Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
9
Like
202
Πόντοι
36
Γωνία Αριστοτέλους με Καποδιστρίου

Ξανθιά ψηλή με κοντό καρέ μαλλί νομίζω ως Μπέλα συστήθηκε γνωρίζει κάποιος λεπτομέρειες?
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Το τιμα το 20αρικο που ζηταει .
Παιρνει ενα 8αρακι σαν βαθμο
Και οι σχετικες φωτο :

snap1v.png

snap2m.png
τυπε ωραιες οι φωτο,αλλα χρειαζεσαι μια καλη διαιτα. :P
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Καλημέρα.Μήπως ξέρει κανείς φίλος αν υπάρχει καμμιά που να κάνει πιάτσα στην Αθήνα να πάρεις στο αμάξι για καμμιά πίπα? Στη Συγγρού μόνο τραβεστί έχει? Δεν έχει και original? Και αν υπάρχει, υπάρχει κάποιο μέρος κατά κει που να βολεύει? Αν μου πείτε και την τιμή περίπου να ξέρω, είμαι υπόχρεος! Ευχαριστώ
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
366
Καλημέρα.Μήπως ξέρει κανείς φίλος αν υπάρχει καμμιά που να κάνει πιάτσα στην Αθήνα να πάρεις στο αμάξι για καμμιά πίπα? Στη Συγγρού μόνο τραβεστί έχει? Δεν έχει και original? Και αν υπάρχει, υπάρχει κάποιο μέρος κατά κει που να βολεύει? Αν μου πείτε και την τιμή περίπου να ξέρω, είμαι υπόχρεος! Ευχαριστώ
Φιλε δεν εμαθες για τις original?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.645
Like
68
Πόντοι
166
περασμα χθες και αναζητηση για ισαβελα στο γερμανο,τιποτα,ποιες μερες δουλευει;;
οτι να ναι και φυσικα η ερωτηση ακυρη
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
195
Πόντοι
5.765
Ποια είναι αυτή η Λίλη; Αυτή στο περίπτερο στην αριστοτέλους - χαλκοκονδύλη; 20 ευρώ; εμένα μου είχε ζητήσει 40 (με το χοτέλι μαζί).

Ζητανε οσα θελουνε ...... βασικα παντα ζητα 30+10 αλλα δεν τα παιρνει μετα την 2-3 φορα ( το ξεκοβεις )

τυπε τις φωτος πως τις εβγαλες?

Ειμαι κατασκοπος ! ! ! !

τυπε ωραιες οι φωτο,αλλα χρειαζεσαι μια καλη διαιτα. :P

Το παλευω master21 και γιαυτο με βοηθα στην γυμναστικη το κοριτσι ........

για τον τυπο μας λεω ρε οχι για το μωρο. :2funny: :2funny:
το τρωει το φαι του ο μπαγασας. :grin:

ενίοτε τρώγω και των άλλων , καθως ειναι πλεον γνωστό οτι ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ ...... ;-)  
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Παιδιά μην προδίδετε τα μυστικά όπλα δημόσια στον "εχθρό"! Αποσύρετε τη φωτό! Στειλτε την πριβε!! Θα μας πάρουν χαμπάρι και θα τρέχουμε!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Το τιμα το 20αρικο που ζηταει .
Παιρνει ενα 8αρακι σαν βαθμο
Και οι σχετικες φωτο :

snap1v.png

snap2m.png

Τεσταρίστηκε το μωρό σήμερα το μεσημέρι. Εξαιρετική πίπα και απίστευτο κουλούρι.
Χαλαρά μέσα στο τοπ τρία και έχω γαμήσει αρκετούς κώλους μέχρι τώρα στην καριέρα μου.
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
600
Like
14
Πόντοι
6
Τεσταρίστηκε το μωρό σήμερα το μεσημέρι. Εξαιρετική πίπα και απίστευτο κουλούρι.
Χαλαρά μέσα στο τοπ τρία και έχω γαμήσει αρκετούς κώλους μέχρι τώρα στην καριέρα μου.
τι ώρα έπαιζε σήμερα φίλε?
 

kazanas

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
341
Like
4
Πόντοι
1
Καλημέρα.Μήπως ξέρει κανείς φίλος αν υπάρχει καμμιά που να κάνει πιάτσα στην Αθήνα να πάρεις στο αμάξι για καμμιά πίπα? Στη Συγγρού μόνο τραβεστί έχει? Δεν έχει και original? Και αν υπάρχει, υπάρχει κάποιο μέρος κατά κει που να βολεύει? Αν μου πείτε και την τιμή περίπου να ξέρω, είμαι υπόχρεος! Ευχαριστώ

Κατεβαίνεις τη Σόλωνος (ξεκίνα από ψηλά) .... συνεχίζεις Καποδιστρίου .... στο φανάρι με Αριστοτέλους αριστερά .... όλο ευθεία θα βρεθείς στη Σωκράτους (αραπάκια)  ... στο τέρμα στριβεις αριστερά στην Ευριπίδου ... και πάλι από την αρχή!!  

ΠΡΟΣΟΧΗ!!  μή δώσεις πάνω από 20€ !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom