Νέα

Έχετε κάνει ποτέ fisting σε γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.492
Like
6.128
Πόντοι
2.356
Φίλε μου, το μουνί είναι προετοιμασμένο από τη Φύση για να περάσει από εκεί ένας ολόκληρος άνθρωπος. Ισχύει αυτό που λες για τα μεγάλα μεγέθη, γιατί πολλοί έχουν μάθει να ορμάνε βουρ στον πατσά και τα προκαταρκτικά τους περιορίζονται σε λίγο χάιδεμα της κλειτορίδας και λίγο δαχτυλάκι. Η διαφορά ανάμεσα σε μια στενομούνα και τις άλλες είναι ότι στη στενομούνα η προσπάθεια θα διαρκέσει πολύ περισσότερο.
Είναι προετοιμασμένο μέσω συγκεκριμένης ορμονικής λειτουργίας, που υφίσταται μόνο κατά τη διάρκεια του τοκετού και οχι του σεξ και που στο τέλος σκίζεται κιολας το εξωτερικό τμήμα του κόλπου και για να μη γίνει ατσαλα, το κάνει ο μαιευτήρας με νυστέρι για να το ράψει εύκολα μετά.
Έχω γνωρίσει και κοπέλα που καποιες φορες γαμιοταν με δονητή, μαζί με τον πούτσο. Για φιστινγκ ουτε να ακούσει παρότι σχετικά ανοιχτή.
Εγώ θα επιμείνω ότι δεν είναι για όλες.
 

Sepoliacpl

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Νοε 2018
Μηνύματα
371
Like
9.926
Πόντοι
1.041
858_1000.jpg
174_1000 (1).jpg
963_1000.jpg
 

Sepoliacpl

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Νοε 2018
Μηνύματα
371
Like
9.926
Πόντοι
1.041
Φιστινγκ σημαίνει ότι όλο το χέρι, μέχρι τον καρπό, εισέρχεται στον κόλπο. Όχι μόνο τα δάκτυλα.
Εχεις δικιο, αλλά είναι δύσκολο με το ένα χέρι να κρατάς την κάμερα και να δουλέβεις με το άλλο.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.492
Like
6.128
Πόντοι
2.356
Εχεις δικιο, αλλά είναι δύσκολο με το ένα χέρι να κρατάς την κάμερα και να δουλέβεις με το άλλο.
Ε, καλά. Δεν είναι και τόσο δύσκολο. Στην τελική ολοκληρώνεις το φιστινγκ και πιάνεις μετά την κάμερα, αν δυσκολεύεσαι . Έτσι κι αλλιώς από τη στιγμή που θα μπει όλη η γροθιά μεσα είναι πολύ μικρό το περιθώριο κινήσεων του χεριού. Πρακτικά ακίνητο είναι.
 

Sepoliacpl

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Νοε 2018
Μηνύματα
371
Like
9.926
Πόντοι
1.041
Ε, καλά. Δεν είναι και τόσο δύσκολο. Στην τελική ολοκληρώνεις το φιστινγκ και πιάνεις μετά την κάμερα, αν δυσκολεύεσαι . Έτσι κι αλλιώς από τη στιγμή που θα μπει όλη η γροθιά μεσα είναι πολύ μικρό το περιθώριο κινήσεων του χεριού. Πρακτικά ακίνητο είναι.
για να το λες θα ισχύει. Περιμένουμε τις δικές σου φωτο για να το δουμε
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
29.264
Πόντοι
10.336
εγω εχω κανει fishsticks

της τηγανισα καπτεν ιγκλο με πατατες :confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.492
Like
6.128
Πόντοι
2.356
για να το λες θα ισχύει. Περιμένουμε τις δικές σου φωτο για να το δουμε
Περίμενε λίγο να τις τυπώσω και θα τις ανεβάσω. Κάτι στο χρόνο εμβάπτισης στο διάλυμα κάνω λάθος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom