Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
ειναι ρωσιδα η ελληνιδα? εχω παρει πριν 1 μηνα μια ρωσιδα οπως την περιγραφεις που την ελεγαν Μαρινα και ηταν φοβερη. Πες μου για τι την ψαχνω...
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
@male123

Δεν ξέρω ρε φίλε, τι να σου πω... Μάλλον ξένη ήταν. Δεν ανοίξαμε και κουβέντα.. 
Κοντό σχετικά μαλλί, καστανό προς μαύρο, με λίγα κιλάκια παραπάνω. Όχι φακλάνα...βέβαια, αλλά ούτε και μοντέλο.Περίπου 1.70.
Απ ότι μου είπε πάντως κάπου εκεί γύρω τη βρίσκω αν θέλω.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΤΑΝΕΣ-ΖΑΚΙΑ του δρομου-Ο αυτοελεγχος της καυλας ειναι μεγαλο πραγμα-Κρατα τα και δωστα σε ενα καθαρο στοματακι και μουνακι παρα στην καθε μια που τρυπιεται ή ακαπωνεται γενικα ή ειναι γεματη διαφορα-Μην παιζετε με τα βρωμοπουτανα ρε μαγκες και τα καρφωνετε...Θα δειτε καμια μερα καμια μαλακια στο καυλι σας-Εχω δει κατι ξανθα βρωμομποχοξεκωλα με λευκη φουστα και μποτα-στυλ ΄80ς-τσολια τελειως-Ουτε κατα διαννοια δεν θα πληρωνα ενα τετοιο μπουρουχι για να τογαμιαρω-Στο παρελθον βεβαια ειχα ψωνισει παρτουζα μαυρες στην Αθηνας και 2 αλλες φορες μετα ξαναγαμησα μαυρες ξενοδοχειων-Απο τοτε ΔΕΝ ξανα-Και μαλλον με μαυρες ΠΟΤΕ εκτος αν ειναι περιπτωση δυνατης μουναρας-Απο δρομο μην ψωνιζετε-Δεν ειναι ασφαλες
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
κυριοι σημερα αρχισε σιγα σιγα να ξαναζωντανευει η πιατσα του οκανα,ειχε το απογευμα κατα τις 6  η ωρα 5,6 κομματια αλλα οχι οπως παλια
 

Επισκέπτης
Και αυτές οι πουτάνες το είχαν παρακάνει ... 10-10 μαζεύονταν ...άλλο λίγο και θα έκαναν πορεία . Πόσο πια να τις καλυψουν και οι μπάτσοι ....
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
Και αυτές οι πουτάνες το είχαν παρακάνει ... 10-10 μαζεύονταν ...άλλο λίγο και θα έκαναν πορεία . Πόσο πια να τις καλυψουν και οι μπάτσοι ....

οντως φιλε και εχω τυχει σε φασεις που περναγαν οι αστυνομικοι και αυτες τους κανανε πλακα
βεβαια πιστευω οτι παλι σιγα σιγα το ιδιο θα γινει παλι εκει ή πουθενα αλλου
 

vamos1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
90
Like
4
Πόντοι
0
Προχτές (Τετάρτη) πέρασα από Γ' Σεπτεμβρίου και Χαλκοκονδύλη κατά τις 3 η ώρα το μεσημέρι. Μπάνισα ένα γκομενάκι που έβγαινε από ένα superMarket που είναι εκεί στη γωνία...(Γαλαξίας νομίζω..)
Το ρώτησα αν ψήνεται να πάμε για καφέ... για να δω τι παίζει...Μη γίνουμε και κάρφωμα μέρα-μεσημέρι.
Τεσπά να μην τα πολυλογώ...
Την λένε Μαρίνα, βύζος 4+, καστανόχρωμη...
Μου ζήτησε 45? για όλα. Εννοώ hotel + γαμήσι.
Δεν τραβήχτηκα όμως...

Ξέρει κανείς κάτι? Την έχει πάρει κανένας? Αξίζει?

Tην πηρα την Μαρινα.Οντως 4αρι βυζι σιλικονη.Ετων 19 αλβανιδα.Αν εχει λιγο μεγαλη μυτη τοτε λεμε την ιδια.Καλο κοριτσακι ειναι απο κρεβατι καλη ειναι.Εντυπωση μου εκανε η μουνα της πολυ ξεχειλομενο ειναι.Μαζι με μενα και αλλοι 4 συναγωνιστες να τον βαζαμε ταυτοχρονα δεν θα τις το γεμιζαμε!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
23.30  δεν υπηρχε ουτε μια, γ σεπτ. και καποδιστριου, μαλλον θα εγινε καμια σκουπα απο τσουςμπα
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθες βραδυ κατα τις 01:30 στις πιατσες γ.σεπτεμβριου και κολωνακιου (σε ολοκληρο το κολωνακι, απο πάνου ως κάτου !!) μετρησα ΜΗΔΕΝ τεμαχια..

περονόσπορος..
 

Επισκέπτης
Οι ...τάνες δεν υπάρχουν πιά τις μάζεψαν οι τσοιμπά....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

Επισκέπτης
Σωστός φίλε μου γιατί βιώνουμε μέρες πουταναπαγόρευσης...
 

kotsos81

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
112
Κριτικές
11
Like
4
Πόντοι
11
ενημερωση για τη Σοφια,οχι τοσο προσφατη,αλλα διαβασα την προηγουμενη σελιδα και σκασανε μνημες.ειναι η ξανθουλα στη Σολωνος,συνηθως φοραει ασπρα.πολυ φιλικη,ελληνιδα,οχι πολυ ανετη(σε ξενοδοχειο την πηρα)αλλα δεν εχω παραπονο,αφου ψιλοαργησα να τελειωσω.παντως η κοπελια εχει πολυ ωραια ποδια κι εγω γι'αυτο την πηρα,κι επαιξε και γενικοτερο foot fetish με footjob κτλ.αυτα προς ενημερωση οσων με καταλαβαινουν..καλοκαιριασε και τα εχουν πεταξει ολες εξω!θα τρελαθουμε!οι τιμες οπως τα λεει ο συναδελφος.
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.540
Κριτικές
2
Like
1.506
Πόντοι
216
θα συμφωνησω με τον παπα-γιωργη...οταν βρισκουμε κατι καλο αμεσως κραταμε τηλεφωνακι για καβατζα..για περιπτωσεις οπως τωρα που κατι επιασε τουσ μπατσους κ μαζευουνε...χθες μπροστα μου μαζευανε καποιες απο την γ' σεπτεμβριου....αργα το βραδυ...υπομονη...θα ξαναρθουν...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...Εντυπωση μου εκανε η μουνα της πολυ ξεχειλομενο ειναι. Μαζι με μενα και αλλοι 4 συναγωνιστες να τον βαζαμε ταυτοχρονα δεν θα τις το γεμιζαμε!

Ναι, έχεις δίκιο... Συγγνώμη!
Είχα περάσει τις προάλλες και την ξεχείλωσα...
 

andreoug

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.508
Κριτικές
22
Like
390
Πόντοι
6.055
Σαββατο βραδυ παντως επαιζαν αρκετες.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
που ακριβως και τι ωρα ??
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
σημερα το απογευμα στις 7 περναγα απο το γνωστο σημειο στον ΟΚΑΝΑ και ειδα οτι η πιατσα αρχισε να λειτουργει παλι!!!!Για να το σιγουρεψω παρκαρα και διαπιστωσα οτι ολα τα κοριτσια ηταν παλι στην θεση τους και ακουμπαγανε τα ποπακια τους στα κολονακια , καταλοιπο δημαρχιας Αβραμοπουλου ,μπροστα απο τον ΟΚΑΝΑ !!!Επισης κυκλοφορουσαν και αρκετες αλλα β διαλογης μπροστα απο το Joys και πισω απο την σταση των τρολευ.Αυτες βεβαια ηταν δευτεραντζες με εξαιρεση ενα τολμηρο κοκκινομαλλικο με κατσαρα μαλλια . Επισης ηταν και καποια καζαμπουμπου . Δευτερο περασμα γυρω στις 11 το βραδυ ειχε 4 καζαμπουμπου στο φαναρι της καποδιστριου και 2 ξανθα!!!
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
τι ειναι τα καζαμπουμπου βρε παιδια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom