Νέα

Ποιό είναι το πιο «απίθανο» μέρος που έχετε κάνει ποτέ σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μέρη που σας φτιάχνουν…….εκτός στρώματος οικίας και hotel.

  • Σε ταράτσα..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στη παραλία / θάλασσα με την αλμύρα ..

    Ψήφοι: 8 66,7%
  • Στην εθνική οδό..

    Ψήφοι: 5 41,7%
  • Σε τουαλέτα bar..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Σε δημόσια υπηρεσία..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Στο γραφείο..

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σε φάρμα..

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Ξένη ιδιοκτησία / παράνομη είσοδος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νεκροταφείο (περί ορέξεως…)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δίκυκλο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στο καπό ..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Στο μπαλκόνι..

    Ψήφοι: 4 33,3%
  • Σε κοινή θέα ( ή σχεδόν σε κοινή θέα)…

    Ψήφοι: 2 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

kozima

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
12
Like
100
Πόντοι
11
Στην οικοδομη..
η ιδιοκτητρια (μουναρα) ηταν σκυμενη και σφουγγαριζε και εγω πισω απο ενα τζαμι τον επαιζα κοιτωντας τα οπισθια της.

Επισης τον εχω παιξει στο παταρι στο σπιτι ..ενος επωνυμου οταν πηγα να περασω κατι καλωδια και ανακαλυψα μια φωτογραφια που ειχε τραβηξει στην γυναικα του με τα βυζια της εξω!Η μαλακια μου ειναι πως δεν εκλεψα την φωτο να την πουλησω :P
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Σεξ σε αδεια πισινα ξενοδοχειου, χαραματα   :P
 

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Στην οικοδομη..
η ιδιοκτητρια (μουναρα) ηταν σκυμενη και σφουγγαριζε και εγω πισω απο ενα τζαμι τον επαιζα κοιτωντας τα οπισθια της.
Μη μας πείς πώς έχυσες και πάνω στο τζάμι;
 

Oscar

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Στην ταράτσα το σπιτιου μου , ειχα παρει απο πισω ενα γκομενακι , πανω σε ενα μπιλιαρδο σε μαγαζι , 

μου εχει παρει τσιμπουκι μια κοπελα διακριτικα χυμα στον δρομο ....με θεα τα μπαλκονια και οι περαστικοι να μας εχουνε παρε πρεφα... χεχε
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Στην ταράτσα το σπιτιου μου , ειχα παρει απο πισω ενα γκομενακι , πανω σε ενα μπιλιαρδο σε μαγαζι , 
Δηλαδη θελεις να μας πεις οτι γαμουσες μια απο τον κωλο στην ταρατσα του σπιτιου σου που το εχεις κανει μπιλιαρδαδικο?????
 

Επισκέπτης
καλισπερα σε ολουσ τουσ μεγαλουσ χιστεσ!!!!μια αξεχαστι εμπειρια καυλασ ιταν μια παλια γκομενα που τιν γαμουσα σινεχοσ μεσ στι μεσι του δρομου!και τι ενοο???πανο σε ενα πεζοδρομιο πισο απο ενα δεντρακι!!!και γιρο γιρο σπιτια και να περνανε περαστικοι!!!! αλλα ι καυλα σινεχιζετε και δε σταματαει με τιποτα!!!καλο πουτανακι και αυτο!!!!χαχα!!!αχ καυλες!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
στην τουαλετα εφοριας! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm: :sperm:
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
*Τον έχω παίξει στη σκοπιά. Τον έβγαλα έξω από τα κουμπιά της φόρμας αγγαρείας και αρκούσε ένα διακριτικό χάδι για να εκτοξευθεί η καταπιεσμένη σεξουαλικότητά μου (τι να κάνω, μας είχε πάει δέκα-μία)
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Συνεχίζω...
Μου τον έχει παίξει γκόμενα ενώ οδηγούσε ΑΥΤΉ σε στενό, κακοφωτισμένο και γεμάτο λακούβες επαρχιακό δρόμο. Το δεξί της χέρι παλινδρομούσε μαεστρικά από τον λεβιέ του ΙΒΙΖΑ στο καβλί μου. Στις κατοικημένες περιοχές κατέβαζα αθώα το πουκάμισό μου και στο τέλος της διαδρομής με πίπωσε υποδειγματικό στο θεοσκότεινο προαύλιο του ʼη Γιώργη -μεγάλη η χάρη του (και η κάβλα μου)

Επίσης, τη συγκεκριμένη την είχα γαμήσει (από κώλο και με περίοδο) μέσα στο αυτοκίνητο, μια νύχτα σε μια παραλία. Δεν θα ήταν τίποτα εξαιρετικό, αν η συγκεκριμένη παραλία δεν θύμιζε πλατεία Συντάγματος μέρα μεσημέρι, με τον κόσμο που πηγαινοερχόταν δίπλα μας, αναζητώντας κι αυτός μια γωνιά και μια στιγμή ηδονής
(Σημειωτέον ότι γύρισα στο χωριό με ματωμένο πουκάμισο -λόγω... περιόδου- και είπα στη μαμά ότι κόπηκα από γυαλί σε κλαμπ. Δεν είχα φροντίσει, όμως, να υπάρχει η αντίστοιχη πληγή. Μας πιάσανε!)
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Επίσης, έχω γαμήσει στο δωμάτιό μου. Δεν θα ήταν τίποτα extreme, αν δεν με χώριζε ένας τοίχος με την κρεβατοκάμαρα, όπου κοιμούνταν (ή έκαναν ότι κοιμούνταν) οι γονείς μου.
Ίσως, το πιο μουγγό γαμήσι στην ιστορία της μεταπολεμικής Ελλάδας
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
*Τον έχω παίξει στη σκοπιά. Τον έβγαλα έξω από τα κουμπιά της φόρμας αγγαρείας και αρκούσε ένα διακριτικό χάδι για να εκτοξευθεί η καταπιεσμένη σεξουαλικότητά μου (τι να κάνω, μας είχε πάει δέκα-μία)

ρε φιλε στη σκοπια την εχουν παιξει ολοι...............οσοι πηγαν φανταροι βεβαια!
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Νιώθω καλύτερα.
Νόμιζα ότι μόνο εγώ είχα ντροπιάσει το G3 που (δεν) κρατούσα εκείνη τη νύχτα
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Στα φόρτε μου με τη δικιά μου μετά από 2 εβδομάδες που είχα να τη δω (λόγω επαγγελματικής απόστασής μας) πήγαμε να φάμε αλλά στο δρόμο βρήκαμε ένα παγκάκι σχεδόν πάνω στο κύμα. Καθισμένος εγώ στο παγκάκι αυτή πάνω και κοιτώντας με, παραμέρισε μέσα από το μαύρο ασύμμετρο φόρεμά της το στριγκάκι της και απλά όλα τα άλλα ήρθαν χωρίς να φαίνεται σχεδόν τίποτα πιο έξω. Τα φιλιά πάντως και οι αγκαλιές εκείνης της φάσης θα μείνουν για πάντα χαραγμένα και στους δύο μας...
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
17
Πόντοι
6
Αυτό ήθελα να το ξεχωρίσω...Καλοκαίρι 2004 στην Ισπανία για 12ήμερο σεμινάριο-συνέδριο λόγω δουλειάς...Από την 3η μέρα και μετά θα είχα την κοπελάρα μου μαζί (λόγω δουλειάς θα ερχόταν μετά...). Από την 1η μέρα το απογευματάκι book-άρω μια local call girl με 800 ευρώ και την έχω για 48 ώρες. Η Ανελά (έτσι την έλεγαν) ήταν μισή Γαλλίδα μισή Ισπανίδα (μπαμπάς-μαμά) και σπούδαζε πολιτικές επιστήμες αλλά μάζευε λεφτά...Έρχεται, τη βλέπω παθαίνω πλάκα...Αν εξαιρέσω ότι ήταν κατά 7 πόντους ψηλότερη από την κοπέλα μου της έμοιαζε καταπληκτικά...Σε σημείο που με το που την είδα της λέω γρήγορα, ξεντύσου (νόμιζε ότι ήμουν σεξ-μάνιακ) να δω κάτι...Έψαχνα απεγνωσμένα μια μικρή βλαντή στο δεξί μέρος της κοιλιάς της δικιάς μου...Αφού το ξεκαθάρισα έκατσα σχεδόν ανακουφισμένος στην πολυθρόνα του δωματίου του ξενοδοχείου που είχαμε βρεθεί, η Ανελά νόμιζε ότι έπρεπε να "κάνει" το καθήκον της, γονατίζει στα 4 και ξεκινά να μου παίρνει "π...α" κοιτάζοντάς με στα μάτια. Ήταν η πιο περίεργη φάση με CG καθώς νόμιζα ότι πηδάω τη δίδυμη αδερφή της κοπελιάς μου...!!!

*Δεν είναι περίεργο μέρος αλλά περίεργη φάση...σόρρυ!
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Το 2001 στα Φηρα της Σαντορίνης σε μια αυλή, βρίσκομαι με μια μαυρη (απο Αιθιοπια) Barwoman. Δεν βλεπω καλα -ειμαι και ντέφι απο τα bourbon- ειναι 4 τα ξημερώματα κρεμαω το boxer σε ενα καρφι στον τοιχο πισω μου... γαμαω τσατρα πατρα αλλα με ενθουσιασμο και φευγουμε. Την Επομενη περναω και βλεπω στην αυλη( που γαμουσα πεντε ωρες πριν) 3 γριες να συζητάνε δυνατακαι η μια να κραταει το μποξερακι μου κρεμασμενο απο ενα σκουποξυλο... Ηταν το προαυλιο του ξωκλησιου της ενοριας τους...Αλληλουια
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Πριν καιρο στο δωματιο ξαδερφης μου μολις εμεινα μονος και εχυσα μεσα στο συρταρι με τα εσωρουχα της.Ελπιζω να μην ψιλιαστηκε τιποτα γιατι αδειασα πολυ πραμα!!!
 

Συνημμένα

  • 45412_snapshot20060825173030_122_536lo.jpg
    45412_snapshot20060825173030_122_536lo.jpg
    16,9 KB · Εμφανίσεις: 62

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom