Νέα

Έχετε κάνει ποτέ fisting σε γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.420
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Αν δεν χασεις ρολοϊ μεσα φιστινγκ δεν εχεις κανει…
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
Έχετε κάνει ποτέ fisting σε κανονική κοπέλα? Πιστεύεται το γουστάρουν όλες οι γκόμενες, αρκεί να είναι ανοιχτές (και κυριολεχτικά, και μεταφορικά) σε αυτό?

Χθες έκανα fisting για πρώτη φορά στη ζωή μου σε μια χοντρούλα, την οποία αφού την ξεμούνιασα με την τεράστια ψωλή μου (πως αλλιώς θα ήμουν μέλος του bou :grouphug: εαν δεν είχα τεράστια πούτσα?), στον δεύτερο γύρω της λέω είμαι κουρασμένος για φουλ γαμήση, θέλω απλά να αλληλογλυφόμαστε, και να χύσουμε έτσι...ενω της έγλυφα το μουνάκι και τις έβαζα δάχτυλο, μου έλεγε θέλω και άλλα δάχτυλα, και άλλα, και άλλα, και κατέληξα να της έχω βάλει όλη μου την γροθιά, και να "ρίχνω μπουνιες" μέσα στο μουνάκι της και αυτή να κοντεύει να τρελαθεί από καύλα...ταυτόχρονα της έγλυφα και την κωλοτρυπίδα, μετά τις έβαλα και 3 δάχτιλα στον κώλο, αλλά πονούσε πολύ για να της κάνω fiting και στην κωλάρα

Τύποι τελικά οι χοντρούλες είναι τοπ στο γαμήση
Προκοψες μεγάλε...
Πάντως η αλήθεια είναι ότι αυτές επειδή ξέρουν ότι δεν έχουν εμφάνιση θα πουλήσουν υπηρεσίες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
Στο σεξ εντάξει...όμως βγαίνετε και μαζί;
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
οι χοντρές συνήθως είναι ανοιχτες πολύ εκεί κάτω....
 

Eros82

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
804
Κριτικές
47
Like
9.108
Πόντοι
6.236
Σε call girl έβαλα μέχρι 5 δάχτυλα , όλο το χέρι μουνι,. Κωλο μέχρι 4 της τον άνοιξα καλά.. με τζ ελ φυσικα
 

panoss602

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
10
Like
333
Πόντοι
280
Δεν εχω κανει αλλα εχω δει ανοικτες γκομενες που σιγουρα κανουν.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Προκοψες μεγάλε...
Πάντως η αλήθεια είναι ότι αυτές επειδή ξέρουν ότι δεν έχουν εμφάνιση θα πουλήσουν υπηρεσίες.
Φυσικά κ προτιμάμε εμφάνιση σε συνδυασμό με υπηρεσίες , αλλά αν είχες ένα από τα δύο ποιο θα διάλεγες?
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Εγώ να ρωτήσω κάτι και πυροβολήστε :ak:

Τι το καυλωτικό έχει το fisting για έναν άντρα;
 

stakaman21

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2012
Μηνύματα
533
Like
648
Πόντοι
86

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
Φυσικά κ προτιμάμε εμφάνιση σε συνδυασμό με υπηρεσίες , αλλά αν είχες ένα από τα δύο ποιο θα διάλεγες?
Δεν συμβιβαζομαι σε αυτά για αυτό και είμαι μόνος.
Έβλεπα νωρίτερα ζευγάρι αγοράκι μετριότητα με κοπέλα δεκαπέντε κιλά πιο βαρειά από αυτόν και όλο γούστου γούστου στην καφετέρια ήταν και είχαν και δαχτυλίδια στα χέρια τους...δύο( ακόμα) μπάζα βγήκαν από την κυκλοφορία .
Σε επαγγελματίες οφείλω να ομολογήσω ότι έχω πέσει σε ευτραφουλα η οποία έκανε πολλά που οι ομορφουλες και λεπτουλες ΔΕΝ.
Σπανιότατα κάνω τέτοια πειράματα πλέον...προτιμώ συνδυασμό και των δύο παραμετρων.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ να ρωτήσω κάτι και πυροβολήστε :ak:

Τι το καυλωτικό έχει το fisting για έναν άντρα;
Το θέαμα...το οπτικό εφέ!!!
 
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
539
Πόντοι
20
Για τετοια κόλπα μόνο χοντρές.....ούτε χοντρούλες ουτε και 300 κιλα.... κλασσικη ελληνικη χοντρή με τα βίτσια της και της ανασφάλειες της. Να πετάει μουνοζουμο σαν ποτιστικο σε γήπεδο ποδοσφαίρου. Ισχύει ότι είναι ανοιχτές αλλά δεν το αφήνουν το εργαλείο να κλείσει καθόλου. Μόνο στον ύπνο.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956
Το χω κάνει σε εφοριακό μουνάρα που ήλθε να ελέγξει τα βιβλία μου
Είχα και μια λογίστρια τότε και τις πήρα και τις δύο παρτουζα.
Φοβερή η εφοριακός έκανε τρομερό τσιμπούκι.
Θυμάμαι ενώ με τσιμπουκωνε από την ηδονή κρατούσα κάτι τιμολόγια και τα εσκιζα...τα κάνα μπάλες,τα φύτευα στο κωλαντερο της και της τα πάτωνα βαθειά με fisting...κατάλαβα τι πάει να πει Φαρδος Πρωκτικης Ανασκαφης(ΦΠΑ) στην πράξη...:headbang2:
Η εφοριακός στο τέλος πήρε τα χυσια μου με λυσα στο στόμα της και μου δώσε μέρος τους πίσω με γλωσσοφιλο ως επιστροφη φόρου...
Αυτό όλο που λες το ίδιο γράψεις πολύ γρήγορα ...ξεκινά την ιστορία από την αρχή ...και πεσμας την συνέχεια.... έρχεται και Κυριακή αύριο
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.614
Like
67.999
Πόντοι
11.956

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
Σε κάθε γυναίκα μπορείς να το κάνεις, με βασική προϋπόθεση είναι να το θέλει. Άλλη προϋπόθεση, εξίσου σημαντική, είναι το να είσαι υπομονετικός και να μη κάνεις ατσούμπαλες κινήσεις. Δεν αρκεί απλά να υγρανθεί το μουνί της. Πρέπει να χαλαρώσει πρώτα πνευματικά και στη συνέχεια, με αργές κινήσεις, να χαλαρώσουν και οι μύες της περιοχής. Σε μια πρωτάρα, θέλει ένα μισάωρο προσπάθειας προκειμένου να το απολαύσει και η ίδια, αλλά και να μην έχει πρόβλημα να σου πει ναι την επόμενη φορά που θα το προτείνεις.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
1
Like
3.299
Πόντοι
456
Εγώ να ρωτήσω κάτι και πυροβολήστε :ak:

Τι το καυλωτικό έχει το fisting για έναν άντρα;
Σε κάποιες αρέσει πολύ.

Κι αν το ευχαριστηθούν μετά γίνονται χαλί να τις πατήσεις (τρόπος του λέγειν).
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.492
Like
6.128
Πόντοι
2.356
Σε κάθε γυναίκα μπορείς να το κάνεις, με βασική προϋπόθεση είναι να το θέλει. Άλλη προϋπόθεση, εξίσου σημαντική, είναι το να είσαι υπομονετικός και να μη κάνεις ατσούμπαλες κινήσεις. Δεν αρκεί απλά να υγρανθεί το μουνί της. Πρέπει να χαλαρώσει πρώτα πνευματικά και στη συνέχεια, με αργές κινήσεις, να χαλαρώσουν και οι μύες της περιοχής. Σε μια πρωτάρα, θέλει ένα μισάωρο προσπάθειας προκειμένου να το απολαύσει και η ίδια, αλλά και να μην έχει πρόβλημα να σου πει ναι την επόμενη φορά που θα το προτείνεις.
Οχι, δε μπορείς να το κάνεις σε όλες. Πάρα πολλές, οι περισσότερες, δεν αντέχουν καν τα μεγάλα μεγέθη. Είναι επώδυνη η συνουσία και δεν το ευχαριστιούνται, παρά το ότι είναι φουλ καυλωμενες και μόνο στην ιδέα ότι θα γαμηθουν με τόσο χοντρό εργαλείο. Είναι συγκεκριμένες οι γυναίκες που δέχονται κολπικό ή πρωκτικό φιστινγκ. Το οποίο, όπως σωστά αναφέρεις, είναι και θέμα νοητικής προετοιμασίας.
 

bdsm72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
1.108
Πόντοι
201
Οχι, δε μπορείς να το κάνεις σε όλες. Πάρα πολλές, οι περισσότερες, δεν αντέχουν καν τα μεγάλα μεγέθη. Είναι επώδυνη η συνουσία και δεν το ευχαριστιούνται, παρά το ότι είναι φουλ καυλωμενες και μόνο στην ιδέα ότι θα γαμηθουν με τόσο χοντρό εργαλείο. Είναι συγκεκριμένες οι γυναίκες που δέχονται κολπικό ή πρωκτικό φιστινγκ. Το οποίο, όπως σωστά αναφέρεις, είναι και θέμα νοητικής προετοιμασίας.
Φίλε μου, το μουνί είναι προετοιμασμένο από τη Φύση για να περάσει από εκεί ένας ολόκληρος άνθρωπος. Ισχύει αυτό που λες για τα μεγάλα μεγέθη, γιατί πολλοί έχουν μάθει να ορμάνε βουρ στον πατσά και τα προκαταρκτικά τους περιορίζονται σε λίγο χάιδεμα της κλειτορίδας και λίγο δαχτυλάκι. Η διαφορά ανάμεσα σε μια στενομούνα και τις άλλες είναι ότι στη στενομούνα η προσπάθεια θα διαρκέσει πολύ περισσότερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom