Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Βουκουρεστιου, πριν το φαναρι με την Σολωνος, μετα τις 01.00', δυο τρανς, με κοκκινο και ασημι αυτοκινητο αντιστοιχα. Αυτη του ασημι αυτοκινητου, ενα Rover διθυρο, μαλλον καλυτερη, ξανθια με καλο σωμα,χωρις "υδραυλικα", 40ρα, συνερευση στο ξενοδοχειο της Τσιμισκη η Ισαυρων, δρομος καθετος στο μεσον περιπου στην Χαρ.Τρικουπη.
 

Επισκέπτης
Ρε σεις, υπάρχει σχετικό thread... μάλλον θα πρέπει κάποιος mod να το κάνει merge.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Liomas σωστος, το θρεντ συγχωνευτηκε..
 

polyoraios

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Βουκουρεστιου, πριν το φαναρι με την Σολωνος, μετα τις 01.00', δυο τρανς, με κοκκινο και ασημι αυτοκινητο αντιστοιχα. Αυτη του ασημι αυτοκινητου, ενα Rover διθυρο, μαλλον καλυτερη, ξανθια με καλο σωμα,χωρις "υδραυλικα", 40ρα, συνερευση στο ξενοδοχειο της Τσιμισκη η Ισαυρων, δρομος καθετος στο μεσον περιπου στην Χαρ.Τρικουπη.
στο ΑΤΤΙΚΗ εννοείς μάλλον.
αυτή με το ασημί rover τη θυμάμαι από το 1999 στη συγκεκριμένη πιάτσα.ΌΛγα νομίζω συστήνεται έχει πάντως εμφανώς γεράσει και χτες τη πέτυχα να κόβει βόλτες με το αυτοκίνητο μάλλον αναδουλιές...ή ήθελε να ελέγξει τον ανταγωνισμό(είχε λίγο πριν το χημείο στη σόλωνος δυο καλά τεμάχια ενα ξανθό και ένα καστανό που φορτωσαν σε μηδενικό χρόνο δύο συναγωνιστές και τις πήγαν στο parking...).
Η ξανθιά φοβερά εντυπωσιακή με σορτσάκι και μπουστάκι πάνω απο 1,70 ύψος
 

ALANIARIS13

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
Σόλωνος παίζουν καλές εκτος από ζακια? Τι τιμές έχουν περιπου?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ακουγεται τρελλο ΑΛΛΑ δεν ειναι, μια micro-πιατσα εχει δημιουργηθει στην ανοδο της Συγγρου, ακριβως μετα τον Αγιο Σωστη και κατω απο την φωτεινη επιγραφη που υπαρχει εκει, οπου βγαινουν μια πολυ μελαψη-σχεδον μαυρη και μια κοντη ξανθια. Τις εχω εντοπισει εκει μετα τις 01.30΄, δυο φορες, σε διαστημα τεσσαρων ημερων, αρα μαλλον δεν προκειται για συμπτωση.
Χθες, γυρω στις 02.00', η μαυρη "εψηνε" τυπο σε αυτοκινητο για τα σχετικα.
 

apostolishatz

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
στο ΑΤΤΙΚΗ εννοείς μάλλον.
αυτή με το ασημί rover τη θυμάμαι από το 1999 στη συγκεκριμένη πιάτσα.ΌΛγα νομίζω συστήνεται έχει πάντως εμφανώς γεράσει και χτες τη πέτυχα να κόβει βόλτες με το αυτοκίνητο μάλλον αναδουλιές...ή ήθελε να ελέγξει τον ανταγωνισμό(είχε λίγο πριν το χημείο στη σόλωνος δυο καλά τεμάχια ενα ξανθό και ένα καστανό που φορτωσαν σε μηδενικό χρόνο δύο συναγωνιστές και τις πήγαν στο parking...).
Η ξανθιά φοβερά εντυπωσιακή με σορτσάκι και μπουστάκι πάνω απο 1,70 ύψος

Κάτσε την ξανθιά της Σόλωνος(στο Χημείο) εννοείς? Ποιο 1.70,πολύ παραπάνω,μιλάω εκ πείρας....Σοφία αν θυμάμαι καλά..
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Λοιπόν συναγωνιστές 23,30 πέρασα από το EXTRA HOTEL στον πεζόδρομο της Βάθης υπήρχαν 2-3 τεμάχια εντός ( στο μπαρακι του ξενοδοχείου) η μία μαλιστα ήταν η Αλβανιδούλα η μελαχροινή που την στήνει στο ΟΚΑΝΑ ....αλλά το "παιχνίδι" που παίζεται εκει μέσα δεν το έχω καταλάβει ακόμα αν και ήταν η τρίτη φορα που έκατσα ....όποιος ξέρει πως "παιζεται" παρακαλείται να ενημερώσει .
Έτσι λοιπόν έφυγα άπραγος ... περπάτησα με τα πόδια μέχρι Σωκράτους και την έστησα 5' έξω από το γνωστό Ξενοδοχείο
Ξαφνικά εμφανίζεται καστανό 25άρικο με τσιτάκι και σορτσάκι τζιν που δεν το είχα ξαναδεί .... Ελληνικά μιλούσε ελάχιστα ... ούτε τα βασικά τα είπαμε λοιπόν στα Αγγλικά .
Βουλγάρα ονομα Νόρα ... μου λέει 30 € + 10 € Hotel και υποψιάζομαι ξενέρα γιατί  αυτές οι τιμές παίζουν στα "ζακια" αυτή όμως δεν ήταν ... οπότε σκέφτηκα ότι μάλλον θα πάω για "βιαστικό" και γρήγορο γύρο αλλά από κορμί και λόγω Βουλγαρίας μου έκανε κλικ και έτσι το αποφάσισα.
Πάμε δωμάτιο και με το που γδύνεται παθαίνω ΣΟΚ μιλάμε για αστέρι σώμα ΤΕΛΕΙΟ !!! μοναδικό ψεγάδι το όχι εντυπωσιακό στήθος ... αλλά στητό και σφιχτό όπως όλο το σωμα της... γυμνασμένη σίγουρα
Την βάζω στο ντουζ και την πλένω και κάνει και αυτή το ίδιο σε μένα .... το νακιμου ξυρισμένο ...
Ξαπλώνουμε και ξεκινάει να μου κάνει μασαζ .... περιττό να σας πω ότι τα 'παιξα ...μάγκες ένα τέταρτο μασαζ και ένα τέταρτο γλύψιμο παντού ....
Μου φοράει το "σκουφί" και ανεβαίνει από πάνω .... αργά σταθερά και αυτή μούσκεμα ... Ρε μάγκες πραγματικά γούσταρε να το φχαριστηθεί μου πιπίλαγε δάκτυλα της τράβαγα μαλί με κοίταζε στα μάτια .... εκεί κάπου έχω συνέλθει και την ρωτάω πως γουστάρει σε ποιά στάση δηλαδή ....γυρίζει στα 4 και μου δείχνει την τέλεια καμπύλη .... και της τα δίνω όλα ... χαστουκάκια στα κολωμέρια βαθιές διυσδύσεις ... μαλί ... 20' τελειώνω και την περιμένω ...
καθήσαμε 10' ακόμα και κουβεντιάζαμε για την Βουλγαρία, ότι είναι από το Ρούσε  και ότι είναι 10 μέρες εδώ και θα κάτσει μια βδομάδα ακόμα ... αλλά θέλει να ξαναέρθει και να δουλέψει σε στριπτιτζάδικο .... της ζήτησα τηλέφωνο αλλά δεν μου έδωσε ... μου είπε ότι θα είναι εκεί στην ίδια πιάτσα ...από 00,30 εως 05,00
Παιδιά σόρρυ για την αναλυτική περιγραφή αλλά είναι πραγματικό κελεπούρι και όποιος την πετύχει μην αφήσει την ευκαιρία να πάει χαμένη ... αλλο ένα χαρακτηριστικό είναι ότι για να μην καρφώνεται αλλά και μάλλον επειδή τα Ελληνικά της είναι μηδέν την τιμή στο "παζάρεμα" την γράφει στο κινητό της.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Ξαφνικά εμφανίζεται καστανό 25άρικο με τσιτάκι και σορτσάκι τζιν που δεν το είχα ξαναδεί ....
Βουλγάρα ονομα Νόρα ...

Μας καύλωσες μπαγάσα, καλοκαιριάτικα! Τι να κάνουμες τώρα νυχτιάτικα, να τρέχουμε Γ' Σεπτεμβρίου να τη βρούμε?
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Σωκράτους ...αρχηγέ Σωκράτους !!!!
 

Peiraiotis

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
100
Like
8
Πόντοι
1
Σωκράτους στο γνωστό ξενοδοχείο όταν λέμε?Σε αυτό με τις μαύρες????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μαλλον το παληκαρι εννοει το christiana που παρεπιπτοντως στη βραδυνη βαρδια εχει ρασεψιονιστ και ενα σπαστικο πουστακι..
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Ορθώς πάτερ, Ολόρθως !!!!
 

Επισκέπτης
Παιδιά σόρρυ για την αναλυτική περιγραφή αλλά είναι πραγματικό κελεπούρι και όποιος την πετύχει μην αφήσει την ευκαιρία να πάει χαμένη ... αλλο ένα χαρακτηριστικό είναι ότι για να μην καρφώνεται αλλά και μάλλον επειδή τα Ελληνικά της είναι μηδέν την τιμή στο "παζάρεμα" την γράφει στο κινητό της.

Τι sorry ρε συνάδελφε, τέτοιες περιγραφές θέλουμε, να ξέρουμε τι παίζεται! Όχι μόνο "καλούτσικη πίπα, ανέβηκε από πάνω και μετά στα 4" και τέλος!

ΕΥΓΕ!
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
182
Πόντοι
1
Λοιπόν συναγωνιστές 23,30 πέρασα από το EXTRA HOTEL στον πεζόδρομο της Βάθης υπήρχαν 2-3 τεμάχια εντός ( στο μπαρακι του ξενοδοχείου) η μία μαλιστα ήταν η Αλβανιδούλα η μελαχροινή που την στήνει στο ΟΚΑΝΑ ....αλλά το "παιχνίδι" που παίζεται εκει μέσα δεν το έχω καταλάβει ακόμα αν και ήταν η τρίτη φορα που έκατσα ....όποιος ξέρει πως "παιζεται" παρακαλείται να ενημερώσει .
Έτσι λοιπόν έφυγα άπραγος ... περπάτησα με τα πόδια μέχρι Σωκράτους και την έστησα 5' έξω από το γνωστό Ξενοδοχείο
Ξαφνικά εμφανίζεται καστανό 25άρικο με τσιτάκι και σορτσάκι τζιν που δεν το είχα ξαναδεί .... Ελληνικά μιλούσε ελάχιστα ... ούτε τα βασικά τα είπαμε λοιπόν στα Αγγλικά .
Βουλγάρα ονομα Νόρα ... μου λέει 30 € + 10 € Hotel και υποψιάζομαι ξενέρα γιατί  αυτές οι τιμές παίζουν στα "ζακια" αυτή όμως δεν ήταν ... οπότε σκέφτηκα ότι μάλλον θα πάω για "βιαστικό" και γρήγορο γύρο αλλά από κορμί και λόγω Βουλγαρίας μου έκανε κλικ και έτσι το αποφάσισα.
Πάμε δωμάτιο και με το που γδύνεται παθαίνω ΣΟΚ μιλάμε για αστέρι σώμα ΤΕΛΕΙΟ !!! μοναδικό ψεγάδι το όχι εντυπωσιακό στήθος ... αλλά στητό και σφιχτό όπως όλο το σωμα της... γυμνασμένη σίγουρα
Την βάζω στο ντουζ και την πλένω και κάνει και αυτή το ίδιο σε μένα .... το νακιμου ξυρισμένο ...
Ξαπλώνουμε και ξεκινάει να μου κάνει μασαζ .... περιττό να σας πω ότι τα 'παιξα ...μάγκες ένα τέταρτο μασαζ και ένα τέταρτο γλύψιμο παντού ....
Μου φοράει το "σκουφί" και ανεβαίνει από πάνω .... αργά σταθερά και αυτή μούσκεμα ... Ρε μάγκες πραγματικά γούσταρε να το φχαριστηθεί μου πιπίλαγε δάκτυλα της τράβαγα μαλί με κοίταζε στα μάτια .... εκεί κάπου έχω συνέλθει και την ρωτάω πως γουστάρει σε ποιά στάση δηλαδή ....γυρίζει στα 4 και μου δείχνει την τέλεια καμπύλη .... και της τα δίνω όλα ... χαστουκάκια στα κολωμέρια βαθιές διυσδύσεις ... μαλί ... 20' τελειώνω και την περιμένω ...
καθήσαμε 10' ακόμα και κουβεντιάζαμε για την Βουλγαρία, ότι είναι από το Ρούσε  και ότι είναι 10 μέρες εδώ και θα κάτσει μια βδομάδα ακόμα ... αλλά θέλει να ξαναέρθει και να δουλέψει σε στριπτιτζάδικο .... της ζήτησα τηλέφωνο αλλά δεν μου έδωσε ... μου είπε ότι θα είναι εκεί στην ίδια πιάτσα ...από 00,30 εως 05,00
Παιδιά σόρρυ για την αναλυτική περιγραφή αλλά είναι πραγματικό κελεπούρι και όποιος την πετύχει μην αφήσει την ευκαιρία να πάει χαμένη ... αλλο ένα χαρακτηριστικό είναι ότι για να μην καρφώνεται αλλά και μάλλον επειδή τα Ελληνικά της είναι μηδέν την τιμή στο "παζάρεμα" την γράφει στο κινητό της.
[/quoteΠοση ωρα καθησες εκει?Γιατι στη μιση ωρα σε περνουν τηλεφωνο.Εσυ λες 1 ωρα περιπου.
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Λοιπόν συναγωνιστές 23,30 πέρασα από το EXTRA HOTEL στον πεζόδρομο της Βάθης υπήρχαν 2-3 τεμάχια εντός ( στο μπαρακι του ξενοδοχείου) η μία μαλιστα ήταν η Αλβανιδούλα η μελαχροινή που την στήνει στο ΟΚΑΝΑ ....αλλά το "παιχνίδι" που παίζεται εκει μέσα δεν το έχω καταλάβει ακόμα αν και ήταν η τρίτη φορα που έκατσα ....όποιος ξέρει πως "παιζεται" παρακαλείται να ενημερώσει .
Έτσι λοιπόν έφυγα άπραγος ... περπάτησα με τα πόδια μέχρι Σωκράτους και την έστησα 5' έξω από το γνωστό Ξενοδοχείο
Ξαφνικά εμφανίζεται καστανό 25άρικο με τσιτάκι και σορτσάκι τζιν που δεν το είχα ξαναδεί .... Ελληνικά μιλούσε ελάχιστα ... ούτε τα βασικά τα είπαμε λοιπόν στα Αγγλικά .
Βουλγάρα ονομα Νόρα ... μου λέει 30 € + 10 € Hotel και υποψιάζομαι ξενέρα γιατί  αυτές οι τιμές παίζουν στα "ζακια" αυτή όμως δεν ήταν ... οπότε σκέφτηκα ότι μάλλον θα πάω για "βιαστικό" και γρήγορο γύρο αλλά από κορμί και λόγω Βουλγαρίας μου έκανε κλικ και έτσι το αποφάσισα.
Πάμε δωμάτιο και με το που γδύνεται παθαίνω ΣΟΚ μιλάμε για αστέρι σώμα ΤΕΛΕΙΟ !!! μοναδικό ψεγάδι το όχι εντυπωσιακό στήθος ... αλλά στητό και σφιχτό όπως όλο το σωμα της... γυμνασμένη σίγουρα
Την βάζω στο ντουζ και την πλένω και κάνει και αυτή το ίδιο σε μένα .... το νακιμου ξυρισμένο ...
Ξαπλώνουμε και ξεκινάει να μου κάνει μασαζ .... περιττό να σας πω ότι τα 'παιξα ...μάγκες ένα τέταρτο μασαζ και ένα τέταρτο γλύψιμο παντού ....
Μου φοράει το "σκουφί" και ανεβαίνει από πάνω .... αργά σταθερά και αυτή μούσκεμα ... Ρε μάγκες πραγματικά γούσταρε να το φχαριστηθεί μου πιπίλαγε δάκτυλα της τράβαγα μαλί με κοίταζε στα μάτια .... εκεί κάπου έχω συνέλθει και την ρωτάω πως γουστάρει σε ποιά στάση δηλαδή ....γυρίζει στα 4 και μου δείχνει την τέλεια καμπύλη .... και της τα δίνω όλα ... χαστουκάκια στα κολωμέρια βαθιές διυσδύσεις ... μαλί ... 20' τελειώνω και την περιμένω ...
καθήσαμε 10' ακόμα και κουβεντιάζαμε για την Βουλγαρία, ότι είναι από το Ρούσε  και ότι είναι 10 μέρες εδώ και θα κάτσει μια βδομάδα ακόμα ... αλλά θέλει να ξαναέρθει και να δουλέψει σε στριπτιτζάδικο .... της ζήτησα τηλέφωνο αλλά δεν μου έδωσε ... μου είπε ότι θα είναι εκεί στην ίδια πιάτσα ...από 00,30 εως 05,00
Παιδιά σόρρυ για την αναλυτική περιγραφή αλλά είναι πραγματικό κελεπούρι και όποιος την πετύχει μην αφήσει την ευκαιρία να πάει χαμένη ... αλλο ένα χαρακτηριστικό είναι ότι για να μην καρφώνεται αλλά και μάλλον επειδή τα Ελληνικά της είναι μηδέν την τιμή στο "παζάρεμα" την γράφει στο κινητό της.
[/quoteΠοση ωρα καθησες εκει?Γιατι στη μιση ωρα σε περνουν τηλεφωνο.Εσυ λες 1 ωρα περιπου.
Παραπάνω απο μια ώρα ...αλλά τηλέφωνο δεν με πήραν ...και στο συγκεκριμένο Ξενοδοχείο δεν με έχουν πάρει ποτέ...
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Συνάδελφοι επανέρχομαι .... ξέρει κανεις τι παίζεται στην καφετέρια του EXTRA HOTEL ????????
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ποσο πληρωσες για το παραπανω απο μια ωρα ??
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Πάτερ μου δεν πλήρωσα κάτι παραπάνω .... η κατάσταση έγινε όπως ακριβώς την περιγράφω .... σίγουρα η κοπέλα δεν είναι επαγγελματιας και καιρό στην πιάτσα.
10 μερες μου είπε αυτή ...εγω δεν την είχα ξαναδεί εκεί ... και πραγματικά το συγκεκριμένο ξενοδοχειο δεν με έχει ενοχλήσει ποτέ για παραπάνω λεφτα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
οχι, σορυ, δεν εγινα σαφης.. το fuckotel ποσα πηρε ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom