Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Συναγωνιστες σημερα το μεσημερακι μετα τα ελληνικα χρηματιστηρια στην καβαλας 3 γυφτο-ρουμανακια εκανα πιατσα στο δρομο , μπαζακια θα ελεγα ζηταγαν 40 ευρω για σεξ στο αυτοκινητο αλλα δεχονταν και με 20 λογω αναδουλειας...........
μονο για χαρμανηδες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παίδες χαιρετώ ξανά μετά από απουσία ενός μηνός. Λοιπόν την περασμένη Παρασκευή πέρασα από Σόλωνος. Μια από τα ίδια, αλλά θέλω πληροφορίες για μια κοπέλα η οποία θα έχει σίγουρα ξανασυζητηθεί εδώ απλά δεν έχει υποπέσει στην αντίληψή μου κάτι. Λίγο παρακάτω από τη διασταύρωση Σόλωνος με Ασκληπιού (πριν το Χημείο) κάνει πιάτσα μια τύπισσα με σχετικά καλό σώμα, καλό βυζί και απίστευτο kinky γυαλάκι που είναι και το χαρακτηριστικό της, την πετύχαινα παλιότερα πολλές φορές αλλά είχε χαθεί για πολύ καιρό, την ξαναείδα τώρα. Μου φαίνεται ξεπέτα απ' τον τρόπο της αλλά θέλω τη γνώμη σας, σίγουρα την έχετε ξαναδεί οι περισσότεροι και όλο και κάποιος θα μπήκε στον πειρασμό να τη "δοκιμάσει"... Της έπιασα την κουβέντα, νομίζω Τζένη μου είπε ότι τη λένε (δεν είμαι σίγουρος) και μου ζήτησε 50 ευρώ + 18 το ξενοδοχείο με υπηρεσίες τσιμπούκι, γαμήσι κανονικά, πισωκολλητό και χύσιμο με καπότα. Μου φάνηκε ακριβή φυσικά και δεν το συνέχισα, δε χαλάστηκα τόσο επειδή δεν έδινε κουλούρι αλλά επειδή στην τιμή των 50 ευρώ δεν άφηνε χύσιμο στα γυαλιά το οποίο θα πέθαινα να κάνω... Περιμένω να με ενημερώσετε.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Μιλάς για πάνω ή κάτω από το πάρκο?

Όπως κατεβαίνεις τη Σόλωνος στο αμέσως προηγούμενο τετράγωνο στο δεξί σου χέρι σε κάτι παράθυρα που βλέπουν στο δρόμο. Ε όχι κι αν δουλεύω σε οπτικό κατάστημα, πιστεύεις ότι είμαι ο μοναδικός που έχω φετίχ με τα γυαλιά; Κάνεις μεγάλο λάθος.
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Με δουλεύεις ρε τύπε; Πότε μίλησα εγώ για Κεφαλάρι;
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Σκεπτόμενος ότι με αυτή τη ζέστη αν αποτολμούσα να γλύψω κάνα δαχτυλάκι θα με έπαιρνε η ποδαρίλας  :badair:, κατευθύνθηκα κατά τις 2 παρά το μεσημέρι στην Αριστοτέλους. Δυο βόλτες και τον πούλο, καθώς τόσο πολλές σαβούρες μαζεμένες δεν έχω ξαναδεί. Επόμενος προορισμός η γωνία Γερανίου και Ζήνωνος προς αναζήτηση της Λαβίνιας που θα είχε στα σίγουρα καθαρά πόδια. Και όντως τη βλέπω να κατηφορίζει προς το ξενοδοχείο Επίδαυρος (βρίσκεται Κουμμουνδούρου 14 και Γερανίου, εκεί πάνε πλέον οι κοπέλες), φορώντας ένα μαύρο κολλητό φόρεμα μέχρι τον κώλο και ψιλοτάκουνα πέδιλα  :o. Κάτι σκίρτησε μέσα μου, επιτάχυνα και την πρόλαβα αλλά μου λέει έχει πελάτη (ένα γύφτο που ερχότανε από πίσω στα 7 - 8 μέτρα), να περιμένω λίγο. Ξαναγυρνάω προς τη γωνία, είχε 3 - 4 καλά, ειδικά η μία, δε θυμάμαι τώρα πώς τη λένε αλλά την έχω επισκεφθεί 4-5 φορές, είχε πετάξει τις βυζάρες της και φόραγε κι ένα καυτό σορτσάκι, μουνάρα λέμε, αλλά τα βασικά. Μ' αυτά και μ' αυτά έκανα νεύμα σε μια λεπτή όμορφη ξανθιά που μου συστήθηκε ως Αλεξάνδρα. Στα του αγώνα, με περίμενε να γδυθώ γονατιστή, έτοιμη για πίπα. Πράγματι, το πρόγραμμα δεν είχε κάποιου είδους προκαταρκτικά, απλώς της ζήτησα να παίξω λίγο με τα βυζιά της, που με την μπλούζα φαίνονται πολύ μεγαλύτερα, όπως και έγινε. Η πίπα καλή ήτανε, δεν μπορώ να πω, μετά έριξα μια ματιά στην πατούσα της και ήταν η πιο κίτρινη που έχω δει και σοκαρίστηκα. Λίγο εγώ από πάνω και μετά της ζήτησα να μου τον  :jerking: χωρίς προφυλακτικό, όπως κι έγινε. Δεν το πολυκατέχει, έπρεπε να περιμένω τη Λαβίνια  :tickedoff:.

ΥΓ. Το χοτέλι αυτό, το Επίδαυρος, τελικά όντως φιλοξενεί και τουρίστες  :cheesy:

ΥΓ 2. 30 ευρώ το σύνολο, 10 το χοτέλ και 20 το κορίτσι.









 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
ζήτησα να μου τον  Jerking Off χωρίς προφυλακτικό,
ΥΓ 2. 30 ευρώ το σύνολο,

Ακριβα γουστα εχεις φιλε paiktoura !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
Για μια  :jerking: 30 ειναι πολλα !!!
Αν την   :pipa1: και  :fuck1: και μετα  :jerking: , τοτε ειναι καλα τα 30 !!!
Αυτο εννοουσα !!!  :idiot:
τυπε το 20 ειναι η στανταρ ταριφα
εδω κατι αλλοι τυποι στις πιο πισω σελιδες μιλανε για 70αρια :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
τοτε ειναι καλα τα 30 !!!
Μαζι με το hoteli !!!
ναι για freelancer ειναι μια χαρα
εγω προσωπικα 3-4 φορες να εχω δωσει παραπανω
με πιο λιγο δηλαδη αντι να σου παρει 20αρι μπορει να ζητησει πιο λιγα ειναι μονο με πρεζονι
και αυτες τις αποφευγω
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
ναι για freelancer ειναι μια χαρα
εγω προσωπικα 3-4 φορες να εχω δωσει παραπανω
με πιο λιγο δηλαδη αντι να σου παρει 20αρι μπορει να ζητησει πιο λιγα ειναι μονο με πρεζονι
και αυτες τις αποφευγω
μονο με πρεζονι
και αυτες τις αποφευγω !!!
Εγω να δεις  :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: ειναι κινουμενες βομβες στην υγεια  :blowup: :blowup: :blowup: !!!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
μονο με πρεζονι
και αυτες τις αποφευγω !!!
Εγω να δεις  :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: :badair: ειναι κινουμενες βομβες στην υγεια  :blowup: :blowup: :blowup: !!!
και αυτο τυπε
αλλα αν θελω να γαμησω πτωμα παω σε νεκροτομειο :2funny:
δεν εχουν κουραγιο ουτε να περπατησουν αυτες
κριμα
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
και αυτο τυπε
αλλα αν θελω να γαμησω πτωμα παω σε νεκροτομειο :2funny:
δεν εχουν κουραγιο ουτε να περπατησουν αυτες
κριμα
Κριμα δεν λες τιποτα !!!
Λυπαμαι αυτα τα παιδια, αλλα και αυτους τους γονεις !!!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ρε συναγωνιστές γι' αυτή με τα γυαλιά ψηλά στη Σόλωνος που ρώτησα στην προηγούμενη σελίδα δεν ξέρει κανείς να μου απαντήσει; Την έχω δει κι άλλες φορές εκεί λογικά εσείς τα τσακάλια θα την έχετε τρακάρει, δεν είναι καινούρια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom