και σε καποια φαση μου λεει θα ερθω να βρεθουμε... εμενε επαρχια

ξαφνικα μου ξεφουρνιζει οτι δεν θα μπορεσει και πρεπει να περιμενω καιρο ακομη

επειδη κτυπηθηκε σε τροχαιο ενας συγγενης της κ ειναι χαλια.  :2funny: :2funny:

Μιλαγαμε καθε μερα.... τοτε... φυσικα δεν την πιστεψα επειδη μου εδινε και λιγο την εντυπωση της μυθομανους
και τις κανω... ωραια λεω για πες μου σε ποιο νοσοκομειο εχουν τον συγγενη σου γιατι στην περιοχη που εισαι
έχω αρκετους γνωστους γιατρους και θελω να βοηθησω και εγω ρε συ... χαχαχα λεει δεν μπορω να στο πω !!!! Ωραια πουλο της κανω  :P

η μια μια αλλη επισης μου δωσε μεν ονομα αλλα νομιζε οτι δεν θα παρω να ρωτησω.... και τελικα το ονομα ηταν ψευτικο
φυσικα πηρα και ρωτησα να δω αν λεει αληθεια χαχαχα ξαφανιστηκαν και οι 2 μολις τις ξεβράκωσα !!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Γενικα αμα πεσετε σε καμια τετοια.. επειδη κυκλοφορουν αρκετες και απο αυτες

απατεωνισσες λεγονται. Καταρχην ειναι μυθομανεις... και κατα δευτερον καποια στιγμη θα ξεφουρνισουν
οτι και καλα πεθανε η μανα τους για να μην βγουν. Μια κατηγορια ειναι η γκομενα απατεωνας που την αναγνωριζεις στο ετσι... λεει πολλες φαντασιομανιες... και η αλλη του Ιντερνετ επισης ειναι η Νάρκισσος... 100 κομμεντ σε καθε φωτογραφια τρεφεται απο αυτα και την καταλαβαινεις απο το γεγονος οτι εχει καμια 20αρια γυρω της να της την πεφτουν κ τους κραταει ολους στο περιμενε  :P και οι 2 κατηγοριες ειναι αδικος και χαμενος χρονος και κοπος.

Ευτυχως σε μενα με τις απατεωνισσες δεν τραβηξε πολυ γιατι καταλαβαιναν οτι ειναι δυσκολο να με εξαπατησουν οποτε αρχισαν να ψαχνουν πιο βολικα θιυματα!... 1 βδομαδα η μια.... (μιλαγαμε καθε μερα) και 4 μήνες η άλλη (αλλα μιλαγαμε 2-3 φορες το μηνα τηλεφωνο) και μσν οοοοταν εμπαινα.

 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Γενικα αμα πεσετε σε καμια τετοια.. επειδη κυκλοφορουν αρκετες και απο αυτες

απατεωνισσες λεγονται. Καταρχην ειναι μυθομανεις... και κατα δευτερον καποια στιγμη θα ξεφουρνισουν
οτι και καλα πεθανε η μανα τους για να μην βγουν.

Ευτυχως σε μενα δεν τραβηξε πολυ... 1 βδομαδα η μια.... (μιλαγαμε καθε μερα) και 4 μήνες η άλλη (αλλα μιλαγαμε 2-3 φορες το μηνα τηλεφωνο) και μσν οοοοταν εμπαινα.



είστε οφ-τόπικ, η μυθοπλασία εδώ αφορά κουμπάρες, μόνον. ;) :cheesy:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Πριν 2-3 χρονια θυμαμαι μιλουσα με μια καμια βδομαδα....

και σε καποια φαση μου λεει θα ερθω να βρεθουμε... εμενε επαρχια

ξαφνικα μου ξεφουρνιζει οτι δεν θα μπορεσει και πρεπει να περιμενω καιρο ακομη

επειδη κτυπηθηκε σε τροχαιο ενας συγγενης της κ ειναι χαλια.  :2funny: :2funny:

Μιλαγαμε καθε μερα.... τοτε... φυσικα δεν την πιστεψα επειδη μου εδινε και λιγο την εντυπωση της μυθομανους
και τις κανω... ωραια λεω για πες μου σε ποιο νοσοκομειο εχουν τον συγγενη σου γιατι στην περιοχη που εισαι
έχω αρκετους γνωστους γιατρους και θελω να βοηθησω και εγω ρε συ... χαχαχα λεει δεν μπορω να στο πω !!!! Ωραια πουλο της κανω  :P

η μια μια αλλη επισης μου δωσε μεν ονομα αλλα νομιζε οτι δεν θα παρω να ρωτησω.... και τελικα το ονομα ηταν ψευτικο
φυσικα πηρα και ρωτησα να δω αν λεει αληθεια χαχαχα ξαφανιστηκαν και οι 2 μολις τις ξεβράκωσα !!!!


Σε ρώτησε κανείς;
 

bakouliskos

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
263
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
1
Κατανοητό. Παρόμοια φάση δε λέω και ναι ενδέχεται να σε θυματοποιήσει. Αλλά δω μέσα είναι πιο χαβαλέ φάση. Να τώρα βγήκε ο ματάκιας και τον ξεσκέπασε και τι έγινε; Χάσαμε τα υπόλοιπα επεισόδια -επιστροφή κουμπάρου, παρτούζες, δολοφονίες... Δε λέει  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom