Νέα

Ποιό είναι το πιο «απίθανο» μέρος που έχετε κάνει ποτέ σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μέρη που σας φτιάχνουν…….εκτός στρώματος οικίας και hotel.

  • Σε ταράτσα..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στη παραλία / θάλασσα με την αλμύρα ..

    Ψήφοι: 8 66,7%
  • Στην εθνική οδό..

    Ψήφοι: 5 41,7%
  • Σε τουαλέτα bar..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Σε δημόσια υπηρεσία..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Στο γραφείο..

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σε φάρμα..

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Ξένη ιδιοκτησία / παράνομη είσοδος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νεκροταφείο (περί ορέξεως…)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δίκυκλο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στο καπό ..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Στο μπαλκόνι..

    Ψήφοι: 4 33,3%
  • Σε κοινή θέα ( ή σχεδόν σε κοινή θέα)…

    Ψήφοι: 2 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Στα 17 μου χρόνια, στον τόπο που έκανα διακοπές με την οικογένειά μου, τα 'χα με μία 18χρονη. Κούκλα, περιζήτητη, αλλά εντελώς μαλακισμένη. Ο πατέρας της, ένας αρτηριοσκληρωτικός, στριφνός, κομπλεξικός μαλάκας, την παρακολουθούσε τα βράδια μη δα και του πηδηχτεί με κανέναν. Ειδικά με κάνα πιτσιρικά σαν και μένα. Αν του την πηδούσε την κόρη του μαλάκα κάνας σαραντάρης ματσωμένος ζωέμπορας, με προοπτική αποκατάστασης, δε θα 'χε πρόβλημα το ζώον. Βλεπόμασταν λοιπόν άσχετες ώρες και σε άσχετα μέρη, που δε θα πήγαινε ποτέ το μυαλό του μαλάκα πατέρα ότι θα μπορούσαμε να είχαμε καταφύγει εκεί. Έτσι, ένα πρωινό, γύρω στις 10.00 βρεθήκαμε σε μία παραλία του ακριβώς διπλανού χωριού. Λόγω της ώρας, η παραλία ήταν τίγκα στους γέρους. Γέρους να δεί το μάτι σου να τρομάξεις φίλε μου! Φυσικό ήταν να μας κοιτάζουν όλοι καλά-καλά. Τι δουλειά είχαν στην παραλία τους, δέκα το πρωί, δύο δεκαοχτάχρονα; Μέσα στη θάλασσα, ακριβώς στο σημείο που έφτανε το νερό στο λαιμό μας ενώ πατώναμε, εκείνη κόλλησε πάνω μου, τύλιξε τα πόδια της γύρω μου, εγώ, παραμέρισα το μαγιω μου (τότε ήταν της μόδας τα κολυμβητικά Sprider, Speedo, Arena κλπ.), παραμέρισα το κάτω μέρος του μπικίνι της, μπήκα μέσα της και το κάναμε έτσι, μές στη θάλασσα, με ένα σωρό γέρους γύρω. Κρατιόμασταν και οι δύο, για να μην φωνάξουμε από την ηδονή. Είχαμε κλείσει τα μάτια και βγάζαμε μόνο κοφτές ανάσες και πνιχτούς αναστεναγμούς.

Με την ίδια, το είχαμε κάνει...
- ξαπλωμένοι σε χόρτο, μεσημέρι, στην καρδιά ενός λεμονόδασους
- μέσα στην κσακαράκα του πατέρα της (μάθαινε να οδηγεί τότε η προκομένη και του το βουτούσε για να κάνει εξάσκηση) καλοκαίρι, καταμεσήμερο, με κλειστά τζάμια. Έβραζε η λαμαρίνα και είχαμε πάθει θερμοπληξία.


 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Στα 17 μου χρόνια, στον τόπο που έκανε διακοπές με την οικογένειά μου, τα 'χα με μία 18χρονη. Κούκλα, περιζήτητη, αλλά εντελώς μαλακισμένη. Ο πατέρας της, ένας αρτηριοσκληρωτικός, στριφνός, κομπλεξικός μαλάκας, την παρακολουθούσε τα βράδια μηδα και του πηδηχτεί με κανέναν. Ειδικά με κάνα πιτσιρικά σαν και μένα. Αν του την πηδούσε την κόρη του μαλάκα κάνας σαραντάρης ματσωμένος ζωέμπορας, με προοπτική αποκατάστασης, δε θα 'χε πρόβλημα το ζώον. Βελπόμασταν λοιπόν άσχετες ώρες και σε άσχετα μέρη, που δε θα πήγαινε ποτέ το μυαλό του μαλάκα πατέρα ότι θα μπορούσαμε να είχαμε καταφύγει εκεί. Έτσι, ένα πρωινό, γύρω στις 10.00 βρεθήκαμε σε μία παραλία του ακριβώς διπλανού χωριού. Λόγω της ώρας, η παραλία ήταν τίγκα στους γέρους. Γέρους να δεί το μάτι σου να τρομάξεις φίλε. Φυσικό ήταν να μας κοιτάζουν όλοι καλά-καλά. Τι δουλειά είχαν στην παραλία τους, δέκα το πρωί, δύο δεκαοχτάχρονα; Μέσα στη θάλασσα, ακριβώς στο σημείο που έφτανε το νερό στο λαιμό μας ενώ πατώναμε, εκείνη κόλλησε πάνω μου, τύλιξε τα πόδια της γύρω μου, εγώ, παραμέρισα το μαγιω μου (τότε ήταν της μόδας τα κολυμβητικά Sprider, Speedo, Arena κλπ.), παραμέρισα το κάτω μέρος του μπικίνι της, μπήκα μέσα της και το κάναμε έτσι, μές στη θάλασσα, με ένα σωρό γέρους γύρω. Κρατιόμασταν και οι δύο, για να μην φωνάξουμε από την ηδονή. Είχαμε κλείσει τα μάτια και βγάζαμε μόνο κοφτές ανάσες και πνιχτούς αναστεναγμούς.
μπραβο ρε μαγκα αν και στην θαλασσα εχει διαφορους κινδυνους.....
αλλα δεν μας ειπες!! ο πατερας της ητανε μαλακας?
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Έχω κάνει στα μισά (μπαλκόνι,εθνική οδό,παραλία,πάρκο,ταράτσα ..και σχεδόν σε κοινή θεά...με πιο καυλωτικο το γαμήσι σε κεντρικό μέρος..) .. ελπίζω το μέλλον μου να είναι kinky…... :grin: ...Αν συναγωνιστές έχω ξεχάσει κάτι…να το παραθέσετε ..
 

Συνημμένα

  • publicsexxx.jpg
    publicsexxx.jpg
    40,8 KB · Εμφανίσεις: 34

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
εννοειται μπαλκονι μολις εχουν παει για υπνο οι γειτονες και δεν τους εχει παρει ακομη ο υπνος..
 

god_gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
657
Like
4
Πόντοι
6
Βάλε και στο Σχολείο. Μια από τις καλύτερες εμπειρίες της ζωής μου...
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Στο καπό του αυτοκινήτου φυσικά......
Πριν 3 χρόνια λίγο πριν το τελεφερίκ στην πάρνηθα αριστερά(όπως ανεβαίνεις) έπερνα ένα μωρό και ξαφνικά ακούω θόρυβο. Κοιτάω και τι να δώ.....ένα ελάφι να παίρνει μάτι :rockon: :rockon: :rockon:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Εμενα με εχει παρει ματι γαιδαρος........σε αποσταση δεκα ποντων.....κανε τη συγκριση..... :2funny: (καλα που δεν φτιαχτηκε να μας κυνηγαει με την κινγκ σαιζ τσουτσου)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μπαλκονι με τους γειτονες να προσπαθουν να καταλαβουν τι παιζει, και εργατες απο την οικοδομη να εχουν καταλαβει για τα καλα.

Βραχια πανω απο κατι ψαροντουφεκαδες και απεναντι απο τη στερια, σε ενα απο τα πιο φωτισμενα μερη της παραλιας, σε σοκακι-περασμα για πεζους γεματο φυκους γυρω γυρω, σε παλιο φυλακιο του στρατου, και σε πολλα αλλα μερη :)

:rockon:
 

anos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
570
Like
0
Πόντοι
6
ρε μουνιτσα σε δεκα ποντους αποσταση και την γλυτωσες αμαν..
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Αν εχεις τυχει διαβαινε........
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Βασικα Assfiler δωσε και το link της ταινιας που εχεις το screenshot :cheesy:
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
Τρελό γαμήσι έξω από τη κεντρική είσοδο πολυκατοικίας παραπλεύρως δρόμου ταχείας κυκλοφορίας...κιλότες σκισμένες...μουνί να πλατσουρίζει και πούτσα πύραυλος....απαράμιλλη καύλα..Άγρια Ορχιδέα Νο3 www.freesmileys.org] ]

 

lambros

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
337
Like
0
Πόντοι
1
Πριν 3 χρόνια λίγο πριν το τελεφερίκ στην πάρνηθα αριστερά(όπως ανεβαίνεις) έπερνα ένα μωρό και ξαφνικά ακούω θόρυβο. Κοιτάω και τι να δώ.....ένα ελάφι να παίρνει μάτι
:

Εμ γιαυτο τα καψανε τα ελαφια!
 

Επισκέπτης
Μάλλον σε παραλία θα έλεγα κι εγώ... όπως οι περισσότεροι μέχρι τώρα τουλάχιστον.
 

Επισκέπτης
παντου & απο παντου αρκει η "κυρια" να ξερει να γαμιεται..
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.860
Like
13
Πόντοι
366
Κοιτα ρομαντισμους ολοι με τις θαλασσες.......ποιοι ειναι οι αλλοι δυο που ψηφισαν σε κοινη θεα? ειμαστε οι μονοι εκφυλοι μου φαινεται :2funny:
 

anos

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2007
Μηνύματα
570
Like
0
Πόντοι
6
Βρε παιδιά στο κέντρο του Ολυμπιακού σταδίου με γεμάτες της κερκίδες γιατί δεν παίζει ….εκεί να δεις γκολ…… :new_shocked: :new_shocked:
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
τα εξής που θυμάμαι και για άλλους λόγους:
στην παραλία γιατί έφυγε το πορτοφόλι απο την κωλότσεπη

στο μπαλκόνι καλοκαιράκι, μετά απο άφθονα ξύδια, πρώτη φορά που μου πήρε πίπα με παγάκι στο στόμα της! αν δεν το έχετε κάνει δοκιμάστε το  :thumbsup:

και το καλύτερο σε δοκιμαστήριο ρούχων σε κάποιο νησί κατα τις καλοκαιρινές διακοπές.
έκανε την μαλακία ο κολλητός μου να μας αφήσει να το φυλάμε μέχρι να γυρίσει! που να ήξερε...

μια πρώην, μου είχε ζητήσει πάνω στο χιόνι αλλά σιγά μην τον πέταγα έξω με το κρύο.
 

mpoukas

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
136
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
1
Πίπα σε πατάρι καφετέρειας δίπλα από ένα μπιλιάρδο και κάτι υπολογιστές...

άδεια η καφετέρεια, μόνο 2 γκαρσόνια στον κάτω όροφο...

και ήταν η πρώτη της φορά που έπαιρνε πίπα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom