Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.533
Πόντοι
3.656
ευχαριστω πολυ φιλε, ξερεις μηπως και ωρες που εχει τα περισσοτερα κομματια?

τίποτα δεν είναι σταθερό με αυτές, εξαρτάται τι ώρα θα ξυπνήσουν από τη Ντάγκλα και θα πρέπει να πάρουν την καινούρια δόση τους. Θα έλεγα γύρω στις 11.00 το βράδυ, χωρίς να είναι σίγουρο
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
τίποτα δεν είναι σταθερό με αυτές, εξαρτάται τι ώρα θα ξυπνήσουν από τη Ντάγκλα και θα πρέπει να πάρουν την καινούρια δόση τους. Θα έλεγα γύρω στις 11.00 το βράδυ, χωρίς να είναι σίγουρο
ωραιος, ευχαριστω και παλι φιλε
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Αυτη με το φουντοτο μαλλι και την πατουρα!!!Την μαυριδερη!την ξερεις?πληροφοριες??

Φόλα είναι αλλά επειδή εσύ είσαι ειδικός κωλαρολόγος πιστεύω θα περάσεις καλά!  :orchestra:
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα....σε ολους! Η Αννα  ( η γεματουλα) από Γεωργια εθεθει ξανα στο χωρο του Λητω επειτα από 4-μηνη απουσια---- σε ερωτηση μου ..μου απαντησε ότι δεν μπορει να βρει καλυτερα χρηματα σπο αυτή τη δουλεια οποτε ξαναγυρισε στα γνωστα. Επισης επεστρεψε και η Γιαννα από τις διακοπες της (η μεγαλη Πολονεζα) με τα του νταβατζη της (αλβανου)... πραγματικα εχει σπασει παρα πολύ στο προσωπο!!! ΑΥΤΑ.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Σημερα 19.05'  μπροστα  στη Eurobank-  cafe VAN : ωραιότατο  νεαρό  εξωτικο πετιτ  σαν Πολυνήσια / Χαβανέζα ,,, :)-  με μαυρο  τοπάκι, φούστα,  και τσαντακι με αλυσιδίτσα.. Την έψηναν - ρωταγαν τρία Πακια , αλλά τους απέρριπτε …Αμεσως μετά στη πλ Λαυρίου  μπροστα  στο   Joy's . Eνα κοντοχοντρο  ματουρ ναυάγιο με μπάκα / και  μια >> νεαρή μουσουλμανα βαμμενη στην τριχα με πανεμορφο  προσωπο και  κεφαλο-μαντηλο-μπουρκα / φουλ ντυμένη .. :o Επίσης  εφερε - τσαντακι με αλυσιδίτσα.. Ψαχνόταν κανονικά ως εργαζομενη .. Τί .. παιζει..  φίλτατοι ?! :)
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Σημερα 19.05'  μπροστα  στη Eurobank-  cafe VAN : ωραιότατο  νεαρό  εξωτικο πετιτ  σαν Πολυνήσια / Χαβανέζα ,,, :)-  με μαυρο  τοπάκι, φούστα,  και τσαντακι με αλυσιδίτσα.. Την έψηναν - ρωταγαν τρία Πακια , αλλά τους απέρριπτε …Αμεσως μετά στη πλ Λαυρίου  μπροστα  στο   Joy's . Eνα κοντοχοντρο  ματουρ ναυάγιο με μπάκα / και  μια >> νεαρή μουσουλμανα βαμμενη στην τριχα με πανεμορφο  προσωπο και  κεφαλο-μαντηλο-μπουρκα / φουλ ντυμένη .. :o Επίσης  εφερε - τσαντακι με αλυσιδίτσα.. Ψαχνόταν κανονικά ως εργαζομενη .. Τί .. παιζει..  φίλτατοι ?! :)

το πρώτο θέλει μελέτη και σύντομα θα κατέβω καταδρομή και θα ενημερώσω...
για την τρίτη αν ήταν πουτάνα θα κατέβαινε με μπούρκα;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.001
Πόντοι
5.975
Ορθως- κεφαλομαντηλα είχε.. Μηπως  εξυπηρετεί  μουσουλμανους  απο ξενοδοχεία του κέντρου - με ραντεβου κλπ και περιμενε..
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
Ορθως- κεφαλομαντηλα είχε.. Μηπως  εξυπηρετεί   μουσουλμανους  απο ξενοδοχεία του κέντρου - με ραντεβου κλπ και περιμενε..

δεν ξέρω δεν την έχω ξαναδεί αλλά άκουσα από ταρίφα φίλο που δουλεύει κέντρο ότι υπάρχουν λέει κάποιες που δειλά δειλά βγαίνουν.
θα είμαστε σίγουροι αν την ξαναδούμε  ;)
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
πλατεια βαθης ασφαλιτης μαζευε πουτανες για το τμημα εξαλο το ενα τραβεστο φωναζε πως μονο τα τραβεστο παιρνει
ο ασφαλιτης φωναξε σε εντονο τονο και ποδαρατο πηγαν τμημα ομονοια χαχα
Αλβανιδα τανια στα 30 ευρο ωραιο καποδιστριου εξω απο το χοτελ
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
195
Πόντοι
286
[quote author=Γιάννης Κρητικός  link=topic=35.msg7135983#msg7135983 date=1472679397]
πλατεια βαθης ασφαλιτης μαζευε πουτανες για το τμημα εξαλο το ενα τραβεστο φωναζε πως μονο τα τραβεστο παιρνει
ο ασφαλιτης φωναξε σε εντονο τονο και ποδαρατο πηγαν τμημα ομονοια χαχα
Αλβανιδα τανια στα 30 ευρο ωραιο καποδιστριου εξω απο το χοτελ
[/quote]

καλτ σκηνικά :erection:
 

sexusplexusnexus

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
εχθες το βραδυ εξω απο το λητω με το αυτοκινητο ειδα μια νταρντανα μελαχρινη με μπουταρες και πολλα τατου . νομιζω το τατου ηταν σαν ιστος. ημουν με παρεα και δε μπορεσα να σταματγσω και την ειδα στα γρηγορα. εχει δοκιμασει κανεις?
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2014
Μηνύματα
64
Like
2
Πόντοι
0
χθες κατα τις 11 περασμα απο πλ.λαυριου και τρυγιρω δεν υπηρχε ουτε δειγμα μαλλον τις ειχαν μαζεψει η κλουβα ηταν εκει ετσι αναγκαστικα να παω σε στανταρακι για ξεχαρνιασμα
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
εχθες το βραδυ εξω απο το λητω με το αυτοκινητο ειδα μια νταρντανα μελαχρινη με μπουταρες και πολλα τατου . νομιζω το τατου ηταν σαν ιστος. ημουν με παρεα και δε μπορεσα να σταματγσω και την ειδα στα γρηγορα. εχει δοκιμασει κανεις?
ΑΝ δεν κανω λαθος.... νομιζω ότι αυτή που ειδες είναι ένα τραβελι που καθεται στο λητω....αυτή εχει πολλα  :grin:τατου όπως αναφέρεις.
 

stopsaksimooloi

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2016
Μηνύματα
41
Like
4
Πόντοι
0
ως καινουριος...και νεουδι...θα ηθελα να κανω την πρωτη μου ερωτηση :cheesy:
μιας και με το αθλημα δεν εχω αποκτησει ακομα επαφη,αλλα διαβαζοντας το φορουμ μου ανοιξε η ορεξη
ωστοσο ειμαι Onfeet,οποτε εχει κανεις καμια καλη ιδεα για πιατσα που θα βολεψει σε κατι τετοιο,ειτε με μπαμ μπαμ καταστασεις(καπου διαβασα ενας συμπολεμιστης χωθηκε σε γκαραζ) η με ξενοδοχειο ΧΧΧ κοντα
(οχι οτι θελω να βαλω αλλον να ψαχνει για μενα,απλα σημειωνω οτι εχω σοβαρη αδυναμια στους βυζους)

βοηθηστε εναν καινουριο συμπολεμιστη σας!(ολες οι συμβουλες ευπροσδεκτες)
 

sexusplexusnexus

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2010
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
μαλιστα δε προλαβα να δω γιατι ημουν με το αυτοκινητο. εχει δοκιμασει κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom