Νέα

Ποιό είναι το πιο «απίθανο» μέρος που έχετε κάνει ποτέ σεξ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billaras22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 367
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Μέρη που σας φτιάχνουν…….εκτός στρώματος οικίας και hotel.

  • Σε ταράτσα..

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στη παραλία / θάλασσα με την αλμύρα ..

    Ψήφοι: 8 66,7%
  • Στην εθνική οδό..

    Ψήφοι: 5 41,7%
  • Σε τουαλέτα bar..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Σε δημόσια υπηρεσία..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Στο γραφείο..

    Ψήφοι: 3 25,0%
  • Σε φάρμα..

    Ψήφοι: 1 8,3%
  • Ξένη ιδιοκτησία / παράνομη είσοδος

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Νεκροταφείο (περί ορέξεως…)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δίκυκλο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στο καπό ..

    Ψήφοι: 2 16,7%
  • Στο μπαλκόνι..

    Ψήφοι: 4 33,3%
  • Σε κοινή θέα ( ή σχεδόν σε κοινή θέα)…

    Ψήφοι: 2 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    12

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
παντου και εναλαξ να μην πεζει βαρεμαρα
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Να σας πω μια ιστορία που μου έτυχε εμένα γύρω στο 1990 με 1991 .
Την εποχή τότε ήμουν φαντάρος και όπως καταλαβαίνετε ήταν δύσκολο το hotel λόγω money .
Μοιας και είμαι γένημα θρένημα Περιστεριώτης είχα πάει με την κοπελιά μου τότε με το car μου στο γήπεδο του Μαζαράκη (τεράστια αλάνα δίπλα από γήπεδο) με αρκετά αυτοκίνητα σχετικά αλλά διακριτικά δίπλα μου με ζευγαράκια.
Την ώρα που η σύντροφός μου έχει πέσει με τα μούτρα σε πεοθηλασμόν αντιλαμβάνομαι ένα ματάκια στο τζάμι και προσπαθούσε να πάρει μάτι και την είχε βγάλει και την έπαιζε.
Παρεμπιπτώντως τα τζάμια ήχαν θολώσει και δεν έβλεπε μέσα.
Τότε εγώ αφού τον αντιλήφτηκα σβήνω τις πλαφονιέρες να μην αναψουν με το άνοιγμα της πόρτας.
Ανάβω 2 γουρούνες και τις πετάω κάτω από το αμάξι προς το μέρος του.
Μόλις έσκασαν έσκασα από τα γέλια καθώς τρόμαξε και έτρεχε με την π@τσ@ στο χέρι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

geo33(1)

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
694
Like
14
Πόντοι
6
Ακόμα το θυμάμαι και γελάω μέχρι σήμερα ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ακόμα τρέχει !
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
μποτες να φορανε κ οπου να ναι....
 

mikeget1

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2007
Μηνύματα
270
Like
0
Πόντοι
1
Μέσα στη θάλασσα τό΄χει κάνει κανείς?

Υπάρχει έντονος ο ίνδυνος να κολλήσεις!

Τό΄χε πάθει ένα καλοκαίρι,ζευγάρι με τουρίστες στην Πάρο.

Η ξεφτίλα! Τους κουβάλησε η πυροσβεστική,ασθενοφόρα,αστυνομίες και ένα σωρό κόσμος γύρω-γύρω να χαζογελάει!

Και πάνω που το συζυτούσαμε με τη δικά μου, μόλις είδαμε το συμβάν εγκαταλείψαμε την ιδέα!
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
καλα μονο εγω εγραψα ξενη ιδιοκτησια :think: περιστατικο κρητη σε κλαμπ η δικια μου ειχε καυλωσει αγρια και με χαμουρευε.της λεω κατσε καλη μου να παμε δωματιο αφου δεν μπορουσε να περιμενει την κανουμε και περπατωντας για το αυτοκινητο με τραβαει σε μια αυλη ενος σπιτιου κρατιεται απο ενα πυθαρι τεραστιο και της αλλαξα τα φωτα :rockon:
 

tsompanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
στον ολυμπο στο ποταμι που κατεβαινει απο το βουνο ειναι γεματο βραχια και μερικα βραχια φαινονταν και μεσα απο το ποταμι. Μονιμα καυλωμενη η μικραν οποτε ψαχνουμε να βρουμε ενα μερος. Ξαφνικα μου ερχετε η ιδεα βρισκουμε ενα βραχακι σχετικα στεγνο μεσα στο ποταμι αλλα να μπορουμε να περασουμε κιολας για να φτασουμε. Αν και ειχε ψιλοενδιασμους λογο του ανοιχτου μερους τελικα συνεβη το μοιραιο.
Με άλλη κοπελλα διακοπουλες μαζι σε ερημικη παραλια ενα τεμαχιο εκτος θαλασσσα και ενα τεμαχιο εντος.
Σε γραφειο θα μου αρεσε επισης να δοκιμασω αλλα δεν μου αρεσει να μπερδευω τα επαγγελματικα μου με τα χχχ μου
 

supersafe2005

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Like
0
Πόντοι
1
Θετω την παραπανω ερωτηση, λογω του οτι διαβασα το παρακατω αρθρακι....

"Παρασκευή, 13 Νοεμβρίου 2009
Sex κατέληξε στο ποτάμι



Στο ποτάμι κατέληξε να σβήσει το πάθος ενός ζευγαριού απο την Κροατία, το οποίο έπεσε μαζί με το αμάξι στο ποτάμι, επειδή λύθηκε το χειρόφρενο του αυτοκινήτου κατα την...


διάρκεια της παθιασμένης πράξης.



Σύμφωνα με τους "Croatian Times", οι 20χρόνοι εραστές στάθμευσαν κοντά στον ποταμό Sava στην πόλη Zupanja για να μοιραστούν μερικές τρυφερές στιγμές. Κατά την διάρκεια όμως της πράξης λύθηκε το χειρόφρενο του Kia Shuma στο οποίο επέβαιναν με αποτέλεσμα να βρεθούν στο νερό.


Τέλος καλό όμως, αφού οι τρομαγμένοι άλλα κατά τα άλλα όχι τραυματισμένοι νεαροί, απεγκλωβίστηκαν επιτυχώς απο το αμάξι.

trelokouneli"

 

supersafe2005

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Like
0
Πόντοι
1
Και για να αρχισω... σε μια πετρινη σταση σε κυκλαδιτικο νησι..περιμενοντας το λεωφορειο.... :2funny: :2funny:

Ευτυχως ο οργασμος επηλθε 2 λεπτα πριν το λεωφορειο και δεν εγιναμεν "ρομπα..." :2funny: :2funny:
 

HeIISex

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
976
Like
7
Πόντοι
6
σεξ η τσιμπουκι?? το δευτερο το εχω κανει στο υπογειο της εισαγγελιας..... στο παρκακι των δικαστριων (2-3 φορες) και το καλυτερο στον ημιωροφο του κτιριου γραφειων που δουλευω!!
 

supersafe2005

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2009
Μηνύματα
243
Like
0
Πόντοι
1
σεξ η τσιμπουκι?? το δευτερο το εχω κανει στο υπογειο της εισαγγελιας..... στο παρκακι των δικαστριων (2-3 φορες) και το καλυτερο στον ημιωροφο του κτιριου γραφειων που δουλευω!!

Και το τσιμπουκι μετραει!

Πολυ προχω .. σε βλεπω. Μου αρεσει που ησουν καλυμμενος νομικα!!!! :2funny: :2funny:
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
2
Πόντοι
6
σε κρεβατι νοσοκομειου 3 μερες μετα απο χειρουργιο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.775
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Με τον καθετήρα ή χωρίς;
 

thdrpls

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2008
Μηνύματα
550
Κριτικές
1
Like
388
Πόντοι
26
στην αποθηκη ενος μαγαζιου την οποια χωριζε με το μαγαζι μια πορτα και με μια ξυλινη κατασκευη και  Ειχε κοσμο μεσα εκεινη την ωρα................ :fuck1: :fuck1:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Στο παρκάκι απέναντι από το Ritorno (στέκι είχε γίνει πια) και γενικά στους δρόμους και τις πλατείες της Αθήνας και δύο ευρωπαϊκών πόλεων, όταν ήμουν νέα και πέρναγε η μπογιά μου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Στο παρκάκι απέναντι από το Ritorno (στέκι είχε γίνει πια) και γενικά στους δρόμους και τις πλατείες της Αθήνας και δύο ευρωπαϊκών πόλεων, όταν ήμουν νέα και πέρναγε η μπογιά μου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
γαμιοσουνα σε ολες τις πλατειες ε; ε ρε φτωχιαααααααααα.... :headbang: :headbang:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Σε σκοτεινό φωτογραφικό θάλαμο ενώ οι υπόλοιποι ξετυλίγανε τα φιλμάκια σε πλήρες σκότος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom