Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
βόλτα σήμερα στην Γερανίου για να βρω τη βυζού .όντως ήταν εκεί με κάτι άλλα μπάζα .Ζητάει 30 Ε και 10 το ξενοδοχείο για 15 λεπτά .Δεν ειναι τίποτα το σπουδαίο πρέπει να είναι και ψυχρή απ οτι φαίνεται... :think:
 

tbag29

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον τσαρκα σημερα το μεσημερι γυρω στις 2 στα αμαρτωλα στενα της 3Σεπτεμβριου. Στην Λαυριου οι γνωστες μπαζες γιαγιαδες και κανα δυο πιτσιρικεσ που ητανε πριν εξω απο το ελλας (αληθεια με αυτο τι εγινε εμαθε κανεις?)
Στην καποδιστρίου κανα δυο καλα τεμαχια με κορυφαια μια ψηλη καστανη με ωραιο σωμα ψηλοτακουνα και γυαλια ηλιου
Κατα τα αλλα μια κλουβα ειναι αραγμενη απεναντι απο το ελλας κανα 2 βδομαδες τωρα (φτου πιγκς).
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ετεροχρονισμενη ενημερωση κολωνακιου..

ειναι γνωστο οτι τον αυγουστο στο κολωνακι, ειναι συνηθες φαινομενο τα ξεμπαρκα ρουκι..
προχθες το βραδυ λοιπον στη σολωνος και μασαλιας ελληνιδα βυζου ελαφρως γεματη στα κιλα, ευγενικη ζητουσε 50 στο car-ο και 70 στο fuckotel. δεν τα αξιζε..
30 μετρα πιο κατω μια αδυνατη, λιγο ψηλη, μαυρομαλλα, που φαινοταν (χωρις απαραιτητα να ειναι) τραβελος, με εκανε να στριψω το βλεμμα μου αλλου μολις με κοιταξε απ την αγριαδα στο προσωπο της..

επισης πετυχα προ 5-6 ημερων στη σκουφα χαμηλα, ελληνιδα κορίνθια (κατα τα λεγομενα της) κι αυτη με βυζαρες, μελαχροινη, που ομως δεν ηταν κατι αξιολογο..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τζουλια, ρουμανα, 23 ετώνε, ξανθια, χαλκοκονδυλη και σωκρατους, εξω απο τη eurobank.
εχω ξαναγραψει γι αυτην..
1 ωρα, σκορ 2-0, 60 ευρω συν το fuckotel και με ολιγον απο anal, με την εννοια οτι δεν την τελειωσα ετσι λογω πονου..  :rolleyes: :rolleyes:


tip: (κωλοπαιδα, μη γελασετε) οποιος παει στο prive, στην πλατεια καρα'ι'σκακη, στο δωματιο 207 με το στρογγυλο κρεβατι και βρει την καλτσα μου, να την αφησει στη ρεσεψιον και να μου στειλει πμ να περασω να την παρω..  :grin: :grin:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
πάλι καλά πάτερ μου που δεν ξέχασες το καλιμαύκι......ευλόγησον.....
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
[size=10pt]...οποιος παει στο prive, στην πλατεια καραϊσκακη, στο δωματιο 207 με το στρογγυλο κρεβατι και βρει την καλτσα μου, να την αφησει στη ρεσεψιον και να μου στειλει πμ να περασω να την παρω...[/size]

Τώωωωωωωωρα η κάλτσα?
Την πήρε ο ρεσεψιονίστ και έχει προωθηθεί στο Sothby's...
Βγαίνει σε δημοπρασία τις επόμενες εβδομάδες μαζί με ένα φόρεμα της Νταϊάνας.
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ο χιστις ειχε σεξουαλικες ορεξεις χθεσ το βραδυ ετσι ειπε να περασει απο πιατσες που εχουν ξεχαστει.

Ξεκινημα απο Θουκιδιδου .... περιπου 12.15 το βραδυ ... στο προιγουμενο στενο απο το ξενοδοχειο το γωνιακο, νομιζω εχει και ενα κρεοπολειο εκει ηταν 6-7 θειες αλλα για εμενα πατσαβουρες και δεν σταματησα ουτε καν να ρωτησω.

συνεχεια απο αμφιθεας αλλα τιποτα απολυτος

συνεχεια μετα απο συγγρου  2 στενα πριν τη λεμπεση πανω στη στροφη τη μικρη που εχει δεν ξερω πως λεγεται το στενο αυτο εχει και ενα περιπτερο εκει . ηταν ενας τραβελος με το μισο κολο εξω που ηθελε 40ευρω. δεν τη πηρα απλα ετσι απο περιεργεια τη ρωτησα

η θουκιδιδου ενδικνιεται μονο σε χιστες που θελουν θειες-γιαγιαδες.... δηλαδη οχι για μενα :)
 

bunny.bunny

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
australos : Και πως τα βρησκεις ? Λες θελω ενα δώματιο και ενα πορνιδιο ?
 

thomas38

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0

παιδια τωρα τελευταια που κανουν πιατσα στην παραλιακη και τι ωρες?
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
μεχρι της 12.30 το βραδυ στη θουκιδιδου αν σ'αρεσουν τα πολυ mature pussy
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
ναι εκει
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στην καποδιστριου μολις εσκασε καινουρια, παχουλη, μελαχροινη μεταγγραφη.
επισης, οι ασπρες εχουν γινει φιλες με τις μαυρες.. βλεπω να το πηγαινουν για σωματειο.. :grin: :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μεχρι της 12.30 το βραδυ στη θουκιδιδου αν σ'αρεσουν τα πολυ mature pussy

λιγο πριν γυρισα απο θουκυδιδου και απογοητευτηκα..
2 τεμαχια, το ενα μια ξανθια πατσούρω και το αλλο ζάκι μεχρι αηδιας..
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.158
Like
32
Πόντοι
366
το  ζάκι  είναι  πάντα  εκεί...μόνιμη...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το  ζάκι  είναι  πάντα  εκεί...μόνιμη...

ειναι και οργανωμενη, μολις πλησιασει και σε παρουν τα ντουμάνια και κανεις να φυγεις, σου λεει περιμενε.. και βγαζει χαρτακι με το ονομα της και το τηλεφωνο της και σου λεει παρε με αυριο να βρεθουμε..
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
πιο ζακι ρε παιδια ; εγω δεν εχω δει καμια πρεζου εκει
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Εντός του μπάρ του ξενοδοχείου ΧDREAM Mαιζώνος 6, Πλ. Βάθης εκδίδονται μόνιμα πορνίδια πέρα από τα πορνίδια του δρόμου, τα οποία καταφεύγουν σε αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom