Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (1 μέλη και 34 επισκέπτες)
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Παει σε χαλασαν τα αμφια,
τελικα μονο εγω και ο warhol κραταμε ψηλα στη σημαια του ακα  :2funny:

Απο αγαπουληδες αλλο τιποτα  :tickedoff: :headbang: :idiot:


υγ. Ωραιος εισαι, μας φορτωσες καλα καλα την Ελληνιδα φιλη σου ( :uzi:) να τη παμε για παγωτο :tickedoff:, τη κοπάνησες και και την εκανες για πιάτσα :2funny: :rockon:
....πεστα ρε σαβαλα....πεστα....αντε με το γαιδουρι!!!!!!
 

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
λοιπον, στη χαλκοκονδυλη και αριστοτελους, εξω απ τη eurobank πετυχα ρουμανακι 23 ετων, μαυρο μαλλι, μικρο βυζακι, ωραιο κωλαρακι κλπ κλπ..

1 ωρα σε παραπλησιο χοτελ, 2 πιτσιλισματα (κατα την πιτσιλίσια διαλεκτο), ολα covered, ωραια ευγενικη συμπεριφορα, χαμογελαστο και ομιλιτικο μωρο κλπ κλπ..


Η Μικαέλα ηταν?

 

Επισκέπτης
Παει σε χαλασαν τα αμφια,
τελικα μονο εγω και ο warhol κραταμε ψηλα στη σημαια του ακα  :2funny:

Απο αγαπουληδες αλλο τιποτα  :tickedoff: :headbang: :idiot:


υγ. Ωραιος εισαι, μας φορτωσες καλα καλα την Ελληνιδα φιλη σου ( :uzi:) να τη παμε για παγωτο :tickedoff:, τη κοπάνησες και και την εκανες για πιάτσα :2funny: :rockon:
πες τα πες τα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Χθές και προχθές το βράδυ μετά τις 11, γύρω από το Χημείο και Καποδηστρίου γινόταν χαμός. Μαύρες, αλβανίδες και ειτζούδες τα είχαν πετάξει όλα έξω.
Καμιά αξιόλογει παρουσία.
Αν κάποιος σύντροφος τσέκαρε κάτι καλό ασ αναφέρει...
 

kotsos81

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
χθες το βραδυ,μεγαλη σε ηλικια και σχεδον απαραδεκτη σε εμφανιση στο στενακι πισω απο  τη Σολωνος ζηταγε 65 ευρω(χωρις ξενοδοχιο)!!!!!αν ειναι δυνατον.....και κατα τα αλλα,πραγματι,τιποτα το αξιολογο.
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
χθες το βραδυ,μεγαλη σε ηλικια και σχεδον απαραδεκτη σε εμφανιση στο στενακι πισω απο  τη Σολωνος ζηταγε 65 ευρω(χωρις ξενοδοχιο)!!!!!αν ειναι δυνατον.....και κατα τα αλλα,πραγματι,τιποτα το αξιολογο.

χαχαχα σε αναλογο εχω πετυχει στη παλια πιατσα διπλα στο ελληνικο στην παραλια γιαγια (60-φευγα) μεσα σε ενα παλιο μινι που ζηταγε 50ρικο για μεσα στο αμαξι!

μπορει οι γιαγιαδες να την βλεπουν βετερανοι! :cheesy:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
επιβεβαιωνω την πληροφορια παληκαριου πριν καποιες εβδομαδες για τεμαχιο που στηνεται στην ιερα οδο εξω απο την ΕΒΓΑ..
η υποπτη ειναι αρκετα μελαμψη, δηλωνει βουλγαρα  :think: :think: και ζηταει 30 ευρω στο car(ο) ή 100 ευρω στο fuckotel  :headbang: :headbang:

ΔΕΝ ειναι (i repeat), ΔΕΝ ειναι τρανς, οι τρανς σκανε πιο ψηλα στην ιερα οδο.. ;)

επισης για τους φαν της μικαελας, ενημερωνω πως τελευταιο δρομολογιο, φορτωνει κατα τις 02:30-03:00 τα ξημερωματα..  ;) ;)
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
100 στο fuckotel? μηπως θελει να μας γαμισει και απο πανω? :cheesy:

καποιος τισ κακομαθαινει....
 

nikos32p

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
405
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
1
Καλησπερά μάγκες.Πηγα προχθες μια βολτα στην φυλής,το απογευμα και εκτος οτι δεν βρηκα καμια ωραία γινοταν και χαμός.Πολυ κινηση!! δεκα-δεκα μπαινοβγαίναμε.λεω δεν παω στην καποδιστριου-χαλκοκονδηλη να δω τι παιζει.Με τα πολλα υπήρχαν 4-5 στην πιατσα.Η μια ηταν πολυ ωραιο μουνι.Εμοιαζε με μια πρωην μου..Ολοι αυτην περνανε.Τελικα πηρα μια φιλη της.19 χρονών αλβανεζα,ετσι μου ειπε,με καλα ελληνικα..κοντοπουτανο..Την πηρα γιατι εμοιαζε λιγο με την Μαρω Λυτρα.Μαρινα,μαριλενα μου ειπε πως την λενε..δεν συγκρατισα το ονομα.Οι τιμες ηταν 30+10 ή 30+15 € ανάλογα με το ξενοδοχείο.Αλλα.Ωραιο βυζι για το υψος της,καυλογκομενα,εβριζε στο σεξ αλλα θελω κατι καλυτερο..Ξερει κανενας σας καμια απο εκεινη την περιοχη?
.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ξεπετες εκει και αγνωστου γιατρου αφου το κανεις καλυτερα σε οργανωμενο να μειωνεις τις πιθανοτητες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το θρεντ ''Τα κοριτσια της 3ης Σεπτεμβριού'' μετακινηθηκε απο το ''σεξ γενικα'' και συγχωνευτηκε στις ''πουτανοπιατσες''..

ευχαριστω
 

Yanbi

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
154
Like
0
Πόντοι
1
επισης για τους φαν της μικαελας, ενημερωνω πως τελευταιο δρομολογιο, φορτωνει κατα τις 02:30-03:00 τα ξημερωματα..  ;) ;)

Οταν λες φορτώνει, εννοείς έφυγε; Μήπως ξέρεις πότε και αν θα γυρίσει;;;;
 

AMAN

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
μη με παρετε στο ψιλο για την ερωτηση παιδες.
επειδη δεν εχω ξαναψωνισει απο πιατσα και επειδη πολλες φορες κατεβαινω κεντρο για δουλειες,μεσημερια συνηθως πως ξεχωρισω τα πουτανακια και πως τα πλησιαζω?
μην παθω καμια πλακα και παω να ψωνισω κανα κοριτσι που δεν ειναι πουτανα και γινω ρεζιλι
 

magoyras

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2006
Μηνύματα
367
Like
26
Πόντοι
1
Κοιτα, κανεις μια ερωτηση που δυσκολα μπορει να εχει μια ξεκαθαρη απαντηση γιατι πολυ απλα την σημερινη εποχη δεν ξεχωριζεις ευκολα μια κοπελλα που δεν ειναι πουτανα απο καποια που ειναι......Περα απο την πλακα ομως θα αφησω τους συναγωνιστες που εχουν εντριφισει στο ειδος να σου απαντησουνε γιατι εγω απο το συγκεκριμενο αθλημα ειμαι λιγο ασχετος.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
μη με παρετε στο ψιλο για την ερωτηση παιδες.
επειδη δεν εχω ξαναψωνισει απο πιατσα και επειδη πολλες φορες κατεβαινω κεντρο για δουλειες,μεσημερια συνηθως πως ξεχωρισω τα πουτανακια και πως τα πλησιαζω?
μην παθω καμια πλακα και παω να ψωνισω κανα κοριτσι που δεν ειναι πουτανα και γινω ρεζιλι

Συναγωνιστή μην ανησυχείς... δεν είναι δύσκολο να τις ξεχωρίσεις αφού ντύνονται τόσο προκλητικά... και στέκονται στα ίδια σημεία... περιμένοντας τον επόμενο πελάτη...
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Οταν λες φορτώνει, εννοείς έφυγε; Μήπως ξέρεις πότε και αν θα γυρίσει;;;;

εννοω οτι παιρνει τελευταιο πελατη κατα τις 02:30-03:00.
και μην ανησυχουμε, δεν παει πουθενα τωρα που βρηκε την κοτα που κανει τα χρυσα αβγα.. ;)
 

AMAN

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστή μην ανησυχείς... δεν είναι δύσκολο να τις ξεχωρίσεις αφού ντύνονται τόσο προκλητικά... και στέκονται στα ίδια σημεία... περιμένοντας τον επόμενο πελάτη...
αντε και ξεχωρισα ποια ειναι πουτανα και ποια μη,πως πλησιαζω? τι λεω?
βοηθατε συναγωνιστες το νεουδι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom