Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα μήπως ξέρεις αν κάθεται για δύο καταθέσεις ή μία και γειά σας;
μου λύνεις την απορία, για ποιο λόγο δεν πας να ρωτήσεις ο ίδιος, ώστε στη συνέχεια να ενημερώσεις τα άλλα μέλη; περιμένεις μασημένη τροφή ή φοβάσαι να κάνεις προσέγγιση μόνος σου;
 

mirmidonas1976

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2017
Μηνύματα
85
Like
201
Πόντοι
0
μου λύνεις την απορία, για ποιο λόγο δεν πας να ρωτήσεις ο ίδιος, ώστε στη συνέχεια να ενημερώσεις τα άλλα μέλη; περιμένεις μασημένη τροφή ή φοβάσαι να κάνεις προσέγγιση μόνος σου;
Εντάξει ρε Ιωάννη απλώς επειδή στην πατησίων στο φιξ λένε όχι, είπα μήπως είχε κάποιος μία παραπάνω γνώση... αμάν κι εσύ με τη μασημένη τροφή!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Εντάξει ρε Ιωάννη απλώς επειδή στην πατησίων στο φιξ λένε όχι, είπα μήπως είχε κάποιος μία παραπάνω γνώση... αμάν κι εσύ με τη μασημένη τροφή!
μέτρα πόσα άτομα σε αυτό το νήμα αναφέρουν συνάντηση με σεξεργάτρια, κόστος, ποιότητα υπηρεσιών. Στη συνέχει μέτρα πόσα άτομα ζητάνε πληροφορίες. Προς τα που γέρνει η παλάτζα;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Καταδρομική στο τρίγωνο σήμερα το μεσημέρι, στη Σωκράτους απέναντι από το Κριστιάνα. Πήρα κάποια πολύ λεπτή, γύρω στο 1,70 ύψος, μέτριο μήκος σγουρό μαλλί. Πήρε 15€ για πίπα, μουνί, κώλο. Μέτρια πίπα, ο κώλος της ήταν πολύ φαρδύτερος από το μουνί της, προσπάθησε πολύ φιλότιμα να με ικανοποιήσει και με τη συμμετοχή του κορμιού της και με ότι έλεγε. Δήλωσε Άννα, Ελληνίδα, δουλεύει τις καθημερινές πρωινές ώρες, Σαββατοκύριακα και βράδυ. Δήλωσε ότι κάνει και Λεσβιακό. Ξέχασα να αναφέρω ότι τη ρώτησα αν θέλει να δημοσιεύσω φωτογραφία της. Είναι με τη συναίνεσή της
 

Συνημμένα

  • IMG_20230712_121449.jpg
    IMG_20230712_121449.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 193
Τελευταία τροποποίηση:

NetCall95

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
43
Like
33
Πόντοι
0
θα σου απαντήσω εγώ. 15 χρόνια που κατεβαίνω, μόνο μια φορά την πάτησα. Δεν ήξερα ότι το Baby Oil κάνει χημική αντίδραση με το προφυλακτικό και το σπάει (το ίδιο και η βαζελίνη). Μου έσπασε μέσα σε κώλο νέγρας, κι άρπαξα κάποιο ΣΜΝ για το οποίο πήρα αντιβιωτικά 2ης γενιάς. Δεν δέχομαι ακάποτες πίπες, μετά τη συνεύρεση πασαλείφομαι με Betadin και το αφήνω να δράσε 30 δευτερόλεπτα πριν ξεπλυθώ. Αν ακολουθήσεις αυτή την πολύ απλή ρουτίνα (πάντα προφυλακτικό, όχι φιλιά, απολύμανση) δεν κινδυνεύεις
Χρησιμοποιείτε το ίδιο προφυλακτικό για στοματικό και κολπικό σεξ; Ή χρησιμοποιείτε νέο προφυλακτικό μετά το στοματικό σεξ για το κολπικό σεξ;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Χρησιμοποιείτε το ίδιο προφυλακτικό για στοματικό και κολπικό σεξ; Ή χρησιμοποιείτε νέο προφυλακτικό μετά το στοματικό σεξ για το κολπικό σεξ;
η μοναδική σεξεργάτρια που επιμένει στην αλλαγή προφυλακτικού με θρησκευτική ευλάβεια, είναι η Κασσάνδρα. Όλες οι άλλες δεν αλλάζουν προφυλακτικό από στοματικό σεξ σε κολπικό και τούμπαλιν. Κάποιες δεν αλλάζουν προφυλακτικό από πρωκτικό σεξ, σε στοματικό σεξ και σε κολπικό. Πάντως νομίζω ότι από στοματικό σε κολπικό δεν πρέπει να δημιουργεί πρόβλημα. Πριν την εφεύρεση των λιπαντικών όλες και όλοι σάλιο χρησιμοποιούσαμε πριν την κολπική διείσδυση
 

NetCall95

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2023
Μηνύματα
43
Like
33
Πόντοι
0
η μοναδική σεξεργάτρια που επιμένει στην αλλαγή προφυλακτικού με θρησκευτική ευλάβεια, είναι η Κασσάνδρα. Όλες οι άλλες δεν αλλάζουν προφυλακτικό από στοματικό σεξ σε κολπικό και τούμπαλιν. Κάποιες δεν αλλάζουν προφυλακτικό από πρωκτικό σεξ, σε στοματικό σεξ και σε κολπικό. Πάντως νομίζω ότι από στοματικό σε κολπικό δεν πρέπει να δημιουργεί πρόβλημα. Πριν την εφεύρεση των λιπαντικών όλες και όλοι σάλιο χρησιμοποιούσαμε πριν την κολπική διείσδυση
Σας ευχαριστώ. Δηλαδή συνήθως δεν αλλάζετε προφυλακτικά; Θα συνιστούσατε να φέρουμε τα δικά μας προφυλακτικά;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Σας ευχαριστώ. Δηλαδή συνήθως δεν αλλάζετε προφυλακτικά; Θα συνιστούσατε να φέρουμε τα δικά μας προφυλακτικά;
Ναι, ο κανόνας είναι να μην αλλάζω προφυλακτικά. Κι επίσης εγώ χρησιμοποιώ τα δικά μου προφυλακτικά, αγορασμένα από σούπερ μάρκετ, επειδή έχουν σίγουρα περισσότερη κατανάλωση. Αυτονόητο ότι κοιτάω η ημερομηνία λήξης να είναι όσο το δυνατόν πιο μακρινή
 

epikerdis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2020
Μηνύματα
94
Κριτικές
3
Like
358
Πόντοι
20
Καταδρομική στο τρίγωνο σήμερα το μεσημέρι, στη Σωκράτους απέναντι από το Κριστιάνα. Πήρα κάποια πολύ λεπτή, γύρω στο 1,70 ύψος, μέτριο μήκος σγουρό μαλλί. Πήρε 15€ για πίπα, μουνί, κώλο. Μέτρια πίπα, ο κώλος της ήταν πολύ φαρδύτερος από το μουνί της, προσπάθησε πολύ φιλότιμα να με ικανοποιήσει και με τη συμμετοχή του κορμιού της και με ότι έλεγε. Δήλωσε Άννα, Ελληνίδα, δουλεύει τις καθημερινές πρωινές ώρες, Σαββατοκύριακα και βράδυ. Δήλωσε ότι κάνει και Λεσβιακό. Ξέχασα να αναφέρω ότι τη ρώτησα αν θέλει να δημοσιεύσω φωτογραφία της. Είναι με τη συναίνεσή της

Ωραίος!
Ετών περίπου?
 

Nikko73

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Χθεσινοβραδινή επίσκεψη Π. Ράλλη. Αλλά καμία τύχη. Δεν υπήρχε τπτ. Έτσι κατέληξα Συγγρού στον παράδρομο της καθόδου. Πετυχαίνω ένα ξανθό όμορφο γκομενάκι περίπου στα 45 με στητό βυζί και τέλειο πρόσωπο. Μου συστήθηκε ως Έμυ. 40€ στο χώρο της. Καθόλου παραπονεμένος. Με το που φτάσαμε γδύθηκε και άρχισε να ρουφάει σαν να μην υπάρχει αύριο. Στάσεις αρκετές και με πολύ καλή συμμετοχή στο έργο!

Σε ποιό ύψος κυκλοφορεί?
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Γράφω για την Ρόζα που συνάντησα πρόσφατα και επειδή κάποιος είχε ενδιαφερθεί παλαιότερα τι λέει.
Είναι Βουλγάρα μέτριου αναστήματος λεπτή με όμορφο σώμα και πρόσωπο, ανοιχτόχρωμο δέρμα και σκούρα μαλλιά καρέ.
Πιατσάρει στον Ορφέα από μεσημέρι και μετά και ήθελε 25 + 5.
Έμεινα πολύ ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της.
Όχι μόνο γιατί έχει πολύ ωραίο σώμα και έμπαινα μες στην καύλα αλλά και γιατί μου έκανε και αυτό το κάτι παραπάνω που με έκανε να νιώσω ότι κάνω έρωτα με γυναίκα - όχι ότι γαμάω μια μηχανή.
Την πήρα ιεραποστολικά και μετά στα 4 όπου δαχτύλιαζε το ξυρισμένο μουνί της όσο έχυνα.
Πλυθήκαμε, χαιρετηθήκαμε και χωρίσαμε.

ΥΓ: «Χρυσή» την έκανα να μου δώσει κώλο αλλά δεν δέχτηκε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mysthrios

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2023
Μηνύματα
11
Like
14
Πόντοι
0
Πρόσφατη βόλτα στο τρίγωνο εν μέσω καύσωνα, στο πόστο που συνήθως κάθονται δυο γριες κινέζες (μια πολύ λεπτη και μια αρκετά τροφαντή) αυτη τη φορά ήταν μια διαφορετική που μου φάνηκε σε λίγο καλύτερη κατάσταση οπότε και δοκιμάστηκε. Δήλωσε Άχο ή Άκο ζήτησε 20. Κλασικές κινέζικες υπηρεσίες με έξτρα έμφαση στο καραμέλωμα αρχιδιών. Απο εμφάνιση τώρα προτείνεται μόνο για εκλεκτικούς γιατι προφανώς είχε σώμα γραίας ασιάτισσας αλλά συγκριτικά με τις προαναφερθείσες δεν είχε ούτε τα βυζιά στο πάτωμα της λεπτης ούτε την ποντικόφατσα της χοντρύτερης.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.786
Like
14.490
Πόντοι
3.656
Χτεσινή Καταδρομική στο τρίγωνο. Από το κακό στο χειρότερο. Οι τρισάθλιοι τράβελοι που το έχουν κάνει Συγγρού, η θεόχοντρη πατσαβούρα που μοστράρει την κυτταρίτιδά της, η ξανθιά ξεπέτα με το σγουρό μαλί, η Σάντυ κλπ. Ξάφνου έρχεται θηλυκό με εμφάνιση πρεζούς τελευταίου σταδίου. Κοντή σαν πινέζα, ανύπαρκτα βυζιά, πόδια ίσως ανορεξικού 12χρονου, μύτη με καμπούρα, μαλλί κουρεμένο σαν να πήγαινε φαντάρος, αλλά με πολύ ιδιαίτερα διαπεραστικά μάτια, γενικά χάλια μαύρα. Με ρώτησε το κλασσικό ...πάμε;... Τη ρώτησα πως τη λένε ... Άσμα... (αν το 'πιασα καλά), από που είσαι; ...Ιράν... Τι κάνεις; ...πίπα, σεξ, όχι κώλο..., πόσα θες; ....20€.... Έμεινα ξερός. Για φαντάσου αυταπάτη. Αμέσως το γύρισε σε 15€, της γύρισα την πλάτη, κι άρχισε να ουρλιάζει φύγε, φύγε.
Για άλλη μια φορά όμως συνειδητοποίησα το προπέτασμα καπνού που μπορεί να δημιουργήσει ο συνδυασμός Τσαντόρ και κάλυψης προσώπου με φερετζέ, ή με οτιδήποτε άλλο καλύπτουν τα μούτρα τους. Αν φόραγε το τσαντόρ δεν θα φαινόταν το τελείως ασεξουαλικό της σώμα, και με φερετζέ να σκεπάζει τα μούτρα της και να βλέπω μόνο τα μάτια της θα τη διάλεγα
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.401
Πόντοι
201
Καταδρομική στο τρίγωνο σήμερα το μεσημέρι, στη Σωκράτους απέναντι από το Κριστιάνα. Πήρα κάποια πολύ λεπτή, γύρω στο 1,70 ύψος, μέτριο μήκος σγουρό μαλλί. Πήρε 15€ για πίπα, μουνί, κώλο. Μέτρια πίπα, ο κώλος της ήταν πολύ φαρδύτερος από το μουνί της, προσπάθησε πολύ φιλότιμα να με ικανοποιήσει και με τη συμμετοχή του κορμιού της και με ότι έλεγε. Δήλωσε Άννα, Ελληνίδα, δουλεύει τις καθημερινές πρωινές ώρες, Σαββατοκύριακα και βράδυ. Δήλωσε ότι κάνει και Λεσβιακό. Ξέχασα να αναφέρω ότι τη ρώτησα αν θέλει να δημοσιεύσω φωτογραφία της. Είναι με τη συναίνεσή της
Ο φίλος Ιωάννης είχε δικιο και τον ευχαριστούμε για την ενημέρωση .Την πείρα και εγώ Βράδυ βέβαια μετα της 12 , όντως ο κώλος είναι φαρδύτερος από το μουνί . Μου είπε ότι ήταν έτοιμη να φυγει. Μια χαρά όλα μαζί της .
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
1.401
Πόντοι
201
η μοναδική σεξεργάτρια που επιμένει στην αλλαγή προφυλακτικού με θρησκευτική ευλάβεια, είναι η Κασσάνδρα. Όλες οι άλλες δεν αλλάζουν προφυλακτικό από στοματικό σεξ σε κολπικό και τούμπαλιν. Κάποιες δεν αλλάζουν προφυλακτικό από πρωκτικό σεξ, σε στοματικό σεξ και σε κολπικό. Πάντως νομίζω ότι από στοματικό σε κολπικό δεν πρέπει να δημιουργεί πρόβλημα. Πριν την εφεύρεση των λιπαντικών όλες και όλοι σάλιο χρησιμοποιούσαμε πριν την κολπική διείσδυση
Σωστά όλα τα παραπάνω για την εν λόγω σεξεργάτρια . Επίσης σαν άνοιγμα κωλοτρυπιδας η Κασσάνδρα από ολες αυτές που εχω πάρει εχει την μεγαλύτερη σαν 2ευρώ.
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Αν φόραγε το τσαντόρ δεν θα φαινόταν το τελείως ασεξουαλικό της σώμα, και με φερετζέ να σκεπάζει τα μούτρα της και να βλέπω μόνο τα μάτια της θα τη διάλεγα
Από μια άποψη αυτή είναι και μια δικαιολογία για την πολυγαμία στο ισλάμ.
Σου λέει αφού δεν βλέπει τι παίρνει, άμα φάει φόλα ο άντρας να μην έχει μια δεύτερη (μέχρι τέταρτη) λύση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom