Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Είδα έξω από το Ορφέα το ομορφότερο κορίτσι που έχω δει στο τρίγωνο, και ίσως και σε ολόκληρη τη ζωή μου. Μελαμψό, θα μπορούσε να είναι μιγάδα ή γυφτάκι, σκουλαρίκι στη μύτη, ύψος γύρω στο 1,65, μαλλί ράστα μέχρι τη μέση (δεν ξέρω αν ήταν δικό της ή εξτένσιον). Κολλητό τζιν και μπλουζάκι, οι γραμμές του σώματός της διαγράφονταν πεντακάθαρα και ήταν σχεδόν τέλειες. Ζήτησε 30€ για πίπα - μουνί, 50€ και για κωλαράκι. Είχα όμως κανονίσει με στανταράκι και δεν τη δοκίμασα
 

Johnny_Poker

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μάγκες, μια βοήθεια.
Έχει κανείς άποψη για μια μιλφαρα που είναι πάντα έξω από το Liberty, έχει βυζάρες που κάνουν μπαμ κ πρόστυχο πρόσωπο? Από όλες εκεί ξεχωρίζει για τις βυζάρες που έχει. Είναι 40-48 εκεί την κάνω, γύρω στο 1,60-1,70 ύψος, ούτε χοντρή ούτε αδύνατη, με σκούρο μαλλί αν διέκρινα καλά. Ξέρεις κανείς αν αξίζει?
Διαβάζω όλες τις σελίδες εδώ κ μου κάνει εντύπωση πως δν έχει γράψει κανείς κάτι για αυτήν.
 

Johnny_Poker

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης, στην Χαλκοκονδύλη που ειναι τα γκρανι, έχω πολύ καιρό να δω την πιο ωραία από όλες τους. Την Λούση, την αδύνατη ξανθιά που στα νιάτα της θα ήταν μουναρος. Φόραγε συχνα μακριά ωραία φορεματα. Τι να έγινε αυτή ξέρει κανείς?
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
250
Like
1.662
Πόντοι
201
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Είδα έξω από το Ορφέα το ομορφότερο κορίτσι που έχω δει στο τρίγωνο, και ίσως και σε ολόκληρη τη ζωή μου. Μελαμψό, θα μπορούσε να είναι μιγάδα ή γυφτάκι, σκουλαρίκι στη μύτη, ύψος γύρω στο 1,65, μαλλί ράστα μέχρι τη μέση (δεν ξέρω αν ήταν δικό της ή εξτένσιον). Κολλητό τζιν και μπλουζάκι, οι γραμμές του σώματός της διαγράφονταν πεντακάθαρα και ήταν σχεδόν τέλειες. Ζήτησε 30€ για πίπα - μουνί, 50€ και για κωλαράκι. Είχα όμως κανονίσει με στανταράκι και δεν τη δοκίμασα
Μήπως το αραπάκι που γυρνάει Χαλκοκονδύλη ? Ράστα...σκουλαρικι....Φοράει συνήθως κολάν, έχει φοβερό κορμί.... ζήταγε 100 την ώρα (χωρίς κόλο) και 50 απλό για μια πιστολιά..... έριξε τις τιμές μάλλον (εάν λέμε την ίδια)......εγώ πάντως τις έδωσα άκυρο....πριν 2-3 μήνες αυτό.
Εάν την έχει πάρει κανείς ας γράψει για τι επιδώσεις έχει το κορίτσι.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.099
Πόντοι
1.346
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Είδα έξω από το Ορφέα το ομορφότερο κορίτσι που έχω δει στο τρίγωνο, και ίσως και σε ολόκληρη τη ζωή μου. Μελαμψό, θα μπορούσε να είναι μιγάδα ή γυφτάκι, σκουλαρίκι στη μύτη, ύψος γύρω στο 1,65, μαλλί ράστα μέχρι τη μέση (δεν ξέρω αν ήταν δικό της ή εξτένσιον). Κολλητό τζιν και μπλουζάκι, οι γραμμές του σώματός της διαγράφονταν πεντακάθαρα και ήταν σχεδόν τέλειες. Ζήτησε 30€ για πίπα - μουνί, 50€ και για κωλαράκι. Είχα όμως κανονίσει με στανταράκι και δεν τη δοκίμασα
Ονομα?Μου θυμιζει Λαρα ολο αυτο που ταν ισως η μονη που εκανα μαλακια που δε τη πηρα οταν τη γνωρισα ετσι οπως μιλησαμε.Αν ειναι νεοφερτη ακομη καλυτερα!Ισως ειναι η ιδια κ λεει αλλο ονομα,πρεπει να κατεβω!Μαθε οσα μπορεις αν ξαναπερασεις κ τη δεις!
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.099
Πόντοι
1.346
Γεια σας μάγκες, μια βοήθεια.
Έχει κανείς άποψη για μια μιλφαρα που είναι πάντα έξω από το Liberty, έχει βυζάρες που κάνουν μπαμ κ πρόστυχο πρόσωπο? Από όλες εκεί ξεχωρίζει για τις βυζάρες που έχει. Είναι 40-48 εκεί την κάνω, γύρω στο 1,60-1,70 ύψος, ούτε χοντρή ούτε αδύνατη, με σκούρο μαλλί αν διέκρινα καλά. Ξέρεις κανείς αν αξίζει?
Διαβάζω όλες τις σελίδες εδώ κ μου κάνει εντύπωση πως δν έχει γράψει κανείς κάτι για αυτήν.
Σκουρο μαλλι κ βυζαρου δεν υπαρχει στην αντιληψη μου.Ξανθια βυζαρου με οσα περιγραφεις υπαρχει,πληθωρικη σωστα?Αν ειναι μελαχρινη η εβαψε μαλλι η ειναι καινουρια!Υπηρχε παλια η Σαρα μελαχρινη με βυζια,να επεστρεψε?Ισως.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επίσης, στην Χαλκοκονδύλη που ειναι τα γκρανι, έχω πολύ καιρό να δω την πιο ωραία από όλες τους. Την Λούση, την αδύνατη ξανθιά που στα νιάτα της θα ήταν μουναρος. Φόραγε συχνα μακριά ωραία φορεματα. Τι να έγινε αυτή ξέρει κανείς?
Νομιζω ειναι αυτη που ψαχνω κι εγω!Ολο το καλοκαιρι κ ισως λιγο πριν μονο 1 φορα την ειδα κ δεν πηρα τηλ ο μαλακας!
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.099
Πόντοι
1.346
Μήπως το αραπάκι που γυρνάει Χαλκοκονδύλη ? Ράστα...σκουλαρικι....Φοράει συνήθως κολάν, έχει φοβερό κορμί.... ζήταγε 100 την ώρα (χωρίς κόλο) και 50 απλό για μια πιστολιά..... έριξε τις τιμές μάλλον (εάν λέμε την ίδια)......εγώ πάντως τις έδωσα άκυρο....πριν 2-3 μήνες αυτό.
Εάν την έχει πάρει κανείς ας γράψει για τι επιδώσεις έχει το κορίτσι.
Φιλε μου ποια λες?Εβλεπα συνεχομενα μια αραπινα να περνα απεναντι στην γ σεπτεμβριου και μου φαινοταν υποπτη κ μετα την εχανα.Εχω πετυχει να περνουν κια ξεκαρφωτες που χω παθει πλακα.Εμεναν εκει η πιο πανω φανταζομαι (περπατουσαν σερι αντι να πανε προς το μετρο αρα μενουν).Η μηπως ειναι αυτη που λεει οτι ειναι βραζιλιανα και δουλευε κ σε μπουρδελο?Αυτη αναφερθηκε για τη σωκρατους πριν λιγο καιρο που θεωρειται της ξεπετας.Απογευματα-Βραδυα-Νυχτες δεν εχω δε ποτε καμια μαυρη ξεκαθαρα περαν της Κασσανδρας.Οσες αναφερθηκαν ηταν σε νωρις ωρες,ισως εχεις δικαιο,ισως ειναι μια.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.099
Πόντοι
1.346
Το Χριστινακι Liberty εχει κανει σεφτε,βγαινει τοσο συχνα που αποτελει ρεκορ εμφανισεων αλλα δε λεει ακομη να συμμορφωθει οικονομικως.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.099
Πόντοι
1.346
Για μενα παιδες η πιο προσφατη ανακαλυψη ειναι αξια,η Μιλκα (Η Βικυ στα ελληνικα καθοτι Βουλγαρα).Στα 15 με την πιο στενη της περιοχης και παρα πολυ γαμευσιμη δεν εχω δευτερες σκεψεις.Σωμα κωλος υψος ολα παρα πολυ καλα συν τατου μεσης συν συμπεριφορα συν επιδερμιδα λεια προσεγμενη.Προσθεστε και οτι πλενεται πριν κ μετα.Συννενοησιμη και τιμιοτατη,σας το πα για Βουλγαρα ειναι μολις η 2η Βουλγαρα στη ζωη μου που δε μου την εφερε.Αλλα παντα παει νωρις δε καθεται για βραδυ ουτε νυχτες αυτο ειναι το μονο ψεγαδι.Πριν κραξετε εχει μια κρεατοελια πισω μεση προς πλαγια απο κωλο που δεν ενοχλει ως σοβαρη ενοχληση ουτε πρακτικα ουτε εμφανισιακα.Εγω εγκρινω.Στις αλλες φαινεται οτι μονο Αννα Μαρια αξιζει κ αυτη υπο προυποθεσεις αλλα σωματικα κ αποδοτικα απ οτι μηνυματα βλεπω αξιζει.Βασικα την εβλεπα απο τα ξεκινηματα και αυτην κ μιλουσαμε,δεν με χαλαγε απλα δεν την ειχα στις πρωτες λογω Βουλγαριας.Δε ξερω μακαρι εσεις να τα πατε καλυτερα με τις Βουλγαρες απλα δεν βγαινει σε μενα με τις συγκεκριμενες.Αντε και η Obena μου φερθηκε καλα αλλα δεν σας λεω τρεις καλες επειδη ηταν τζοκερ τα 50 ευρω για 25 λεπτα κατι που δε θα ρισκαρουν οι παντες οπως ειναι φυσικο.Θα ξαναπαρω Μιλκα να δω αν θα διατηρησει συμπεριφορα και αποδοση αλλα δε παω νωρις,οσοι πατε αν δοκιμασετε πειτε μας να δουμε αν ειναι ιδια η αν μας δουλευει.Ενδιαφερουσες οι αναφορες των προηγουμενων!
 

Johnny_Poker

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Σκουρο μαλλι κ βυζαρου δεν υπαρχει στην αντιληψη μου.Ξανθια βυζαρου με οσα περιγραφεις υπαρχει,πληθωρικη σωστα?Αν ειναι μελαχρινη η εβαψε μαλλι η ειναι καινουρια!Υπηρχε παλια η Σαρα μελαχρινη με βυζια,να επεστρεψε?Ισως.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Νομιζω ειναι αυτη που ψαχνω κι εγω!Ολο το καλοκαιρι κ ισως λιγο πριν μονο 1 φορα την ειδα κ δεν πηρα τηλ ο μαλακας!
Σκουρόχρωμα ήταν τα μαλλιά της. Τώρα επειδή ήταν βράδυ άντε αν ήταν κοκκινομαλλα αλλά σκουροχρωμη ή σκούρα καστανά. Όπως κ να έχει ξεχωρίζει απο ολες γιατί έχει βυζάρες!!!! Κ δν δείχνουν να είναι κρεμασμένα!!! Κ είναι πάντα στο Liberty. Αν ξέρει κανείς αν αξίζει ας γράψει.



Όσο για την Λούση, για μένα πολύ τίμια! Για την ηλικία της ωραίο σώμα κ κωλος ωραίος που δν φαίνεται με αυτά που φοράει! Πρέπει να είναι 70 σίγουρα αλλά όταν έβγαλε τα ρούχα είδα μια κωλαρα 40αρας.

Την Κασσάνδρα την έχω κόψει παντως γιατί έχει γίνει παράξενη κ σε απλά πράγματα που της ζήτησα έχει πει όχι.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.869
Like
4.471
Πόντοι
456
Σκουρόχρωμα ήταν τα μαλλιά της. Τώρα επειδή ήταν βράδυ άντε αν ήταν κοκκινομαλλα αλλά σκουροχρωμη ή σκούρα καστανά. Όπως κ να έχει ξεχωρίζει απο ολες γιατί έχει βυζάρες!!!! Κ δν δείχνουν να είναι κρεμασμένα!!! Κ είναι πάντα στο Liberty. Αν ξέρει κανείς αν αξίζει ας γράψει.



Όσο για την Λούση, για μένα πολύ τίμια! Για την ηλικία της ωραίο σώμα κ κωλος ωραίος που δν φαίνεται με αυτά που φοράει! Πρέπει να είναι 70 σίγουρα αλλά όταν έβγαλε τα ρούχα είδα μια κωλαρα 40αρας.

Την Κασσάνδρα την έχω κόψει παντως γιατί έχει γίνει παράξενη κ σε απλά πράγματα που της ζήτησα έχει πει όχι.
Φιλε τι παραξενιες εχει και τι ειναι αυτα που ζητας και δεν τα κανει ??
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
10
Like
9.099
Πόντοι
1.346
Σκουρόχρωμα ήταν τα μαλλιά της. Τώρα επειδή ήταν βράδυ άντε αν ήταν κοκκινομαλλα αλλά σκουροχρωμη ή σκούρα καστανά. Όπως κ να έχει ξεχωρίζει απο ολες γιατί έχει βυζάρες!!!! Κ δν δείχνουν να είναι κρεμασμένα!!! Κ είναι πάντα στο Liberty. Αν ξέρει κανείς αν αξίζει ας γράψει.



Όσο για την Λούση, για μένα πολύ τίμια! Για την ηλικία της ωραίο σώμα κ κωλος ωραίος που δν φαίνεται με αυτά που φοράει! Πρέπει να είναι 70 σίγουρα αλλά όταν έβγαλε τα ρούχα είδα μια κωλαρα 40αρας.

Την Κασσάνδρα την έχω κόψει παντως γιατί έχει γίνει παράξενη κ σε απλά πράγματα που της ζήτησα έχει πει όχι.
Λουση ναι πολυ καλη ειδικα για κοντινες ηλικιες.Του Liberty που λες μονο 1 μου φερνεις στο μυακο,πιθανον εβαψε τα μαλλια!Κασσανδρα σε τι σε απογοητευσε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom