Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.200
Κριτικές
20
Like
3.748
Πόντοι
1.446
Σωστά συναγωνιστή..70άρα είναι, αλλά δεν της φαίνεται..
Έλα ρε... Με 35άρη γιό; Τουλάχιστον έτσι λέει... Πότε τον έκανε; Στα 35; Εκεί πάνω παντρεύονται και κάνουν παιδιά νωρίς... Άντε για καμιά 60άρα την έκανα...
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
10
Like
5.264
Πόντοι
1.346
τη Μαρία την κόβω γύρω στα 40. Την έχω βρει και απόγευμα, και βράδυ. Τη Μαρία την ξανθιά που περιγράφεις δεν την έχω δει
Κι γω μονο 1 φορα,πιθανον ερχεται τηλεφωνικως αλλα μεγαλη παρταλο.Θα χω υποψιν για την ερυθραια,αν τυχον εχεις τηλ η της το ζητησεις το θελω κ γω διοτι χωρις οχημα ειναι πλεονεκτημα να μη πηγαινω στα τυφλα,ευχαριστω παντως
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
10
Like
5.264
Πόντοι
1.346
Αν μιλάμε για την ίδια, την είχα πάρει μία φορά και κόντεψε να με κλέψει. :headbang:
Ζητάει 30 ευρώ με το χοτέλι για μισή ώρα φουλ πρόγραμμα με κώλο και 2 εκτονώσεις. :zfuck:
Αφού μπήκαμε στο δωμάτιο, της δίνω το κοσάρικο και μου ζητάει 30 μόνο για την ίδια.
Πήρα πίσω το κοσάρικο και της λέω μεταβολή. Εκεί τα γυρίζει και μου ζητάει 20 για μία
εκτόνωση μόνο. Τελικά δέχομαι και στήνεται για γλυφομούνι. :rockon:
Δεν της γλύφω το μουνί και ξεκινάω πινέλο στο κωλοτρυπίδι της, ενώ έπαιζε δυνατά το μουνί της.
Πάμε για κωλογαμήσι κατευθείαν και μου κάνει ότι έχασε την καπότα κι ότι πρέπει τώρα να τον παίξω! :jerking::2funny:
Την γυρνάω στα 4 και της λέω ότι θα τον παίζω γλύφοντας τον κώλο της.
Αργότερα άρχισα να τον κοπανάω στην κωλοτρυπίδα της κι αφού δεν είδα αντίσταση της
τον έχωσα ΑΚΑ μέχρι την ρίζα! :rockon: Σύντομα έχυσα και συνέχισα να γαμάω με το σπέρμα
στον κώλο της! Αυτή το κατάλαβε μόλις ένιωσε να στάζουν τα χύσια προς τα μπούτια και
γέλαγε! :2funny: Πλύθηκε πρόχειρα και συνέχισε κανονικά το πιατσάρισμα.
Εννοείται ότι τιμωρήθηκε για την κοροϊδία που πήγε να σκαρώσει και σε καμία περίπτωση
δεν την προτείνω ούτε στου εξτράκηδες. Πρόκειται για ΦΟΛΑ που απλά έτυχε να
πληρωθεί με το ίδιο νόμισμα! :woldman:
Για την ιδια μιλαμε,πολυ παρταλο γτ εχει τα φοντα να φτιαξει λιστα πελατων,κλασσικη βουλγαρα ψευτρα τελικα,εσυ τη γλυτωσες αλλοι ξενερωσαν,βουλγαρες 9.5/10 ψευτρες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
10
Like
5.264
Πόντοι
1.346
Ακάποτα και από κώλο; Too risky ρε φίλε.
Οσο για τις φόλες, δυστυχώς όλο και πληθαίνουν, για αυτό η Κασσάνδρα αποτελεί σταθερή αξία, αλλά κι εμένα με τρώει η μαλακία μου να ψάχνομαι και εν τέλει το μετανιώνω συνήθως.
Εγω απο ολες τις πιατσες συνολικα βλεπω οτι η κασσανδρα ειναι η καλυτερη αυτο το διαστημα με βαση την εμφανιση κ την αποδοση της συν τη συμπεριφορα της,αν ηταν και λευκη δε θα χε αντιπαλο πιστευω η συγκεκριμενη
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
10
Like
5.264
Πόντοι
1.346
Έλα ρε... Με 35άρη γιό; Τουλάχιστον έτσι λέει... Πότε τον έκανε; Στα 35; Εκεί πάνω παντρεύονται και κάνουν παιδιά νωρίς... Άντε για καμιά 60άρα την έκανα...
Ισχυει,μικρες-μικρες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σωστά συναγωνιστή..70άρα είναι, αλλά δεν της φαίνεται..
Μου χαν πεσει τα σαγονια λεω αυτη μικρη γαμουσε εγκεφαλους,αν ειμουν εστω 50αρης δε μου γλυτωνε
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.200
Κριτικές
20
Like
3.748
Πόντοι
1.446
Ισχυει,μικρες-μικρες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μου χαν πεσει τα σαγονια λεω αυτη μικρη γαμουσε εγκεφαλους,αν ειμουν εστω 50αρης δε μου γλυτωνε
Είσαι πάνω ή κάτω από 50;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
20
Like
14.159
Πόντοι
3.246
Τεράστιο ρισπεκτ μύστη, τον είχε τεράστια ανάγκη τον πρωκτό κρεμπιε η τύπισσα.
Πελώρια ανάγκη, μύστη μου! :zfuck:

Βέβαια, τιτάνια ανάγκη τον είχε μια μιλφ Αρμενισσα που γάμησα το καλοκαίρι σε μασάζ. Με παρακαλαγε για κρεμπιε σαν τρελή, αλλά ας μην φεύγουμε :offtopic:
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
241
Πόντοι
1
Τελικά εκείνο το μαγαζί απέναντι από τον Ορφέα, τι παίζει? Το βλέπω και μέρα ανοικτό. Πιστεύω πιο πιθανό είναι να έχει εκει καμμία γυναίκα παρά στα τσοντοσινεμα ΧΑ χα
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.648
Like
7.598
Πόντοι
1.056
Ακάποτα και από κώλο; Too risky ρε φίλε.
Οσο για τις φόλες, δυστυχώς όλο και πληθαίνουν, για αυτό η Κασσάνδρα αποτελεί σταθερή αξία, αλλά κι εμένα με τρώει η μαλακία μου να ψάχνομαι και εν τέλει το μετανιώνω συνήθως.
71mQWBmDLkL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg



:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
10
Like
5.264
Πόντοι
1.346
Πελώρια ανάγκη, μύστη μου! :zfuck:

Βέβαια, τιτάνια ανάγκη τον είχε μια μιλφ Αρμενισσα που γάμησα το καλοκαίρι σε μασάζ. Με παρακαλαγε για κρεμπιε σαν τρελή, αλλά ας μην φεύγουμε :offtopic:
Εντος Αθηνων?
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
605
Κριτικές
19
Like
6.040
Πόντοι
2.036
Αν είναι κάποιος να επενδύσει εκεί,χίλιες φορές να βρει κάποια αλλοδαπή από τις χιλιάδες στην Αθήνα να της παρεχει και να απολαμβάνει,μετά να την βαριέται και ξανά από την αρχή με άλλη.Ψυχικα και κυρίως για θέματα υγείας,πολύ καλύτερα αλλά πάντα με προσοχή.Σου εύχομαι τα καλύτερα και με υγεία!
Εσύ μιλάς για επένδυση ρε φίλε, sugarbaby, να δίνω μισθό σε γκόμενα? δεν βγαίνει, άσε που όσοι έχουμε κολλήσει το μικρόβιο δυστυχώς δεν μας καλύπτει μία κοπέλα για πολύ (εκτός αν ερωτευτείς), τώρα αν εννοείς πως υπάρχουν κοπέλες αματούρια που τις παίρνεις με κάποιο deal και προυποθέσεις στα 20-30-40€ και είσαι άνετος οκ, δώσε κανά μπούσουλα, αλλά μου φαίνεται έχεις στο μυαλό σου ιδανικά/θεωρητικά σκηνικά που ίσως κάπου, κάποτε το 90' με την πλημμύρα ex-soviet και Αλβανίδες να παιζόντουσαν, τώρα που να πάς ? στην άλλη με την μπούρκα ?
Μακάρι να κάνω λάθος και να με διαφωτίσεις :P

Απογευματινή καταδρομική τρίγωνο. Έκανα μια περατζαδα Μαιγερ - Μαρνης - Ακουμηνατου και γύρω στενά, ένιωσα απειλή κι ας ήταν 19.00, με αρκετό φως. Αμέτρητοι άντρες πρεζόφατσες, κι από γυναίκες μόνο η Ελίζαμπεθ η τατουαζάτη, η οποία δεν έχει κακή εμφάνιση, αλλά είναι φόλα στο κρεβάτι. Κανά δυό μάλλον πρεζούδες, μιλούσαν με άντρες της συνομοταξίας τους, δεν ήταν δυνατόν να τις προσεγγίσω. Έχουν μείνει μόνο 2 Κινέζες, οι χειρότερες. Οπότε ξαναγύρισα Σωκράτους, με εξυπηρέτησε η Μαρία από την Ερυθραία. Της έπεσαν κι άλλα δόντια, αλλά συνεχίζει να κάνει τα πάντα με 15€, σχετικά έντιμη συναλλαγή.
Άμα νιώθετε απειλή εσείς οι παλαίμαχοι κομάντο φαντάσου εγώ, δεν θέλω να ρισκάρω να τις παίξω με κανά ζάκι με ανοιχτές πληγές ή βελόνες κλπ. :cheesy:
Για αυτό περνάω μόνο μεσημέρια αλλά εκεί οι επιλογές είναι ... και για Κινέζα που ήθελα να πάρω 4 φορές δεν ήταν καμία και τις 2 ήταν μία άσχημη 50+ ντυμένη σαν καθαρίστρια με μάσκα κιόλας.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Άμα νιώθετε απειλή εσείς οι παλαίμαχοι κομάντο φαντάσου εγώ, δεν θέλω να ρισκάρω να τις παίξω με κανά ζάκι με ανοιχτές πληγές ή βελόνες κλπ. :cheesy:
Για αυτό περνάω μόνο μεσημέρια αλλά εκεί οι επιλογές είναι ... και για Κινέζα που ήθελα να πάρω 4 φορές δεν ήταν καμία και τις 2 ήταν μία άσχημη 50+ ντυμένη σαν καθαρίστρια με μάσκα κιόλας.
ΠΡΟΣΟΧΗ. Τα τζάνκια είναι πραγματικά επικίνδυνα. Με την έννοια ότι δεν έχουν πια την αίσθηση του κινδύνου. Είναι ικανά εσύ να είσαι δίμετρος μποντυμπιλντεράς, κι αυτά να έχουν φτάσει να ζυγίζουν 60 κιλά και να είναι σε τρισάθλια κατάσταση, κι αν βγάλεις ένα 20ευρω να σου επιτεθούν, χωρίς να λογαριάσουν ότι αν φάνε μια πετυχημένη μπορεί να μείνουν στον τόπο. Είναι πραγματικά απρόβλεπτα. Όταν τα βλέπεις μαζεμένα σε παρέες, μακριά. Τώρα όσον αφορά τις γυναίκες σεξεργάτριες, μπορώ να στοιχηματίσω ότι όλες παίρνουν κάτι για να αντέξουν τη δουλειά που κάνουν, εκτός από τις Κινέζες, ή κάποιες που ίσως κάνουν περιστασιακή πορνεία λίγες φορές κάθε μήνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom