Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
μααααυρη μαααααυρη μαυρη μου εχεις κανει τη ζωη μου..  :grin:
+1000
παντως αυτες οι καζαμπουμπου (μαυρες) δεν εχουν το στυλακι που εχουν αυτες στην Σωκρατους.Φαινετα ο συνδυασμος απο  το γεγονος οτι η 3ης Σεπτεμβριου εχει μεγαλυτερη κινηση , μαζι με τον ανταγωνισμο της λευκης σαρκας τις κανει και συμπεριφερονται διαφορετικα απο οτι στην Σωκρατους που ειναι σαν το Ναϊρομπι! :2funny:
 

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
ναι, το ιδιο ειναι!
Κι ο Γιομο Κενυατα, ηγετης των Μαου-Μαου ηταν!
 

bixlas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
4
Πόντοι
1
δεν τον ξερω...
μονο τη Μπίλιω Τσουκαλα ξερω... (κι αυτη απο τις γαμπες της)
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Δευτερο περασμα γυρω στις 11 το βραδυ ειχε 4 καζαμπουμπου στο φαναρι της καποδιστριου και 2 ξανθα!!!
[/quote]
Θα αναφερθώ κι εγώ στα 2 ξανθά πιπίνια! Τα έχει πάρει κανείς; Θέλουν 65 ευρώ αν τα έχει πάρει κάποιος ας ενημερώσει!
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
ναι αν ήθελες και τα 2 125 μιλάμε για 2 ξανθά κόλαση σκέτη δεν τα χει δοκιμάσει κανένας; το πολύ 18-19 χρονών!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Θα αναφερθώ κι εγώ στα 2 ξανθά πιπίνια! Τα έχει πάρει κανείς; Θέλουν 65 ευρώ αν τα έχει πάρει κάποιος ας ενημερώσει!

εγω παντως παληκαρια, για τα αλβανακια της συγκεκριμενης πιατσας που μολις στα παρουν μπορει να σε αφησουν κα με το πουλι στο χερι, δεν τα εδινα αυτα τα λεφτα.
αυτες κανουν χειροτερο πηδημα κι απ τα μπουρδελα και μιλαω κυριολεκτικα.
διαβαστε και παλαιοτερο ποσταρισμα του stavros51 που τις χρονομετρησε κιολας..  :grin:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Εχω ξαναγράψει στο παλιό φόρουμ για την πουτανόπιατσα της 3ης Σεπτεμβρίου (ΟΚΑΝΑ), και απλά θα πω 2-3 πράγματα απο τα οποία μετά κάνετε ό,τι θέλετε....

Εχω πάρει πριν 2 χρόνια περίπου (οταν άρχισαν να κάνουν εκεί πιάτσα) 3 πουτάνες απο εκεί. Μιλάμε για γαμήσι-ξεπέτα, με την ψυχή στο στόμα. Οταν ψωνίσεις την γκόμενα, σε πάει στην κυριολεξία τρέχοντας στο ξενοδοχείο δίπλα απο το καφέ.

Γδύνεται στο λεπτό, πίπα στο λεπτό, γαμήσι σε 2 λεπτά, γενικώς στην ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ πρέπει να έχεις τελειώσει σε 5 λεπτά, χειρότερη εμπειρία κι απο μπουρδέλο.

Οι πιο πολλές όταν είναι και καλοκαίρι, βρωμάνε οι μασχάλες και τα πόδια τους.

Νταραβερίζονται και με πρεζέμπορους αλλά και πρεζάκια τους οποίους παίρνουν βίζιτα αφού πλέον έχουν γίνει κολλητοί απο το γνωστό καφέ στη γωνία.

Τις πουτάνες αυτές οι οποίες 8 στις 10 είναι Αλβανίδες, τις ήξερα 5-6 χρόνια πριν, όταν κάνανε πιάτσα σε ένα μπάρ πισω απο τον Χόντο στην Ομόνοια. Τότε ήθελες κονέ και να ξέρεις το μέρος για να πάρεις βίζιτα, και τα πράγματα τότε ήταν καλύτερη απο ζήτημα Χρόνου-Χρήματος και περιποίησης. Τη γάμαγες κανα μισάωρο στο πολύ χαλαρό.

Οταν πήγαν στο ΟΚΑΝΑ το κάνανε fast food για να παίρνουν πελατεία.

Ομως, ένεκα οι αρρώστειες που πιστεύω πως κουβαλάνε οι πιο πολλές λόγω σχέσεις που έχουν με πρεζάκια, λόγω του ότι πρέπει να γαμήσεις και να χύσεις σε 5 λεπτά, την έχω κόψει μαχαίρι την πιάτσα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Xρήσιμες οι πληροφορίες σας συναγωνιστές να στε καλά γενικά αυτό το site μας έχει γλιτώσει από πολλά πεταμένα λεφτά!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
παιδια οσον αφορα τα χλωμα κολαρακια ειναι οντως ξεπετες αλλα οι τιμες που σας λενε ειναι παζαρεψιμες και πολυ μαλιστα.Και μετα αν θελετε καλυτερη περιποιηση δινεις κατι παραπανω στο δωματιο και ειναι οκ.Βεβαια παει ακριβα με το κατι παραπανω για αυτο που δινουν αλλα ετσι ειναι η ιστορια.Τωρα οσο αφορα την καθαριοτητα αν εισαι εκει στην γωνια καλοκαιριατικα με 40 βαθμους και περπατας ιδρωνεις , μπαινεις στο ξενοδοχειο με τα κλιματιστικα ξειδρωνεις , περπατας και τρως και ολη την εξατμιση της 3ης σεπτεμβριου , και εισαι με τα ιδια ρουχα τοσες ωρες εκει , ε μετα φυσιολογικες και οι μυρωδιες!
Παντως τα καζαμπουμπου αυξανονται στην συγκεκριμενη πιατσα , ειναι 2,3 που κοβουν βολτες απο πρωιας στην ευρυτερη περιοχη και πολλες που σκανε μυτη το βραδυ στο φαναρι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια οσον αφορα τα χλωμα κολαρακια ειναι οντως ξεπετες αλλα οι τιμες που σας λενε ειναι παζαρεψιμες και πολυ μαλιστα.Και μετα αν θελετε καλυτερη περιποιηση δινεις κατι παραπανω στο δωματιο και ειναι οκ.Βεβαια παει ακριβα με το κατι παραπανω για αυτο που δινουν αλλα ετσι ειναι η ιστορια.Τωρα οσο αφορα την καθαριοτητα αν εισαι εκει στην γωνια καλοκαιριατικα με 40 βαθμους και περπατας ιδρωνεις , μπαινεις στο ξενοδοχειο με τα κλιματιστικα ξειδρωνεις , περπατας και τρως και ολη την εξατμιση της 3ης σεπτεμβριου , και εισαι με τα ιδια ρουχα τοσες ωρες εκει , ε μετα φυσιολογικες και οι μυρωδιες!
Παντως τα καζαμπουμπου αυξανονται στην συγκεκριμενη πιατσα , ειναι 2,3 που κοβουν βολτες απο πρωιας στην ευρυτερη περιοχη και πολλες που σκανε μυτη το βραδυ στο φαναρι.

οι τιμες ειναι παζαρεψιμες, ειναι αληθεια αυτο, αλλα πανε μεχρι 30 ευρω συν το χοτελ (και δεν ειναι παζαρεψιμες σε ολες). δηλαδη βγαινει ενα συνολο 40-45 ευρω. σ ενα στουντιο, που σαφως ειναι πολυ καλλιτερη και ανετη η φαση δινεις απο 30 εως 50 ευρω..
και οσο αφορα το θεμα της απλυσιας, πρεπει να αναφερουμε οτι εφοσον πληρωνεις το ξενοδοχειο μπορει να κανει ενα μπανιο πριν ή μετα ?????  :idiot: :idiot: εμεις γιατι κανουμε ??????  :tickedoff: :tickedoff:
αυτες μπροστα στο χρημα που τους δινει η ξεπετα αφηνουν και τα μουνια τους απλυτα..  :jerking: :jerking: βεβαια τους αλβανο-πακιστανους πελατες τους αυτο δεν τους απασχολει..  ;)
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Δεν κάνουν μπάνιο λόγω ταχύτητος! Οταν άρχιζει την πίπα η άλλη και σε πλησιάζει, τότε νιώθεις την μπόχα. Εδώ μιλάμε για 5 λεπτά ξεπέτα, μπάνιο θα κάνουν?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Η βρωμα απο το μουνι δεν υποφερεται. Ειναι απο τα πραγματα που με χαλανε περισσοτερο απ΄ολα. Μα δεν πανα ΄χει ασχημη συμπεριφορα, να ειναι μπαζο εμφανησιακα, αν βρωμοκοπαει το μουνι της δεν μπορω να γαμησω με τιποτα. Συναντησα ενα τετοιο μουνι προσφατα στην Σκρα. :P

Στην πιατσα της Γ΄ Σεπτ -2 φορες εχω ψωνισει ολες κι ολες απο εκει-  η πρωτη δεν εκανε ντουζ πριν(ειχε κανει λεει απο πριν), ενω τη 2η φορα που της ζητησα να κανει μπανιο (τι μπανιο δηλαδη...ενα πιτσιλισμα με σκετο νερο εκανε) παραξηγηθηκε κιολας.
Αντιθετα σε στουντιο που εχω παει δεκαδες φορες, δεν θυμαμαι να εχω πετυχει καποια που να βρωμουσε. Απεναντιας θα ελεγα οτι καποιες εχουν ποιο καθαρο (σε οψη κ σε οσμη) μουνι απο πολλες γκομενες.   
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν κάνουν μπάνιο λόγω ταχύτητος! Οταν άρχιζει την πίπα η άλλη και σε πλησιάζει, τότε νιώθεις την μπόχα. Εδώ μιλάμε για 5 λεπτά ξεπέτα, μπάνιο θα κάνουν?

ετσι οπως τα λες ειναι παληκαρι, να μην τις δικαιολογουμε κιολας τις βρωμομούνες.. ελεος..!!
ειναι δυνατον δηλαδη να συμπεριφερονται ετσι ως προς το θεμα της καθαριοτητας και να μην ειναι παρα πολυ πιθανο να κουβαλανε και κανενα παρασημο ????????
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Τώρα που είναι Ανοιξη
και τα μ@υνιά βρωμάνε
ο Βασιλιάς διεταξε
τους κόλ@υς να γaμάνε.....

Στο μ@υνί και στο πριόνι
όποιος βιάζεται ιδρώνει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom