Νέα

Ποιά ήταν τα καλύτερα σας χρόνια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Ποια ήταν τα χρόνια της ζωής σας που αναπολείτε περισσότερο? Που δημιουργήσατε τις καλύτερες και πιο ευχάριστες αναμνήσεις σας και περνούσατε πιο καλά?
Ειναι δυσκολο να χωρισεις τη ζωη σε χρονιες. Το σιγουρο ειναι πως οι καλυτερες μερες του αντρα ειναι οταν εχει δουλεια και δικα του λεφτα και περιτριγυριζεται απο φιλους, μουνια, αυτοκινητα, δικο του σπιτι και ακριβο ουισκυ. Ειτε ειναι 19 ειτε ειναι 70 χρονων
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.961
Πόντοι
1.056
η καλυτερη χρονια ηταν το 19 οταν δουλευα στο δημο της περιοχης μου για σχεδον ενα χρονο ξεκινωντας ανοιξη. ειχα το μισθο καθε μηνα. γιορτες και σαβ/ριακα καθισιο. σχολασμα στις 1.μιση - 2. στο δημαρχιο χαβαλε και καυλαντισμα με τις μουνιτσες υπαλληλους. χαβαλε και πολυ γελιο και με συναδελφους και με αντιδημαρχους. και μετα παραλια μεχρι το απογευμα. τα βραδυα στα μαγαζια, πλατεια, και γυρες στη περιοχη με τα αμαξια. η τσεπη παντα με χρημα. δε χρωστουσα πουθενα. λιγο αγχος γενικα. μετα βγηκε το γαμημενο το ασεπ, τελειωσε η συμβαση μου και πηραν μονιμους και μαλιστα απο αλλα μερη. αι γαμηδια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Παραδόξως γράφω πολύ καλές εκθέσεις, με καλό λεξιλόγιο και ανάπτυξη ιδεών , αλλά γενικά άμα με ακούσεις να μιλάω ειδικά με την παρέα μου όλο slang είμαστε
Ελπίζω να μην περνάς πολυ χρόνο με την παρέα σου γιατί θα καφροποιηθεις...διάβασε λίγο Παπαδιαμάντη όταν με το καλό χαλαρώσεις λίγο.Θα με θυμηθείς....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Ειναι δυσκολο να χωρισεις τη ζωη σε χρονιες. Το σιγουρο ειναι πως οι καλυτερες μερες του αντρα ειναι οταν εχει δουλεια και δικα του λεφτα και περιτριγυριζεται απο φιλους, μουνια, αυτοκινητα, δικο του σπιτι και ακριβο ουισκυ. Ειτε ειναι 19 ειτε ειναι 70 χρονων
Βασικα προτιμώ την βότκα αλλά κατά τα λοιπά συμφωνώ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
η καλυτερη χρονια ηταν το 19 οταν δουλευα στο δημο της περιοχης μου για σχεδον ενα χρονο ξεκινωντας ανοιξη. ειχα το μισθο καθε μηνα. γιορτες και σαβ/ριακα καθισιο. σχολασμα στις 1.μιση - 2. στο δημαρχιο χαβαλε και καυλαντισμα με τις μουνιτσες υπαλληλους. χαβαλε και πολυ γελιο και με συναδελφους και με αντιδημαρχους. και μετα παραλια μεχρι το απογευμα. τα βραδυα στα μαγαζια, πλατεια, και γυρες στη περιοχη με τα αμαξια. η τσεπη παντα με χρημα. δε χρωστουσα πουθενα. λιγο αγχος γενικα. μετα βγηκε το γαμημενο το ασεπ, τελειωσε η συμβαση μου και πηραν μονιμους και μαλιστα απο αλλα μερη. αι γαμηδια
Με την προ'υ'πηρεσια που είχες δεν μπορούσες να τσιμπήσεις και εσύ μια θέση εκεί;
Μην τα παρατάς...για Α.Σ.Ε.Π.δεν απαιτείται όριο ηλικίας όπως με ένστολες υπηρεσίες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Βασικα προτιμώ την βότκα αλλά κατά τα λοιπά συμφωνώ....
Τυπε μαλλον απουσιαζες απο το σαιτ τις μερες που αγορευε ο δασκαλος Σαββιδης, ισως να ειχες αλλαξει γνωμη για το τι εστι καλοπεραση :headbaning1:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Γενικώς ομιλώ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Συγγνώμη αλλά δυστυχώς έχει συνδεθει με τέτοιους χώρους ...έχει καταντήσει ποτό των μαζών...γενικά έτσι είναι.
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Το ουίσκυ είναι για τους νεοέλληνες που την βγάζουν στα γυφτολα'ι'καδικα με νεοελληνιδες bimbos δούλες των σοσιαλ-μυδια τους...
Αχ και να μουν σε ενα γυφτολαικαδικο τωρα αγκαλια με 2 bimbos και ντιρλα με ενα μπουκαλι ουισκυ στο τραπεζι..χρυσες στγμες που βλεπω δυσκολο πλεον να ξαναζησουμε..!!! 1997
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Αχ και να μουν σε ενα γυφτολαικαδικο τωρα αγκαλια με 2 bimbos και ντιρλα με ενα μπουκαλι ουισκυ στο τραπεζι..χρυσες στγμες που βλεπω δυσκολο πλεον να ξαναζησουμε..!!! 1997
Συναγωνιστή Greekbull,
Σε ένα τέτοιο σκηνικό δεν θα σου σηκωνόταν από το ποτό η αν τα καταφερνες θα σου σκάσει μήνυση κάποια από τις bimbos γιατί έστω ένα τέταρτο του αιώνα αργότερα μπορεί να θυμήθηκε ότι σου έκατσε υπό την επήρεια οινοπνεύματος ...να μην μείνει έξω από το me too και αυτη...και τρέχα γυρεύε μετά!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
η καλυτερη χρονια ηταν το 19 οταν δουλευα στο δημο της περιοχης μου για σχεδον ενα χρονο ξεκινωντας ανοιξη. ειχα το μισθο καθε μηνα. γιορτες και σαβ/ριακα καθισιο. σχολασμα στις 1.μιση - 2. στο δημαρχιο χαβαλε και καυλαντισμα με τις μουνιτσες υπαλληλους. χαβαλε και πολυ γελιο και με συναδελφους και με αντιδημαρχους. και μετα παραλια μεχρι το απογευμα. τα βραδυα στα μαγαζια, πλατεια, και γυρες στη περιοχη με τα αμαξια. η τσεπη παντα με χρημα. δε χρωστουσα πουθενα. λιγο αγχος γενικα. μετα βγηκε το γαμημενο το ασεπ, τελειωσε η συμβαση μου και πηραν μονιμους και μαλιστα απο αλλα μερη. αι γαμηδια
Δημόσιο φορ εβερ..
 

Διαγραμμένο μέλος 210059

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
149
Like
24.296
Πόντοι
25.186
R-5454793-1393782653-3710.jpg

Αυτο μου θυμισες ρε τρελε...
Με πηγες 25 χρονια πισω
 
Εγγρ.
10 Ιουν 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
3
Like
138
Πόντοι
0
Συναγωνιστή Greekbull,
Σε ένα τέτοιο σκηνικό δεν θα σου σηκωνόταν από το ποτό η αν τα καταφερνες θα σου σκάσει μήνυση κάποια από τις bimbos γιατί έστω ένα τέταρτο του αιώνα αργότερα μπορεί να θυμήθηκε ότι σου έκατσε υπό την επήρεια οινοπνεύματος ...να μην μείνει έξω από το me too και αυτη...και τρέχα γυρεύε μετά!
Χαχα τα σκηνικα που ανακαλω στη φτωχη μου μνημη παντα κατεληγαν σε τρελα γαμησια με μια απο τις δυο bimbos.. Τι ωραια χρονια: "Δωσε μου τωρα να πιω, το δηλητηριο αυτο που κραταγες για μενα.."!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Χαχα τα σκηνικα που ανακαλω στη φτωχη μου μνημη παντα κατεληγαν σε τρελα γαμησια με μια απο τις δυο bimbos.. Τι ωραια χρονια: "Δωσε μου τωρα να πιω, το δηλητηριο αυτο που κραταγες για μενα.."!!!
Να ζήσεις να τα θυμάσαι....ήταν η πρώτη μας νεοτατητα αυτά τα χρόνια ,αξέχαστα....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.373
Κριτικές
62
Like
45.035
Πόντοι
9.297
Όχι και με τις δύο;;;;Γιατί ρε παικτη;;;Κρίμα ρε....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom