Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (3 μέλη και 27 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αντε και ξεχωρισα ποια ειναι πουτανα και ποια μη,πως πλησιαζω? τι λεω?
βοηθατε συναγωνιστες το νεουδι

την πλησιαζεις και κοιτωντας (και καλα κατι) πισω απ αυτην, της λες: ''για πες..''
..και σου αρχιζει το ποιημα.. ;)
 

asgia

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
475
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μπορω να ενημερωθώ η Μελίνα που παίζει. Δεν καταφερα να βρω άκρη
Ευχαριστώ
 

polpan

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς στις πιάτσες,ίσως και λόγω καλοκαιριού,έχουν μείνει ελάχιστες καλές και αυτές που υπάρχουν δεν τιμούν ιδιαίτερα τα χρήματα που δίνουμε.Αν κάποιος έχει κάτι το ιδιαίτερο ας στείλει με pm περισσότερες πληροφορίες.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Χθεσινοβραδυνη ανταποκριση απο πιατσες.
Δεν εχω πληρη ενημερωση γιατι δεν ημουν μονος.
-Οπως πολλοι εχετε εντοπισει ηδη η πιατσα στο Κολωνακι προχωρησε, μεχρι κατω τη διχαλα, που παει για Στουρναρη.
Μαλλον πρεζακια (5 ηταν, οι δυο σιγουρα ζακια, η αλλη κουτσαινε)
>>Γνωμη μου: ΜΑΚΡΥΑ!!!
-Πιο κατω,τωρα, στη γνωστη πιατσα, εκει -στο συνορο- της Γ' Σεπτεμβριου, στο ποστο που ειναι οι μαυρουκλες, ενεμφανισθη μια λευκη :boobies: . Δεν ειδα προσωπο, μονο σωμα, καλο μου φανηκε.
Πιο κατω, οι γνωστες ξανθες & χοντρες.
Προτιμωτερες τα δυο κοντουλικα (ειναι & φιλες, δε θυμαμαι ονοματα). Tην εχουν "ψιλοδει" βεβαια, μα αυτο τους το κοβεις...
-Για τη πιατσα στο Κολωνακι, δεν αναφερομαι.. Απλα παρακμη!!
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Προτιμωτερες τα δυο κοντουλικα (ειναι & φιλες, δε θυμαμαι ονοματα). Tην εχουν "ψιλοδει" βεβαια, μα αυτο τους το κοβεις...
Μαρια και μινα πολυ καλα πουτανακια κυκλοφορουν και σε εκδοση παρτουζιτσας!!!!!!!!
 

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
αποψε μετα τα μεσανυχτα περνουσα απο τη Σωκρατους κι εξω απο  το Ξενοδοχειο "Κριστινα" επεσε το ματι μου σε ενα γκομενακι που φορουσε ενα καυτο σορτσακι κι ειχε πολυ ωραιο ποδι!
Φατσα δεν μπορεσα να δω γιατι ηταν σκυμενο και μιλουσε σε εναν μαλακα που ηταν μεσα σε ενα σκουρο μπλε OPEL CORSA... Δεν κοντοσταθηκα να περιμενω να φυγει ο μαλακας για να δω τη φατσα της κι ετσι δεν μπορω να δωσω περιγραφη... ΕΜΠΡΟΣΘΕΝ! Μονο ΟΠΙΣΘΕΝ εχω εντυπωσεις απο αυτο το πουτανακι
 

mc90606

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
196
Like
1
Πόντοι
1
γιατι αποκαλεις το συναδελφο σου μαλακα? και αυτος να γαμησει ηθελε ο καυμενος
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Φιλε mc90606 δεν γνωριζεις οτι ολοι οι αλλοι ειναι μαλακες εκτος απο εμας!!!!!!!!!!!!
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Και το πρωι ειναι γκομενακια σε 3 σημεια στην Γ Σεπτεμβρίου:
Απέναντι απο ΟΚΑΝΑ, δίπλα στο super market
Πίσω από τις στάσεις των λεωφορείων στην πλατεία
Δίπλα στο περίπτερο μπροστά από το Ξενοδοχείο Ελλάς (το οποίο παρεπιμπτώντος το εκλεισαν μετα τα τελευταια γεγονοτα)
Οι τιμες ειναι 15+30 αλλα παζαρευονται...Ομως καλυτερα να μην χανετε το χρονο σας εκει γιατι οι περισσοτερες ειναι της ξεπετας..
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Το τελευταίο 3ήμερο περνάω καθημερινά από καποδηστριου μετά τις 11.
Στη μαύρη ζώνη υπάρχουν 1-2 ωραίες παρουσίες αλλά τις αποφεύγουμε.
Στην άσπρη ζώνη το επίπεδο πολύ χαμηλό. Πολύ αλβανία κια ειτζούδες.
Δεν πήρε το μάτι μου κάτι ενδιαφέρον.
Αν κάποιος συνάδελφος έχει κάποια πρόταση ας αναφέρει....
 

laertiosgr

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
να ρωτησω αμα παω τωρα σε μια απο τισ πιατσες θα βρω τιποτα?καλο εννοειται?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Xθες με το μέγα χύστη Μpotofilo μετά από μπύρα στο underworld βγήκαμε μια βόλτα στις πιάτσες Καποδιστρίου και Σωκράτους!

Καποδιστρίου από την πάνω μεριά προς πατησίων μερικές μαύρες, μέτρια πράγματα. 45 ευρώ ήθελαν με ξενοδοχείο αλλά δεν έδιναν κώλο.

Καποδιστρίου και Γ Σεπτεμβρίου τρία ξανθά αλβανιδάκια μάλλον. Ωραία εμφανισιακά με ωραία μπουτάκια κλπ, γενικά σε κάβλοναν. Συχνά τα πετυχαίνει κανείς εκεί τις μεταμεσονύκτιες ώρες. 45 ευρώ επίσης.

Πιο κάτω ένα ζήταγε 50  :headbang: -

Στη Σωκράτους υπήρχαν όντως μερικές καλές μαύρες, οι πιο πολλές όμως για τα μπάζα. Αλλά φοβάσαι μη κολλήσεις τπτ... 
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Σημερα μετα απο ολη μερα στη θαλασσα & τα σχετικα μετα, αφησαμε τις δικες μας σπιτι  :grin:& με ενα φιλαρακι, κατηφορησαμε για την αμαρτωλη πουτανοτσαρκα! :P
Ωρα 1 περιπου.:
Koλωνακι: Oi γνωστες στη Σολωνος, η μαυριδερη στη σταση της Τρικουπη. Πιο πανω στο στενακι μια γιαγια, πιο πανω δεξιια στο φαναρι ενα ζακι μελαχροινο, κοντο με μινι (ΜΗ ξεγελαστειτε απο το μινι & οτι ειναι λεπτουλα, ειναι γεγονος οτι ειναι ζακι=ρισκο!)
Κατηφοριζοντας τη Σολωνος, κατω-κατω στη διχαλα του δρομου στα Εξαρχεια, αλλο ενα ζακι, κοντο, λεπτο, μικροκαμωμενο. Ξεγελαει στη πρωτη εμφανιση (οκ, ...πιποσιμο ειναι) ΜΑ & αυτη ζακι!! Οι αλλες δυο δε λεγανε με τιποτα, αν & η μια (με μακρυ καστανοκκινο?? )μαλλι, ξεγελαει & αυτη σε πρωτη εντυπωση! Δε το συνιστω.
Oκανα & περιξ: Κατηφοριζοντας οι γνωστες μαυρουλες, με μερικες νεες... προσθηκες( μαλλον μεταγραφη απο Βαρβακειο). Πιο κατω, οι γνωστες ξανθες/χοντρες παντα, ΜΑ αναμεσα τους ειδα (& μου εφυγε το σαγονι): Eνα super ξανθο, οχι ψηλο, με ασπρο παρα πολυ κοντο φορεμα με μακρυ σπαστο μαλλι, με μπουκλες κατω!!! :-* Δε την εχω ξαναπετυχει προσωπικα, μα μου φανηκε εμπειρη απο την κινηση της κρινοντας.
Ελαχιστα πιο κατω γαμησιμοτατο κοντουλι, λεπτουλι μελαχροινο με μαλλι ως τους ωμους σχεδον.Αποφασισαμε να τα παρουμε, φυσικα.
Μα για αλη μια φορα, ισχυσανε οι νομοι του Μερφυ & εκεινη τη μαμημενη στιγμη εσκασε περιπολικο & υπηρξε μια αναστατωση (προσωρινη), μα αρκετη για να μας τη χαλασει... :tickedoff:
(Τελικα τη στησανε στη γωνια, λιγο πιο κατω απο το sex shop & σταματαγανε μηχανες/μηχανακια & κανα αυτοκινητο, που τους καθοτανε στραβα :jerking: Οι δε ...τανιτσες, συνεχιζαν τη δουλεια κανονικα!!! :o)
Δε γαμιεται, ειπαμε & καναμε το κυκλο να παρουμε δυο μαυρακια , που μας ειχανε γυαλισει επισης, πιο πανω.
Εγω πηρα τη Johana. Ενα ψηλο, λεπτο, ραστα μαλλι, λιγο κατω απο τους ωμους. Ηλικια πανω-κατω γυρω στα 20+. Το φιλαρακι πηρε μια (δε θυμαμαι ονομα) κοντουλα, με βαμενο μαλλι (καστανοξανθο??), καπως μακρυ, που φοραγε ενα απελπιστικα κιτρινο μινι, σημερα.
Εγω στο αυτοκινητο, το φιλαρακι, στα ορθια στη γωνια :2funny: , στο παρακειμενο parking.
Για μια ακομα, βεβαιωθηκα οτι εκτος ελαχιστων εξαιρεσεων οι μαυρες αυτες ειναι ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ & ΧΡΟΝΟΣ!!
Πιπα: απελπιστικα χαλια. Στο πηδημα, ειχε το χερι στο πουτσο συνεχεις & φυσικα δε μπορουσα να κανω & τιποτα. Της το ειπα μια, της το ειπα δυο, ευγενικα. Τιποτα αυτη, εκει το χερι. Ε, της αρπαξα & τα δυο χερια, με ματι που γυαλιζε & της εξηγησα οτι αν δε κατσει να τη πηδηξω, οπως θελω, καλυτερα να μου εδινε πισω τα λεφτα. Ισως παραγυαλιζε το ματι & μου ειπε να μου κανει παλι πιπα, κλπ... Την εβαλα &  ρουφηξε αφριδια & φυσικα , παρα τις φωνουλες της, στο τελειωμε εβγαλα το προφυλακτικο & της τα εσκασα, οπου βρηκα.
Το φιλαρακι, αν & στα ορθια  περασε καλυτερα, μα & η δικια του ξενερωτη ητανε..
...Αυτα...
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά δύο ερωτήσεις:
1. Στην πιατσα Σόλωνος και πέριξ Νομικής, έχεις κανείς υπόψη την Έλενα (ξανθιά, 30+, λέει ότι είναι παντρεμένη και κυκλοφορεί με αμάξι) συνήθως Σάββατα?
2. Στην πιάτσα ΟΚΑΝΑ και Γ Σεπτεμβρίου, υπάρχουν 2-3 μαυρουλες. Εχει κανεις εμπειρια με αυτες? Κυκλοφορουν και ζητουν 30+15€ στο Λιτο
 

ulikante

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
128
Like
0
Πόντοι
1
να ρωτήσω ρε παιδιά επειδη δεν έχω ακόμα καμια εμπειρία. στις πιάτσες παίζουν νταβάδες? ή είναι οι ..νες μόνες τους?
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
εννοειται οτι παιζουν σε αποσταση (αν)ασφαλείας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom