Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλή ήταν; πόσα πλήρωσες;
την έβγαλα με ένα 50αρι ολονύκτια αλλά και έκανε και οικιακές εργασίες.
το πήρα κατά τις 9 το βράδυ και έφυγε την άλλη μέρα στις 10 το πρωί.
και περιττό να σου πω ότι ήταν 22 με 23 ετών.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
την έβγαλα με ένα 50αρι ολονύκτια αλλά και έκανε και οικιακές εργασίες, ήταν 22 με 23 ετών.

ΜΟΝΟ 50 για ολονυχτία οικιακή βοηθό; πως ήταν εμφανησιακά; κινητό της κράτησες;
θα μ' ενδιέφερε... για να μου μαζεύει το σπίτι και να της ρίχνω και κανά πούτσο που και που!
 

Επισκέπτης
ΜΟΝΟ 50 για ολονυχτία οικιακή βοηθό; πως ήταν εμφανησιακά; κινητό της κράτησες;
θα μ' ενδιέφερε... για να μου μαζεύει το σπίτι και να της ρίχνω και κανά πούτσο που και που!
όπως έγραψα και ποιο πάνω από Βουλγαρία και Ρουμανία έρχονται αρκετά μωράκια για κανά δυο μήνες εδώ και μαζεύουν αρκετά ευρώ και η ταρίφα είναι περίπου εκεί.
αν αποκτήσεις κονέ σε εκείνη την περιοχή ( εγώ έχω τον Βούλγαρο τον ξέρω 15 χρόνια μιλάει εκτός από την γλώσσα του Ρώσικα Ρουμάνικα Σέρβικα και Τούρκικα ) μπαίνεις σε καλό κανάλι και στο τέλος αν το παίξεις και αγαπητικός τα σπιτώνεις κι όλας εγώ να φανταστείς είχα μια Ρωσίδα σπιτωμένη 4,5 χρόνια.
 

Επισκέπτης
γενικά τις τελευταίες ημέρες υπάρχει πολύ κυνήγι από την αστυνομία σε όλες τις πιάτσες ιδικά στην πιάτσα που είναι Καποδιστρίου  3ης Σεπτεμβρίου 2 με 3 φορές την ημέρα.
πιθανόν λόγο της ελεύθερης εισόδου από Βουλγαρία και Ρουμανία έρχονται από αυτές τις χώρες μπόλικα πουτανάκια για να κάνουν την αρπαχτή τους. 
και καποιες αλλες καναν οτι ψωνιζαν με κατι σακουλες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στη βρανζερου, διπλα στο ξενοδοχειο ''αφαια'' εχει ενα μικρο καφε-μπαρ, όπου πολλες φορες κατα τη διαρκεια της μερας θα βρειτε πολλα απ τα κοριτσια να ''παιρνουν'' τον καφε τους..
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Με καθυστερηση η ενημερωση μου, αλλα Τριτη ξημερωματα-02.00' περιπου, στην Σολωνος,μονο τζανκια, εκτος απο μια που εμοιαζε παρα πολυ καλη, μετριο υψος,μελαχροινη η μαυρισμενη, κοντο σκουρο μαλλι, εξω απο το μαγαζι με τα ντονατς (Σολωνος και Ζωωδοχου Πηγης).Στην Καποδιστριου-πριν την Αριστοτελους-τεσσερεις μαυρες μαζι και πιο κατω, εξω απο το υπογειο sex shop, ειδα τρεις εξαιρετικες μικρες, ξανθες, αλλα δυστυχως δεν σταματησα. Πιο κατω, πριν την πλατεια Βαθη, μονο ναυαγια.
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Μάγκες οι παλιοί στις πουτανόπιατσες τα ξέρουν επειδή όμως βλέπω και κάποιους καινούργιους οι οποίοι κάνουν ερωτήσεις του στυλ "τι παίζεται?" "την έχει πάρει κανείς?" θεωρώ καθήκον μου να
ξεκαθαρίσω ένα δύο πραγματακια
Λοιπόν ... οδηγίες προς Ναυτιλομένους :
ΜΑΥΡΕΣ = ΜΑΚΡΙΑ ...
Οι κατα τα άλλα συμπαθητικές Μαυρούκες αφού διπλαρώσουν τον πελάτη έχοντας πρώτα υποσχεθεί τέλεια γαμήσια πίπες κώλους κ.λ.π. κοιτάνε όπως όπως να σε ξεπετάξουν ...δεν συμμετέχουν ... Οι πίπες δεν αξίζουν μια.... για να αλλάξουν στάση μέχρι και που βαριούνται ......συνήθως είναι "μην αγγίζετε" και γενικώς ΜΑΥΡΑ γαμήσια ...στο τέλος και 2 € να έχεις δώσει κι αυτά θα τα κλάψεις....
ΑΛΒΑΝΙΔΕΣ = ΚΑΤΟΥΡΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ....
Εδώ ο χρόνος είναι πραγματικό χρήμα το οποίο χάνει αυτός που γαμεί ... Σίγουρα στο ξενοδοχείο Γ'Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου έχουν γίνει μερικά από τα μεγαλύτερα παγκόσμια ρεκόρ ταχύτητας εκσπερμάτωσης........ Οι συγκεκριμένες κοπέλες είναι περίπου από 8-10 μήνες στην πιάτσα αυτή άρα και εύκολα αναγνωρίσιμες επειδή εκεί ξεκίνησαν μια δύο και τώρα είναι πάνω από 15 η μια έχει δασκαλέψει την άλλη..... ξανθά και ωραία αιδοία καμιά δυό καλούτσικες μελαχρινές ...αλλά όλες στην "ξεπέτα" .... αρκεί να παρακολουθήσει κανείς τον χρόνο που ανεβαίνουν και κατεβαίνουν στο δωμάτιο .... όσο αφορά το σέρβις δεν διαφέρει σε τίποτα από τα κλασσικά μπουρδέλα ...πολλές φορές είναι και πολύ χειρότερο.
ΖΑΚΙΑ = ΠΡΟΣΟΧΗ ....
Τα ναρκωτικά τους έχουν καταστρέψει εκτός από το μυαλό και τον εγκέφαλο.... το να γαμάς έναν άρρωστο άνθρωπο δεν είναι και ηθικά σωστό ...πέρα απο το ότι είναι επικίνδυνο.... συνήθως δεν έχουν αναστολές ... τα κάνουν όλα για λίγα παραπάνω ευρόπουλα .... σε κάθε περίπτωση και για να μην πλατειάζω .... αν τις λυπάσαι δώσε τους τα 20 € και βάρα μια πετυχημένη μαλακία .... αλλιώς καντην με ελαφρα.Στο συγκεκριμένο είδος υπάρχουν μια δυο εξαιρέσεις (Μαριάννα ξανθιά τέλεια μπλε μάτια)(Μαρία μελαχροινή ) οι οποίες μάλλον δεν παίρνουν σκληρά.
ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΤΙ ΝΑ ΨΩΝΙΣΩ ?...... Οι πιάτσες θέλουν στήσιμο και ψάξιμο .... ως επι το πλείστον ποδαράτο ...βολεύει και το μηχανάκι.... Στήνεσαι ...μιλάς ...ρωτάς...την κόβεις ....την χρονομετράς οταν παει με άλλον πελάτη .... γενικώς την ψάχνεις ... υπάρχουν φορές που μπορεί να βγάλεις φοβερό λαγό από τις πιάτσες ...διαφορετικά 9 στις 10 είναι πεταμένα λεφτά.

 

mpoufos

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
374
Like
18
Πόντοι
1
Πεστα ανθρωπε μου μπας και γλυτωσουν τα λεφτα τους αν και το κατω κεφαλι δυσκολα ακουει το πανω.
 

Επισκέπτης
Θα ηθελα,επειδη εργαζομαι κοντα στην Ομονοια,να επιβεβαιωσω τα λεγομενα του Vangog τουλαχιστον οσον αφορα τις πρεζουδες και τις Αλβανιδες που εκδιδονται στην περιοχη.Για τις πρεζουδες μου κανει εντυπωση που υπαρχουν ανθρωποι που πηγαινουν μαζι τους αφου ειναι για κλαματα στην κυριολεξια.Τη μεγαλη πλακα ομως εχουν οι Αλβανιδες οι οποιες ειναι πραγματικα ο ορισμος της Ελεινης και Αθλιας Ξεπετας.Απο την στιγμη που θα διασχισει κανεις μαζι τους το κατωφλι του ξενοδοχειου μεχρι την στιγμη που η κοπελλα θα βγει ξανα εξω(απο το ξενοδοχειο,οχι το δωματιο)δεν περνανε παραπανω απο οκτω εως δεκα,το πολυ,λεπτα της ωρας.Αν και δεν εχω παει με καμμια τους,και ουτε προκειται,εχω χρονομετρησει αρκετες για παραπανω απο μια φορα και αυτο συμβαινει με ολους τους πελατες τους,ανεξαρτητως ηλικιας,εμφανισεως κτλ.Ειτε ειστε ο Brad Pitt,ειτε ειστε εβδομηντα χρονων και εχετε να πλυθειτε απο τα Χριστουγεννα δεν εχει καμμια σημασια.Δεκα λεπτα μαξιμουμ για να ανεβειτε στο δωματιο,να την πληρωσετε,να βγαλετε τα ρουχα σας(εσεις γιατι αυτη το πολυ να παραμερισει λιγο το βρακι και το σουτιεν της),και να γινει οτι εχει να γινει.Ουτε λογος για ντους απο την μερια της πριν η μετα,αφου το ζητουμενο ειναι η διατηρηση του Παγκοσμιου Ρεκορ Ξεπετας το οποιο με υπερηφανεια κατεχουν.Αν το να πηγαινουμε με πορνες ειναι,ισως,πεταμενα λεφτα το να ψωνιζουμε Αλβανιδες καλντεριμιτζουδες απο την 3ης Σεπτεμβριου ειναι,εγγυημενα,πεταμενα και καμμενα λεφτα.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Γεια σας συμπολεμιστές, άρτι αφιχθείς από την πουτανόπιατσα της Γ' Σεπτεμβρίου όπου πήρα την Έλενα τη Ρουμάνα κατά δήλωσή της, η οποία είναι μούναρος, γύρω στα 20-22, μελαχροινή με μακριά μαλλιά και μούναρος και για να μην το ξεχάσω να σας πω ότι είναι πολύ μούναρος (αλλά με μικρό βυζί, τουλάχιστον όμως μυτερό που βγάζει μάτι). Στο δωμάτιο τα κλασικά, όπως τα λένε οι φίλοι για τη συγκεκριμένη πιάτσα, πατ κιούτ, χωρίς όμως να μου τη σπάσει για κάτι. Εκεί γύρω-γύρω λες και είχανε διοργανώσει κακιστεία πουτάνων, κάνα δυο καλές μόνο και καμιά δεκαριά που δεν τις γαμάς ούτε με ξένο πούτσο!


 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ειδηση τελευταιας στιγμης....μολις επεστρεψα απο μια μικρη βολτα απο γλυφαδα με το μηχανακι(υποψιν ειχα και συνεπιβατισα).με κατευθυνση προς αθηνα,λιγα μετρα πριν το ξενοδοχειο κρεολη και κοντα σε καποιο αλλο χοτελ(καπως σαν εμμεραντα..)στεκοταν σε νεκρο σημειο του πεζοδρομιου μια κοπελλα με ξανθια μαλλια,σιγουρα στυλ ρωσια και λοιπω γυρω κρατων,με προκλητικο βλεμα προς τους οδηγους,ηλικιας μεχρι 25 και παντελονι τζιν.καλο κορμακι αλλα οχι και το τρελλο...!!
υποψην οτι σε αυτο το σημειο δεν υπαρχει σταση λεωφορειου,ουτε καν λογως για να βρεις ταξι.οσοι περασετε απο κει για εχετε τα ματια σας ανοιχτα,εννοωντας ρολαρωντας στην δεξια μερια του δρομου.
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Περασμα απο Γ'Σεπτεμβρ/Καποδιστριου, χθες ξημερωματα, γυρω στις 02.00', στην πανω γωνια, κυριολεκτικα 10δα μαυρων,στην κατω γωνια και λιγο πιο πανω απο το ξενοδοχειο, τριαδα ξανθων, σχετικα καλων, οπτικα τουλαχιστον,πιο κατω,μεχρι την Πλατ.Βαθη,μονον ανθρωπινα ναυαγια.
Στην Καβαλλας, μονον τρια τρανς,μετρια ομως.
Στην Σολωνος, τριαδα ολη και ολη, ξεχωριζε μια με μακρυ μαυρι μαλλι και σχετικα ψηλη, εξω απο το Palmier, λιγο πιο κατω απο την Νομικη.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επισης, κατεβαινοντας τη σολωνος γυρω στις 2:30, στη σταση ακριβως απεναντι απ τη νομικη, νεο (μαλλον) τεμαχιο, γεματουλα, ελενα ή ελενη στο ονομα, μαυρο  μαλλι, μετριο υψος, ελληνιδα, με βυζαρες, αλλα ζακι..

παμε γι αλλα..
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Αγαπητοί συναγωνιστές... όντως τα πράγματα στη Καποδιστρίου χειροτερεύουν. Κάνοντας βόλτα χθές μετά τα μεσάνυχτα στη Σόλωνος είδα μια πολύ ψηλή, ξανθιά παρουσία με μάυρο φόρεμα στο ύψος του Χημείου (Ιπποκράτους) με μικρό στήθος αλλά πολύ εντυπωσιακή.
Δεν σταμάτησα να τσεκάρω αλλά πήγε το μυαλό μου και σε τρανς.
Γνωρίζει κανείς κάτι για την κοπέλα;
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αγαπητοί συναγωνιστές... όντως τα πράγματα στη Καποδιστρίου χειροτερεύουν. Κάνοντας βόλτα χθές μετά τα μεσάνυχτα στη Σόλωνος είδα μια πολύ ψηλή, ξανθιά παρουσία με μάυρο φόρεμα στο ύψος του Χημείου (Ιπποκράτους) με μικρό στήθος αλλά πολύ εντυπωσιακή.
Δεν σταμάτησα να τσεκάρω αλλά πήγε το μυαλό μου και σε τρανς.
Γνωρίζει κανείς κάτι για την κοπέλα;

αν ειναι μια που νομιζω, ειναι γυναικα και ζακι..
 

mpampis53

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
89
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
πριν τρεισ μερεσ ειχα τσεκαρει ενα καινουργιο πρεπει να ταν καινουργιο γιατι δεν το εχο χαναδει στο κριστανια μικρο σε ιλικια :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom