Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (0 μέλη και 43 επισκέπτες)

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Χθεσινοβραδυνη βολτα στα συνηθη σημεια συγκεντρωσης νεαρων και γηρεοτερων "κοριτσιων".
Σολωνος λιγο πιο κατω απο την Νομικη, το γνωστο ψηλοκαπουλο μαυρομαλλικο αλλοδαπο. Ομορφη κοπελλα (70 συν ξενοδοχειο, απλο προγραμμα), υπερτιμημενη κατα την γνωμη μου.
Μπροστα απο το Φυσικο, 3-4 μεγαλοκοπελες, αδιαφορες εμφανισιακα.
[glow=red,2,300]Χαμηλα Σολωνος, οι γνωστες Βουλγαρες (50 συν ξενοδοχειο). Καλες παρουσιες για την περιοχη, αμφιβολη αποδοση επι τω εργω.[/glow]
Εν συνεχεια οι μαυρουλες της Καποδιστριου, εμφανως λιγοτερες απο αλλες ημερες (μη ξεχναμε οτι ηταν Τριτη).
Μπροστα απο το Lito, το διδυμο Μαρια - Κατερινα και μια περιφερομενη καστανομαλλα, αγνωστων λοιπων στοιχειων.
Στην Αριστοτελους και Χαλκοκονδυλη, 2-3 Ρουμανες, αδυνατες, για τους λατρεις του ειδους.
Ενα, νεοαφιχθεν για εμενα, νεαρο Ρωσιδακι (30 απλο + ξενοδοχειο), καλη φατσουλα, με πιασηματακια.
Πολλα πρεζακια στην Σωκρατους, μα παρα πολλα, για τους τολμηρους του ειδους.
Και φυσικα στην γωνια Καποδιστριου και Μαρνη, στο Γερμανο, η γνωστη Ισαβελλα, με σορτσακι ξεκωλλε ολε ολε, ολο ναζι και χαρα αλλα απο δουλια αστα να πανε.
Αυταααα.....

Έχει κανείς πάρει αυτές τις Βουλγάρες (χαμηλά στη Σόλωνος)? Θέλουν 50 Ευρώ για απλό πρόγραμμα? Είναι θερμές ή ξεπέτες?

Πέρασα και εγώ χτες από την περιοχή, και 1 από αυτές μου άρεσε υπερβολικά, αλλά επειδή είχα ήδη κάνει κατάθεση, προσπέρασα.

Ευχαριστώ. 
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Κατάθεση??
Που την έκανες ρε συναγωνιστή την κατάθεση?
Έχει γούστο να την έκανες στο ΠΟΡΝΟΜΕΓΑΡΟ και να μη λες τίποτα…………….
Ανάφερε επειγόντως λεπτομέρειες!
 

Than77

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2010
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Την έκανα στην Penny, Βριλησσού 36  :). . . . έπειτα από "πίεση" ενός φιλαράκου


Στο Μέγαρο θα πάω σήμερα για πρώτη φορά, μάλλον κατά της 8-8:30. . . λέω να δοκιμάσω την Μικαέλα. :P

 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Άξιος μπράβο ............
και εις Ρεβεκκότερα-Μαγδότερα!


 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Χθεσινοβραδυνη βολτα στα συνηθη σημεια συγκεντρωσης νεαρων και γηρεοτερων "κοριτσιων".
Σολωνος λιγο πιο κατω απο την Νομικη, το γνωστο ψηλοκαπουλο μαυρομαλλικο αλλοδαπο. Ομορφη κοπελλα (70 συν ξενοδοχειο, απλο προγραμμα), υπερτιμημενη κατα την γνωμη μου.
.............

έχεις απόλυτο δίκιο ... η ψηλή (αλβανορουμάνα... μαρία ...κατά δήλωσή της) .... μπορεί να κατέβει και έως τα 40 ευρώ για σεξ στο αυτοκίνητο.....συμπαθής ... αλλά θα μπορούσε και καλύτερα ... κρίμα γιατί είναι ωραίο κορμί...
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.354
Κριτικές
3
Like
97
Πόντοι
16
Στην παραλιακη στο υψος του ξενοδοχείου Κρεολη, και λίγο πιο κάτω στην Shell στο ελληνικό, παίζουν κάτι δυνατά κορμιά. Ξενάκια όλα με ρωσιδομουρες αλλά από κορμι τρελλά ! Νούμερα δε ξέρω, αλλά είναι δυνατά γιατί ή θα λείπουν με πελάτη η πάντα έχει ουρά με αυτοκίνητα εκει για να τους μιλήσουν
 

NIKOLOPOYLOS

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιζει κανα καλο πουτανακι για  :knockinb:ρε παιδια στο περιστερι?
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
συναγωνιστες εθεαθει μελαχροινο τεμαχιο κορυφή απο εμφανιση-κορμί στον παράδρομο της Συγγρού λίγο πίσω απο το ξενοδοχείο HELLINIS.δεν ηταν τραβελλος σίγουρα και σίγουρα εργαζόταν...απλα λόγω αποχώρησης με εργαζόμενο κορίτσι απο το ξενοδοχειο δεν ρωτησα για τα σχετικά...αυριο θα επαναλάβω την βόλτα προς αναζήτηση της κορασίδας.αν καποιος ξερει περισσότερα ας ενημερώσει ;) ;) ;)
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
Δηλαδή τι δουλειά κάνει αυτό το κορίτσι στο ξενοδοχείο?
μαλλον δεν εγινα κατανοητος σε καποιους...επαναλαμβάνω λοιπόν πιο απλά:αποχωρούσα απο το ξενοδοχείο με αλλη <<εργαζομενη>> κοπέλα (κοινως βιζιτα) και δεν μπορουσα να ρωτήσω...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
μαλλον δεν εγινα κατανοητος σε καποιους...επαναλαμβάνω λοιπόν πιο απλά:αποχωρούσα απο το ξενοδοχείο με αλλη <<εργαζομενη>> κοπέλα (κοινως βιζιτα) και δεν μπορουσα να ρωτήσω...
Θα γινοταν της βιζιτας ???  :tickedoff: :s&m_1:
Μαλλι με μαλλι, φοβερο σοου !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

damir

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΠΑΡΧΙΩΤΕΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ ΠΟΥ ΡΩΤΟΥΝ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΙΣ ΑΘΗΝΑΣ.Η ΞΕΝΑΓΗΣΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ 3η ΣΕΠΤΕΜΡΙΟΥ ΚΑΙ ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΑΥΡΟΥΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ.ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 20 ΕΥΡΩ+ΗΟΤΕΛ.ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΥΡΟΥΛΕΣ ΜΕΧΡΙ 6 ΠΡΩΙ.ΜΕΤΑ ΤΙΣ 9 ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ.ΡΟΥΜΑΝΑΚΙΑ,ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΦΤΙΣΕΣ,ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 20 ΕΥΡΩ+ΗΟΤΕΛ.ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΞΕΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΑΡΜΑΝΗΔΕΣ.ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ.ΜΑΡΙΑ+ΑΝΝΑ+ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΥΝΑΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΒΑΛΑΝΤΙΑ+ΜΕΓΑΛΟΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ ΤΟΥΣ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΡΕΖΟΥΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΠΕΛΑΤΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ 10 ΕΥΡΩ.ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΡΑΔΟΚΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Η ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΑΣ ΣΕ ΠΑΡΚΙΝ,ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΦΤΗΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥΟΡΟΦΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ 3η ΣΕΠΤΕΜΡΙΟΥ,ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΙΣ ΗΔΟΝΗΣ.ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΩ ΜΙΑ ΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΑ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΟΥΣ ΤΟΣΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΠΑΡΧΙΩΤΕΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗ ΠΟΥ ΡΩΤΟΥΝ ΓΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΙΣ ΑΘΗΝΑΣ.Η ΞΕΝΑΓΗΣΗ ΑΡΧΙΖΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΠΟ ΑΡΧΕΣ 3η ΣΕΠΤΕΜΡΙΟΥ ΚΑΙ ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ ΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΜΑΥΡΟΥΛΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΖΗΤΗΣΕΙ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ.ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 20 ΕΥΡΩ+ΗΟΤΕΛ.ΑΡΓΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΜΑΥΡΟΥΛΕΣ ΜΕΧΡΙ 6 ΠΡΩΙ.ΜΕΤΑ ΤΙΣ 9 ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ.ΡΟΥΜΑΝΑΚΙΑ,ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΦΤΙΣΕΣ,ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΑΠΟ 20 ΕΥΡΩ+ΗΟΤΕΛ.ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΞΕΙΖΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΧΑΡΜΑΝΗΔΕΣ.ΜΕΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΒΑΝΙΑ.ΜΑΡΙΑ+ΑΝΝΑ+ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΥΝΑΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΑ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ ΚΑΙ ΒΑΛΑΝΤΙΑ+ΜΕΓΑΛΟΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΤΟ ΧΑΡΤΖΙΛΙΚΙ ΤΟΥΣ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΠΡΕΖΟΥΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΘΕΣΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΠΕΛΑΤΗ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ 10 ΕΥΡΩ.ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΘΕΛΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΛΕΦΤΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΡΑΔΟΚΟΥΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ Η ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΜΑΣ ΣΕ ΠΑΡΚΙΝ,ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΦΤΗΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥΟΡΟΦΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ ΠΡΙΝ ΤΗΝ 3η ΣΕΠΤΕΜΡΙΟΥ,ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΗΜΕΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΗΝ ΠΗΓΗ ΤΙΣ ΗΔΟΝΗΣ.ΟΠΟΙΟΣ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΩ ΜΙΑ ΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΑ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ.
Iδιοκτητης εισαι, η ο υπαλληλος του PARKING ???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

damir

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ Η ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ PARKING ΘΑ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΟΠΛΟΠΟΛΥΒΟΛΟ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ Η ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΤΟΥ PARKING ΘΑ ΕΙΧΑ ΓΙΝΕΙ ΠΛΟΥΣΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΕΝΑ ΟΠΛΟΠΟΛΥΒΟΛΟ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. :2funny:
ΟΠΛΟΠΟΛΥΒΟΛΟ, παλαια καραβανα μου ακουγεσε !!!  :'( :'( :'(
 

damir

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
:ak:AN ΔΙΑΒΑΖΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟ ΜΟΥ ΘΑ ΕΒΛΕΠΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΠΑΛΙΑ ΚΑΡΑΒΑΝΑ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom