Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
με τετοιο καυσωνα περιμενατε να ειναι γεματη η πιατσα?
αφηστε να δροσισει απο αυριο και να δειτε πως θα βγουν σαν... κάμπιες!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
με τετοιο καυσωνα περιμενατε να ειναι γεματη η πιατσα?
αφηστε να δροσισει απο αυριο και να δειτε πως θα βγουν σαν... κάμπιες!

Σαν τις καμπιες θα βγουν και θα τις ψεκασουμε με φλιτ.
 

scooby

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
εμενα αμα μου μυρισει πρεζακι την κανω τρεχοντας με χιλια :badair: :badair: :badair: :badair: :new_shocked: :ak:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
με τετοιο καυσωνα περιμενατε να ειναι γεματη η πιατσα?
αφηστε να δροσισει απο αυριο και να δειτε πως θα βγουν σαν... κάμπιες!

καλυτερα τωρα με την ζεστη που ειναι σα τα κουνουπια... βραδιαζει και εξω :P
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ειμαι λοιπον χθες βραδυ κατα τις 01:30 με τον μεγιστο (respect !!) zerotolerance και κανουμε σκαουτ εναλλαξ μπουρδελα-στουντιο-πιατσες, στο ενδιαμεσο μάσες κλπ κλπ

..γωνία λοιπον σταδιου και σίνα στριβοντας με το σκαουτο-αυτοκινητο για να ανεβουμε τη σινα, χωνεται ενα σκαουτο-μοτοσακό και παραλιγο να τον ξαπλωσω τ-ανάσκελα.. γυρναει ο οδηγος, κοιταει αγρια, και αρχιζει να γελαει..  :headbang: :headbang:

βγαζει το κρανος και αποκαλυπτεται το μεγαλο σκυλι-γα'ι'δουρι του πολεμου, ο αλλος μεγαλος σκαουτερ kinky30..  :dancing: :dancing:
..ο οποιος ειχε αλωνισει ολη την αθηνα δυο φορες και πηγαινε και για την τριτη..  :grin: :grin:

κατα τα αλλα, στο κολωνακι χθες, μια απ τα ιδια, ζακια, γριες και κατι βαρελια, που αν τα πετυχαινες σε κανενα μπουρδελο με 15 ευρω, παλι θα την εκανες..  :tickedoff:
στην γ.σεπτεμβριου 5-6 μαυρουκες και 3-4 αλβανακια και στην ευριπιδου μερικες καραβιές απο μαυρες..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Η πιατσα στην ευρυτερη περιοχη της Ομονοιας δν παρουσιαζε σημερα το μεσημερι κανενα ενδιαφερον (ως συνηθως δλδ).

Στριβοντας απο Αγ. Κωνσταντινου αριστερα στη Σωκρατους ειδα απο μακρυα δυο στο 54-56. Μεχρι να πλησιασω το στοχο περασε ενα μπατσικο κ τα κοριτσια χωθηκαν σε ενα μικρο καθετο στενο (ειμαι γνωστος γκαντεμης). Τις πηρα απο πισω και στα φαναρια τις ειδα απο κοντα. Η μια ηταν τρελοχοντο μπαζο, η αλλη καλο σωμα, σχετικα ψηλη αλλα απο φατσα ιδια η Παπακωστα? Αλβανα και τα 2. Κατεληξαν  πισω απο την μεγαλη σταση λεωφορειων (Γ' Σεπτ), οπου υπαρχαν τουλαχιστον αλλες 4. Μια θεοχοντρη στα ασπρα, 2 μαυριδερα γυφτακια το ενα στα κοκκινα και το αλλο στα μαυρα, και μια ποιο υποφερτο κοντοπουτανο με καστονοξανθα περμαναντ μαλλια μεσα σε ενα λουλουδε ασπρομαυρο φορεματακι.
Παρακατω στα ΚΤΕΛ Θεσ/νικης δν υπηρχε τιποτα, γωνια Οκανα επισης τιποτα, και στην απενατι γωνια 3 μαυρουκες.
Εστριψα δεξια στην Στουρναρη με κατευθυνση στον Παπασωτηριου, και μολις θυμιθηκα το μαζατζιδικο της εν λογου οδου. Ελα ομως που ,λιγο απο την ζεστη λιγο απο τα μπαζα που μολις ειχα δει, δν θυμομουν το νουμερο?νομιζα ο λαλακας οτι ειναι το 53? Τεσπα τα μαζεψα κ εφυγα. Αργοτερα, περασα απο το Λεμπεσοσπιτο οπου κατεθεσα στην Λολα.

Ξεχασα... στην Αγ. Κων/νου πετυχα ενα τραβελι εκτος υπηρεσιας μαλλον, το οποιο ψωνιζε κατι hair exentions ή ποστις σε ενα μαγαζι επι της Αγ. Κ. Πλακα-πλακα ηταν καλυτερο απο τις φολες που ειδα μετα... :uglystupid:
 

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
News Bulletin: Το Ξενοδοχειο Ελλας στην Γαμα Σεπτεμβριου, οπου μαζευονταν αρκετα πουτανιδια, ΕΚΛΕΙΣΕ!
Τωρα πια δεν κανουν πιατσα εκει κι αν περασει κανενα απο τυχη θα ειναι... Παντως αν ψαρεψει πελατη θα τον παει μαλλον στο "Ζενιθ" στην Ξουθου ή στο "Κριστινα" στην Σωκρατους το οποιο τον τελευταιο καιρο εχει πιενες και μαζευει πολυ "κοσμο"
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η πιατσα στην ευρυτερη περιοχη της Ομονοιας δν παρουσιαζε σημερα το μεσημερι κανενα ενδιαφερον (ως συνηθως δλδ).

Στριβοντας απο Αγ. Κωνσταντινου αριστερα στη Σωκρατους ειδα απο μακρυα δυο στο 54-56. Μεχρι να πλησιασω το στοχο περασε ενα μπατσικο κ τα κοριτσια χωθηκαν σε ενα μικρο καθετο στενο (ειμαι γνωστος γκαντεμης). Τις πηρα απο πισω και στα φαναρια τις ειδα απο κοντα. Η μια ηταν τρελοχοντο μπαζο, η αλλη καλο σωμα, σχετικα ψηλη αλλα απο φατσα ιδια η Παπακωστα? Αλβανα και τα 2. Κατεληξαν  πισω απο την μεγαλη σταση λεωφορειων (Γ' Σεπτ), οπου υπαρχαν τουλαχιστον αλλες 4. Μια θεοχοντρη στα ασπρα, 2 μαυριδερα γυφτακια το ενα στα κοκκινα και το αλλο στα μαυρα, και μια ποιο υποφερτο κοντοπουτανο με καστονοξανθα περμαναντ μαλλια μεσα σε ενα λουλουδε ασπρομαυρο φορεματακι.
Παρακατω στα ΚΤΕΛ Θεσ/νικης δν υπηρχε τιποτα, γωνια Οκανα επισης τιποτα, και στην απενατι γωνια 3 μαυρουκες.
Εστριψα δεξια στην Στουρναρη με κατευθυνση στον Παπασωτηριου, και μολις θυμιθηκα το μαζατζιδικο της εν λογου οδου. Ελα ομως που ,λιγο απο την ζεστη λιγο απο τα μπαζα που μολις ειχα δει, δν θυμομουν το νουμερο?νομιζα ο λαλακας οτι ειναι το 53? Τεσπα τα μαζεψα κ εφυγα. Αργοτερα, περασα απο το Λεμπεσοσπιτο οπου κατεθεσα στην Λολα.

Ξεχασα... στην Αγ. Κων/νου πετυχα ενα τραβελι εκτος υπηρεσιας μαλλον, το οποιο ψωνιζε κατι hair exentions ή ποστις σε ενα μαγαζι επι της Αγ. Κ. Πλακα-πλακα ηταν καλυτερο απο τις φολες που ειδα μετα... :uglystupid:

ο μεγιστος παπαγιωργης σημερα με βαπτισε και στις πουτανοπιατσες....το απογεματακι ομως....ειδα 3 γυφτοτσιγγανακια στην σωκρατους οπως στριβεις απο βεραντζερου αριστερα για σωκρατους....1 ξανθο μπουρουχιδιον με βυζονια και ξαφνικα προς μεγαλη μου εκπληξη τί να δω?ο πιτσι...ναι καλα ακουσατε..ο πιτσι ψωνιζοταν με εναν νεαρο αλλα τελικα τον πεισαμε να ερθει μαζι μας και καναμε μια τρελλη παρτουζα οι 3 μας στο γνωστο ξενοδοχειο "athens acropol"!Η πιπα του παπαγιωργη σε συνδυασμο με το σπατουλαριστο πινελο κατω απο τα αρχιδια μου του πιτσι ηταν ολα τα λεφτα...Σας το συνιστω....ηταν υπεροχο το βραδυ μας σημερα και μας κοστισε και 30 ευρωπουλα μαζι με τον χυμο πορτοκαλι!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
συγγνωμη αλλα ξεχασα κατι......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

μηπως ειμαι λιγο πειραγμενος? :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :uglystupid:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Ο Αρχοντας πιτσιλιστις είναι πάντα εκεί που πρέπει πριν τα γεγονότα !!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

nruto

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Χθες, περιπου Σολωνος και Μασσαλιας δυο μπαζα, πιο κατω πριν την Τρικουπη 3 τεμαχια, επισης χαλια, χαριλαου τρικουπη ενα μαυριδερο καλυτερο απο τα υπολοιπα εκανε παρεα με μια μαυροφορεμενη φαλαινιτσα, Ναυαρινου ενα λιγο πιο αξιολογο ξεκωλο με ωραιο σωμα και χαλια μουρη μαζι με τρεις γιαγιαδες συνομηλικες της Θεοπουλας. Γ Σεπτεμβριου ουτε καν Καζαμπουμπου. Μονο στη Μαυροπιατσα ειχε κοσμο, αλλα δεν... Συνολικη αποτιμηση νυχτας... αρκετα χιλιομετρα σβουρες, καποια λιτρα βενζινης, 2 χαμενες ωρες ενω οι παρακειμενοι μπατσοι τωρα θα ερευνουν για ενα αυτοκινητο που εκανε συνεχεις βολτες και εψαχνε το καταλληλο σημειο για να τοποθετησει εκρηκτικα :P Τζιφος γμτ. Πλεον δεν μππορεις να βρεις ουτε μια τανα της προκοπης οταν τη χρειαζεσαι!!!
 

panagos35

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
3
Like
38
Πόντοι
1
Σήμερα μεσημερι 12 πέρασα από πλατεία Λαυρίου. Πολλές μπουρούχες, πάρα πολλές, και μία κάλή ξανθούλα και μικρής ηλικίας. Της ζήτησα κώλο, μου είπε δεν κάνει, μόνο κανονικο με 40 ευρώ της είπε θα σου δώσω 50-60 για κώλο και το σκέφτηκε και μου είπε ναι... Στο δρόμο για το ξενοδοχείο όμως μου γκρίνιαζε ότι δεν το κάνω αυτό, θα πονέσω και αν δεν μπορέσω να σου δώσω πίσω τα λεφτα (σωστή) και μου πετάει "δεν έχω και κρέμα"..... Εκεί και με την γκρινια ξενέρωσα και της λέω αστο μην ταλαιπωρήσαι... μαλακία έκανα ήταν καλύτερο να δοκίμαζα.....να πέρναμε και μια "κρεμα"..... άλλη φορά..... την έχει πάρει κανείς?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σήμερα μεσημερι 12 πέρασα από πλατεία Λαυρίου. Πολλές μπουρούχες, πάρα πολλές, και μία κάλή ξανθούλα και μικρής ηλικίας. Της ζήτησα κώλο, μου είπε δεν κάνει, μόνο κανονικο με 40 ευρώ της είπε θα σου δώσω 50-60 για κώλο και το σκέφτηκε και μου είπε ναι... Στο δρόμο για το ξενοδοχείο όμως μου γκρίνιαζε ότι δεν το κάνω αυτό, θα πονέσω και αν δεν μπορέσω να σου δώσω πίσω τα λεφτα (σωστή) και μου πετάει "δεν έχω και κρέμα"..... Εκεί και με την γκρινια ξενέρωσα και της λέω αστο μην ταλαιπωρήσαι... μαλακία έκανα ήταν καλύτερο να δοκίμαζα.....να πέρναμε και μια "κρεμα"..... άλλη φορά..... την έχει πάρει κανείς?

αν λες μια βουλγαρα με μακρυ πολυ ανοιχτο ξανθο μαλλι, οταν σταματησα και την ψαρεψα, μου φανηκε απο ξεπετα εως ψιλο-βρωμιαρα..

υ.γ. καποιος πρεπει να της μιλησει για το rexona.. :grin:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
2
Πόντοι
6
αφου δε πρεπει να της πει για τα after shave... :cheesy:
 

tbag29

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
61
Like
0
Πόντοι
0
ρε συναγωνιστες ξερετε για καμια μαιρη στην 3 σεπτεμβρ μπροστα απο το ελλασ το ξενοδοχειο τι παιζει? ειναι καθε μερα εκει απο οτι μου ειπε αλλα μονο πρωινα και μονο στο ξενοδ. θελει 30+10 ειναι μετριου αναστ καστανη με μακρια μαλια.Την ρωτησα και για βιζιτες και μου ειπε οχι αλλα δεν περιμενα να μου πει ναι με την πρωτη.Εχει παει κανείς? Αξίζει?
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ρε συναγωνιστες ξερετε για καμια μαιρη στην 3 σεπτεμβρ μπροστα απο το ελλασ το ξενοδοχειο τι παιζει? ειναι καθε μερα εκει απο οτι μου ειπε αλλα μονο πρωινα και μονο στο ξενοδ. θελει 30+10 ειναι μετριου αναστ καστανη με μακρια μαλια.Την ρωτησα και για βιζιτες και μου ειπε οχι αλλα δεν περιμενα να μου πει ναι με την πρωτη.Εχει παει κανείς? Αξίζει?

κατσε βρε παληκαρι, γιατι μπερδευτηκα..
σου ειπε 30+10, αλλα ΟΧΙ για βιζιτες ???????

και τι τα θελει τα λεφτα ?? για σουβλακια ???? και αντε και τα θελει για σουβλακια, τουλαχιστον θα τα φατε παρεα ????
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
361
Κριτικές
42
Like
14
Πόντοι
5.760
μ'αλλον ο φιλος εννοει για πριβε ως call girl.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον, στη χαλκοκονδυλη και αριστοτελους, εξω απ τη eurobank πετυχα ρουμανακι 23 ετων, μαυρο μαλλι, μικρο βυζακι, ωραιο κωλαρακι κλπ κλπ..

1 ωρα σε παραπλησιο χοτελ, 2 πιτσιλισματα (κατα την πιτσιλίσια διαλεκτο), ολα covered, ωραια ευγενικη συμπεριφορα, χαμογελαστο και ομιλιτικο μωρο κλπ κλπ..

60 γιουρακια δικα της (στη φτηνια δηλαδη, που λεει κι ενας φιλος :grin:) και 20 του fuckotel..


υ.γ. μην χαλατε την πιατσα, μου ελεγε οτι εχει 2 καλους πελατες, που για το ιδιο σερβις της δινουν 150..  :uglystupid: :uglystupid:


edit: η ταριφα για μια φορα (και με την ησυχια σας βεβαια) ειναι 40 γιουρακια..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
υγ. Ωραιος εισαι, μας φορτωσες καλα καλα την Ελληνιδα φιλη σου ( :uzi:) να τη παμε για παγωτο :tickedoff:, τη κοπάνησες και και την εκανες για πιάτσα :2funny: :rockon:

εγω το εκανα το χρεος μου.. χτυπησα ρουμανικο αιμα..  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

εσεις εχετε συνηθισει στις φασολες και χτυπατε στερητικα..  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  ;) ;)


υ.γ. καλο το φασολακι που σας εφερα ????  :rolleyes: :rolleyes:  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom