Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
παντως οσες γκομενες πηγαν με μαυρους γιατι εχουν μεγαλες πουτσες και αλλες τετοιες παπαριες το σκυλομετανιωσαν.
το συζητησα με 2 διαφορετικες γκομενες που εχουν παει,και μου ειπαν οτι ειναι μυθος εντελως.
δεν θελω να πω παραπανω για θα βγουν τα κουμμουνια και θα με λενε ρατσιστη παλι. :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
παντως οσες γκομενες πηγαν με μαυρους γιατι εχουν μεγαλες πουτσες και αλλες τετοιες παπαριες το σκυλομετανιωσαν.
το συζητησα με 2 διαφορετικες γκομενες που εχουν παει,και μου ειπαν οτι ειναι μυθος εντελως.
δεν θελω να πω παραπανω για θα βγουν τα κουμμουνια και θα με λενε ρατσιστη παλι. :2funny: :2funny: :2funny:
+1
Eπιβαιβεωνω..
Και εμενα γμομενα-φιλη που ειχε παρει μαυρουλη... μου ειπε πως απογοητευτικε :2funny:
 

kevinslipknot173

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
371
Κριτικές
4
Like
315
Πόντοι
21
παντως μερικοι και μερικες το χουν γαμισει το θεμα.ενταξει δε λεω καλη φαση να την εχεις 25 αλλα δεν πιστευω να υπαρχει γυναικα που δεν θα ευχαριστηθει με εναν 17.και μην ξεχναμε και το παχος.εχει μεγαλη σημασια αλλο να την εχεις καλαμακι και αλλο να την εχεις υδροσωληνα της ευδαπ
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
παντως μερικοι και μερικες το χουν γαμισει το θεμα.ενταξει δε λεω καλη φαση να την εχεις 25 αλλα δεν πιστευω να υπαρχει γυναικα που δεν θα ευχαριστηθει με εναν 17.και μην ξεχναμε και το παχος.εχει μεγαλη σημασια αλλο να την εχεις καλαμακι και αλλο να την εχεις υδροσωληνα της ευδαπ
καταρχην φιλε οταν υπαρχουν μεγεθη απο 20 και πανω η στυση ειναι εντελως για τον πουτσο.
τωρα αν πιστευετε τις μαλακιες που βλεπετε στις τσοντες αυτο ειναι αλλο θεμα.
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Δεν ηρθα στο forum για καμακι,για χαβαλε ηρθα.
Απλα κοιταξα στο tineye γιατι μου φανηκε περιεργο τοσο μεγαλο πεος...

Η μικροτσουτσουνος εισαι η στρακι... Απο την μερα που γραφτηκες στο site ολο για πουτσες και τα μεγεθη τους συζητας...
 

margerita

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2012
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
παντως οσες γκομενες πηγαν με μαυρους γιατι εχουν μεγαλες πουτσες και αλλες τετοιες παπαριες το σκυλομετανιωσαν.
το συζητησα με 2 διαφορετικες γκομενες που εχουν παει,και μου ειπαν οτι ειναι μυθος εντελως.
δεν θελω να πω παραπανω για θα βγουν τα κουμμουνια και θα με λενε ρατσιστη παλι. :2funny: :2funny: :2funny:
Μια φιλη πηγε με μαυρο ομορφο και γυμνασμενο αλλα ηταν σκετη μετριοτητα και σε μεγεθος και σε αντοχες
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Οι γυναίκες βλέπουν και το μέγεθος αν την έχετε μικρή απλώς θα σας κερατωνει. Keep walking :2funny:
 

mixalis123

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
margerita,εδω μεσα παιζει να παρεις πτυχιο με τη βοηθεια μας  :2funny:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Μια φιλη πηγε με μαυρο ομορφο και γυμνασμενο αλλα ηταν σκετη μετριοτητα και σε μεγεθος και σε αντοχες
εχω γαμησει 2 μαυρες. και οι 2 μυριζαν ασχημα.εχουν τα σωματα τους μια μυρωδια ασχημη.
το ιδιο πιστευω θα ισχυει και για τους αντρες.
παντως με μαυρη ξανα δεν υπαρχει περιπτωση να ξαναπαω.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Πάντως στην Ελλάδα να ξέρετε ότι είμαστε υψηλά σε θέμα μεγέθους.. γιατί ακούω αρκετά καλά λόγια τελευταία από κοπέλες...
Αν και η γενιά μεταξύ 20-23 ετών έχει ψιλοχαζέψει σε αυτό το θέμα, οι άλλες γενιές το πάνε γαμ...ς!  :grin:
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
To τελειο μεγεθος σε εναν αντρα!!!  :birdman:                                                                                                                                                                                                                                                                 
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Πάντως στην Ελλάδα να ξέρετε ότι είμαστε υψηλά σε θέμα μεγέθους.. γιατί ακούω αρκετά καλά λόγια τελευταία από κοπέλες...
Αν και η γενιά μεταξύ 20-23 ετών έχει ψιλοχαζέψει σε αυτό το θέμα, οι άλλες γενιές το πάνε γαμ...ς!  :grin:

Αν ρωτησεις τους Ελληνες ποσο τον εχουνε δε θα σου πει κανεις κατω απο 18. Απο την αλλη αν διαβασεις στατιστικες μας δινουν εναν μεσο ορο γυρω στα 12,5. Με λιγα λογια σιγουρα την εχουμε μεγαλη, τωρα τη μυτη ή την πουτσα δεν ξερω να σας πω  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom