Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Και για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους, φίλε, όταν φτάσει κανείς στο σημείο να βρεθεί μόνος με τη γκόμενα στο δωμάτιο, και να αρχίζουν να βγάζουν τα ρούχα τους, λίγη σημασία έχει αν θα έχεις τρίχες, ψιλοκοιλίτσα, μέτρια ψωλή ή οτιδήποτε άλλο...
Η δύσκολη διαδικασία είναι πριν φτάσεις στο δωμάτιο, εκεί δίνεις τις εξετάσεις σου :sunglasses:

+10000

Ακριβώς έτσι είναι τα πράγματα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Όχι,δείχνει στην γκόμενα πιστοποίηση από κρατικό νοσοκομείο που βεβαιώνει ότι έχει π.χ 18cm,στύση που το κάνει να μοιάζει σαν κρεμάστρα,και με δύναμη που μπορεί να σηκώσει μια σακούλα γάλα εβαπορέ σε μεταλλικό κουτί ή μια σακούλα με τα ψυχοφάρμακα που παίρνει η γκόμενα,αφού στην προσπάθεια της να βρει τον λεφτά και πουτσαρά γαμπρό,έφτασε ήδη τα 30 και πότε θα γίνει μάνα;Στο τέλος παντρεύεται τον Κουασιμόδο της γειτονιάς της,υπάλληλος στα goodys με 10cm πούτσα και φρουί ζελέ Γιώτης...

η καποιον σαν τον λιλα :2funny:
 

psolaras19

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Δρν έχω βγάλει ποτέ γκόμενα . Ούτε σχέση είχα . Πόσο θέλω να γαμήσω . Βλέπω ένα σωρό μουνιά και δεν γαμάω κανένα . Αφού ξέρω ότι θα μου πει 100 % όχι αφού είμαι χοντρός .
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Δρν έχω βγάλει ποτέ γκόμενα . Ούτε σχέση είχα . Πόσο θέλω να γαμήσω . Βλέπω ένα σωρό μουνιά και δεν γαμάω κανένα . Αφού ξέρω ότι θα μου πει 100 % όχι αφού είμαι χοντρός .

Μην μασας ρε!!!!! Θα γυρισει ο τροχος θα γαμησει και ο χοντρος....  :boobies: πλακα κανω  :grin:
Σκεψου θετικα!!!! κανε τις κινησεις που πρεπει και που ξερεις αλλα δεν τις κανεις και ολα θα πανε καλα
Καλη χρονια να χεις
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Δρν έχω βγάλει ποτέ γκόμενα . Ούτε σχέση είχα . Πόσο θέλω να γαμήσω . Βλέπω ένα σωρό μουνιά και δεν γαμάω κανένα . Αφού ξέρω ότι θα μου πει 100 % όχι αφού είμαι χοντρός .


αν επιτρεπετε ποσο??
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
25 κιλά παραπάνω απότι πρέπει .

Ε οκ μην τα βάφεις μαύρα!

Πλακώσου στα γυμναστήρια ή ακόμη βρές και μια καλή διαιτολόγο... χάσε τα περιττά κιλά και πήγαινε μετά να ψαρέψεις! :sunglasses:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
25 κιλά παραπάνω απότι πρέπει .
ε δεν ειναι και πολλα!
υπαρχουν και πολυ χειροτερα!!!
ειναι καθαρα θεμα ψυχολογιας... αν σκεφτεσαι το ΟΧΙ πριν καν κανεις την κινηση σου... το χεις χασει το παιχνιδι
 

psolaras19

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2008
Μηνύματα
167
Like
1
Πόντοι
1
Συγγνώμη , καταλάθος έγραψα 25 , το πληκτρολόγιο κολλάει . 35 ήθελα να πω . 70 θα έπρεπε να είμαι .
 

Valery

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
καταρχασ καλη χρονια σε ολουσ :)σε οτι αφορα το θεματακι σου ολα παιζουν ρολο κ ειδικα η τεχνικη..να το χει ρε παιδι μου ;)
 

Επισκέπτης
καταρχασ καλη χρονια σε ολουσ :)σε οτι αφορα το θεματακι σου ολα παιζουν ρολο κ ειδικα η τεχνικη..να το χει ρε παιδι μου ;)


δηλαδη να γαμαμε καθετα η οριζοντια?δωσε συντεταγμενες βαση 2ου γεωγραφικου παραλληλου
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
καταρχασ καλη χρονια σε ολουσ :)σε οτι αφορα το θεματακι σου ολα παιζουν ρολο κ ειδικα η τεχνικη..να το χει ρε παιδι μου ;)
καλα η τεχνικη ,αλλα συγκεκριμενα πες...
οι ποντοι παιζουν;;;;; :think: :think: :think:
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Συγγνώμη , καταλάθος έγραψα 25 , το πληκτρολόγιο κολλάει . 35 ήθελα να πω . 70 θα έπρεπε να είμαι .


ρε μαγκα.σορυ κιολας αλλα να σου πω μια προσωπικη εμπειρια..οταν απολύθηκα απο τον στρατο ειμουν 100κιλα.καποια μερα οταν βγηκα απο το μπανιο κοιτάχτηκα στον καθρέφτη....και λεω δεν παιζει να ειμαι εγω αυτος.μετα απο πολυ γυμναστηριο και σωστη διατροφη εγινα ετσι....τα παντα γίνονται αρκεί να το βαλεις στοχο  :thumbsup:
 

Συνημμένα

  • 190295_920.jpg
    190295_920.jpg
    64,4 KB · Εμφανίσεις: 16

Επισκέπτης
εσυ ετσι και αλλοιως εισαι αγαμητος οπουε τι σε κοβει;;;; :P :P :P :P :P

Ειναι κ αυτο.Θα παω σε κανα μασατζιδικο στη καλλιροης να ξεπαρθενευτω αυριο.Αφου ειπες εσυ οτι εχουν καλο σερβις ετσι ειναι.Εγω δεν ξερω απο αυτα ειμαι μικρος(κ σε μυαλο κ σε ηλικεια) :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ρε μαγκα.σορυ κιολας αλλα να σου πω μια προσωπικη εμπειρια..οταν απολύθηκα απο τον στρατο ειμουν 100κιλα.καποια μερα οταν βγηκα απο το μπανιο κοιτάχτηκα στον καθρέφτη....και λεω δεν παιζει να ειμαι εγω αυτος.μετα απο πολυ γυμναστηριο και σωστη διατροφη εγινα ετσι....τα παντα γίνονται αρκεί να το βαλεις στοχο  :thumbsup:

Ωραίο μαλλί ρε...καλή χρονιά :rockon:
 

lilly

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
926
Like
0
Πόντοι
6
καταρχασ καλη χρονια σε ολουσ :)σε οτι αφορα το θεματακι σου ολα παιζουν ρολο κ ειδικα η τεχνικη..να το χει ρε παιδι μου ;)

Βάλερυ τα παιδιά θέλουν κι άλλες πληροφορίες...

(Τι αβαταρ έβαλες βρε? :2funny:)
 

Επισκέπτης
Βάλερυ τα παιδιά θέλουν κι άλλες πληροφορίες...

(Τι αβαταρ έβαλες βρε? :2funny:)


πες μας εσυ που δεν εισαι αγαμητη κ δεν εκανες πρωτοχρονια με το δαχτυλο σου να μαθαινουμε κ εμεις που δεν ξερουμε απο αυτα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom