Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Αποχωρησα.Βασικα αποχωρω τωρα απ το πορνοτριγωνο,συνολο 4 ωρες απο τις 3.30 ως 7.30 θα σας τα γραψω στα γρηγορα πιο μετα.
 

Georgekor84

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2024
Μηνύματα
81
Κριτικές
1
Like
162
Πόντοι
0
Παιδια για οσους μου στειλατε θελωντας το τηλεφωνο της Χριστινας (της μικρης-εχει και viber) του Liberty και σας ειπα οτι ειχα 2 τηλεφωνα η περισσοτερα να ξερετε εχω το σωστο τηλεφωνο,εχει επιβεβαιωθει,σας το λεω για να μην ψαχνεστε και να σας στελνω με τη σειρα,για να σας γλυτωσω απο δυσαρεστες εκπληξεις ξαναστειλτε μου αν δεν σας εχω ξαναστειλει ηδη.Δεν εχω χρονο για να ξαναγραψω σε ολους γι αυτο το λεω εδω δημοσιως ωστε να εχετε το νου σας.Θα προσπαθησω να παω τριγωνο μεταξυ 3 με 6 να δω τι παιζει σε αυτες τις ωρες,οσοι θα στε κατω ενημερωστε,κ αν πηγατε πρωι ενημερωστε να ξερουμε τι επαιζε,με τη βροχη επικυνδυνα μα εχω ευκαιρια,οσοι θα περασετε στελτε μου,καλη σας συνεχεια.
Εμένα πάντως δεν απαντά στο τηλ, απαντά στο viber και μου τα έπρηξε ποιος είμαι και που βρήκα το κινητό!! Λες και στέλνω σε καμμιά παντρεμένη. Η' μαστούρα είναι ή θεόχαζη ή φοβάται και τη σκιά της.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Εμένα πάντως δεν απαντά στο τηλ, απαντά στο viber και μου τα έπρηξε ποιος είμαι και που βρήκα το κινητό!! Λες και στέλνω σε καμμιά παντρεμένη. Η' μαστούρα είναι ή θεόχαζη ή φοβάται και τη σκιά της.
Εννοειται οτι φοβουνται γιατι εννοειται μαλακιζονται.Μαστουρωμενη δεν την ειδα,οταν τη γνωρισα ειπε οτι ειναι μακρια απο αυτα,τωρα η που δε κανει η που εκανε και εκοψε.Φυσιολογικη ηταν γιατι την παρακολουθησα και δεν παραπατουσε η οτιδηποτε υποπτο κανονικη συζητησιμη δεν πεταξε μαλακιες.Απλως εγω παρατηρησα (και) σημερα οτι δεν καθεται σε ενα σημειο να μπορεις να τη βρεις για πολυ ωρα,εξαφανιζεται και κινειται μεταξυ αριστοτελους-καματερου ολη την ωρα και φυσιλα Λιμπερτι.Μιλαει με ρεσεψιον και συγκεκριμενο κοσμο.Την παρατηρησα.Μου φαινεται οτι εμφανιζεται μονο οταν ειναι σιγουρη οτι θα συναντηθει και λογικα κοιταζει να βρεθει με οσους δωσουν τα πολλα.Αλλα αν δεν την πιαστεις τη στιγμη που τη βλεπεις μετα παει θα τη ξαναδεις κατα τυχη παλι.Μονο οταν ειχε στηθει πανω στην αριστοτελους ηταν σωστη που ακομη κ εκει στην επιστροφη δεν υπηρχε.Μαλλον χτυπαει 2-3 πελατες και ειναι οκ απο λεφτα και δε ξαναβγαινει.Την εχω δει και τοπ ντυμενη και απλα ντυμενη και καθημερινα ντυμενη και σε διαφορες ωρες.Πολυ μπερδεμα η τυπισσα.Αυτη θελει αρκετες φορες να ειναι ας πουμε ντομπρα αυτο εχω καταλαβει.επισης φαινεται χεσμενη πανω της με αυτα που εχουμε ως σημαδια να το πω ετσι.Απο την αλλη ειναι παντα μονιμως στο οτι κανει κατι αλλιως δεν κυκλοφορει αυτο βλεπω απο αυτην.Καυλακι παντως.Ελπιζω να ειναι αξια των χρηματων γτ εχει ολα τα φοντα,θα ναι παρα πολυ ακυρη αν δεν φτιαξει ονομα εκει κατω απο τις υπηρεσιες της.Εμενα μια χαρα συμπεριφερθηκε κ δεν μου εκανε πουτανιες περιεργως,ισως επειδη με ειδε απο κοντα κ ηταν σιγουρη δε ξερω.Ο αλλος φιλος μας που χε ραντεβουδακι σημερα ας μας πει πως ηταν τι εγινε κτλ να δουμε τι παιχτηκε.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Αγαπητοι πορνοφιλοι σας τα επρηξα αλαλ ηθελα να ενημερωνω επιτοπου γιατι δεν μου φαινοταν καλη η σημερινη ψαρια.Πορνοφιλοι μου πηγα 3.30 και εφυγα 7.30 ενω ειχα σκοπο να μη κατσω τοσο εκατσα τελικα γιατι σιγα σιγα γινονταν εμφανισεις γνωστων και αγνωστων αλλα και γενικα οποτε παρεμενα.Συμπερανα οτι δεν αξιζει να πας νωρις.Αντε να δικαιολογησω την μερα επειδη εβρεξε αντε να πω οτι δνε ηταν καλος καιρος αλλα μετα πως ηρθαν τα μεγαλα ονοματα?χαχα.Δεν αξιζε η μεσημεριανη προς απογευματινη.Ισως αξιζει το 12 με 3 η τ πρωινο 10 με 12 αν και πολλες φορες λετε οτι δεν εχει κατι.Νομιζω το καλυτερο ειναι να χουμε τηλεφωνα να μη πηγαινουμε τζαμπα επειδη επιλογες δεν υπαρχουν ειδικα για ατομα που δεν εχουμε αμαξι οπως εγω.Το πιο σημαντικο ηταν πως μετα τις 5 αρχισαν οι μεγαλες αφιξεις και γενικα οι αφιξεςι.Μεχρι τοτε ολα τα σημεια ηταν πολυ εως παρα πολυ βαρετα.Κ εννοω βαριεστημενα επειδη οταν βλεπω τις ιδιες δεν εχω ενδιαφερον.Μετα τις 5 ομως γινεται η ανατροπη και εσκαγαν σε καθε σημειο.Δεν θα σας γραψω ενα-ενα ουτε ονοματα κτλ γτ ηταν συνολικα απογοητευση.Θα σας πω απλα πραγματα.Ειδα τη Χριστινα το καυλακι παλι στο Liberty και παλι εκανε τα ιδια σχεδον πραγματα,δηλαδη μπαινοβγαινε εξαφανιζοταν ξαναμπαινε καθολου σταθερη.Δεν ξερβ αν ο πορνοφιλος μας που ειχε ραντεβου τα εβγαλε περα με αυτην.Τωρα που την εχω δει διαφορες ωρες και διαφορες μερες σε διαφορα στυλ και διαφορα ντυσιματα επιβεβαιωνω οτι θα θελησετε να την γαμησετε αλλα παιξτε παζαρι την τιμη!Εκει στην αριστοτελους καθοταν ενα μιλφ με εναν τυπα και μου λεει σου ρχομαι της λεω που θα πας ορφεα λεει οκ,καθιστη μαρεσε καλο σωμα απο μπροστα,οταν ομως μιση ωρα μετα την ειδα ορφεα να περναει δεν την θελησα.Ειδα την Βαγια ξανα αυτη τη φορα νωρις ενα περασμα και τελος,αυτη βραδυ εμφανιζεται μαλλον.Τραβελοι λιγοι εως ανυπαρκτοι.Γιαγιαδες μειωνονταν και αυξανονταν ωσπου εφυγα,ιδιες κι αυτες.Συνολο τιποτα.Μονο αξιολογο η Χριστινα του Λιμπερτι και η αλλη η βουλαρα(γυφτοβουλαρα) που προσεξτε την εχω ακολουθησει παντου και εκανε ενα γυρο η ρουφιανα,τελικα κατεληξε ορφεα κι αυτη και ηταν φωτια,εχει τατου πανω απο τα τηθη της δυο φτερα,προσεξτε κλαψουριζει.Εννοειται ειχε ινδες κτλ και γιαγιαδες κινεζες λιγο πιο μετα.Εμφανιστηκε και η Ροζ/Ροζαλια αρα ελεγε αληθεια οτι σκαει μυτη.Σουπερ μινι τζιν φουστα (εκει θα ναι).Χαιρετουρα κουβεντουλα ολα καλα.Καποια στιγμη περασε το γυφτοβουλγαρακι η βουλγαρακι η κοτσιδου που χει ωραια φατσα μονο μια στιγμη δεν εκατσε πιατσα.Καταλαβα λεω.ολες μετα θα σκασετε μυτη,οταν θα φευγα ηρθε η Μοιρα η μιλφογκιλφ με αλλο στυλ αλλο μαλι πιθανως περουκα την κανει πιο καυλιαρα αφου για την ηλικια της εχει κωλαρα με τα κολαν της.Διαφορες ακομη που δεν τις εχω παρει γιατι δε μαρεσουν γνωριμες ολες τους.Ειδα μερικες αγνωστες μου εκ των οποιων 1 ηταν μιλφογκιλφ με φουστα αερατη καλουτσικη λιγο αγρια στο προσωπακι αλλα οκ αν εισια της ηλικιας της,απο αγνωστες ρωτησα μονο στη σωκρατους μου πε Αννα ειχε 2 κοτσιδακια ειπε 40+ ηλικια δεν της φαινοταν καθολου ρε παιδια ειδικα εμ τα κοτσιδακια.Μου φανηκε να χει κοιλια δεν το προχωρησα ειπε 15+5 η φθηνοτερη ηταν αυτη.Παντως ουτε μαστουρωμενη ουτε χωμα ουτε χρεπι με ολα τα δοντια στη θεση τους,αρνητικο το οτι παει χριστιανα απ οτι καταλαβα μαλλον θα μενει.Εδω να ανφερω οτι σταθμο αττικης ειδα μια γνωριμη της πιατσας δεν την ενοχλησα σε τοσο κοσμο.Γενικως τριγυριζαν τα ιδια ατομα κι εγω αναμεσα χαχα.Η Ελενη μου πιασε κουβεντα η μαλλον κουβεντουλα,μαρεσιε που δε (με) πιεζουν τις εχω ''φιλες''.Τελικα σκαει η Χριστινα η μικρη του ορφεα χαιρετουρες μιλαμε της λεω παω μια τελευταια βολτα κ αν δε παρω καμια θα ρθω.Επιστρεψα καπνιζε περιμενω της λεω ετοιμη χριστινακι,μου λεγε γενικα ωραια πραγματα με θυμοταν και με ξεχνουσε χαχα.Την εκοψα απο πριν επειδη περπατουσε σαν ανθρωπος γτ παραπατει οταν μαστοπυρωνει.Μινι φουστιτσαε δεν ηταν και δυσκολο να φανει οτι θα ταν αυτη η λυση μου.Μπαμ μπαμ ολα οπως παντα κουβεντιαζοντας γτ ειναι παρα πολυ θετικη οταν μιλαμε ισως επειδη απο την πρωτη της μερα ειχαμε γνωριστει.Πληρωνω το 5αρι 20 σε εκεινη παμε δωματιο ενα οκ δωματιο αυτη τη φορα αντεχοταν μονη παραφωνια το χαμηλοτερο φως που δεν δυναμωνε εννοειται.Το Χριστινακι σχεδον κατευθειαν αρχισε να γλυνεται,εξαιρετια ανετη ουτε χρονο εφαγε ουτε εχασε με ολοσωστες συζητησεις επειδγ εχουμε μιλησει σχεδον καθε φορα που πηγαινω ηξερα τι να λεω.Εκατσε ανετα κ αν ηθελα θα καθοταν κι αλλο,δεν με ενοχλησε,δεν με εκοψε δεν κοροιδεψε την γαμησα οπως και οσο θελησα ηταν υγρη δεν υπηρξε κανενα θεματακι.Πιπα προς το παρα πολυ καλη το χασε καποια στιμγη τη διορθωσα.Καταπινει καυλι δεν μασαει.Καβαλημα δινει πονο αλλα ειναι ψιλοατσουμπαλη μα με ακουσε,θα σας ακουσει διορθωστε.Σερι χαλαρη διχως ιασυνες σωστες ερωτησεις,την εβαλα απο κατω μετα στα 4 σε ολα συμμετειχε κανονικοτατα δεν εδειξε τιποτα αρνητικο.Τελος με αυτη απο κατω που ανοιγε ποδια αντεχε και της τα πεταξα στην κοιλια.Οσον αφορα τη κοιλια σε εμνα δεν ειχε σπυρια,προσεξα ομως οτι ειχε κατι σαν μωλωπες προς τα πανω στο κορμο της μεταξυ στηθους προς λαιμο προς θωρακα καπως ετσι.Προφυλακτκο ειχε η ιδια.Ντουζακια καναμε αλαλ μου φανηκε συντομη δεν επλυνε κεφαλι/μαλλια.Μου ειπε ειναι 23 και οτι Αλβανιδα (μην την μπερδεψετε με καμια αλλη αν μαθετε κατι) αλαλ μιλαει πεντακαθαρα,ειπε ηρθε 2 χρονων στην ελλαδα νομιζω.Ειπε οτι εχει πελατη καθεται 4ωρο (!) και καταλαβα οτι φευγει αν βρει τα λεφτα που θελει.Απο σωμα παρα πολυ καλη,μερικες φορες δεν της πανε τα ρουχα και της χαλανε τον κωλο,μεσα ηταν μπορω να πω μοντελε η προς το μοντελε,δεν το περιμενα,αδυνατη να ξερετε με σωστα κιλα παντου.Θυμοταν πραγματα και βασικα ειπε για τηλ μου πε κατω το χε ο γκομενος της ε κατεβηκα μετα δεν τους βρηκα αλλα κλαιν οσο κι αν εωαξα η δουλεια ειχε γινει.Μου πε ο γκομενος της με καποις παιδια μιλαει κιολας και να μη κομπλαρουμε που ειναι εκει δεν εχει θεμα.Μεσα απ το λεωφορειο ειδα τη μικρη ''Μαρια'' που αραζειε να κλικ κατω απο το Λιμπερτι που ναι αρκετα ψυχρη,μου φανηκε αδυνατισμενη με λευκα πανω κατω.Γιαγια μονο μια μαρεσε ειχε βαθια πρασινα ματια με καθηλωσε.Εξω στην Γ' ειδα και αποειδα αλαλ περα δωθε περα δωθε απλησιαστες με καποιους τι να πω.Μονο η χοντρουλα η ρουμανα ηταν πραγματικα ανετη με ωραια θαλασσι φορεματακι για τοςυ λατρεις ων τσουπωτων.Ομπενα-Μαρια καποδιστριου δεν ασχολουμαι εχω παρει.Οποτε μαγκες πηρα Χριστινα απο Ορφεα αυτην με το γκομενο.Και βουαλα!Βγαινοντας ηρθα τετ α τετ με Κασσανδραρα!Χαχα χιχι βγαινει κανω κυκλο αφαντη ξαναρχεται με βλεπει απο αποσταση και με καυλαντιζει πηγα κοντα την καυλαντιζω της λεω στο τελος τηλεφωνο εχεις μου λεει θα με βρεις εδω.Την καυλαντισα με καυλαντισε και χωριστηκαμε αφου πηγε να δουλεψει κι εγω να αποχωρησω.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Παιδια για οσους μου στειλατε θελωντας το τηλεφωνο της Χριστινας (της μικρης-εχει και viber) του Liberty και σας ειπα οτι ειχα 2 τηλεφωνα η περισσοτερα να ξερετε εχω το σωστο τηλεφωνο,εχει επιβεβαιωθει,σας το λεω για να μην ψαχνεστε και να σας στελνω με τη σειρα,για να σας γλυτωσω απο δυσαρεστες εκπληξεις ξαναστειλτε μου αν δεν σας εχω ξαναστειλει ηδη.Δεν εχω χρονο για να ξαναγραψω σε ολους γι αυτο το λεω εδω δημοσιως ωστε να εχετε το νου σας.Θα προσπαθησω να παω τριγωνο μεταξυ 3 με 6 να δω τι παιζει σε αυτες τις ωρες,οσοι θα στε κατω ενημερωστε,κ αν πηγατε πρωι ενημερωστε να ξερουμε τι επαιζε,με τη βροχη επικυνδυνα μα εχω ευκαιρια,οσοι θα περασετε στελτε μου,καλη σας συνεχεια.
Παρακληση λογο αποστασεως μπορω να το εχω σε π μ , ευχαριστω και θα χαρω πολυ εαν μου το στειλεις !!! .
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Για οσους βαριουνται να διαβασουν το μεγαλο να πω τα σημαντικοτερο δηλαδη για το πως ειναι η Χριστινα του Ορφεα αυτη με το γκομενο
Εχει πιο καλυτερο σωμα γυμνη απ οτι βλεπουμε εξω,μοιρασμενα κιλα αδυνατη οχι σκελετος μοντελε η κοντα σε μοντελε.Εχει σημαδια πανω της,παρατηρησα στον κορμο της απο το στηθος και ανω και απο θωρακα κατι σαν μελανιες.Πολυ ευκολη πολυ συννενοησημη δεν κουραζει δε χρονοτριβει και την κανεις οτι θελεις δεν λεει μα μου υγραινεται συμμετεχει δεν σπαει τα αρχιδια.Πιπα εως πολυ καλη διοτι ειναι ρουφιχτρα και το κανει ανετα αλλα το χανει λιγο οποτε θελει διορθωση.Στα του σεξ τη πηρα cow μετ αυτη απο κατω μετα doggy τη ρωτησα για reverse cow μου πε δεν το αντεχει βεβαια ηδη καναμε τα αλλα.Την ξαναεβαλα ξαπλωτη ανεβηκα και συνεχισα ωσπου τα βγηκαν ολα στη κοιλια της.Δεν με εκοψε πουθενα δεν νευριασε πουθενα δεν εκανε πουθενα αρνητικο.Εξαιρετικη συμπεριφορα και συμμετοχη ως το τελος σε ολα δεν θα σας απογοητευσει.Ηλικια 23 μιλαει πεντακαθαρα Ελληνικα και γενικα εχει παντα το ιδιο στυλ παρα πολυ φιλικη.Καναμε τα μπανακια μας και την καναμε.Τιμη 20+5 vfm το λιγοτερο.Ισως κολλησαμε δεν ξερω.Τον γκομενο να μην τον φοβαστε μου το πε οτι δεν ενοχλει κανεναν και υπαρχουν παιδια που μιλανε κιολας.Εγω την γνωρισα οταν ειχε ξεκινησει την πρωτη της μερα και σας επιβεβαιωνω οτι απο τοτε εως τωρα ειναι ακριβως οπως τη γνωρισα δεν αλλαξε δεν χαλασε και το παιδι ειναι ολοιδιος δεν ενοχλει.Σας την συνιστω εαν θελετε καποια καλλιγραμη που να συμπεριφερεται αψογα γιατι ηταν αψογη.Και αντεχει.Αισθηση απο τις καλυτερες στην περιοχη.Τηλ δεν ανταλλαξαμε γτ μου πε να τη βρω κατω αλλα οταν βγηκε ειχαν φυγει δεν πειραζει.την εχω πετυχει πολλες φορες εχουμε μιλησει καθε φορα και ξερω ερχεται απογευματα το Χριστινακι.Μην την μπερδεψετε με την αλλη Χριστινα του Liberty,αυτη ειναι στον Ορφεα.Πολυ καλυτερη απο τις βουλγαρες και δεν κολλαει πουθενα συμμετεχει σε ολα βοηθαει να γινουν καλυτερα και δεν ειναι αρνητικη.Πολυ επικοινωνιακη και μπραβο της.
 

Vagos1975

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
97
Like
91
Πόντοι
0
Για οσους βαριουνται να διαβασουν το μεγαλο να πω τα σημαντικοτερο δηλαδη για το πως ειναι η Χριστινα του Ορφεα αυτη με το γκομενο
Εχει πιο καλυτερο σωμα γυμνη απ οτι βλεπουμε εξω,μοιρασμενα κιλα αδυνατη οχι σκελετος μοντελε η κοντα σε μοντελε.Εχει σημαδια πανω της,παρατηρησα στον κορμο της απο το στηθος και ανω και απο θωρακα κατι σαν μελανιες.Πολυ ευκολη πολυ συννενοησημη δεν κουραζει δε χρονοτριβει και την κανεις οτι θελεις δεν λεει μα μου υγραινεται συμμετεχει δεν σπαει τα αρχιδια.Πιπα εως πολυ καλη διοτι ειναι ρουφιχτρα και το κανει ανετα αλλα το χανει λιγο οποτε θελει διορθωση.Στα του σεξ τη πηρα cow μετ αυτη απο κατω μετα doggy τη ρωτησα για reverse cow μου πε δεν το αντεχει βεβαια ηδη καναμε τα αλλα.Την ξαναεβαλα ξαπλωτη ανεβηκα και συνεχισα ωσπου τα βγηκαν ολα στη κοιλια της.Δεν με εκοψε πουθενα δεν νευριασε πουθενα δεν εκανε πουθενα αρνητικο.Εξαιρετικη συμπεριφορα και συμμετοχη ως το τελος σε ολα δεν θα σας απογοητευσει.Ηλικια 23 μιλαει πεντακαθαρα Ελληνικα και γενικα εχει παντα το ιδιο στυλ παρα πολυ φιλικη.Καναμε τα μπανακια μας και την καναμε.Τιμη 20+5 vfm το λιγοτερο.Ισως κολλησαμε δεν ξερω.Τον γκομενο να μην τον φοβαστε μου το πε οτι δεν ενοχλει κανεναν και υπαρχουν παιδια που μιλανε κιολας.Εγω την γνωρισα οταν ειχε ξεκινησει την πρωτη της μερα και σας επιβεβαιωνω οτι απο τοτε εως τωρα ειναι ακριβως οπως τη γνωρισα δεν αλλαξε δεν χαλασε και το παιδι ειναι ολοιδιος δεν ενοχλει.Σας την συνιστω εαν θελετε καποια καλλιγραμη που να συμπεριφερεται αψογα γιατι ηταν αψογη.Και αντεχει.Αισθηση απο τις καλυτερες στην περιοχη.Τηλ δεν ανταλλαξαμε γτ μου πε να τη βρω κατω αλλα οταν βγηκε ειχαν φυγει δεν πειραζει.την εχω πετυχει πολλες φορες εχουμε μιλησει καθε φορα και ξερω ερχεται απογευματα το Χριστινακι.Μην την μπερδεψετε με την αλλη Χριστινα του Liberty,αυτη ειναι στον Ορφεα.Πολυ καλυτερη απο τις βουλγαρες και δεν κολλαει πουθενα συμμετεχει σε ολα βοηθαει να γινουν καλυτερα και δεν ειναι αρνητικη.Πολυ επικοινωνιακη και μπραβο της.
Τι ώρα είναι εκεί και πως φαίνεται
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Τι ώρα είναι εκεί και πως φαίνεται
Παντα απογευμα τη βρισκω.Φαινεται επειδη ειναι αδυνατη καλλιγραμη συνηθως φοραει καυλε ρουχα και το μεγαλο της σημαδι ειναι ο γκομενος της που ειναι μαζι ειτε καθεται ειτε στεκεται στο σημειο θα την δεις να τον προσεγγιζει η εκεινον να την προσεγγιζει.Γενικα ειναι φιλικη και ειναι απο τις μικρες,δεν εχει τατου.Συνηθως φοραει φουστες πολυ μινι η κοντα/πολυ κοντα σορτς/σορτσακια.Μπορει να τη δεις να παραπατει,εγω προσωπικα δεν την πηρα ποτε ετσι,σημερα που περπατουσε κανονικα την πηρα.Βγαινει σχεδον παντα εκει.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Παιδες ξεχασα να αναφερω ενα μιλφονακι ξανθο κοντο μαλλι που βγηκε απο Ορφεα πηγε απεναντι με πελατη περασε τη μαρνης ακολουθω εγω ειχαν χωριστει τη φωναζε μαρια πανε απεναντι παω κ εγω,μιλανε χωριζονται ξαναπερναει τη μαρνης παει προς ορφεα ξαναπερνω κ εγω παει καποδιτριου απο πισω εγω παει καματερου απο πισω εγω,να τη φωναζω στον κοσμο της,σταματει αγκαλιαζει εναν πρεζα μιλανε κανονιζουν να κατσουν πανω στη καποδιστριου παω κι εγω ηταν ηδη σε μια σκαλα με αλλον κ περιμενε τον πρεζα παρακολουθω εγω,αποτελεσμα?να μοιρολογαει στον πρεζα και οπως εχουμε ξαναπει οταν μοιρολογουν δεν υποφερονται.Εκανα τοση ωρα βαδην για να φερθει ετσι ενω μπορουσε.Σουπερ μινι αρκετα καλο σωμα αδυνατο που ομως με φουστα εγινε καυλε για υτο εκνευριστικα,μιλουσε ελληνικα αλαλ στο κλαμα πρωτη,καλα στα κλαματα ειναι πρωτες!Παραδειγμα προς αποφυγην επειδη μας διαλεγει ενω σε λιγο θα παει κατω με γιαγιουλες λογω ηλικιας.Εχω ακουσει απιστευτα κλαψουρισματα ειτε εγιναν σε εμενα ειτε μπροστα μου αλλα δεν συμβαδισαν με τις συμπερφορες τους για αυτο τελος η υπομονη σε κλαψιαρες.Αν ειναι να γαμαμε αφου ανεχτουμε κλαμματα δεν τους αξιζει γιατι μετα δεν μας μιλανε επειδη δεν χρειαζονται τα λεφτα μας ωσπου να μας ξαναχρειαστουν.Οποιος τη δει να ξερει οτι ακομη κ αν προσωπικα ειναι ολα οκ μαζικα δεν θα ειναι,αποφασιζετε και κανετε.Επειδη ειχε αρκετα καλη εμφανιση αλλα συμπεριφορα lidl.Μην παρακαλαμε για να χασουμε τα λεφτα μας,καπου ωπα!Το καλο ηταν οτι εκανα αθλητικο ζεσταμα για οτι ακολουθησε.Μα ξαναλεω καπου ωπα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Παιδες ξεχασα να αναφερω ενα μιλφονακι ξανθο κοντο μαλλι που βγηκε απο Ορφεα πηγε απεναντι με πελατη περασε τη μαρνης ακολουθω εγω ειχαν χωριστει τη φωναζε μαρια πανε απεναντι παω κ εγω,μιλανε χωριζονται ξαναπερναει τη μαρνης παει προς ορφεα ξαναπερνω κ εγω παει καποδιτριου απο πισω εγω παει καματερου απο πισω εγω,να τη φωναζω στον κοσμο της,σταματει αγκαλιαζει εναν πρεζα μιλανε κανονιζουν να κατσουν πανω στη καποδιστριου παω κι εγω ηταν ηδη σε μια σκαλα με αλλον κ περιμενε τον πρεζα παρακολουθω εγω,αποτελεσμα?να μοιρολογαει στον πρεζα και οπως εχουμε ξαναπει οταν μοιρολογουν δεν υποφερονται.Εκανα τοση ωρα βαδην για να φερθει ετσι ενω μπορουσε.Σουπερ μινι αρκετα καλο σωμα αδυνατο που ομως με φουστα εγινε καυλε για υτο εκνευριστικα,μιλουσε ελληνικα αλαλ στο κλαμα πρωτη,καλα στα κλαματα ειναι πρωτες!Παραδειγμα προς αποφυγην επειδη μας διαλεγει ενω σε λιγο θα παει κατω με γιαγιουλες λογω ηλικιας.Εχω ακουσει απιστευτα κλαψουρισματα ειτε εγιναν σε εμενα ειτε μπροστα μου αλλα δεν συμβαδισαν με τις συμπερφορες τους για αυτο τελος η υπομονη σε κλαψιαρες.Αν ειναι να γαμαμε αφου ανεχτουμε κλαμματα δεν τους αξιζει γιατι μετα δεν μας μιλανε επειδη δεν χρειαζονται τα λεφτα μας ωσπου να μας ξαναχρειαστουν.Οποιος τη δει να ξερει οτι ακομη κ αν προσωπικα ειναι ολα οκ μαζικα δεν θα ειναι,αποφασιζετε και κανετε.Επειδη ειχε αρκετα καλη εμφανιση αλλα συμπεριφορα lidl.Μην παρακαλαμε για να χασουμε τα λεφτα μας,καπου ωπα!Το καλο ηταν οτι εκανα αθλητικο ζεσταμα για οτι ακολουθησε.Μα ξαναλεω καπου ωπα.
υπάρχει Ελληνική Παροιμία. Μην πιστεύεις Πούστη Λόγια, και Πουτάνας Μοιρολόγια
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
746
Κριτικές
131
Like
6.983
Πόντοι
17.576

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.730
Κριτικές
34
Like
4.642
Πόντοι
7.195
.Τελικα σκαει η Χριστινα η μικρη του ορφεα .............περπατουσε σαν ανθρωπος γτ παραπατει οταν μαστοπυρωνει......Οσον αφορα τη κοιλια σε εμνα δεν ειχε σπυρια,προσεξα ομως οτι ειχε κατι σαν μωλωπες προς τα πανω στο κορμο της μεταξυ στηθους προς λαιμο προς θωρακα ........... για τηλ μου πε κατω το χε ο γκομενος της ........... Μου πε ο γκομενος της με καποις παιδια μιλαει κιολας και να μη κομπλαρουμε που ειναι εκει δεν εχει θεμα. .........Οποτε μαγκες πηρα Χριστινα απο Ορφεα αυτην με το γκομενο.
Βλέπεις νταβά αυτοκόλλητο, ντρόγκα και φάπες είναι φυσικό ακόλουθο.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Προβλημα της
Βλέπεις νταβά αυτοκόλλητο, ντρόγκα και φάπες είναι φυσικό ακόλουθο.
Μην το λες.Οτιδηποτε μπορει να ειναι αλλα εννοειται δεν ασχολουμαι.ΕΙπε καποια ατομα καθονται και συζητουν,αν ειναι εδω ας μας μιλησουν.Δεν μου φανηκε να τρωει ξυλο,εχω δει μια αλλη να δεχεται βια πανω στην διασταυρωση των δρομων στην μαρνης (Μπετυ) ενω πριν ειμασταν μαζι και δεν καναμε και κατι!Και υστερα βλεπω αυτο το περιστατικο (παραπονιοταν που ζητουσα λεφτα πισω).Υστερα απο μερες ξανα τη βλεπω λοξα μετα τον ορφεα πανω στη μαρνης κατω καθιστη χαμογελαστη να με χαιρετα.Ειναι τοσο παρταλες που πραγματικα δεν ειναι να ασχοληθεις περαν του δωματιου.Η Ελενη (Ουκρανη) μου πε καποιον σκοτωσαν και συνεχιζεται το θανατικο,της λεω εμαθα για κοπελες ειπα Χαρα,Κατερινα αναφωνησε,μεσα στη γενικη σαπιλα δε μπορουμε να ξερουμε,αστα να πανε σε τοσο μικρη διαφορα αποστασεως ειναι δυο διαφορετικες περιοχες και αν προσθεσω καιτ ον φυσιολογικο κοσμο συν τουριστων ειναι λες και εχει 3 διαφορετικους κοσμους σε τοσο μικρη διαφορα αποστασης.Οσοι και οσες ζουν εκει πραγματικα τα ειδαν ολα.
 

termi26

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2022
Μηνύματα
179
Like
440
Πόντοι
21
Καλησπέρα,στα ΚΤΕΛ τι παίζει;;Περνάω τις τελευταίες μέρες και βλέπω 1 η 2 κοπέλες μόνο,θυμάμαι πριν λίγο καιρό βγαίνανε πάνω από 4…
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Καλησπέρα,στα ΚΤΕΛ τι παίζει;;Περνάω τις τελευταίες μέρες και βλέπω 1 η 2 κοπέλες μόνο,θυμάμαι πριν λίγο καιρό βγαίνανε πάνω από 4…
Εχουν αναφερθει οι συναγωνιστες δεν θυμαμαι ακριβως,υπαρχει και αλλο νημα χωρις νεες πληροφοριες,γραψε και εκει να συγκεντρωθουν πληροφοριες και δες τις πισω σελιδες και εδω νομιζω εχουν γραψει,ας βοηθησουν οσοι θυμουνται και οσοι ξερουν,το αλλο νημα ειναι αυτο αν θες να το ξαναζωντανεψεις για να μαθουμε κατι νεο
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
33
Like
39
Πόντοι
0
Καλησπέρα,στα ΚΤΕΛ τι παίζει;;Περνάω τις τελευταίες μέρες και βλέπω 1 η 2 κοπέλες μόνο,θυμάμαι πριν λίγο καιρό βγαίνανε πάνω από 4…
Γενικά αρχές καλοκαιριού πρέπει να πιάτσαραν 3: μια μελαχρινή Βουλγάρα (;) εμφανίσιμη, μια ξανθούλα Πολωνέζα επίσης αρκετά καλή και μια καλοθρεμμένη. Από αυτές είχα δοκιμάσει την Πολωνέζα. Επικοινωνιακή και ευχάριστη, ενώ στα του αγώνα πολύ τίμια. Κάτσαμε αρκετή ώρα χωρίς βιασύνες και παράπονα. Είχε πάρει 30ε στο αμάξι, σε μια καβάντζα ελαφρώς αμφίβολη. Πάει και ξενοδοχείο αλλά δεν θυμάμαι πόσα είχε ζητήσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom