Νέα

Ποιό είναι το πιο «απίθανο» μέρος που έχετε κάνει ποτέ σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μέρη που σας φτιάχνουν…….εκτός στρώματος οικίας και hotel.

  • Σε ταράτσα..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στη παραλία / θάλασσα με την αλμύρα ..

    Ψήφοι: 8 66,7%
  • Στην εθνική οδό..

    Ψήφοι: 5 41,7%
  • Σε τουαλέτα bar..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Σε δημόσια υπηρεσία..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Στο γραφείο..

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σε φάρμα..

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Ξένη ιδιοκτησία / παράνομη είσοδος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νεκροταφείο (περί ορέξεως…)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δίκυκλο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στο καπό ..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Στο μπαλκόνι..

    Ψήφοι: 4 33,3%
  • Σε κοινή θέα ( ή σχεδόν σε κοινή θέα)…

    Ψήφοι: 2 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12
OP
OP
B

billaras22

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2006
Μηνύματα
256
Like
3
Πόντοι
1
πριν εξαμηνο περιπου απογευματακι στην αυλη της Παντείου,καθομασταν με την κοπελα μου σε ενα απο τα παγκακια της Σχολης,ενω μπαλαμουτιαζομασταν μου πεταει εξω το εργαλειο και αρχιζει να μου τον παιζει,οταν σχολασε μια αιθουσα απεναντι και εβγαιναν φοιτητες μολις που τελειωνα.... :sperm:
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
πιπα σε τουαλετα  ιδιωτικής κλινικης , με ορό στο χέρι (πνευμονία) ..
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Έχω γαμήσει
1.) Σε ασανσέρ εμπορικού κέντρου με καθρεπτες
2.) Σε κέντρο πλατείας όπου περνούσαν διάφορα αυτοκίνητα αλλά ούτε που μας ένοιαζε...
 

Επισκέπτης
Σε δοκιμαστήριο ρούχων σε ZARA όταν είχα πάει να πάρω την γκόμενά μου ένα βράδυ όταν έκλεινε .
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
Στο δωματιο μας τη γυναικα μου....!!!!!
χαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
σε (γεματη, εξωτερική) πισινα ξεν/χειου ψημερωματα πρωτοχρονιάς...
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Στην παραλία είχα ρίξει το καλύτερο γαμίσει της ζωής μου με το φεγγάρι να φέγγει .
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
152
Κριτικές
13
Like
517
Πόντοι
31
μου τν επαιξε στν καφετερια καθως ειχε χαμηλα καθισματα κ ψηλα τραπεζια οποτε δν φαινοτανε...Κ στν συνεχεια μ πηγε στν τουαλλετα κ φασωθηκαμε,ηθελε πιπα αλλα φοβηθηκα μν μπουκαρει κανενας καταστηματαρχης κ γινουμε ρεζιλι...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, ψιλοάσχετο με το θέμα, αλλά να μην ανοίγω νέο thread για αυτή τη μεμονωμένη ιστορία. Δεν έχει να κάνει με πήδημα σε περίεργο μέρος, αλλά ΜΟΙΑΖΕΙ:

Κάποτε έμενα σε μια διπλοκατοικία, 1ος όροφος εγώ, στενό δρομάκι, ακριβώς απέναντι ισόγεια μονοκατοικία όπου έμενε μόνη της 65ρα πρώην νοσοκόμα (συνταξιούχος), καλός άνθρωπος γενικώς αλλά φωνακλού και γκρινιάρα, και δεν έχανε ευκαιρία με οτιδήποτε την ενοχλούσε να ξεσηκώνει τη γειτονιά με τις αγριοφωνάρες της. Και την ενοχλούσαν πολλά.
Μέσα σε αυτά που την ενοχλούσαν ήταν και τα πιτσιρίκια που έπαιζαν μπάλα στο δρομάκι και φώναζαν.
Αυτή η απέναντι ήταν μανιακή με την καθαριότητα, όσο την έβλεπα καταλάβαινα ότι όλη μέρα καθάριζε το σπίτι της, και ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ πέρναγε με ξεσκονόπανο κάγκελα μπαλκονιού, τζάμια, γρίλιες παντζουριών, μια υστερία γενικά σε σχέση με την καθαριότητα του μπαλκονιού της.
Φορτηγό αν πέρναγε πού έβγαζε πολύ καπνό, αυτή έβγαινε και (ξανα)καθάριζε το μπαλκόνι για να φύγει η μαυρίλα του φορτηγού που ΑΠΛΩΣ ΠΕΡΑΣΕ.
Αν η μπάλα που παίζανε οι πιτσιρικάδες έπεφτε στο μπαλκόνι της (και πήδαγε μέσα ένας πιτσιρικάς μέσα να την πάρει πίσω), αυτή έβγαινε και τους φώναζε, και μετά σφουγγάριζε το πάτωμα του μπαλκονιού να φύγει το σημάδι από τα πόδια του πιτσιρικά, και το ίχνος απ τη μπάλα....  Σας τα λέω όλα αυτά για να καταλάβετε την υστερία που υπήρχε με το θέμα «καθαριότητα».

Το βράδυ έκλεινε βέβαια τα παντζούρια, ησυχία παντού, αλλά το μπαλκόνι της ήταν «εκτεθειμένο»....

Οπότε μια φορά αποφάσισα να της την κάνω:

Πήρα μια παλιά μαύρη κυλότα της δικιάς μου, την πασάλειψα με λίγη κέτσαπ, κόλλησα πάνω στην κέτσαπ με μερικές κατσαρές, άνοιξα μια καπότα, έριξα μες την καπότα λίγο γάλα εβαπορέ, έβρεξα με γάλα και 2-3 χαρτομάντηλα, και όλα αυτά (?ματωμένη? κυλότα, ?μεταχειρισμένη? καπότα, και ?βρώμικα? χαρτομάντηλα) τα έριξα στο πάτωμα του μπαλκονιού της, σε μια γωνίτσα κάπως. Αυτά κατά τις 02:00 τη νύχτα.
Σα να είχε ανεβεί τη νύχτα στο μπαλκόνι ζευγαράκι, γαμήθηκε, και έφυγε αφήνοντας πίσω την κυλότα, τη μεταχειρισμένη καπότα, και τα χαρτομάντηλα.

Την άλλη μέρα το πρωί η δικιά σου άνοιξε τη μπαλκονόπορτα να βγει να πιει τον καφέ της....

Έ ρε γλέντια!

Οι φωνές ακουγόντουσαν σε όλο το τετράγωνο, χώρια που επί 4 μέρες έτριβε όλο το μπαλκόνι με οινοπνεύματα και κάθε είδους καθαριστικά!

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, ψιλοάσχετο με το θέμα, αλλά να μην ανοίγω νέο thread για αυτή τη μεμονωμένη ιστορία. Δεν έχει να κάνει με πήδημα σε περίεργο μέρος, αλλά ΜΟΙΑΖΕΙ:

Κάποτε έμενα σε μια διπλοκατοικία, 1ος όροφος εγώ, στενό δρομάκι, ακριβώς απέναντι ισόγεια μονοκατοικία όπου έμενε μόνη της 65ρα πρώην νοσοκόμα (συνταξιούχος), καλός άνθρωπος γενικώς αλλά φωνακλού και γκρινιάρα, και δεν έχανε ευκαιρία με οτιδήποτε την ενοχλούσε να ξεσηκώνει τη γειτονιά με τις αγριοφωνάρες της. Και την ενοχλούσαν πολλά.
Μέσα σε αυτά που την ενοχλούσαν ήταν και τα πιτσιρίκια που έπαιζαν μπάλα στο δρομάκι και φώναζαν.
Αυτή η απέναντι ήταν μανιακή με την καθαριότητα, όσο την έβλεπα καταλάβαινα ότι όλη μέρα καθάριζε το σπίτι της, και ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ πέρναγε με ξεσκονόπανο κάγκελα μπαλκονιού, τζάμια, γρίλιες παντζουριών, μια υστερία γενικά σε σχέση με την καθαριότητα του μπαλκονιού της.
Φορτηγό αν πέρναγε πού έβγαζε πολύ καπνό, αυτή έβγαινε και (ξανα)καθάριζε το μπαλκόνι για να φύγει η μαυρίλα του φορτηγού που ΑΠΛΩΣ ΠΕΡΑΣΕ.
Αν η μπάλα που παίζανε οι πιτσιρικάδες έπεφτε στο μπαλκόνι της (και πήδαγε μέσα ένας πιτσιρικάς μέσα να την πάρει πίσω), αυτή έβγαινε και τους φώναζε, και μετά σφουγγάριζε το πάτωμα του μπαλκονιού να φύγει το σημάδι από τα πόδια του πιτσιρικά, και το ίχνος απ τη μπάλα....  Σας τα λέω όλα αυτά για να καταλάβετε την υστερία που υπήρχε με το θέμα «καθαριότητα».

Το βράδυ έκλεινε βέβαια τα παντζούρια, ησυχία παντού, αλλά το μπαλκόνι της ήταν «εκτεθειμένο»....

Οπότε μια φορά αποφάσισα να της την κάνω:

Πήρα μια παλιά μαύρη κυλότα της δικιάς μου, την πασάλειψα με λίγη κέτσαπ, κόλλησα πάνω στην κέτσαπ με μερικές κατσαρές, άνοιξα μια καπότα, έριξα μες την καπότα λίγο γάλα εβαπορέ, έβρεξα με γάλα και 2-3 χαρτομάντηλα, και όλα αυτά (?ματωμένη? κυλότα, ?μεταχειρισμένη? καπότα, και ?βρώμικα? χαρτομάντηλα) τα έριξα στο πάτωμα του μπαλκονιού της, σε μια γωνίτσα κάπως. Αυτά κατά τις 02:00 τη νύχτα.
Σα να είχε ανεβεί τη νύχτα στο μπαλκόνι ζευγαράκι, γαμήθηκε, και έφυγε αφήνοντας πίσω την κυλότα, τη μεταχειρισμένη καπότα, και τα χαρτομάντηλα.

Την άλλη μέρα το πρωί η δικιά σου άνοιξε τη μπαλκονόπορτα να βγει να πιει τον καφέ της....

Έ ρε γλέντια!

Οι φωνές ακουγόντουσαν σε όλο το τετράγωνο, χώρια που επί 4 μέρες έτριβε όλο το μπαλκόνι με οινοπνεύματα και κάθε είδους καθαριστικά!
:2funny: :2funny: :2funny:Νά' σαι καλά Σταύρο, μας τρέλανες νυχτιάτικα!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikosathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
με τι ιδιο μουνι ολα. ψηλο μελαχρινο με βυζαρεσ απαιχτο. να ναι καλα
σε ολα τα αμφιθεατρα τησ σχολη και στα wc.
σε παραλια με κοσμο , ειμαστε στην ακρη, εγω λοξα και μου την παιζει μερα εμσημερι (σιγουρα μασ ειδαν)
σε στενα μεσημερι στο καπο του αυτοκινητου ξαπλα να περνανε αμαξαι απο το κεντρικο
σε καφετερεια πρςι, μπροστα φητουλασ διαβαζει πισω μου βαραει μαλακια κα ιστο τελοσ τα ηπιε ολα
σε πολλα ασανσερ, σε παρκα
τρελα γαμησια. τυχεροσ που τα εζησα
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
μεγαλες στιγμες.
1.γκομενα μου το εχει παιξει στα 3 γουρουνακια και πρωτο τραπεζι βανδη.απεναντι καθοταν ο αδελφος της και την στιγμη που τελειωσα χειροκροτουσα και φωναζα για το τραγουδι γιατι αλλιως..
2.περσι τον ιουλιο σεξακι στο παρκινγκ του vive mar.σε καποια φαση λεει η γκομενα σταματα.γυρναω πισω κ βλεπω 3 τυπους να κοιτανε.φευγουν και συνεχιζω κανονικα.
3.στο παρκο πισω απο το σπιτι μου επανω σε πλαστικη καρεκλα που δανειστηκα απο γειτονικη αυλη.μικρα παιδια ειμασταν δεν επαιζαν σπιτια.
4.στο γκαραζ για τον ιδιο λογο.
5.μεσα σε τζακουζι..πολυ καλη φαση.
6.μαλακια σε ασανσερ.ανεβοκατεβηκαμε καμια 10αρα φορες αλλα ηταν αργα.
7.στις τουαλετες του τεν στο κολωνακι και απεξω κοσμος.
8.στο πλοιο για 5ημερη με 17 χρονο!!

ειχα μια καθηγητρια γαλλικων πολυ μεγαλη βρωμα.4 με 5 φορες εχυσα μεσα σε ποτηρι και μετα εβαζα πορτοκαλαδα και το ηπιε μεχρι τελους.που να φανταστει.μεγαλο αχτι οι καθηγητριες τα εκαναν επιτηδες οι καριολες.
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Για παίξιμο:
1. Στο αμφιθέατρο της σχολής εν ώρα μαθήματος.
2. Στο Camping μέσα στη σκηνή ( ήταν αρκετά μικρή για τα μέτρα μου με αποτέσμα να κουνίετε πέρα δόθε  ;))

Τώρα για sex δεν γουστάρω επικύνδηνες καταστάσεις γιατί ξενερόνω, και όσο να προσπαθίσεις να είσαι διακριτηκός πάλι κάνεις πολλή θόρυβο  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom