Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.575
Πόντοι
3.656
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Είδα έξω από το Ορφέα το ομορφότερο κορίτσι που έχω δει στο τρίγωνο, και ίσως και σε ολόκληρη τη ζωή μου. Μελαμψό, θα μπορούσε να είναι μιγάδα ή γυφτάκι, σκουλαρίκι στη μύτη, ύψος γύρω στο 1,65, μαλλί ράστα μέχρι τη μέση (δεν ξέρω αν ήταν δικό της ή εξτένσιον). Κολλητό τζιν και μπλουζάκι, οι γραμμές του σώματός της διαγράφονταν πεντακάθαρα και ήταν σχεδόν τέλειες. Ζήτησε 30€ για πίπα - μουνί, 50€ και για κωλαράκι. Είχα όμως κανονίσει με στανταράκι και δεν τη δοκίμασα
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
250
Like
1.662
Πόντοι
201
Μεσημεριάτικη Καταδρομική στο τρίγωνο. Είδα έξω από το Ορφέα το ομορφότερο κορίτσι που έχω δει στο τρίγωνο, και ίσως και σε ολόκληρη τη ζωή μου. Μελαμψό, θα μπορούσε να είναι μιγάδα ή γυφτάκι, σκουλαρίκι στη μύτη, ύψος γύρω στο 1,65, μαλλί ράστα μέχρι τη μέση (δεν ξέρω αν ήταν δικό της ή εξτένσιον). Κολλητό τζιν και μπλουζάκι, οι γραμμές του σώματός της διαγράφονταν πεντακάθαρα και ήταν σχεδόν τέλειες. Ζήτησε 30€ για πίπα - μουνί, 50€ και για κωλαράκι. Είχα όμως κανονίσει με στανταράκι και δεν τη δοκίμασα
Μήπως το αραπάκι που γυρνάει Χαλκοκονδύλη ? Ράστα...σκουλαρικι....Φοράει συνήθως κολάν, έχει φοβερό κορμί.... ζήταγε 100 την ώρα (χωρίς κόλο) και 50 απλό για μια πιστολιά..... έριξε τις τιμές μάλλον (εάν λέμε την ίδια)......εγώ πάντως τις έδωσα άκυρο....πριν 2-3 μήνες αυτό.
Εάν την έχει πάρει κανείς ας γράψει για τι επιδώσεις έχει το κορίτσι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom