Νέα

Ποιά ήταν τα καλύτερα σας χρόνια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Αν στα 18 ανοιγεις νηματα στο μπου μικρε ειμαι σιγουρος σε λιγα χρονια θα εχεις φακελο στην αντιτρομοκρατικη και ποινικο μητρωο παπυρος λαρους οποτε διαβασε να περασεις σε καμια σχολη να βγαινεις με βραχιολακι τουλαχιστον
Εντάξει δεν νομίζω να είμαι 18αρης εδώ :embarrased:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Εντάξει εμείς οι άνδρες πάντα βρίζουμε περισσότερο, ειδικά αν είσαι και οπαδός, τώρα άμα δε λες ούτε τη λέξη "μαλακα" είσαι άγιος στις μέρες μας.
Γυναίκες που βρίζουν δεν είναι γυναίκες...είναι απλά μαλακες που δεν κατουράνε όρθιοι και έτσι πρέπει να αντιμετωπίζονται.Αντε γιατί το ξεφτιλισανε τελείως....
 

afenths71

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
674
Like
6.338
Πόντοι
1.046
2005 ως 2015
34 μου ως 44 μου
οχι οτι τωρα παραπονιεμαι...
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
300
Like
471
Πόντοι
21
2004-2009 Για εμενα ηταν μια ωραια περιοδος σε ολους τους τομεις . Υπηρχε προοπτικη και μελλον παρα το γεγονος οτι και τοτε υπηρχαν χαμηλες αποδοχες (βλ γενια 700 ευρω) και υπερδανεισμος για οσους την ειχαν πατησει . Εννοειται οτι δεν ηταν τελεια αλλα υπηρχαν προοπτικες . Το 2012 βαθυ μνημονιο και αρχισε να ξηλωνεται το πουλοβερ εως το μπουρδελο που ζουμε σημερα
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
2004-2009 Για εμενα ηταν μια ωραια περιοδος σε ολους τους τομεις . Υπηρχε προοπτικη και μελλον παρα το γεγονος οτι και τοτε υπηρχαν χαμηλες αποδοχες (βλ γενια 700 ευρω) και υπερδανεισμος για οσους την ειχαν πατησει . Εννοειται οτι δεν ηταν τελεια αλλα υπηρχαν προοπτικες . Το 2012 βαθυ μνημονιο και αρχισε να ξηλωνεται το πουλοβερ εως το μπουρδελο που ζουμε σημερα
Μη λες μπουρδέλο γιατί και τα μπουρδέλα έχουν οργάνωση
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Γυναίκες που βρίζουν δεν είναι γυναίκες...είναι απλά μαλακες που δεν κατουράνε όρθιοι και έτσι πρέπει να αντιμετωπίζονται.Αντε γιατί το ξεφτιλισανε τελείως....
Λίγο υπερβολή νομίζω, δεν γίνεται να μη βρίζεις καθόλου, δηλαδή οκ να λες μαλακα ας πούμε δε θεωρείται κακό, το να βρίζει μια κοπέλα πολύ τότε ναι κακοφαινεται.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Λίγο υπερβολή νομίζω, δεν γίνεται να μη βρίζεις καθόλου, δηλαδή οκ να λες μαλακα ας πούμε δε θεωρείται κακό, το να βρίζει μια κοπέλα πολύ τότε ναι κακοφαινεται.
Έχω ακούσει σουρωμενη κοπέλα να βρίζει χριστοπαναγιες έξω στον δρόμο...τι επίπεδο ε;
Είμαι ξένος του κόσμου αυτού και πολλά πράγματα που πολλοί τα θεωρούν φυσιολογικά για εμένα είναι νοσηρα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.966
Πόντοι
27.261
μονο αυτο εχει μεινει :undecided:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για το 2) θα ενδιαφερθεί κάποια που θα είναι μάλλον άνω των 40....θα σε πειράξει αυτό;
αμα βλεπεται οχι (το βλεπεται για τα δικα μου γουστα και ΟΧΙ για τα δικα σου ομως :tooth: )
το εχω γραψει και στο αναλογο θρεντ.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Έχω ακούσει σουρωμενη κοπέλα να βρίζει χριστοπαναγιες έξω στον δρόμο...τι επίπεδο ε;
Είμαι ξένος του κόσμου αυτού και πολλά πράγματα που πολλοί τα θεωρούν φυσιολογικά για εμένα είναι νοσηρα.
Αυτό είναι ακραία περίπτωση οκ, ούτε και εμένα μου αρέσει, γενικά με ενοχλεί πάρα πολύ το να βρίζει ο κόσμος τα θεία, πλέον με το παραμικρό βρίζουν το Χριστό και τη Παναγία, βρίσε κάτι άλλο ρε φίλε όχι τη θρησκεία όμως. Γενικά δε ξέρω τη φιλοσοφία σου και τι θεωρείς καλή κοπέλα ας πούμε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Αυτό είναι ακραία περίπτωση οκ, ούτε και εμένα μου αρέσει, γενικά με ενοχλεί πάρα πολύ το να βρίζει ο κόσμος τα θεία, πλέον με το παραμικρό βρίζουν το Χριστό και τη Παναγία, βρίσε κάτι άλλο ρε φίλε όχι τη θρησκεία όμως. Γενικά δε ξέρω τη φιλοσοφία σου και τι θεωρείς καλή κοπέλα ας πούμε.
Το να μην βρίζει μου είναι αρκετό...δεν υπάρχουν πολλές όμως.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Το να μην βρίζει μου είναι αρκετό...δεν υπάρχουν πολλές όμως.
Εμένα προσωπικά δε με νοιάζει, θα προτιμούσα να βρίζει παρά να καπνίζει, ένας φίλος μου καπνίζει φουλ και τώρα δε μπορεί να το σταματήσει με τίποτα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Εμένα προσωπικά δε με νοιάζει, θα προτιμούσα να βρίζει παρά να καπνίζει, ένας φίλος μου καπνίζει φουλ και τώρα δε μπορεί να το σταματήσει με τίποτα
Ερωτική απογοήτευση η πήγε φαντάρος και προσπαθεί να ενταχθεί στο νέο περιβάλλον;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.066
Πόντοι
3.846
Έχω ακούσει σουρωμενη κοπέλα να βρίζει χριστοπαναγιες έξω στον δρόμο...τι επίπεδο ε;
Είμαι ξένος του κόσμου αυτού και πολλά πράγματα που πολλοί τα θεωρούν φυσιολογικά για εμένα είναι νο
μην το βλέπεις σαν ελάττωμα. Μένεις σταθερός στις αρχές σου, όπως μου είπε κάποτε ένας συνάδελφος "αν χαλάσει ο κόσμος, δεν είναι ανάγκη να χαλάσεις και εσύ μαζί του"
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
μονο αυτο εχει μεινει :undecided:
:undecided::undecided::undecided:
giphy.gif
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
μην το βλέπεις σαν ελάττωμα. Μένεις σταθερός στις αρχές σου, όπως μου είπε κάποτε ένας συνάδελφος "αν χαλάσει ο κόσμος, δεν είναι ανάγκη να χαλάσεις και εσύ μαζί του"
"Άμυνω και μετά μόνος και μετά πολλών.."
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τιμή και δόξα στον Αλ Μπαντυ...εχθρός των φεμιναζί πριν καν βγει η λέξη.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Από πιο παλιά βασικά εγώ τότε τον γνώρισα απλώς
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Τα καλητερα χρόνια?...χμμμ...η περασμένη δεκαετία μέχρι πριν τον κορονοιο...Έρωτες σχέσεις ταξηδια,πουτανες!...τώρα σα να έπεσε βόμβα...Και δεν είναι μόνο για μένα...και άλλοι το βλέπουν έτσι...τι να πεις...Θέλει υπομονή ,και απ την άλλη "προσαρμογή" στα νέα δεδομένα απ ότι φαίνεται ....
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Τα καλητερα χρόνια?...χμμμ...η περασμένη δεκαετία μέχρι πριν τον κορονοιο...Έρωτες σχέσεις ταξηδια,πουτανες!...τώρα σα να έπεσε βόμβα...Και δεν είναι μόνο για μένα...και άλλοι το βλέπουν έτσι...τι να πεις...Θέλει υπομονή ,και απ την άλλη "προσαρμογή" στα νέα δεδομένα απ ότι φαίνεται ....
Αν τελειώσει ο κοβιντ και πέσουν κάπως οι τιμές θα είμαστε καλύτερα πιστεύω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom