Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

adistaktos mermygas

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2011
Μηνύματα
236
Like
0
Πόντοι
1
Κριμα δεν λες τιποτα !!!
Λυπαμαι αυτα τα παιδια, αλλα και αυτους τους γονεις !!!
τους γονεις λυπάμαι φίλε.. ο μπλεγμένος μια χαρά μαστούρης δεν χαμπαριάζει από συναισθήματα, στεναχώριες κλπ
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Ρε συναγωνιστές γι' αυτή με τα γυαλιά ψηλά στη Σόλωνος που ρώτησα στην προηγούμενη σελίδα δεν ξέρει κανείς να μου απαντήσει; Την έχω δει κι άλλες φορές εκεί λογικά εσείς τα τσακάλια θα την έχετε τρακάρει, δεν είναι καινούρια...

νομίζω ξέρω ποια λες αλλά δεν μπορώ να σε βοηθήσω... είναι συμπαθητική στη φάτσα ... αλλά μου φαίνεται λίγο χοντροκώλα ... και νομίζω ότι ζητάει πολλά ...
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Ρε συναγωνιστές γι' αυτή με τα γυαλιά ψηλά στη Σόλωνος που ρώτησα στην προηγούμενη σελίδα δεν ξέρει κανείς να μου απαντήσει; Την έχω δει κι άλλες φορές εκεί λογικά εσείς τα τσακάλια θα την έχετε τρακάρει, δεν είναι καινούρια...
Φιλε μου ειναι εκτος προσωπικου target group. Αν δεν με απατα ομως η μνημη εχουν αναφερθει στο παρελθον στοιχεια για αυτην. Το κακο ειναι οτι πρεπει να ψαξεις βαθεια, πολυ βαθεια για να βρεις...
Αν παντως φετιχ ειναι τα γυαλια, στη γωνια Καποδιστριου - Αριστοτελους συχναζει μια μαυρουλα, συμπαθητικη, γελαστη, ευγενικη, οχι ενοχλητικη που φοραει γυαλια...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
νομίζω ξέρω ποια λες αλλά δεν μπορώ να σε βοηθήσω... είναι συμπαθητική στη φάτσα ... αλλά μου φαίνεται λίγο χοντροκώλα ... και νομίζω ότι ζητάει πολλά ...

Πρέπει να είναι ελαφρώς χοντροκώλα αλλά και μόνο αυτή η καβλόφατσα με τα γυαλιά, το ικανοποιητικότατο στήθος της και τα ξεκωλέ φορέματα που φοράει μου φτάνουν. Πάντως όντως ζητάει πολλά, εμένα που τη ρώτησα μου είπε 50 ευρώπουλα + 18 το ξενοδοχείο για πίπα, κανονικό, πισωκολλητό, όχι πρωκτικό, όχι χύσιμο στα γυαλιά... Γι' αυτό δεν τη δοκίμασα αλλά άμα μου πείτε ότι είναι τούρμπο θα το κάνω το τόλμημα...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Φιλε μου ειναι εκτος προσωπικου target group. Αν δεν με απατα ομως η μνημη εχουν αναφερθει στο παρελθον στοιχεια για αυτην. Το κακο ειναι οτι πρεπει να ψαξεις βαθεια, πολυ βαθεια για να βρεις...
Αν παντως φετιχ ειναι τα γυαλια, στη γωνια Καποδιστριου - Αριστοτελους συχναζει μια μαυρουλα, συμπαθητικη, γελαστη, ευγενικη, οχι ενοχλητικη που φοραει γυαλια...

Μισοριξιά ή έχει... πλούσια τα ελέη; ;)
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Μισοριξιά ή έχει... πλούσια τα ελέη; ;)
Συμπαθητικη, οχι πρωτο βιολι στη ορχηστρα, αλλα γαμευσιμη , αν δεν εχεις ενδοιασμους λογω καταγωγης της. Μια βολτα, θεωρω οτι ειναι ο καλυτερος τροπος ενημερωσης παντως, αν φυσικα σε φερνεθ ο δρομος σου απο εκει.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Συμπαθητικη, οχι πρωτο βιολι στη ορχηστρα, αλλα γαμευσιμη , αν δεν εχεις ενδοιασμους λογω καταγωγης της. Μια βολτα, θεωρω οτι ειναι ο καλυτερος τροπος ενημερωσης παντως, αν φυσικα σε φερνει ο δρομος σου απο εκει.

Καλά αυτό εννοείται, δε θα σηκωθώ κι απ' την πολυθρόνα μου να πάω Βάθης για πάρτη της :2funny: :2funny: :2funny:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
..επειδη καποιος ρωτησε πιο πριν,ναι..παιζει πιατσα στο κεφαλαρι..αλλα,οχι σαν τις συνηθισμενες.
 

poutanakias1970

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
0
ποιο κεφαλαρι ρε συναδελφοι?μην τρελλαθουμε εντελως?για κιφισσια μιλαμε?πληροφοριεσ παρακαλω!!!!!!!!!!!
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Στην Εκαλη, στου Γιωργου το σπιτι, εκει θα κανουν πιατσα ολοι οι ΕΛΛΗΝΕΣ !!!  :grin: :grin: :grin:
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Πεμπτη βραδυ πετυχα στη πιατσα της γερανιου την Αλεξανδρα...ψιλη κοπελα,νεαρη με ξανθο μαλλι και γαλανα ματια,πιρσινγκ στο φρυδι...30 ευρο μαζι με ξενοδοχειο...διαπραγματευσιμες τιμες για επιπλεον υπηρεσσιες.
 

pankor

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
αγαπητοί κύριοι συναγωνιστές!!! θ ήθελα όποιοσ ξέρει και μπορεί ν μ δώσει πληροφορίεσ για τη Λιλι κ τη Μιμα όπως τιμές περιοχή ώρες και π μπορεί ν τσ πάει καποιοσ αν δν εχει αμαξι.....ευχαριστώ εκ τν προτερων!!!! :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
... ποια είναι η Λαβίνια;; έχει κανείς συναγωνιστής φωτό;;

Ρώτα τον παίκτουρα, αυτός θα έχει σίγουρα φωτογραφία και ολόσωμη και απ' τα δάχτυλα των ποδιών της και τα πατουσάκια της ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom