Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
τι ώρα έπαιζε σήμερα φίλε?

... και πόσα έδωσες!!!  [... ο  ... τσίπης του φόρουμ έχω καταντήσει...]

... πάντως το κορίτσι πρέπει, μετά από τέτοια διαφήμιση, να έχει πολύ δουλειά αυτές τις δυο μέρες .... δεν μπορώ να την πετύχω με τίποτα!!  χαλάλι της
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Τεσταρίστηκε το μωρό σήμερα το μεσημέρι. Εξαιρετική πίπα και απίστευτο κουλούρι.
Χαλαρά μέσα στο τοπ τρία και έχω γαμήσει αρκετούς κώλους μέχρι τώρα στην καριέρα μου.

Συναγωνιστή!!  δώσε ΑΜΕΣΑ αναφορά για όλο το τοπ five!!!
 

angelosxs

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ξαναμενος βγηκα σημερα το βραδυ γυρω στις 12 μπας και βρω τιποτα καλο στις πιατσες,οι περισσοτερες μαπα το καρπουζι...
Μια ψιλο καλη ψιλη μαυρομαλλα μαλλον ρωσιδα βρηκα στην μεση περιπου της σολωνος,60+18 για το χοτελ,χωρις να μου κατεβασει την τιμη.. και για φουλ προγραμμα μου ειπε δεν κανει..
Σολωνος και καποδιστριου ακομα μια που βλεποταν ξανθια ζητουσε 70
Πανε καλα ρε συναγονιστες??Τι τιμες ειναι αυτες...  :headbang:
Ειδα και μια κοντουλα μαυρομαλλα αρκετα εμφανισιμη στην καποδιστριου και μαρνης λιγα μετρα μετα το φαναρι,ρευμα προς πατησιων,αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω αν ηταν αυτο που εψαχνα...γιατι αναψε το φαναρι και ξεκινησα..Μεχρι να κανω τον γυρω του τετραγωνου ειχε εξαφανιστει...Περασα 5-6 φορες ακομα αλλα δεν ηταν εκει...Ξερει κανεις κατι για την κοπελα??
Δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο τα ΄κομματια΄ που ειδα...Ισως βγηκα αργα..Την πεμπτη το μεσημερι θα περασω απο την πιατσα της γερανιου επειδη ετυχε και δουλευα εκει 3-4 φορες υπαρχουν 4-5 κομματια πολυ καλυτερα απο οτι ειδα σημερα...Θα σας ενημερωσω...  :grin:

Υ.Γ  Αν ξερει κανεις κατι για την κοπελα που λεω στην καποδιστριου και μαρνης παρακαλω να ενημερωσει..
 

enormous

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
248
Like
116
Πόντοι
1
Υ.Γ  Αν ξερει κανεις κατι για την κοπελα που λεω στην καποδιστριου και μαρνης παρακαλω να ενημερωσει..

Φίλε μου, λογικα ετσι όπως τα θετεις, πρεπει να ειναι η Ισαβελλα (καταγωγη Αλβανικη). Στηνεται στο φαναρι, μπραστα απο ενα καταστημα Γερμανος. Παλια ξανθομαλλα, νυν μαυρο (μαλλον δεν πετυχε η βαφη και τα περασε ενα χερακι σκουρο). Καλη περιπτωση για την περιοχη, προσωπικα θεωρω υπερτιμημενη για 50€ που ζητουσε. Στα συν το νεαρον της ηλικιας και η καθαριοτητα. Στα πλην η εναλλαγες στη διαθεση, μια κρυο μια ζεστη. Και φυσικα και το ποσον.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Κάβλωσα κι εγώ με τις φωτό της Λίλης και βγήκα χθες βόλτα κατά τις 9. Ξεραίλα εκείνη την ώρα, τίποτα, και πηγαίνω Γερανίου και Ζήνωνος. Επίσης τίποτα. Πλησιάζω στο χοτέλ Επίδαυρος, καθότανε μια κοπέλα μέσα από το τζάμι, δεν μου πολυάρεσε, φεύγω, με τα πολλά ξαναγυρνάω γιατί δεν υπήρχε τίποτα άλλο. Και βλέπω την ίδια κοπέλα μαζί με μια άλλη, κάθονταν μέσα στο χοτέλ σε ένα καναπεδάκι με έναν τύπο μαζί  :think:. Στέκομαι, ανάβω ένα τσιγάρο κι εκεί που ήμουν έτοιμος να ρωτήσω στη ρεσεψιόν, τις βλέπω που βγαίνουν με κάτι άλλους τύπους, τουρίστριες ήτανε τελικά, τι σκατά, μένουνε και τουρίστες στο μπουρδέλο; Ρεζίλι θα γινόμουν  :-. Ξαναγυρνάω Αριστοτέλους και έχουνε σκάσει 3-4, πλησιάζω τη Φλόρι, η οποία είναι κατά δήλωσή της 20 χρόνων, κι έχει κατσαρά καστανόξανθα μαλλιά. Κανονική στο πάχος φαινότανε με τα ρούχα, 30 με το χοτέλ, πάμε λέω. Αλβανίδα, με το που γδύθηκε τα είδα όλα  :new_shocked:. Μια γυναίκα που αν ζυγιστεί πιθανότατα θα είναι στα κανονικά κιλά για το ύψος της αλλά μέσα στην πατσαδούρα, τα σπυριά και τα σημάδια, είχε και μια μεγάλη ουλή στο πλάι της κοιλιάς, όχι από γέννα, τα νεφρά της πούλησε; Τέλος πάντων, πίπα καλή έκανε αλλά και μόνο που έβλεπα αυτό τον κώλο στον καθρέφτη μου έπεφτε. Το τέλος περιελάμβανε μια  :jerking:, με τη Φλόρι να έχει ρίξει όλες τις πατσές της επάνω μου κι εγώ να αναρωτιέμαι πότε θα τελειώσει αυτό το βρώμικο μαρτύριο. Μπόχας και δυσωδίας, γύρισα σπίτι και μπήκα στον κλίβανο.



 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
:2funny:
Όχι ρε τύπε, ουλή από εγχείριση ήτανε  :tits2:
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
Ξαναμενος βγηκα σημερα το βραδυ γυρω στις 12 μπας και βρω τιποτα καλο στις πιατσες,οι περισσοτερες μαπα το καρπουζι...
Μια ψιλο καλη ψιλη μαυρομαλλα μαλλον ρωσιδα βρηκα στην μεση περιπου της σολωνος,60+18 για το χοτελ,χωρις να μου κατεβασει την τιμη.. και για φουλ προγραμμα μου ειπε δεν κανει..
Σολωνος και καποδιστριου ακομα μια που βλεποταν ξανθια ζητουσε 70
Πανε καλα ρε συναγονιστες??Τι τιμες ειναι αυτες...  :headbang:
Ειδα και μια κοντουλα μαυρομαλλα αρκετα εμφανισιμη στην καποδιστριου και μαρνης λιγα μετρα μετα το φαναρι,ρευμα προς πατησιων,αλλα δεν μπορεσα να καταλαβω αν ηταν αυτο που εψαχνα...γιατι αναψε το φαναρι και ξεκινησα..Μεχρι να κανω τον γυρω του τετραγωνου ειχε εξαφανιστει...Περασα 5-6 φορες ακομα αλλα δεν ηταν εκει...Ξερει κανεις κατι για την κοπελα??
Δεν εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο τα ΄κομματια΄ που ειδα...Ισως βγηκα αργα..Την πεμπτη το μεσημερι θα περασω απο την πιατσα της γερανιου επειδη ετυχε και δουλευα εκει 3-4 φορες υπαρχουν 4-5 κομματια πολυ καλυτερα απο οτι ειδα σημερα...Θα σας ενημερωσω...   :grin:

Υ.Γ  Αν ξερει κανεις κατι για την κοπελα που λεω στην καποδιστριου και μαρνης παρακαλω να ενημερωσει..
Ισαμπέλα λέγεται και είναι αλμπάνι. Κάνει πιάτσα εκεί από πέρυσι και την έχει ξεσκίσει η μισή Αθήνα. Δες προηγούμενες κριτικές. Παίρνει 50 εβραίους και δίνει πίσω πόρτα. Όμως τον έχει πάρει ψηλά τον αμανέ λόγω μεγάλης πελατείας που προσελκύει και μπορεί να φας τα μούτρα σου μ΄ αυτήν. Καλύτερα κόψε βόλτα πριν την Λένορμαν μετά τα ΚΤΕΛ στη Κηφισού. Έχει δυνατά ρουμάνικα τεμάχια με 30 εβραίαους
 

angelosxs

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστω για τις πληροφοριες συναγωνιστη...Εχει κανενα χοτελ εκει στα κτελ?Γιατι κυκλοφορω με μηχανη...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
41
Like
3.715
Πόντοι
4.587
Ευχαριστω για τις πληροφοριες συναγωνιστη...Εχει κανενα χοτελ εκει στα κτελ?Γιατι κυκλοφορω με μηχανη...
Στα αμάξια τις φορτώνουν αλλά ξέρουν αυτές συνήθως και σε πάνε σε ξενοδοχείο άμα θες. Απ΄ ότι ξέρω εκεί γύρω δεν έχει κάποιο ξενοδοχείο.
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
προσοχή!! ΜΑριάνα=μπάζο
 

Συνημμένα

  • Photo-0619a.jpg
    Photo-0619a.jpg
    144,6 KB · Εμφανίσεις: 114

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Αυτη η Μαριαννα ειναι μια αδυνατη που περπαταει λες και εχει καταπιει σκουποξυλο???
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Λίλη και Μίμα!!
 

Συνημμένα

  • Photo-0620a.jpg
    Photo-0620a.jpg
    174 KB · Εμφανίσεις: 107
  • Photo-0621a.jpg
    Photo-0621a.jpg
    207,5 KB · Εμφανίσεις: 108

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Λίλη!!
 

Συνημμένα

  • Photo-0622a.jpg
    Photo-0622a.jpg
    266,4 KB · Εμφανίσεις: 62
  • Photo-0623a.jpg
    Photo-0623a.jpg
    212,4 KB · Εμφανίσεις: 77

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Λίλη, Μίμα και Τζέσικα!!
 

Συνημμένα

  • Photo-0624a.jpg
    Photo-0624a.jpg
    251,7 KB · Εμφανίσεις: 53
  • Photo-0625a.jpg
    Photo-0625a.jpg
    229,9 KB · Εμφανίσεις: 57

angelosxs

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Μολις γυρησα απο την γερανιου,πηρα την Αλεξανδρα ψηλη ξανθια με σκουλαρικι στα χειλια...Γενικα ομορφουλα,20+10 κωλο δεν δινει.
Καθαρη,μυριζε μονο το αρωμα της.
Δεν εχω την πειρα να κρινω γιατι εχω λιγες εμπειριες στον αγοραιο ερωτα...Η εντυπωση που μου αφησε χαρουμενη,χαμογελαστη αργησα αρκετα να τελιωσω αλλα δεν ειπε τιποτα,πιπα σχετικα καλη στο  :knockinb: δεν την αφησα να κανει τιποτα τα εκανα ολα εγω..
Γενικα εμεινα ευχαριστημενος η καλυτερη απο τις 4 που εχω πληρωσει...
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
τη μουναρα αυτη η λιλη ρε φιλαρα απο που εινε,που την βρισκουμε κ ποσο παει το μαλλι φιλε.
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
όμως πραγματικά της Πουτάνας!!! ... γινότανε στο Σύνταγμα ...
 

Συνημμένα

  • Photo-0629a.jpg
    Photo-0629a.jpg
    25 KB · Εμφανίσεις: 20
Δ

Διαγραμμένο μέλος 113062

Επισκέπτης
ρε μάγκες κ αυτή η Μίμα φαίνεται τούμπανο...απο φάτσα πως έιναι γιατι δε φαίνεται καλά στις φωτο?...
Μίμα ή Λίλη :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom